TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 XII. 9/10 [i] 11:45 Bez stopy VII. 15/24 [i] 12:45 Dr. House VII. 1/23 [i] 13:45 Krok za krokom IV. 15/24 [i] 14:15 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. 24/24 [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 1/24 - PREMIÉRA [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 AKČNÝ PIATOK: Vnútorný nepriateľ [i] 00:50 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 1/24 [i] 01:45 Kobra 11 XII. 9/10 [i] 02:30 Bez stopy VII. 15/24 [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 XII. 9/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Počasie [i] 05:35 Geo report: Divé kone na krásnom modrom Dunaji [i] 06:30 Podvodníci v akcii VI 9/10 [i] 07:00 Medicopter 117: Rádioaktívny únik [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:55 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 243 [i] 09:50 Asijina voľba 63/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Nebíčko v papuľke: Keltská kuchyňa [i] 15:15 Asijina voľba 64/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Geo report: Záchranári írskej pobrežnej hliadky [i] 17:15 Podvodníci v akcii VI 10/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:40 Legendy popu: Michal David [i] 23:40 Nikto nie je dokonalý [i] 00:50 Medicopter 117: Rádioaktívny únik [i] 01:40 Dámsky klub [i] 03:10 Sila lásky V. 243 [i] 04:00 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Profesionál [i] 07:20 Polícia [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Zlodarov les [i] 09:05 Pesničky z Hviezdičky: Kvetinový raj [i] 09:10 Najriskantnejšie technické operácie: Lietadlo na pohotovosti [i] 10:00 Mláďatá zo zoo II. [i] 10:25 Berieme to do vlastných rúk 3.časť [i] 11:00 Fokus právo "N" [i] 11:45 Kde ešte podkovy prinášajú šťastie [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Krajanská nedeľa - Spolu [i] 13:10 Dravý nálet panny [i] 13:55 V zakázanom kráľovstve [i] 14:25 Šport Festival Slovakia [i] 15:20 Futbal - Európska liga - zostrihy [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:25 Eurovirtuál - Radi Vás vidíme, radi sme spolu [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Národnostné správy [i] 18:05 Extrémne v horách [i] 18:35 (Ne)celebrity: Miroslav Saniga [i] 18:45 Večerníček: Príbehy figliara Kacabajku [i] 18:50 Macko Uško: Prekvapenie [i] 18:55 Bolek a Lolek idú do sveta: Zlaté mesto Inkov [i] 19:05 Čím cestovať: Anil z Indie [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 100 názorov [i] 20:10 Jambaru, Okinawa - život v pralese [i] 21:00 Família: Stále spolu [i] 21:30 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Počasie [i] 21:40 Kinorama [i] 22:05 Papierový mesiac [i] 23:45 Bratislavské jazzové dni 2012: Hviezdy BJD 2012 [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Nakupuje vám to [i] 07:25 Súdna sieň: Basket alebo stávky [i] 08:30 Súdna sieň: Raz ty, raz ja! [i] 09:30 Panelák: Zbalené kufre [i] 10:50 Pod povrchom 20 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti IV. 8 [i] 13:30 Kosti VI. 7 [i] 14:30 Vtierka Castle IV. 4 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ: Zámienka [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Rozhodnutie [i] 21:40 Bournovo ultimátum [i] 00:20 Skutoční muži plačú [i] 02:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 03:25 Panelák [i] 04:25 Obeť únosu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Akty X IV. [i] 06:00 Miesto činu Frankfurt: Posol smrti [i] 07:35 Magnum VI. 4 [i] 08:35 Simpsonovci VIII. 8 [i] 09:00 Simpsonovci XXII. 10 [i] 09:30 Futurama VI. 16/16 [i] 10:00 Vražedné čísla VI. 13,14 [i] 11:50 Profesionáli: Miňov odchod [i] 12:50 Hawaii 5.0 4 [i] 13:45 Chicago: Zákon ulice 13 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 3 [i] 15:45 Simpsonovci VIII. 8 [i] 16:15 Simpsonovci XXII. 10 [i] 16:40 Panelák: Zbalené kufre [i] 17:50 Kosti IV. 8 [i] 18:50 Profesionáli: Kasíno [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 MOVE UP! [i] 21:50 X FACTOR USA 2013 [i] 00:50 Zločin 7,8 [i] 02:30 Sliediči 1/13 [i] 03:20 Boxer 7,8 [i] 04:45 Navarro III. 13/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Ten, kdo tě chrání III. 5 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba V. 16 [i] 09:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 18 [i] 10:05 Posel ztracených duší III. 12 [i] 11:05 Drzá Jordan III. 12 [i] 12:00 Ten, kdo tě chrání III. 6 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 19 [i] 14:00 Numb3rs Iii. 8 [i] 15:00 Drzá Jordan III. 13 [i] 16:00 Posel ztracených duší III. 13 [i] 17:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 19 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba V. 17 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 20 [i] 20:00 Numb3rs Iii. 9 [i] 21:00 Havaj 5-0 I. 7 [i] 22:00 Profil zločinu IV. 10 [i] 23:10 Californication VI. 9 [i] 23:45 Californication VI. 10 [i] 00:25 Námořní vyšetřovací služba VII. 12 [i] 01:15 Havaj 5-0 I. 7 [i] 02:05 Profil zločinu IV. 10 [i] 03:00 Californication VI. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Smrtící sláma [i] 06:00 Jak se to dělá 10 [i] 06:25 Králové aukcí: Foukačka/dřevěný Harley [i] 06:50 Bitvy o zavazadla: Brnění a Drákula [i] 07:15 Špinavé práce: Výrobce pergamenu [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Plavecký klub v Beringově moři [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: O muže méně [i] 09:55 Americké zbraně: Strojní puška/obchod s občanskou válkou [i] 10:50 Jak to dělají?: Podzemí/výrobci zbraní [i] 11:15 Jak se to dělá: Navažské koberce/ropa/kaleidoskopy [i] 11:40 Bořiči mýtů: Ptáci v náklaďáku [i] 12:35 Mimořádné projekty: Tokijské Sky City [i] 13:30 Opravna vraků: Auto pro krásku a zvíře Davida Ginolu - část 2 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích 12 [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích 13 [i] 15:20 Králové aukcí: Kanón na dřevě/Kaliopa [i] 15:50 Králové aukcí: Motorizovaná barová stolička/jižanský meč [i] 16:15 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 4 [i] 17:10 Nutné k přežití: Tým 2 [i] 18:05 Králové aukcí: Kočár pro burany/japonské starožitné dýky [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Žádný podvrh [i] 19:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Weismann MF5 [i] 19:30 Jak se to dělá 50 [i] 20:00 Krizové situace pod kontrolou 5 [i] 21:00 Zvědavost: Bermudský trojúhelník [i] 22:00 Zakázané: Nebezpečné hry [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 00:00 Kouzlo vědy: Vúdú auto [i] 00:30 Kouzlo vědy: Bomba na suchý led [i] 00:55 Krizové situace pod kontrolou 5 [i] 01:50 Zvědavost: Bermudský trojúhelník [i] 02:50 Zakázané: Nebezpečné hry [i] 03:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 04:45 Jak to dělají?: Podzemí/výrobci zbraní [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery III: Ideální partner 20/30 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:10 Příběhy slavných - Vlastimil [i] 11:05 Život na zámku: Rozchod 47/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:25 Hercule Poirot [i] 16:05 Postřehy odjinud [i] 16:15 AZ-kvíz [i] 16:40 Malá farma: Návrat kozla [i] 17:05 Besipky: Esemeskování za jízdy [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Deník Dity P. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:05 Sanitka 2 13/13 [i] 21:05 13. komnata Andrey Kalivodové [i] 21:33 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:35 Všechnopárty [i] 22:20 Tak neváhej a toč speciál [i] 23:10 Cesty k úspěchu [i] 23:20 Kriminálka Paříž: Londýn - Paříž 81/92 [i] 00:05 Na stopě [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Zahrada je hra [i] 01:25 Sama doma [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času V: Stvůra z podpalubí 2/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Uvnitř lidského těla: Nepřátelský svět [i] 10:05 Stalkeři mezi námi [i] 10:50 Na plovárně s Jindřichem Mannem [i] 11:15 Příběhy, které svět nevidí [i] 11:45 Chcete mě? ZJ [i] 12:15 Až na kraj světa: Lidé ohně [i] 13:05 Život Muhammada 1/3 [i] 14:05 Tisíc let české myslivosti [i] 14:35 Pevnosti: Výpustek [i] 14:50 Velký, větší, největší: Výletní loď Independence of the Seas [i] 15:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:25 Červený trpaslík X: Otcové a synové 2/6 [i] 18:00 Pán času V: Vítězství Daleků 3/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry II: Dvojitý negativ 14/16 [i] 19:35 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Velká útesová bariéra: Útesy a volné moře 3/3 [i] 21:00 Hranice možností lidského těla: Pod vodní hladinou [i] 21:55 Oáza [i] 23:20 Jistě, pane premiére: Všechnu moc lidu 13/16 [i] 23:50 Síla odvahy [i] 01:45 Přísně tajné vraždy [i] 02:00 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 02:05 Král z Polanky [i] 02:20 Divnopis [i] 02:25 Ztracené adresy [i] 02:45 Dvacáté století Oty Filipa [i] 03:45 Krok do prázdna Jana Masaryka aneb [i] 04:40 Červený trpaslík X: Otcové a synové 2/6 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2499 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Vyznání 454 [i] 11:00 Dva a půl chlapa IX 16 [i] 11:25 Průměrňákovi III 14 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XII: Pomsta 5 [i] 13:30 Odložené případy III: Trest smrti: Poslední odvolání 20 [i] 14:25 Dr. House VII: Přesčasy 22 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Sedmé nebe 113 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IX 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista III: Rudá míle 18 [i] 18:30 Ulice 2500 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek VI [i] 21:35 Osamělý mstitel [i] 23:40 Terč [i] 01:10 Městečko Eastwick 6 [i] 01:50 Novashopping 02:25 DO-RE-MI [i] 03:15 Áčko: Pracuji ve věžnici [i] 04:30 Andílci 106 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk II: Starost o Oleho 20 [i] 07:10 Vraždy v Kitzbühelu VI: Smrt přijde v jedenáct 9 [i] 08:25 Alf III: Na útěku 17 [i] 09:10 To je vražda, napsala VI: Osudná chyba 4 [i] 10:15 Policie Hamburk II: Překvapivé setkání 21 [i] 11:15 Ztraceno v překladu [i] 13:20 Walker, Texas Ranger V: Mor 5 [i] 14:20 Doktor z hor: Nové příběhy III: Hořké pravdy 16 [i] 15:20 Žena zákona: Portrét zabijáka 21 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Duel [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 Hadí oči [i] 01:20 Satan přichází [i] 03:35 Doktor z hor: Nové příběhy III: Hořké pravdy 16 [i] 04:20 Walker, Texas Ranger V: Mor 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Slzy Bosporu 84/102 [i] 06:20 Rebeli II. 197/225 [i] 07:10 Túžba tela 78/143 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 104 [i] 10:45 Sila 67 [i] 12:00 V objatí hodvábu 65/200 [i] 12:55 Slzy Bosporu 85/102 [i] 14:05 V siedmom nebi IV. 18/22 [i] 15:00 Nespútaný anjel 12/194 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 88-89/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:55 Ukradnutý raj 1-2/2 [i] 01:30 Pochybná starostlivosť [i] 03:20 Priatelia [i] 04:10 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Krotitelé upírů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Shut Up & Sing [i] 13:45 Drsňák [i] 15:40 Sicko [i] 17:50 Poslední obrněný vlak [i] 20:10 Poslední přání [i] 21:45 Brazilský masakr [i] 23:25 Jezero smrti [i] 01:00 Smrtící parazit [i] 02:35 Dorian Gray [i] 04:25 Darwinovy ceny [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Biatlon [i] 10:15 Biatlon [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:15 Běžecké lyžování