Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 XIII. 1/12 [i] 11:45 Bez stopy VII. 17/24 [i] 12:45 Dr. House VII. 2/23 [i] 13:45 Krok za krokom IV. 16/24 [i] 14:15 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. 2/23 [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 3/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:05 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 3/24 [i] 00:00 Kobra 11 XIII. 1/12 [i] 00:55 Bez stopy VII. 17/24 [i] 01:40 Dr. House VII. 2/23 [i] 02:25 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 3/24 [i] 03:05 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 XIII. 1/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Geo report: Potápači od Bajkalského jazera [i] 06:50 Podvodníci v akcii VII 1/10 [i] 07:20 Medicopter 117: Mister Radio [i] 08:05 Správy RTVS "N" [i] 08:55 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 245 [i] 09:50 Asijina voľba 65/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Reportéri [i] 15:10 Asijina voľba 66/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Geo report: Kiruna, legenda na železnici [i] 17:15 Podvodníci v akcii VII 2/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Sanitka II. 13/13 [i] 22:30 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Médea [i] 23:00 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Krvavé meniny [i] 23:25 Medicopter 117: Mister Radio [i] 00:10 O 5 minút 12 [i] 01:15 Dámsky klub [i] 02:50 Sila lásky V. 245 [i] 03:40 Asijina voľba 66/88 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Chrípka [i] 09:00 Fokus práca "N" [i] 09:45 Športové ozveny [i] 10:10 Národnostný dokument [i] 10:35 Vašimi očami: Poľsko [i] 11:05 Slovensko 2013 - Advent: Jana Kirschner z PKO Čierny orol v Prešove [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 VAT - Veda a technika: Nanotechnologické laboratórium [i] 13:15 Jennie Gerhardtová [i] 15:05 Família: Stále spolu [i] 15:30 Orientácie [i] 16:00 Rusínsky magazín [i] 16:25 Veda v Európe II: Mikróby [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Koniari sveta: Stokmeni od Snežnej rieky [i] 18:25 Obnovme si domov [i] 18:45 Večerníček: Kapitán bez lode [i] 18:50 Macko Uško: Na hubách [i] 18:55 Bolek a Lolek idú do sveta: V krajine tisíc a jednej noci [i] 19:05 Čím cestovať: Aediel z Coata Rica [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 19:50 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 19:55 100 názorov [i] 20:00 Slovensko 2013 - Advent: Kandráčovci z Malej scény Štátneho divadla Košice [i] 21:05 Ambulancia: Ako si zachrániť prsníky [i] 21:35 Správy a komentáre [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Biela garda 6/8 [i] 22:50 Umenie 2013: Hudba [i] 23:20 Kinorama [i] 23:45 Kvarteto [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Nakupuje vám to [i] 07:25 Súdna sieň: Kto je tu sviňa? [i] 08:30 Súdna sieň: Na divočáka [i] 09:30 PANELÁK: Pôvodný majiteľ [i] 10:50 Pod povrchom 22 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti IV. 10 [i] 13:30 Kosti VI. 9 [i] 14:30 Vtierka Castle IV. 6 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli jej to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ: Staraj sa o seba! [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 PANELÁK: Svedok [i] 21:40 Hviezdna pechota [i] 00:30 Gigolovia IV. [i] 01:05 Hviezdna pechota [i] 03:45 Gigolovia IV. [i] 04:10 Mesto stratených 3 [i] 04:50 Modrí templári 14 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Šokujúce zábery 2 [i] 06:00 Magnum VI. 8 [i] 06:45 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 V uliciach San Francisca 86 [i] 09:00 Hawaii 5.0 6 [i] 10:00 Akty X VI. 10,11 [i] 11:55 Profesionáli: Alkoholik [i] 12:50 Kriminálka San Francisco 2 [i] 13:45 Hawaii 5.0 6 [i] 14:50 Kutyil s.r.o. 5 [i] 15:30 Simpsonovci VIII. 10 [i] 16:05 Simpsonovci XXII. 12 [i] 16:30 PANELÁK: Pôvodný majiteľ [i] 17:40 Kosti IV. 10 [i] 18:40 Profesionáli: Ali a Profesionáli [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 8 [i] 21:25 Letecké katastrofy III. 6 [i] 22:30 Letecké katastrofy XI. 8 [i] 23:40 Vojna vo farbe: Vylodenie v Normandii [i] 00:50 Kriminálka San Francisco 2 [i] 01:50 Zákon gangu III. 10 [i] 02:35 Navarro V. 13/13 [i] 04:05 Kojak V. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Ten, kdo tě chrání III. 7 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba V. 18 [i] 09:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 20 [i] 10:05 Posel ztracených duší III. 14 [i] 11:05 Drzá Jordan IV. 1 [i] 12:05 Ten, kdo tě chrání III. 8 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 21 [i] 14:05 Vražedná čísla III. 10 [i] 15:05 Drzá Jordan IV. 2 [i] 16:05 Posel ztracených duší III. 15 [i] 17:05 Merlin V. 1 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba V. 19 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 22 [i] 20:00 Vražedná čísla III. 12 [i] 21:00 Jak prosté II. 2 [i] 22:00 Havaj 5-0 I. 1 [i] 23:00 Havaj 5-0 I. 2 [i] 23:55 Společná terapie I. 1 [i] 00:45 Jak prosté II. 2 [i] 01:35 Havaj 5-0 I. 1 [i] 02:20 Havaj 5-0 I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Dietní cola a bonbóny mentos [i] 06:00 Jak se to dělá 1 [i] 06:25 Králové aukcí: Potrhlý taxík/meč Olivera Northa [i] 06:50 Bitvy o zavazadla: Kalifornské pikle [i] 07:15 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Jedna špatná transakce [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Vyřazení ze hry [i] 09:55 Zlato Beringova moře: Žádné fňukání [i] 10:50 Jak to dělají?: Arašídové máslo/bod zlomu [i] 11:15 Jak se to dělá 1 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Chodit po vodě [i] 12:35 Mimořádné projekty: Americká metra [i] 13:30 Pátá rychlost 7 [i] 14:00 Pátá rychlost 8 [i] 14:25 Dvojí přežití: Vysoko ve Skalistých horách [i] 15:20 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Na nikoho nezapomenout [i] 16:15 Říční příšery – nejlepší momenty: Žraloci a rejnokové zabijáci [i] 17:10 Nutné k přežití 10 [i] 18:05 Králové aukcí: Lístek na Yankee Stadium [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Gangsterova whisky [i] 19:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Jaguar F-Type [i] 19:30 Jak se to dělá 52 [i] 20:00 Nejpodivnější na světě: Vozidla [i] 21:00 Berte to jako varování: Když příroda volá [i] 22:00 Auto versus divočina: Výstup do oblak [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek: Poslední bitva [i] 00:55 Nejpodivnější na světě: Vozidla [i] 01:50 Berte to jako varování: Když příroda volá [i] 02:50 Nejnebezpečnější úlovek: Poslední bitva [i] 04:45 Jak to dělají?: Arašídové máslo/bod zlomu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery III: Základní pravidla 22/30 [i] 09:45 Pošta pro tebe [i] 10:45 Toulavá kamera [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:20 Podfukáři VII 1/6 [i] 15:15 Na kus řeči [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:03 Losování loterie Euromiliony 20:05 Nejlepší trapasy [i] 21:25 Příběhy slavných - Hugo Haas [i] 22:19 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:20 Naděje má hluboké dno [i] 23:45 Inspektor Rebus II: Jack na odstřel 5/10 [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Sváteční slovo šéfredaktora Radia Proglas Pavla Mikšů [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 13. komnata Andrey Kalivodové [i] 02:20 Postřehy odjinud [i] 02:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Černá zmije II: Hlava 2/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Objevování planety Oceán: Tajemné jeskynní malby 11/13 [i] 10:00 Chcete mě? ZJ [i] 10:25 Království divočiny: Deník sloní rodiny 1/6 [i] 10:55 Křesťanský magazín [i] 11:25 Nedej se: Zahuštěná Praha [i] 11:55 Chcete je? ZJ [i] 12:00 Generál Patton: Ardeny [i] 12:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:35 Letecké katastrofy III: Kluzák z [i] 14:25 Až na kraj světa: Strážci ztracené archy [i] 15:15 Emoce a my: Emoce a trauma 12/13 [i] 15:45 Letečtí stíhači v boji: Nekrolog soubojů? [i] 16:35 Lásky s vůní Jedle [i] 17:30 Černá zmije II: Brambora 3/6 [i] 18:00 Pán času V: Čas andělů 4/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry II: Předchozí závazky 16/16 [i] 19:35 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Generál Patton: Rozdrcení Třetí říše [i] 20:50 Souboj vojevůdců: Von Manstein proti Vatutinovi [i] 21:40 Plyšový medvídek [i] 23:05 Je to soda III 6/8 [i] 23:35 Californication V: Cesta pěsti 2/12 [i] 00:05 Gomera [i] 00:35 Krásy evropského pobřeží: Skagen - prst v moři [i] 00:45 Dotek z druhého břehu [i] 01:40 Ochránce [i] 02:05 Chcete je? ZJ [i] 02:10 Dvakrát ano [i] 02:35 Podhoranka a Valaška [i] 03:10 Po stopách Makabejských [i] 03:40 Hlava nebo orel [i] 04:10 Bojím se létat [i] 04:40 Černá zmije II: Brambora 3/6 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2501 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným: Horší už to nebude 93 [i] 11:00 Dva a půl chlapa IX 18 [i] 11:25 Průměrňákovi III 16 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XII: Dům duchů 7 [i] 13:30 Odložené případy III: Řeka 22 [i] 14:25 Dr. House VIII: Dvacet vicodinů 1 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Budu čekat 115 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista III: Zredigováno 20 [i] 18:30 Ulice 2502 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Rodina nade vše 455 [i] 21:30 Víkend: Zákon schválnosti [i] 22:20 Námořní vyšetřovací služba III 8 [i] 23:10 Muž s posláním 5 [i] 23:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Ilegální svědek 16 [i] 00:45 Smallville X 3 [i] 01:30 Novashopping 02:10 Městečko Eastwick 8 [i] 02:50 Střepiny [i] 03:15 Áčko: Žijeme v maringotce [i] 04:25 Andílci 109 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk II: Srdce k srdci 22 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu VI: Otrávené víno 11 [i] 08:30 Alf III: Smolný den 19 [i] 09:15 To je vražda, napsala VI: Nedoručený dopis 6 [i] 10:20 Policie Hamburk II: Pozdní následky 23 [i] 11:20 Nora Roberts: Městečko Angels Fall [i] 13:25 Walker, Texas Ranger V: Kódový název: Vážka 7 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy III: Křehké štěstí 18 [i] 15:25 Žena zákona: Minulost se vrací 23 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VIP PROSTŘENO! [i] 21:35 Drahá tchyně: Dovolená 6 [i] 22:10 Partička [i] 22:55 Myšlenky zločince VII 15 [i] 23:55 Spravedlnost v krvi: Stříbrná hvězda 17 [i] 00:55 Nedokonalé zločiny III: Lichvář 15 [i] 02:05 Doktor z hor: Nové příběhy III: Křehké štěstí 18 [i] 02:50 Walker, Texas Ranger V: Kódový název: Vážka 7 [i] 03:35 To je vražda, napsala VI: Nedoručený dopis 6 [i] 04:25 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Slzy Bosporu 86/102 [i] 06:25 Rebeli II. 199/225 [i] 07:15 Túžba tela 80/143 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Perla Orientu 105 [i] 10:50 Sila 68 [i] 12:00 V objatí hodvábu 67/200 [i] 12:55 Slzy Bosporu 87/102 [i] 14:05 V siedmom nebi IV. 20/22 [i] 15:00 Nespútaný anjel 14/194 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 92-93/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 BOSTONSKÉ VRAŽDY - NOVÝ SERIÁL 5/10 [i] 21:40 SILA 69 [i] 22:30 Perla Orientu 106 [i] 23:40 Tlkot srdca II. 1/10 [i] 00:35 Sex v meste VI. 5-6/20 [i] 01:35 Priatelia [i] 02:25 Adela show [i] 02:50 Tlkot srdca II. 1/10 [i] 03:30 Smotánka [i] 04:10 Na streche [i] 04:50 Máša 14/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Ztroskotaná láska [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Vyprovokovaná [i] 14:05 Jak vykrást banku [i] 15:40 Zvuk dětské duše [i] 17:25 Paparazzi [i] 19:00 Cashback [i] 20:45 Bolero [i] 22:40 Přímý zásah [i] 00:25 Nevinná [i] 02:00 Tři dny ke svobodě