TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Modré z neba [i] 10:30 Chlapi neplačú [i] 11:35 Kobra 11 XII. 8/10 [i] 12:35 Bez stopy VII. 14/24 [i] 13:35 Dr. House VI. 21-22/22 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. 23/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 24/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 24/24 [i] 00:00 Kobra 11 XII. 8/10 [i] 01:00 Bez stopy VII. 14/24 [i] 01:35 Dr. House VI. 22/22 [i] 02:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 24/24 [i] 03:05 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 XII. 8/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Geo report: Expedícia na Špicbergy [i] 06:35 Podvodníci v akcii VI 8/10 [i] 07:05 Medicopter 117: Láska alebo smrť [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 242 [i] 09:50 Asijina voľba 62/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:15 Asijina voľba 63/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Geo report: Divé kone na krásnom modrom Dunaji [i] 17:15 Podvodníci v akcii VI 9/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kriminálka Staré Mesto II. 6/6 [i] 21:15 Reportéri [i] 21:45 Wallander II: Piata žena 3/3 [i] 23:15 Medicopter 117: Láska alebo smrť [i] 00:05 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Smrť v plameňoch [i] 00:30 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Prípad Kaplná [i] 00:55 Dámsky klub [i] 02:20 Sila lásky V. 242 [i] 03:10 Sila lásky: Najkrajšie momenty: Emma a Felix [i] 04:00 Asijina voľba 63/88 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Bazénový delfín [i] 09:00 Hrdina našich čias [i] 09:50 Súčasné bývanie [i] 10:15 A3UM: UPROSTRED SÍDLISKA [i] 10:45 Maďarský magazín [i] 11:20 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Pestrá paleta melódií [i] 13:25 Noc v archíve: Čo sme vysielali v roku 1989 [i] 14:25 Pred rokmi... [i] 14:55 Senior klub [i] 15:30 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:55 Berieme to do vlastných rúk 3.časť [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Mláďatá zo zoo II. [i] 18:25 Halali [i] 18:45 Večerníček: Príbehy figliara Kacabajku [i] 18:50 Macko Uško: Dáždik - príbeh so zajačikmi [i] 19:00 Bolek a Lolek idú do sveta: Na ostrovoch Polynézie [i] 19:10 Hádaj, kto nás pozval? [i] 19:45 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 19:50 Najriskantnejšie technické operácie: Lietadlo na pohotovosti [i] 20:45 Futbal - Európska liga: Futbal Európska Liga - zápasy [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Počasie [i] 23:10 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Medzinárodný terorizmus po roku 1945 - Organizácia za oslobodenie Palestíny [i] 23:35 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Medzinárodný terorizmus po roku 1945 - ETA [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Nakupuje vám to [i] 07:25 Súdna sieň: Chlapi sú svine [i] 08:30 Súdna sieň: Zadosťučinenie [i] 09:30 Panelák: Zamilovaná [i] 10:50 Pod povrchom 19 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti IV. 7 [i] 13:30 Kosti VI. 6 [i] 14:30 Vtierka Castle IV. 3 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ: Dostal si viac [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Zbalené kufre [i] 21:40 Umenie boja [i] 00:05 Vyvolení - Dom snov - PREMIÉRA [i] 01:30 Gigolovia III. [i] 02:35 Kosti VI. 6 [i] 03:25 Hawaii 5.0 II. 13 [i] 04:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 5 [i] 04:50 Modrí templári 12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Futurama VI. 15 [i] 05:55 Miesto činu Frankfurt: Vražda na parkovisku [i] 07:30 Magnum VI. 3 [i] 08:30 Simpsonovci VIII. 7 [i] 09:00 Simpsonovci XXII. 9 [i] 09:30 Futurama VI. 16/16 [i] 10:00 Vražedné čísla VI. 11,12 [i] 11:50 Profesionáli: Profibomba [i] 12:50 Hawaii 5.0 3 [i] 13:45 Chicago: Zákon ulice 12 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 2 [i] 15:45 Simpsonovci VIII. 7 [i] 16:15 Simpsonovci XXII. 9 [i] 16:40 Panelák: Zamilovaná [i] 17:50 Kosti IV. 7 [i] 18:50 Profesionáli: Miňov odchod [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 5,6 [i] 22:25 Hawaii 5.0 II. 13 [i] 23:20 Walking Dead IV. 2 [i] 00:20 Zákon gangu III. 8 [i] 01:20 Navarro V. 11 [i] 02:55 Kojak IV. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Ten, kdo tě chrání III. 4 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba V. 15 [i] 09:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 17 [i] 10:05 Posel ztracených duší III. 11 [i] 11:05 Drzá Jordan III. 11 [i] 12:05 Ten, kdo tě chrání III. 5 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 18 [i] 14:05 Numb3rs Iii. 7 [i] 15:05 Drzá Jordan III. 12 [i] 16:00 Posel ztracených duší III. 12 [i] 17:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 18 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba V. 16 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 19 [i] 20:00 Numb3rs Iii. 8 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 13 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 14 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 13 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 14 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba VII. 13 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba VII. 14 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA III. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Drtivý basový reproduktor [i] 06:00 Jak se to dělá 9 [i] 06:25 Králové aukcí: Týrání, vlaky a miniaturní meč [i] 06:50 Bitvy o zavazadla: Hotovost nade vše [i] 07:15 Špinavé práce: Vejce z drůbeží farmy [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Testováno mořem [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Zlato v podloží [i] 09:55 Dřevorubci v močálech: Problémy na obzoru [i] 10:50 Jak to dělají? 20 [i] 11:15 Jak se to dělá 11 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Hlas jako hasicí přístroj [i] 12:35 Mimořádné projekty: Obrovská hydroelektrárna Deriner v Turecku [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Odmítnutá nabídka [i] 14:25 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Můžeme být nesmrtelní? [i] 15:20 Berte to jako varování: Vejtahové [i] 16:15 S autem v divočině: Hory [i] 17:10 Nutné k přežití: Fanoušci versus divočina [i] 18:05 Králové aukcí: Memorabilie z divokého západu/helma hráče NFL [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Stratocaster na prodej [i] 19:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Maserati Quattroporte [i] 19:30 Jak se to dělá 49 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 12 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 13 [i] 21:00 Králové aukcí: Kanón na dřevě/Kaliopa [i] 21:30 Králové aukcí: Motorizovaná barová stolička/jižanský meč [i] 22:00 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem 1 [i] 23:00 Auto versus divočina: Tohle vážně není pláž [i] 00:00 Ve světě gangsterů: Gang Burquenos [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 12 [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 13 [i] 01:50 Králové aukcí: Kanón na dřevě/Kaliopa [i] 02:20 Králové aukcí: Motorizovaná barová stolička/jižanský meč [i] 02:50 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem 1 [i] 03:50 Auto versus divočina: Tohle vážně není pláž [i] 04:45 Jak to dělají? 20 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery III: Není kouře bez ohně 19/30 [i] 09:45 StarDance VI ...když hvězdy tančí [i] 11:30 Na cestě po Pantellerii [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:20 Podfukáři VI 5/6 [i] 15:15 Na kus řeči [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Uvolněte se, prosím [i] 17:35 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:05 Ztracená brána 2/3 [i] 21:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Hercule Poirot [i] 00:00 Inspektor Rebus II: Hlas krve 3/10 [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Rajské zahrady [i] 01:50 Postřehy odjinud [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Bláznivé lásky: Otázka přitažlivosti 1/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 09:45 Automobilové muzeum v Mulhouse [i] 09:55 Černá duše [i] 11:30 Folklorika [i] 12:00 Počesku [i] 12:10 Cizinec je našinec [i] 12:35 Přežít! [i] 13:25 Emoce a my: Emoce v rodině 11/13 [i] 13:55 Architektura 22/45 [i] 14:25 Mýty a fakta historie: Germáni 2/4 [i] 15:15 Království divočiny: Ze života medvědů 5/5 [i] 15:45 Objevování planety Oceán: 1500 km nad zemí zázraků 10/13 [i] 16:35 Zázračná planeta: Velká útesová bariéra: Od útesů po deštné pralesy 2/3 [i] 17:30 Černá zmije II: Zvony 1/6 [i] 18:00 Pán času V: Stvůra z podpalubí 2/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry II: Strach z odloučení 13/16 [i] 19:35 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Život savců: Společenský žebříček [i] 21:00 Mildred Pierceová 3/5 [i] 22:05 Na věky věků 3/8 [i] 22:55 Vera: Past na vránu 3/4 [i] 00:30 Pološero - Děti dětí [i] 00:55 Bratři a sestry V: Rozhodnutí 7/22 [i] 01:35 Uchem jehly [i] 02:05 Cizinec je našinec [i] 02:30 Přísně tajné vraždy [i] 02:45 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 02:55 Samotáři z Černé Vroble v roce 2012 [i] 03:10 Ztracené adresy [i] 03:30 Voda a vítr na hřebenech Jeseníků [i] 03:40 Běž domů, Ivane [i] 04:40 Černá zmije II: Zvony 1/6 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2498 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným: Dvě čárky 92 [i] 11:00 Dva a půl chlapa IX 15 [i] 11:25 Průměrňákovi III 13 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XII: Nedodržené sliby 4 [i] 13:30 Odložené případy III: Krásný blázínek 19 [i] 14:25 Dr. House VII: Náprava 21 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Štrúdl na rozloučenou 112 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IX 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista III: Proud krve 17 [i] 18:30 Ulice 2499 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Vyznání 454 [i] 21:30 PRÁSK! [i] 22:05 Kriminálka Las Vegas XIII 1 [i] 23:00 Kobra [i] 00:40 Nikita: Pandořina skříňka [i] 01:25 Novashopping 02:00 Městečko Eastwick 5 [i] 02:45 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 03:15 Áčko: Rodiče mě adoptovali [i] 04:25 Andílci 105 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk II: Franzi v nesnázích 19 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu VI: Let na smrt 8 [i] 08:30 Alf III: Napjaté očekávání 16 [i] 09:15 To je vražda, napsala VI: Báječná stará dáma 3 [i] 10:20 Policie Hamburk II: Starost o Oleho 20 [i] 11:20 Soudce Bartoli III [i] 13:20 Walker, Texas Ranger V: Bratrstvo spravedlivých 4 [i] 14:20 Doktor z hor: Nové příběhy III: Těžké probuzení 15 [i] 15:20 Žena zákona: Zbloudilá srdce 20 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Výzva [i] 21:35 Křižovatky života: Vdaná matka se zamiluje do svobodného otce [i] 22:40 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Ne moc sladkých sedmnáct 13 [i] 23:40 Myšlenky zločince II 12 [i] 00:35 Slunečno, místy vraždy I: Milionový kůň 10 [i] 01:35 Doktor z hor: Nové příběhy III: Těžké probuzení 15 [i] 02:20 Walker, Texas Ranger V: Bratrstvo spravedlivých 4 [i] 03:05 To je vražda, napsala VI: Báječná stará dáma 3 [i] 03:55 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Slzy Bosporu 83/102 [i] 06:25 Rebeli II. 196/225 [i] 07:15 Túžba tela 77/143 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Perla Orientu 103 [i] 10:50 Sila 66 [i] 12:05 V objatí hodvábu 64/200 [i] 12:50 Slzy Bosporu 84/102 [i] 14:00 V siedmom nebi IV. 17/22 [i] 15:00 Nespútaný anjel 11/194 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 86-87/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 BOSTONSKÉ VRAŽDY - NOVÝ SERIÁL 4/10 [i] 21:40 SILA 67 [i] 22:30 Perla Orientu 104 [i] 23:40 Tudorovci: Sex, moc a intrigy III. 7/8 [i] 00:45 Sex v meste VI. 2/20 [i] 01:15 Priatelia [i] 02:00 Adela show [i] 02:30 Tudorovci: Sex, moc a intrigy III. 7/8 [i] 03:20 Smotánka [i] 03:55 Na streche [i] 04:50 Máša 12/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Poslední píseň [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Kapitán Mike křižuje Ameriku [i] 13:55 Sláva vítězům [i] 16:00 Shut Up & Sing [i] 17:40 Drsňák [i] 19:30 Darwinovy ceny [i] 21:10 Dorian Gray [i] 23:10 Smrtící parazit