Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:40 Kobra 11 XII. 10/10 [i] 11:40 Bez stopy VII. 16/24 [i] 12:30 FARMA [i] 13:45 FARMA - DUEL [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. - NOVÁ SÉRIA 1/13 [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 2/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Lampáreň [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 2/24 [i] 00:00 Kobra 11 XII. 10/10 [i] 00:50 Bez stopy VII. 16/24 [i] 01:35 MAYDAY: Stav núdze [i] 03:05 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 XII. 10/10 [i] 04:45 Lampáreň [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Geo report: Záchranári írskej pobrežnej hliadky [i] 06:45 Podvodníci v akcii VI 10/10 [i] 07:15 Medicopter 117: Kokaín [i] 08:05 Správy RTVS "N" [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 244 [i] 09:50 Asijina voľba 64/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:20 Postav dom, zasaď strom [i] 15:15 Asijina voľba 65/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Geo report: Potápači od Bajkalského jazera [i] 17:15 Podvodníci v akcii VII 1/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Baaria [i] 22:40 Večne mladí 2/4 [i] 00:15 Medicopter 117: Kokaín [i] 01:05 Autosalón [i] 01:25 Občan za dverami [i] 01:55 Dámsky klub [i] 03:25 Sila lásky V. 244 [i] 04:15 Asijina voľba 65/88 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:45 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Qyx a Qyxová [i] 08:50 O nezlomnosti viery a talente [i] 09:15 Tvárou v tvár [i] 09:45 Iba taká hra [i] 11:05 Fokus rodina "N" [i] 11:50 Miestopis cechov a manufaktúr: Mlyny a mlynári [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Tance a tanečné hry z Považského Chlmca [i] 13:10 Pocit svojho žitia [i] 13:40 Magazín Ligy majstrov [i] 14:10 Odpískané [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný dokument [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Vašimi očami: Poľsko [i] 18:30 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:45 Večerníček: Kapitán bez lode [i] 18:50 Macko Uško: Strašidielko [i] 18:55 Bolek a Lolek idú do sveta: Poľovačka na gorilu [i] 19:05 Čím cestovať: Mio z Japonska [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 19:50 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 19:55 100 názorov [i] 20:00 Slovensko 2013 - Advent: Jana Kirschner z PKO Čierny orol v Prešove [i] 21:05 VAT - Veda a technika: Nanotechnologické laboratórium [i] 21:35 Správy a komentáre [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Posledný kat [i] 23:35 Správy RTVS "N" [i] 00:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Nakupuje vám to [i] 07:30 Súdna sieň: Sestrička [i] 08:30 Súdna sieň: Rovnaká úroveň [i] 09:35 Panelák: Zbalené kufre [i] 10:50 Pod povrchom 21 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti IV. 9 [i] 13:30 Kosti VI. 8 [i] 14:30 Vtierka Castle IV. 5 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli jej to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ: Choď za bratom! [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 PANELÁK: Pôvodný majiteľ [i] 21:40 DEDIČSTVO: Verejný nepriateľ 9 [i] 22:50 Kuriér 8 [i] 00:00 Kosti VI. 8 [i] 01:00 MOVE UP! [i] 02:25 Kuriér 8 [i] 03:15 DEDIČSTVO: Verejný nepriateľ 9 [i] 04:05 Mesto stratených 2 [i] 04:50 Modrí templári 13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Šokujúce zábery 1/52 [i] 06:00 Magnum VI. 7 [i] 06:45 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 V uliciach San Francisca 85/119 [i] 09:00 Hawaii 5.0 5 [i] 10:00 Vražedné čísla VI. 15,16/16 [i] 11:50 Profesionáli: Kasíno [i] 12:45 Kriminálka San Francisco 1/13 [i] 13:40 Hawaii 5.0 5 [i] 14:45 Kutyil s.r.o. 4 [i] 15:35 Simpsonovci VIII. 9 [i] 16:05 Simpsonovci XXII. 11 [i] 16:30 PANELÁK: Rozhodnutie [i] 17:45 Kosti IV. 9 [i] 18:40 Profesionáli: Alkoholik [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 7, 8 [i] 22:25 Lovci väzňov II. 9 [i] 23:40 Agent V. 14 [i] 00:45 Kriminálka San Francisco 1/13 [i] 01:40 Zákon gangu III. 9 [i] 02:30 Navarro V. 12 [i] 04:05 Kojak V. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Ten, kdo tě chrání III. 6 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba V. 17 [i] 09:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 19 [i] 10:05 Posel ztracených duší III. 13 [i] 11:05 Drzá Jordan III. 13 [i] 12:05 Ten, kdo tě chrání III. 7 [i] 13:05 Muži v černém 1 [i] 15:00 Drzá Jordan IV. 1 [i] 16:00 Posel ztracených duší III. 14 [i] 17:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 20 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba V. 18 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 21 [i] 20:00 Vražedná čísla III. 10 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 1 [i] 21:55 Myšlenky zločince VII. 2 [i] 22:55 Bez hranic I. 9 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 13 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 21 [i] 01:35 Bez hranic I. 9 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba VII. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Kluci z autobazaru: Sledování vozu Monte Carlo [i] 06:00 Jak se to dělá 13 [i] 06:25 Králové aukcí: Sportovní kartičky/Botellův obraz [i] 06:50 Bitvy o zavazadla: Poklady v bednách [i] 07:15 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Zlatonosná zemina [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Dostat se zase do plusu [i] 09:55 Uhlí 7 [i] 10:50 Jak to dělají?: Bagry/chuť Orientu/do prázdna [i] 11:15 Jak se to dělá: Psací pera Space Pen/korálové akvárium/kovové rakve [i] 11:40 Bořiči mýtů: Ptáci v náklaďáku [i] 12:35 Mimořádné projekty: Transatlantický tunel [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Lee se vrací [i] 14:25 Rození obchodníci: Aston Martin DB7 [i] 15:20 Nazí a vystrašení: Prokletí džungle [i] 16:15 Dvojí přežití: Dva vrcholy [i] 17:10 Nutné k přežití: Skotsko [i] 18:05 Králové aukcí: Memorabilie Jackieho Robinsona/mapa New Yorku z roku 1875 [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Zbraně bojů minulosti [i] 19:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Lamborghini Aventador [i] 19:30 Jak se to dělá 51 [i] 20:00 Dvojí přežití: Špatná situace [i] 21:00 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Na nikoho nezapomenout [i] 22:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Žraloci a rejnokové zabijáci [i] 23:00 Téměř jsem to nepřežil: Řeka strachu [i] 00:00 Nazí a vystrašení: Pekelný ostrov [i] 00:55 Dvojí přežití: Špatná situace [i] 01:50 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Na nikoho nezapomenout [i] 02:50 Říční příšery – nejlepší momenty: Žraloci a rejnokové zabijáci [i] 03:50 Téměř jsem to nepřežil: Řeka strachu [i] 04:45 Jak to dělají?: Bagry/chuť Orientu/do prázdna [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery III: Ať vyhraje ten nejlepší 21/30 [i] 09:45 13. komnata Andrey Kalivodové [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 Sanitka 2 13/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:20 Podfukáři VI 6/6 [i] 15:15 Na kus řeči [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:05 Četnické humoresky [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Nejlepší Bakaláři [i] 23:20 Na stopě [i] 23:40 Cesty k úspěchu [i] 23:50 MI5 7/16 [i] 00:40 Kalendárium [i] 00:55 Sváteční slovo šéfredaktora Radia Proglas Pavla Mikšů [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Postřehy odjinud [i] 01:55 Malá farma: Návrat kozla [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí IV 1/7 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Kamera na cestách: Menorca plná záhad a vzrušujících tradic [i] 10:05 Svět zázraků [i] 10:30 Divnopis [i] 10:35 Letečtí stíhači v boji: Slavná esa [i] 11:30 Československý filmový týdeník 1963 966/2379 [i] 11:45 Krásný ztráty [i] 12:15 Příběhy, které svět nevidí [i] 12:40 Klíč [i] 13:10 Neznámá Země [i] 13:30 Nindžové: Stínoví bojovníci [i] 14:25 Krásy evropského pobřeží: Skagen - prst v moři [i] 14:30 S kuchařem kolem světa: Indie [i] 15:25 Jak se žije zvěrolékařům podle [i] 15:40 Život Muhammada 2/3 [i] 16:40 Co je tohle za KLAUNI [i] 16:55 Jistě, pane premiére: Všechnu moc lidu 13/16 [i] 17:30 Černá zmije II: Hlava 2/6 [i] 18:00 The Tap Tap v Opeře [i] 19:00 Bratři a sestry II: Morální riziko 15/16 [i] 19:45 Divnopis [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Atlantik 2/2 [i] 21:05 Lásky s vůní Jedle [i] 22:00 Šašek a královna [i] 23:55 Tichá dohoda [i] 02:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 02:30 Vesnicopis [i] 02:50 Lučanka [i] 03:25 Třešťské betlémy [i] 03:40 Austerlitz 1805 - Slavkov 2005 [i] 04:20 Víno bílé, víno bílé, vínko naše červené [i] 04:55 U stánků na levnou krásu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2500 [i] 09:45 Doktoři z Počátků: Panenka vs. sedmá velmoc 31 [i] 11:00 Střepiny [i] 11:25 Průměrňákovi III 15 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XII: Modrá hlubina 6 [i] 13:30 Odložené případy III: Kurník 21 [i] 14:25 Dr. House VII: Jít dál 23 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Dnes neordinujeme! 114 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista III: Není růže bez trní 19 [i] 18:30 Ulice 2501 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Horší už to nebude 93 [i] 21:35 PanMáma: Vetřelec 15 [i] 22:10 Okresní přebor: Svatba 15 [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba III 7 [i] 23:35 Stoupenci zla: Havenportský šerif 13 [i] 00:25 Big game [i] 01:10 Novashopping 01:50 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk II: Překvapivé setkání 21 [i] 07:20 Vraždy v Kitzbühelu VI: Ohnivá noc 10 [i] 08:35 Alf III: Cyrano z Melmeku 18 [i] 09:20 To je vražda, napsala VI: Jack a Bill 5 [i] 10:25 Policie Hamburk II: Srdce k srdci 22 [i] 11:25 Danielle Steelová: Rodinné album 2/2 [i] 13:25 Walker, Texas Ranger V: Odsouzení 6 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy III: Vina a trest 17 [i] 15:25 Žena zákona: Smrt podle plánu 22 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Někdo tady byl 228 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:45 Past [i] 01:15 Nedokonalé zločiny III: Africká horečka 14 [i] 02:25 Doktor z hor: Nové příběhy III: Vina a trest 17 [i] 03:10 Walker, Texas Ranger V: Odsouzení 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Slzy Bosporu 85/102 [i] 06:30 Rebeli II. 198/225 [i] 07:20 Túžba tela 79/143 [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Dr. Oz II. [i] 10:50 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:05 V objatí hodvábu 66/200 [i] 12:55 Slzy Bosporu 86/102 [i] 14:05 V siedmom nebi IV. 19/22 [i] 15:00 Nespútaný anjel 13/194 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 90-91/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Hurikán [i] 21:40 SILA 68 [i] 22:30 Perla Orientu 105 [i] 23:40 Tudorovci: Sex, moc a intrigy III. 8/8 [i] 00:45 Sex v meste VI. 3-4/20 [i] 01:40 Priatelia [i] 02:30 Adela show [i] 03:00 Tudorovci: Sex, moc a intrigy III. 8/8 [i] 03:50 Smotánka [i] 04:05 Na streche [i] 04:55 Máša 13/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Žhavé nápady [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Sicko [i] 14:15 Poslední obrněný vlak [i] 16:40 Vyprovokovaná [i] 18:40 Jak vykrást banku [i] 20:10 Loupež za bílého dne [i] 21:55 Tři dny ke svobodě [i] 00:10 Nevinná