TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 XIII. 2/12 [i] 11:45 Bez stopy VII. 18/24 [i] 12:45 Dr. House VII. 3/23 [i] 13:45 Krok za krokom IV. 17/24 [i] 14:15 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. 3/23 [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 4/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Modré z neba [i] 22:30 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 4/24 [i] 23:35 Kobra 11 XIII. 2/12 [i] 00:30 Bez stopy VII. 18/24 [i] 01:20 Dr. House VII. 3/23 [i] 02:10 Krok za krokom IV. 17/24 [i] 02:30 Nevinnosť na predaj [i] 04:00 Kobra 11 XIII. 2/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:40 Geo report: Kiruna, legenda na železnici [i] 06:30 Podvodníci v akcii VII 2/10 [i] 07:00 Medicopter 117: Jediná svedkyňa [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 246 [i] 09:50 Asijina voľba 66/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Aféra [i] 15:10 Asijina voľba 67/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Geo report: Grossglockner, život na úpätí hory [i] 17:15 Podvodníci v akcii VII 3/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Enigma [i] 22:15 Traja muži na zabitie [i] 23:50 Medicopter 117: Jediná svedkyňa [i] 00:35 Reportéri [i] 01:05 Slovensko v obrazoch [i] 01:25 Dámsky klub [i] 02:55 Sila lásky V. 246 [i] 03:45 Asijina voľba 67/88 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Marek maliar [i] 09:00 Fokus zdravie "N" [i] 09:45 Ambulancia: Ako si zachrániť prsníky [i] 10:10 Rusínsky magazín [i] 10:40 Koniari sveta: Stokmeni od Snežnej rieky [i] 11:05 Slovensko 2013 - Advent: Kandráčovci z Malej scény Štátneho divadla Košice [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Balady a piesne [i] 13:40 Líška [i] 14:40 Biela garda 6/8 [i] 15:30 Slováci vo svete: Morava [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Tempo [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Súčasné bývanie [i] 18:25 Test magazín [i] 18:45 Večerníček: Na sviatok svätej Barbory [i] 18:50 Macko Uško: Farby [i] 18:55 Bolek a Lolek idú do sveta: Na úpätí Kilimandžára [i] 19:05 Čím cestovať: Gisel z Kuby [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 19:50 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 19:55 100 názorov [i] 20:00 Slovensko 2013 - Advent: Zuzana Smatanová a Milo Suchomel z Reduty v Lučenci [i] 21:05 Deň neonatológa alebo najmenší Slováci [i] 21:35 Správy a komentáre [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Nová vlna v českom filme: Dita Saxová [i] 23:50 Polícia [i] 00:05 Profesionál [i] 00:20 Autosalón [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:15 Nakupuje vám to [i] 07:30 Súdna sieň: Tenista [i] 08:30 Súdna sieň: Hluční nájomníci [i] 09:30 PANELÁK: Svedok [i] 10:55 Pod povrchom 23 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti IV. 11 [i] 13:30 Kosti VI. 10 [i] 14:30 Vtierka Castle IV. 7 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli jej to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ: Netráp syna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 PANELÁK: Vianočné trhy [i] 21:40 Kosti IX. 5 [i] 22:45 Vtierka Castle V. 16 [i] 23:45 Vtierka Castle III. 23 [i] 00:45 Kuriér 9,10 [i] 02:45 Zločin 9,10 [i] 04:15 Mesto stratených 4 [i] 04:55 Modrí templári 15 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Šokujúce zábery 3 [i] 06:00 Magnum VI. 9 [i] 06:45 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 V uliciach San Francisca 87 [i] 09:05 Hawaii 5.0 7 [i] 10:00 Akty X VI. 12,13 [i] 11:55 Profesionáli: Ali a Profesionáli [i] 12:50 Kriminálka San Francisco 3 [i] 13:50 Hawaii 5.0 7 [i] 14:50 Kutyil s.r.o. 6 [i] 15:35 Simpsonovci VIII. 11 [i] 16:05 Simpsonovci XXII. 13 [i] 16:30 PANELÁK: Svedok [i] 17:40 Kosti IV. 11 [i] 18:40 Profesionáli: Dedičstvo [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Kuriér 9,10 [i] 22:30 Mafstory: Nadine a Lešek, Darček z Bukurešti 30,31 [i] 00:35 Kriminálka San Francisco 3 [i] 01:30 Zákon gangu III. 11 [i] 02:20 Navarro VI. 1/13 [i] 04:00 Kojak V. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Ten, kdo tě chrání III. 8 [i] 08:15 Námořní vyšetřovací služba V. 19 [i] 09:15 Merlin V. 1 [i] 10:15 Posel ztracených duší III. 15 [i] 11:15 Drzá Jordan IV. 2 [i] 12:15 Ten, kdo tě chrání III. 9 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 22 [i] 14:10 Vražedná čísla III. 12 [i] 15:10 Drzá Jordan IV. 3 [i] 16:10 Posel ztracených duší III. 16 [i] 17:10 Merlin V. 2 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba VI. 1 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 23 [i] 20:05 Vražedná čísla III. 13 [i] 21:00 Vzpomínky II. 8 [i] 22:00 CSI: New York VIII. 3 [i] 22:55 Myšlenky zločince VII. 3 [i] 23:55 Myšlenky zločince VII. 4 [i] 00:45 Vzpomínky II. 8 [i] 01:40 CSI: New York VIII. 3 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Smrtící přetržené lano [i] 06:00 Jak se to dělá 2 [i] 06:25 Králové aukcí: Podomácku zhotovený hot rod/buben ze zebry [i] 06:50 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 07:15 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Odsávání [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Soudný den [i] 09:55 Načerno pálený alkohol: Nezahálet a pálit [i] 10:50 Jak to dělají?: Hladký jako mramor/pálivá omáčka/deštníky [i] 11:15 Jak se to dělá 2 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Westernové mýty [i] 12:35 Mimořádné projekty: Most přes Beringův průliv [i] 13:30 Rychle a hlasitě: Lincoln lowrider [i] 14:25 Fantom Works 5 [i] 15:20 Berte to jako varování: Když příroda volá [i] 16:15 Auto versus divočina: Výstup do oblak [i] 17:10 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 18:05 Králové aukcí 26 [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Doma na střelnici [i] 19:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Bentley Continental GT Speed [i] 19:30 Jak se to dělá 53 [i] 20:00 Zvědavost: Jak vzniká život? [i] 21:00 Neobjasněné případy 4 [i] 22:00 Záhady mimozemšťanů: Kecksburgské UFO [i] 23:00 Strašení: Andělé a démoni [i] 00:00 Strašení: Zlé sny [i] 00:55 Zvědavost: Jak vzniká život? [i] 01:50 Neobjasněné případy 4 [i] 02:50 Záhady mimozemšťanů: Kecksburgské UFO [i] 03:50 Strašení: Andělé a démoni [i] 04:45 Jak to dělají?: Hladký jako mramor/pálivá omáčka/deštníky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Návrat kozla [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery III: Pouta, která svazují 23/30 [i] 09:45 Hobby naší doby [i] 10:15 Polopatě [i] 11:00 Neobyčejné životy [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:20 Podfukáři VII 2/6 [i] 15:15 Na kus řeči [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:03 Losování Sportky a Šance 20:05 Četnické humoresky [i] 21:35 Cirkus Bukowsky 6/6 [i] 22:25 Smolař [i] 22:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:55 Tělo jako důkaz II: Jako virus - 1. část 14/16 [i] 23:40 MI5 7/16 [i] 00:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Bláznivé lásky: Na telefonu 2/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času V: Čas andělů 4/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Život savců: Společenský žebříček [i] 10:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Atlantik 2/2 [i] 11:00 Letečtí stíhači v boji: Nekrolog soubojů? [i] 11:55 Putování za muzikou [i] 12:20 Na pomoc životu - CHOPN II [i] 12:40 Chcete je? ZJ [i] 12:45 Folklorika [i] 13:10 Ochránce [i] 13:40 Postřehy odjinud [i] 13:45 Náš venkov: Nájezdy a zájezdy [i] 14:10 Kvarteto [i] 14:40 Parfém - dotek Francie [i] 15:35 Hranice možností lidského těla: Pod vodní hladinou [i] 16:25 Moje rodina X: Ben na vozíku 3/11 [i] 17:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:25 Černá zmije II: Peníze 4/6 [i] 18:00 Pán času V: Z masa a kamene 5/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry III: Domy ze skla 1/24 [i] 19:35 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Ibiza a [i] 21:00 Na cestě po střední Číně [i] 21:30 Deník Dity P. [i] 22:00 Grandhotel [i] 23:30 Červený trpaslík X: Citróny 3/6 [i] 00:05 Život Muhammada 2/3 [i] 01:00 Poklad, který nevoní [i] 01:50 Nedej se: Zahuštěná Praha [i] 02:15 Od rána do večera [i] 02:40 Záhoranka a Hornosušská [i] 03:20 Po stopách soudců Starého zákona [i] 03:45 Na dno Macochy [i] 04:20 Živé prameny [i] 04:40 Černá zmije II: Peníze 4/6 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2502 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Rodina nade vše 455 [i] 11:05 Dva a půl chlapa IX 19 [i] 11:25 Průměrňákovi III 17 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XII: Všechno za jednu noc 8 [i] 13:30 Odložené případy III: Joseph 23 [i] 14:25 Dr. House VIII: Transplantace 2 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: S.O.S. 116 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista III: Odstrčený syn 21 [i] 18:30 Ulice 2503 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Pohotovost 94 [i] 21:35 Comeback: Komu zvoní hrany [i] 22:05 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:40 Desperado [i] 00:30 Smallville X 4 [i] 01:20 Novashopping 01:55 Městečko Eastwick 9 [i] 02:35 Tipy ptáka Loskutáka [i] 02:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:30 Babicovy dobroty: Kotlety zapečené se šlehačkou [i] 04:20 Andílci 110 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk II: Pozdní následky 23 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu VI: Bombastický obchod 12 [i] 08:30 Alf III: Sokové 20 [i] 09:15 To je vražda, napsala VI: Noc tarantule 7 [i] 10:20 Policie Hamburk II: Útěk z domova 24 [i] 11:20 Nora Roberts: Lesní jezírko [i] 13:25 Walker, Texas Ranger V: Tichý výkřik 8 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Volný pád 1 [i] 15:25 Žena zákona: Svěření do péče 24 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Udělat, co je správný 229 [i] 21:30 Už dost, šéfe! [i] 22:45 Kriminálka Stuttgart IV: První cena 13 [i] 23:50 Myšlenky zločince II 13 [i] 00:50 Nedokonalé zločiny III: Závod s časem 16 [i] 02:05 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Volný pád 1 [i] 02:50 Walker, Texas Ranger V: Tichý výkřik 8 [i] 03:35 To je vražda, napsala VI: Noc tarantule 7 [i] 04:20 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Slzy Bosporu 87/102 [i] 06:20 Rebeli II. 200/225 [i] 07:10 Túžba tela 81/143 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 106 [i] 10:45 Sila 69 [i] 12:00 V objatí hodvábu 68/200 [i] 12:50 Slzy Bosporu 88/102 [i] 14:00 V siedmom nebi IV. 21/22 [i] 15:00 Nespútaný anjel 15/194 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 94-95/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Odložený prípad V. 5/18 [i] 21:40 SILA 70 [i] 22:30 Perla Orientu 107 [i] 23:35 Tlkot srdca II. 2/10 [i] 00:30 Sex v meste VI. 7-8/20 [i] 01:30 Priatelia [i] 02:15 Adela show [i] 02:40 Tlkot srdca II. 2/10 [i] 03:25 Smotánka [i] 04:00 Na streche [i] 04:55 Máša 15/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Skandál [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zvuk dětské duše [i] 13:50 Paparazzi