TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Dr. House VII. 1/23 [i] 06:45 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:10 Kung Fu Panda II. 16/26 [i] 07:35 Tučniaky z Madagaskaru III. 15/15 [i] 08:00 Alf IV. 19/24 [i] 08:30 Krok za krokom IV. 15/24 [i] 09:00 Olsen Twins: O tom, aký bol Západ zábavný [i] 10:40 2 baby na mizine [i] 11:10 Zviera [i] 12:50 Príbeh o rytierovi [i] 15:35 Pravá blondínka [i] 17:35 Hurikán [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:15 Úplná šupa! [i] 23:40 Vnútorný nepriateľ [i] 01:30 Apocalypto [i] 03:40 FARMA - DUEL [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Dračie poviedky [i] 07:10 Flipper a Lopaka: Dexterova svadba 18/52 [i] 07:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Kamarát dub [i] 07:45 Bol raz jeden život 25/26 [i] 08:15 Fidlibumove rozprávky [i] 08:45 Výprava nádeje [i] 09:35 Megamozog [i] 10:05 Berlin, Berlin: Hľadá sa Beinlich 18 [i] 11:05 Milujem Slovensko [i] 12:25 On air [i] 12:55 Pošta pre teba [i] 14:00 Elisa z Rivombrosy 2/13 [i] 15:40 Snehuliak hľadá snehuliačku [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Slovenská Ľupča [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Aféra [i] 21:55 Farba kože [i] 23:40 Snehuliak hľadá snehuliačku [i] 01:10 Elisa z Rivombrosy 2/13 [i] 02:45 Farba kože [i] 04:30 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Správy RTVS z regiónov [i] 07:40 Clementine: Rožok a kakao [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Jambaru, Okinawa - život v pralese [i] 09:45 Ambulancia: Zranenia ramena - s rukou nad hlavou [i] 10:15 Cesta [i] 10:40 Žiť svoj život [i] 11:00 Energetika [i] 11:15 Slováci vo svete: Morava [i] 11:45 Kvarteto [i] 12:10 5 minút po dvanástej: NENÁVIDÍM!!! [i] 13:15 GYMPEL.TV: Výlet 12/13 [i] 14:10 Slovenská kultúrna noc v New Yorku [i] 14:25 Magazín Ligy majstrov [i] 15:05 Kapurka [i] 15:50 Farmárska revue [i] 16:15 Test magazín: Dámske silonky [i] 16:30 Senior klub-magazín [i] 17:00 Herecké legendy na Dvojke - Ladislav Chudík [i] 17:10 Nedokončená partia [i] 18:15 Na ceste II.: Na ceste po atole Addu [i] 18:40 6 miliárd názorov [i] 18:45 Večerníček: Vianočné rozprávanie [i] 18:50 Macko Uško: Poriadok [i] 18:55 Bolek a Lolek idú do sveta: Preteky na póle [i] 19:05 Čím cestovať: Thiaggo z Brazílie [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 100 názorov [i] 20:10 Stavba roka 2013 [i] 21:40 Anjeli strážni: Anjeli strážni Marie Daimondovej [i] 22:10 Volanie mora [i] 00:10 Umenie 2013: Literatúra [i] 00:40 ArtSpektrum [i] 00:45 Československý filmový týždenník [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 My Little Pony II. [i] 06:40 Max Steel [i] 07:10 Legenda o Tarzanovi [i] 08:25 MOVE UP! [i] 09:50 Panelák: Rozhodnutie [i] 11:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:25 Garfield 2 [i] 15:15 Bournovo ultimátum [i] 17:55 Cena je správna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 12 kôl [i] 22:50 Vyvolení - Dom snov - FINÁLE [i] 01:10 Neha [i] 03:20 KRIMI [i] 03:40 Synovia vetra: Medzi svetlom a temnotou [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Miesto činu Frankfurt: Nebezpečná svedkyňa [i] 08:00 Magnum VI. 5 [i] 09:00 A-Team 87,88 [i] 11:15 Vyvolení - Dom snov [i] 14:00 Panelák: Zbalené kufre [i] 15:10 Vtip za stovku 13 [i] 16:05 Major Payne [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 12,13 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Simpsonovci FILM [i] 22:15 Skutoční muži plačú [i] 00:25 Zločin 9,10,11 [i] 03:05 Bad Boys 12,13 [i] 04:40 Kojak V. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Vražedkyně VI. 21 [i] 07:40 Posel ztracených duší II. 6 [i] 08:40 Posel ztracených duší II. 7 [i] 09:40 Merlin V. 12 [i] 10:40 Merlin V. 13 [i] 11:45 Ztracený svět II. 8 [i] 12:45 Námořní vyšetřovací služba VI. 14 [i] 13:45 Námořní vyšetřovací služba VI. 15 [i] 14:45 Profil zločinu I. 2 [i] 15:45 Společná terapie I. 7 [i] 16:40 Společná terapie I. 8 [i] 17:35 Dívka odjinud II. 6 [i] 18:35 Vlčí mládě II. 8 [i] 19:30 Na lodi III. 8 [i] 21:00 Úhel pohledu 1 [i] 22:45 Elementary Ii. 1 [i] 23:40 True Blood - Pravá krev V. 9 [i] 00:45 Vlčí mládě II. 8 [i] 01:35 Úhel pohledu 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Stroj na zemětřesení [i] 06:00 Jak se to dělá 11 [i] 06:25 Na plný plyn: Ducati [i] 07:15 Pátá rychlost 8 [i] 08:10 Megastavitelé: Přejezd Koloráda [i] 09:05 Stroje slávy 2 [i] 09:55 Nutné k přežití: Gruzie/východní Evropa [i] 10:50 Nutné k přežití: Západní Pacifik [i] 11:40 Nutné k přežití: Severní Austrálie [i] 12:35 Nutné k přežití: Extrémní poušť [i] 13:30 Nutné k přežití: Fanoušci versus divočina [i] 14:25 Nejhrůznější záběry 4 [i] 15:20 Krizové situace pod kontrolou 3 [i] 16:15 Rození obchodníci: Mercedes SLK [i] 17:10 Rození obchodníci: Japonsko [i] 18:05 Automobiloví žraloci z Dallasu: Nechte věci náhodě [i] 18:35 Pátrání po klasických autech: Hudson Hornet [i] 19:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Lamborghini Aventador [i] 19:30 Jak se to dělá 51 [i] 20:00 Lovci skladovacích jednotek 17 [i] 20:30 Lovci skladovacích jednotek 18 [i] 21:00 Hledači pokladů na aukcích: Divoký západ [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i] 22:00 Nejlepší světová pětka: Impozantní dopravníky [i] 23:00 Impozantní letadla: Omega [i] 00:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 00:55 Lovci skladovacích jednotek 17 [i] 01:25 Lovci skladovacích jednotek 18 [i] 01:50 Hledači pokladů na aukcích: Divoký západ [i] 02:20 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i] 02:50 Krizové situace pod kontrolou 3 [i] 03:45 Rození obchodníci: Mercedes SLK [i] 04:40 Rození obchodníci: Japonsko [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Postřehy odjinud [i] 06:05 Okouzlení III 23/52 [i] 06:55 Nenechte se rušit [i] 07:35 Hodina obrany [i] 08:20 StarDance VI ...kolem dokola [i] 08:25 Žiješ jenom 2x [i] 08:55 Jabloňová panna [i] 09:45 Smrt v ráji II 4/8 [i] 10:40 Nejlepší trapasy [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zvon Lukáš [i] 14:00 Sestřičky růží [i] 14:45 Zlý dům [i] 15:50 Zastřený hlas [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 StarDance VI ...když hvězdy tančí [i] 21:35 Hitparáda televizní zábavy [i] 22:28 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:30 Melodie podzemí [i] 00:15 Dům snů [i] 01:45 Sváteční slovo ředitele Arcidiecézní charity Olomouc Václava Keprta [i] 01:50 Zahrada je hra [i] 02:20 Vyzkoušejte si... [i] 02:40 Brněnské kolo [i] 03:45 Malá farma: Návrat kozla [i] 04:05 Herbář [i] 04:35 Příběhy slavných - Vlastimil [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času V: Vítězství Daleků 3/13 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Veselá zoo [i] 06:25 Můj mazlíček [i] 06:40 Včelka Mája [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Nájezdy a zájezdy [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Generál Patton: Ardeny [i] 11:10 Přežít! [i] 12:00 Jak se žije dvojníkům podle Pavla [i] 12:15 Neznámá Země [i] 12:35 Království divočiny: Deník sloní rodiny 1/6 [i] 13:05 Žízeň po životě [i] 15:00 Svět zázraků [i] 15:30 S kuchařem kolem světa: Maroko [i] 16:25 Kamera na cestách: Menorca plná záhad a vzrušujících tradic [i] 17:20 Zázračná planeta: Velká útesová bariéra: Útesy a volné moře 3/3 [i] 18:15 Krásný ztráty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí III 10/10 [i] 19:40 Pevnosti: Výpustek [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Germáni 3/4 [i] 20:55 Ve jménu kultu... Bondfest [i] 23:05 Pobřeží moskytů [i] 01:00 Česká soda [i] 01:15 Malá Velká Británie [i] 01:45 Je to soda III 5/8 [i] 02:15 Náš venkov: Nájezdy a zájezdy [i] 02:40 Evropa dnes [i] 03:05 Chcete je? ZJ [i] 03:10 Naivní cesty naivního malíře [i] 03:25 Fašismus po česku [i] 04:25 Přísně tajné vraždy [i] 04:40 Malá Velká Británie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Tom a Jerry 10 [i] 06:45 Batman: Odvážný hrdina 2 [i] 07:10 Bakugan 20 [i] 07:40 Tučnáci z Madagaskaru III 5 [i] 08:05 Bratříček a sestřička [i] 09:20 Paní Zázračná na Manhattanu [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Causa Králík [i] 14:20 Výměna manželek VI [i] 15:40 Příšerná tchyně [i] 17:40 Tipy ptáka Loskutáka [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty: Kotlety zapečené se šlehačkou [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ve stínu [i] 22:25 Ozbrojení a nebezpeční [i] 00:05 Chata v horách [i] 01:45 Novashopping 02:20 Kazatelova dcera [i] 04:35 Andílci 107 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Jake a piráti ze Země Nezemě: Vzhůru k výškám; Bárka se jen tak nedá 5 [i] 07:20 Mickeyho klubík III: Mickeyho pátračky 7 [i] 07:55 Malá mořská víla I: O tentononcu 9 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:40 Top Gear XVIII [i] 10:50 Největší bitvy II. světové války: Bitva u Anzia 33 [i] 11:20 Hawaii 5-0 II: Bojovník 17 [i] 12:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - PRVNÍ SEMIFINÁLE [i] 14:35 Perfektní plán [i] 16:35 Vraždy v Midsomeru XII: Náměsíčná [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Česko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ [i] 21:45 Líbáš jako Bůh [i] 00:30 Clona [i] 02:15 Vraždy v Midsomeru XII: Náměsíčná [i] 03:50 Hawaii 5-0 II: Bojovník 17 [i] 04:30 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 39/129 [i] 06:20 Robin Pilcher: Večnosť oceánu [i] 08:20 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Čarodejnice IV. 21-22/22 [i] 11:45 Pochybná starostlivosť [i] 14:10 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 16-17/20 [i] 16:05 Rosamunde Pilcherová: Leto pri mori [i] 17:55 V Údolí divých ruží: Až na koniec sveta [i] 20:00 Neskrotná Angelika [i] 21:40 Predčítač [i] 00:15 Rosamunde Pilcherová: Leto pri mori [i] 01:50 V Údolí divých ruží: Až na koniec sveta [i] 03:25 Šéfkuchár bez čapice [i] 03:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 39/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:40 Doctor Strange [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Žhavé nápady [i] 13:35 Ztroskotaná láska [i] 15:15 Svět zítřka [i] 17:05 Skandál [i] 19:10 Každý chce být Ital [i] 21:00 Nebezpečný cíl [i] 22:45 Noc patří nám [i] 00:45 Jezero smrti [i] 02:15 Brazilský masakr [i] 03:50 Obyčejný spratek [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Severská kombinace [i] 09:30 Běžecké lyžování [i] 11:15 Běžecké lyžování [i] 13:00 Severská kombinace [i] 13:15 Severská kombinace [i] 14:15 Saně [i] 15:00 Biatlon [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 18:45 Vytrvalostní závody [i] 20:00 Alpské lyžování [i] 21:30 Alpské lyžování [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:15 Curling [i] 01:15 Biatlon [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 2: Bitevní loď a UFO na staveništi 17 [i] 06:00 Agentura Jasno 1: Víkendoví bojovníci 6 [i] 07:00 Agentura Jasno 1: Kdo z nich to je? 7 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 11: Hlasy ze záhrobí 7 [i] 10:00 Milionový lékař 1: Aby se vlk nažral.. 2 [i] 11:00 Milionový lékař 1: Zadarmo ani kuře nehrabe.. 3 [i] 12:00 Milionový lékař 1: S jídlem roste chuť 4 [i] 13:00 Milionový lékař 1: Není zlato, co se třpytí 5 [i] 14:00 Milionový lékař 1: Kdo chce s vlky výti 6 [i] 15:00 Paradox [i] 17:00 Megažralok versus Crocosaurus [i] 19:00 Spy Kids 3-D: Game Over [i] 21:00 Talentovaný pan Ripley [i] 00:00 Báječná dovolená [i] 02:00 Havaj 5-0 3: Zakázané ovoce 12 [i] 03:00 Havaj 5-0 3: Útěk z vězení 13 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 12: Pomsta špionů 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Jak vznikla Země 7 [i] 06:55 První život 1 [i] 08:05 Podzemí měst 11 [i] 09:00 V síti 4 [i] 09:30 Design pro všechny 4 [i] 10:00 Arktidou s Brucem Parry: Kanada 4 [i] 11:05 Sám v divočině 6 [i] 12:05 Nejdrsnější kamioňáci světa: Indie 8 [i] 13:00 Vzdušní dřevorubci 1 [i] 14:00 Nejtěžší americké profese 5