TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Hurikán [i] 06:40 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:10 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:35 Kung Fu Panda II. 17-18/26 [i] 08:25 Príbeh o rytierovi [i] 11:00 Pravá blondínka [i] 12:55 Žandár a žandárky [i] 14:50 Neskrotná Angelika [i] 16:35 Ako uloviť družičku [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Ochranca (HD) [i] 22:30 Swordfish: Operácia Haker [i] 00:25 Ochranca (HD) [i] 02:00 Swordfish: Operácia Haker [i] 03:25 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 1/24 [i] 04:35 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Animované biblické príbehy: Mojžiš [i] 07:10 Dračie poviedky [i] 07:40 Flipper a Lopaka: Príliv 19/52 [i] 08:05 Flipper a Lopaka: Dexterova banda 20/52 [i] 08:30 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Včielka na úteku [i] 08:40 Bol raz jeden život 26/26 [i] 09:10 60 zabijakov divočiny 26/26 [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Planéta Zem I.: Jaskyne [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Občan za dverami [i] 13:55 Agatha Christie : Poirot: Záhada Modrého vlaku [i] 15:35 Zlatá klasika: Hriech Kataríny Padychovej [i] 16:55 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pompeje 1/2 [i] 21:55 Pompeje 2/2 [i] 23:25 Prípady detektíva Murdocha: Dračia kniha [i] 00:55 Pompeje 1/2 [i] 02:30 Pompeje 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Test magazín: Dámske silonky [i] 07:15 Extrémne v horách [i] 07:45 Clementine: To nie je spravodlivé [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapurka [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Família: Stále spolu [i] 10:00 Služby Božie na 1. adventnú nedeľu [i] 11:40 Maťo Palica [i] 12:30 On air [i] 12:55 Orientácie [i] 13:20 Slovo [i] 13:30 Folklórny festival Východná: Zbojníckym chodníčkom [i] 14:50 Karneval na ľade [i] 15:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni Marie Daimondovej [i] 16:20 ***** [i] 19:10 Večerníček: Kapitán bez lode [i] 19:15 Macko Uško: Priatelia [i] 19:25 Bolek a Lolek idú do sveta: V kanadských pralesoch [i] 19:30 Čím cestovať: Roky z Londýna [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Nesmrteľní: Dlhá cesta domov [i] 21:20 Odpískané [i] 22:00 Krvavé piesky Líbye [i] 23:30 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 00:30 Pred rokmi... [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Simpsonovci FILM [i] 07:15 Rozprávková jazda [i] 08:35 Garfield 2 [i] 10:25 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 9,10 [i] 12:35 Vyvolení - Dom snov - FINÁLE [i] 14:50 12 kôl [i] 17:15 Nové bývanie [i] 17:55 Cena je správna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:15 Koniec sveta na Vianoce [i] 01:20 Vojna upírov [i] 03:30 KRIMI 03:55 Milenec vdovy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Magnum VI. 6 [i] 07:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:10 A-Team 89,90 [i] 10:35 SVET ZÁZRAKOV [i] 11:20 Planéta bez ľudí II. 1/10 [i] 12:20 Major Payne [i] 14:25 Originály na cestách II. 8 [i] 15:25 Vyvolení - Dom snov - FINÁLE [i] 17:40 Reťazová reakcia [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Dôvod žiť... a zomrieť [i] 23:00 Reťazová reakcia [i] 01:10 Zločin 12,13/13 [i] 02:50 Vražedné čísla V. 22, 23/23 [i] 04:25 Kojak V. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Vražedkyně VI. 22 [i] 07:35 Námořní vyšetřovací služba VI. 14 [i] 08:35 Námořní vyšetřovací služba VI. 15 [i] 09:35 Tajemná Calenda I. 9 [i] 11:05 Drzá Jordan V. 15 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 16 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 17 [i] 14:00 Jak prosté I. 19 [i] 15:00 Jak prosté I. 20 [i] 16:00 CSI: New York VIII. 1 [i] 17:00 CSI: New York VIII. 2 [i] 18:00 Rudá vdova I. 7 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 18 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 19 [i] 21:00 Muži v černém 1 [i] 22:55 Vzpomínky II. 7 [i] 23:50 Bez hranic I. 5 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba VI. 16 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba VI. 17 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Kluci z autobazaru: Tommie Cannoli [i] 06:00 Jak se to dělá 12 [i] 06:25 Americký chopper: Motorka pro oblíbenou kapelu OCC [i] 07:15 Americké zbraně: Luger z filmu Pekelní andělé/M1 Garand ze Dne D [i] 08:10 Bořiči mýtů: Duelové dilema [i] 09:05 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Paralelní vesmíry [i] 09:55 Bitvy o zavazadla 9 [i] 10:25 Bitvy o zavazadla 10 [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zápach [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí: Včelín [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 12:35 Králové aukcí: Lodní kanon/zařízení Vitapulser [i] 13:05 Králové aukcí: Železná panna/T-Bucket Roadster z roku 1917 [i] 13:30 Bitvy o zavazadla: Toronto [i] 14:00 Bitvy o zavazadla: Severní Karolína [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Vúdú na prodej [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích 10 [i] 15:20 Auto versus divočina: Pobřeží pirátů [i] 16:15 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem 2 [i] 17:10 Pouliční psanci: Pomsta závodníka [i] 18:05 Rychle a hlasitě: Parádní Nomad pro Dalea Jr. [i] 19:00 Technologie Spider-Mana [i] 20:00 V zákulisí zvedání lodi Concordia [i] 21:00 Nejhorší železniční katastrofa Španělska [i] 22:00 Amišská mafie: Ráj [i] 23:00 Načerno pálený alkohol: Schyluje se k bouři [i] 00:00 Nejlepší policisté 1 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Parádní Nomad pro Dalea Jr. [i] 01:50 Nejhorší železniční katastrofa Španělska [i] 02:50 Amišská mafie: Ráj [i] 03:50 Načerno pálený alkohol: Schyluje se k bouři [i] 04:45 V zákulisí zvedání lodi Concordia [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Postřehy odjinud [i] 06:35 Hobby naší doby [i] 07:00 Okouzlení III 24/52 [i] 07:50 Zlý dům [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku: Deštník 48/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O zlé a dobré vodě [i] 14:15 Dědeček je lepší než pes [i] 15:10 Vítr v kapse [i] 16:30 Neobyčejné životy [i] 17:25 Adventní koncert 2013 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:01 Losování Sportky a Šance 20:05 Tchyně a uzený [i] 21:30 168 hodin [i] 22:03 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:05 Vlna 1/3 [i] 23:20 Perlivý kyanid [i] 00:55 Chalupa je hra [i] 01:20 Bydlení je hra [i] 01:45 Zahrada je hra [i] 02:05 Pod pokličkou [i] 02:30 Hodinový manžel [i] 02:50 13. komnata Andrey Kalivodové [i] 03:20 Všechnopárty [i] 04:05 Žiješ jenom 2x [i] 04:30 Tatíček profesor [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí III 10/10 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Veselá zoo [i] 06:20 Můj mazlíček [i] 06:40 Včelka Mája [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Atlantik 1/2 [i] 10:00 Bohoslužba 1. neděle adventní z kostela Církve československé husitské [i] 11:00 Československý filmový týdeník 1963 966/2379 [i] 11:15 Nedej se: Zahuštěná Praha [i] 11:40 Ochránce [i] 12:10 Chcete mě? ZJ [i] 12:35 Jak se žije zvěrolékařům podle [i] 12:50 Život savců: Společenský žebříček [i] 13:40 Mýty a fakta historie: Germáni 3/4 [i] 14:35 Sváteční slovo šéfredaktora Radia Proglas Pavla Mikšů [i] 14:40 Křesťanský magazín [i] 15:05 Uchem jehly [i] 15:35 Ptáčata: Letem ghettem 13/16 [i] 16:00 Divnopis [i] 16:05 Objevování planety Oceán: Tajemné jeskynní malby 11/13 [i] 16:55 Až na kraj světa: Strážci ztracené archy [i] 17:45 Emoce a my: Emoce a trauma 12/13 [i] 18:15 Na plovárně s Bobem Beamonem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí IV 1/7 [i] 19:40 Neznámá Země [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Indie [i] 21:00 Letecké katastrofy III: Kluzák z [i] 21:55 Centurion [i] 23:30 Poklad, který nevoní [i] 00:20 Californication V: Z JFK na LAX 1/12 [i] 00:50 Stalkeři mezi námi [i] 01:35 Ochránce [i] 02:05 Vancouver - ostrov a město [i] 02:30 Naivní cesty naivního malíře [i] 02:45 Šťastný domov [i] 03:00 Ztracené adresy [i] 03:20 Zašlapané projekty [i] 03:40 Sedmero pilířů Stefana Milkova [i] 04:40 Moje rodina X: Podivné Vánoce 2039 - 2. část 2/11 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:35 Dinofroz 9 [i] 07:00 Bakugan 21 [i] 07:30 Hannah Montana navěky IV 3, 4 [i] 08:20 Jak vycvičit draky 9 [i] 08:50 Princezna ze mlejna II 3 [i] 09:25 Víkend: Sex, prachy and rockandroll [i] 10:10 Síla lásky [i] 12:10 Neohlížej se, jde za námi kůň [i] 13:40 Cesta peklem [i] 15:20 Mr. Bean: Pan Bean v pokoji č. 426 [i] 15:50 Rande naslepo [i] 17:45 Jak svět přichází o básníky [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Panenka vs. sedmá velmoc 31 [i] 21:25 Střepiny [i] 22:05 Smrtonosná zbraň 4 [i] 00:15 Cesta peklem [i] 01:40 Novashopping 02:15 Městečko Eastwick 7 [i] 03:00 Volejte Novu [i] 03:30 P. F. [i] 04:25 Andílci 108 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Jake a piráti ze Země Nezemě: Hookoviny; Už se nevracej 6 [i] 07:10 Mickeyho klubík III: Všechno nejlepší, ouško 8 [i] 07:40 Malá mořská víla I: O Zrzkovi 10 [i] 08:10 Tajemství války: Korea: Za bambusovou oponou 18 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vteřiny před vraždou: Krevní pouto 6 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Nedělní receptář extra 13:30 Zrcadlo tvého života - Dominik Hašek [i] 14:50 Danielle Steelová: Rodinné album 2/2 [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XIII: Vraždy šité na míru [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - DRUHÉ SEMIFINÁLE [i] 22:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - DRUHÉ ROZHODNUTÍ [i] 23:20 L. A. Přísně tajné [i] 02:05 Policejní bažanti I 1 [i] 02:50 Vraždy v Midsomeru XIII: Vraždy šité na míru [i] 04:20 Firma: Kapitola třináctá 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 40/129 [i] 06:25 Rosamunde Pilcherová: Leto pri mori [i] 08:25 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V Údolí divých ruží: Až na koniec sveta [i] 12:00 Pasadena 4-5/13 [i] 14:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 18-19/20 [i] 16:05 Modré z neba [i] 18:05 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Nežiadaj svoj posledný tanec [i] 22:30 Skutočný príbeh: Život nie je rozprávka - Vyhrala som [i] 00:15 Náhodný svedok [i] 01:50 Nežiadaj svoj posledný tanec [i] 03:40 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 40/129 [i] 04:55 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 (Ne)šťastně až na věky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Holky v balíku [i] 13:50 Náhradní plán [i] 15:25 Píseň mého srdce [i] 17:15 Vysněný muž [i] 19:00 Ostrov samoty [i] 21:00 LOL [i] 22:40 V pasti [i] 00:30 Noc patří nám [i] 02:20 Nebezpečný cíl [i] 03:55 Každý chce být Ital [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Severská kombinace [i] 10:15 Běžecké lyžování [i] 11:00 Biatlon [i] 12:15 Běžecké lyžování [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 13:15 Biatlon [i] 14:15 Severská kombinace [i] 15:15 Snooker [i] 17:30 Alpské lyžování [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 20:15 Alpké lyžování [i] 22:00 Snooker [i] 00:00 Biatlon [i] 00:45 Biatlon [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 1: Shawn versus Rudý fantom 7 [i] 07:00 Agentura Jasno 1: Nezapomeň na mě 9 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 12: Osudná třináctá jamka 1 [i] 10:00 Megažralok versus Crocosaurus [i] 12:00 Spravedlnost v krvi 3: Palcové titulky 11 [i] 13:00 Spravedlnost v krvi 3: Obviněný 12 [i] 14:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk se stává kmotrem 5 [i] 15:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a dívka, která dělala zbytečný poplach 6 [i] 16:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a zaměstnanec měsíce 7 [i] 17:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a televizní soutěž 8 [i] 18:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk začal brát léky 9 [i] 19:00 Vánoční kauza [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 3: Sabotáž 13 [i] 22:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 3: Muži v černém 14 [i] 23:00 Talentovaný pan Ripley [i] 02:00 48 hodin v Paříži [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 12: Chybná teorie 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Jezera na střeše světa 1 [i] 07:00 První život 2 [i] 08:05 Podzemí měst 1 [i] 09:00 V síti 5 [i] 09:30 Jak skvěle fotografovat 5 [i] 10:00 Arktidou s Brucem Parry: Severní Evropa 5 [i] 11:00 Planeta mutantů 1 [i] 12:00 Po proudu Yukonu0 [i] 13:00 Vzdušní dřevorubci 2 [i] 13:55 Nejtěžší americké profese 6 [i] 14:45 Divoké zločiny 2 [i] 15:00 Silnice tornád 5 [i] 16:00 Americké aukce 9 [i] 16:30 Americké aukce 10 [i] 17:00 Vášnivý jedlík: Nezapomenutelné chvíle 1 [i] 18:00 Penn a Teller: Oblafni mě! 6 [i] 19:00 Utajený šéf - Kanada: Pizza Pizza 2 [i] 20:00 Jednotka pro vyšetřování nehod 7 [i] 20:30 Jednotka pro vyšetřování nehod 8 [i] 21:00 Pátrací a záchranná pohotovost 13