TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 XII. 6/10 [i] 11:45 Bez stopy VII. 12/24 [i] 12:45 Dr. House VI. 19/22 [i] 13:45 Krok za krokom IV. 13/24 [i] 14:15 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. 21/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 22/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 22/24 [i] 00:00 Kobra 11 XII. 6/10 [i] 01:00 Bez stopy VII. 12/24 [i] 01:40 Dr. House VI. 19/22 [i] 02:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 22/24 [i] 03:05 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 XII. 6/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Geo report: Záchranári v Skalnatých vrchoch [i] 06:30 Podvodníci v akcii VI 6/10 [i] 07:00 Medicopter 117: Peniaze alebo život [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:55 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 240 [i] 09:50 Asijina voľba 60/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Reportéri [i] 15:15 Asijina voľba 61/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Geo report: Vietnam - zamínovaný raj [i] 17:15 Podvodníci v akcii VI 7/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Sanitka II. 12/13 [i] 22:30 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Smrť v plameňoch [i] 22:55 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Prípad Kaplná [i] 23:25 Medicopter 117: Peniaze alebo život [i] 00:10 O 5 minút 12 [i] 01:15 Dámsky klub [i] 02:50 Sila lásky V. 240 [i] 03:35 Asijina voľba 61/88 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop! [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Komiksový leňoch [i] 09:00 Výnimočné ženy: Maria Montessori [i] 09:50 Vašimi očami: Poľsko [i] 10:15 Národnostný dokument: Komárno [i] 10:45 Fokus práca "N" [i] 11:30 Športové ozveny [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Jánošíkove dni 2000 [i] 13:15 Počúvaj tú melódiu [i] 14:40 VAT - Veda a technika [i] 15:05 Família: Família - Praskanie balónov [i] 15:35 Orientácie [i] 16:00 Ukrajinský magazín [i] 16:25 Veda v Európe II: Starnutie [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Koniari sveta: Los čaros [i] 18:25 Obnovme si domov [i] 18:45 Večerníček: Príbehy figliara Kacabajku [i] 18:50 Macko Uško: Strašidielka [i] 19:00 Bolek a Lolek idú do sveta: V stepiach Austrálie [i] 19:10 Čím cestovať: Mattia z Neapola [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 100 názorov [i] 20:05 Prežiť Kábul [i] 20:55 Ambulancia: Zranenia ramena - s rukou nad hlavou [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Biela garda 5/8 [i] 22:55 Umenie 2013: Literatúra [i] 23:20 V tieni kráľa Svätopluka [i] 00:15 Kinorama [i] 00:45 Tempo [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 01:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Nakupuje vám to [i] 07:30 Súdna sieň: Masérka [i] 08:30 Súdna sieň: Boj o majetok [i] 09:30 Panelák: Náhody neexistujú [i] 10:55 Pod povrchom 17 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti IV. 5 [i] 13:30 Kosti VI. 4 [i] 14:30 Vtierka Castle IV. 1/23 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ: Nehanebný závet [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Mama preberá velenie [i] 21:40 Zviera 2 [i] 23:30 Vyvolení - Dom snov - PREMIÉRA [i] 01:00 Kosti VI. 4 [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 7 [i] 02:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 04:25 KRIMI 04:50 Modrí templári 10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Akty X IV. [i] 06:00 Miesto činu Frankfurt: Podľa vlastných zákonov [i] 07:35 Magnum VI. 1/18 [i] 08:35 Simpsonovci VIII. 5 [i] 09:05 Simpsonovci XXII. 6 [i] 09:30 Futurama VI. 14 [i] 10:00 Vražedné čísla VI. 7,8 [i] 11:45 Profesionáli: Východniar [i] 12:35 Slnečno, sem-tam vraždy II. 13/13 [i] 13:35 Chicago: Zákon ulice 10 [i] 14:30 Kutyil s.r.o. 17/17 [i] 15:50 Simpsonovci VIII. 5 [i] 16:15 Simpsonovci XXII. 6 [i] 16:45 Panelák: Náhody neexistujú [i] 17:55 Kosti IV. 5 [i] 18:50 Profesionáli: Únosca [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 7 [i] 21:25 Letecké katastrofy III. 5 [i] 22:30 Letecké katastrofy XI. 7 [i] 23:40 Vojna vo farbe: Adolf Hitler [i] 00:55 Zákon gangu III. 7 [i] 01:55 Navarro V. 9 [i] 03:35 Kojak IV. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání III. 2 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba V. 13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 15 [i] 10:00 Posel ztracených duší III. 9 [i] 11:00 Drzá Jordan III. 9 [i] 12:00 Ten, kdo tě chrání III. 3 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 16 [i] 14:00 Numb3rs Iii. 5 [i] 15:00 Drzá Jordan III. 10 [i] 16:00 Posel ztracených duší III. 10 [i] 17:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 16 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba V. 14 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 17 [i] 20:00 Numb3rs Iii. 6 [i] 21:00 Elementary Ii. 1 [i] 22:00 Mlha 1 [i] 00:00 Myšlenky zločince VII. 2 [i] 00:55 Elementary Ii. 1 [i] 01:50 Mlha 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 1 [i] 06:00 Jak se to dělá 7 [i] 06:25 Králové aukcí: Trojkolka Harley Servi-Car [i] 06:50 Bitvy o zavazadla: Hořící člověk [i] 07:15 Špinavé práce: Lovec pijavic [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Liknavým tempem [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Bez přestání [i] 09:55 Zlato Beringova moře: Chamtivci [i] 10:50 Jak to dělají? 18 [i] 11:15 Jak se to dělá 9 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Mýty o psech [i] 12:35 Mimořádné projekty: Amsterdamské futuristické plovoucí město [i] 13:30 Pátá rychlost 5 [i] 14:00 Pátá rychlost 6 [i] 14:25 Dvojí přežití: Trosečníci [i] 15:20 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem 2 [i] 16:15 Říční příšery – nejlepší momenty: Neznámé příběhy [i] 17:10 Nutné k přežití: Severní Austrálie [i] 18:05 Králové aukcí: Skee-Ball/starožitné rybářské potřeby [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i] 19:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Audi R8 [i] 19:30 Jak se to dělá 47 [i] 20:00 Nejpodivnější na světě: Místa [i] 21:00 Berte to jako varování: Z nuly hrdinou [i] 22:00 Auto versus divočina: Tohle vážně není pláž [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek: Muž přes palubu [i] 00:00 Muži Yukonu: Na tenkém ledě [i] 00:55 Nejpodivnější na světě: Místa [i] 01:50 Berte to jako varování: Z nuly hrdinou [i] 02:50 Auto versus divočina: Tohle vážně není pláž [i] 03:50 Nejnebezpečnější úlovek: Muž přes palubu [i] 04:45 Jak to dělají? 18 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery III: Chvilka oddechu 17/30 [i] 09:45 Pošta pro tebe [i] 10:45 Toulavá kamera [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:20 Podfukáři VI 3/6 [i] 15:15 Na kus řeči [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Uvolněte se, prosím [i] 17:35 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:03 Losování loterie Euromiliony 20:05 Nejlepší trapasy [i] 21:25 Příběhy slavných - Vlastimil [i] 22:15 Utopím si ho sám [i] 23:44 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:45 Přátelská výpomoc [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Sváteční slovo ředitele Arcidiecézní charity Olomouc Václava Keprta [i] 01:55 Žiješ jenom 2x [i] 02:35 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Objevování planety Oceán: 1500 km nad zemí zázraků 10/13 [i] 10:00 Chcete mě? ZJ [i] 10:30 Království divočiny: Ze života medvědů 5/5 [i] 11:00 Křesťanský magazín [i] 11:30 Nedej se: Biopaliva - ekologie naruby? [i] 11:55 Chcete je? ZJ [i] 12:00 Generál Patton: Obléhání [i] 12:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:30 Tykve, dýně aneb Víme, co jíme? [i] 13:55 Až na kraj světa: Lidé ohně [i] 14:45 Emoce a my: Emoce v rodině 11/13 [i] 15:15 Letečtí stíhači v boji: Slavná esa [i] 16:05 Velký, větší, největší: Výletní loď Independence of the Seas [i] 16:55 Černá zmije: Čáryčichač a lovec čarodějnic 5/6 [i] 17:30 Pán času: Konec času 2/2 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry II: Nebezpečné známosti 11/16 [i] 19:35 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Generál Patton: Ardeny [i] 20:50 Přežít! [i] 21:45 Ve jménu vlasti: Marine One - 2. část 13/13 [i] 22:30 Nindžové: Stínoví bojovníci [i] 23:20 Je to soda III 5/8 [i] 23:55 Californication V: Z JFK na LAX 1/12 [i] 00:20 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 12/12 [i] 00:45 Putování naší planety: Sklon osy [i] 01:35 Ochránce [i] 02:00 Chcete je? ZJ [i] 02:05 Přísně tajné vraždy [i] 02:20 Osudové okamžiky [i] 02:35 Kde se lidé setkávají [i] 02:50 Ztracené adresy [i] 03:10 Sloužil jsem ve wehrmachtu [i] 04:10 Černá zmije: Čáryčichač a lovec čarodějnic 5/6 [i] 04:40 Pán času: Konec času 2/2 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2496 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným: Škola zlomených srdcí 91 [i] 11:00 Dva a půl chlapa IX 13 [i] 11:25 Průměrňákovi III 11 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XII: Mezi vlky 2 [i] 13:30 Odložené případy III: Superhvězda 17 [i] 14:25 Dr. House VII: Poslední pokušení 19 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Instantní sex 110 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IX 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista III: Rudé zlato 15 [i] 18:30 Ulice 2497 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Holka nebo kluk 453 [i] 21:30 Víkend: Sex, prachy and rockandroll [i] 22:20 Námořní vyšetřovací služba III 6 [i] 23:10 Muž s posláním 4 [i] 00:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Přísně tajné 15 [i] 00:50 Nikita: Past [i] 01:35 Novashopping 02:10 Městečko Eastwick 3 [i] 02:50 Střepiny [i] 03:20 Áčko: Pomohla mi homeopatie [i] 04:25 Andílci 103 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk II: Strach 17 [i] 07:10 Vraždy v Kitzbühelu VI: Vraždící ruce 6 [i] 08:25 Alf III: Volejte mimozemšťana 14 [i] 09:10 To je vražda, napsala VI: Schůzka v Athénách 1 [i] 10:15 Policie Hamburk II: Výpadek paměti 18 [i] 11:15 Soudce Bartoli I [i] 13:20 Walker, Texas Ranger V: Vlastenec 2 [i] 14:20 Doktor z hor: Nové příběhy III: Tvrdé přistání 13 [i] 15:20 Žena zákona: Obchod s uprchlíky 18 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Zúčtování [i] 21:35 Drahá tchyně: Pomsta v Békéscsabě 5 [i] 22:10 Partička [i] 22:55 Myšlenky zločince VII 14 [i] 23:50 Spravedlnost v krvi: Věk nevinnosti 16 [i] 00:50 Nedokonalé zločiny III: Zachraňte mi syna! 12 [i] 02:00 Doktor z hor: Nové příběhy III: Tvrdé přistání 13 [i] 02:45 Walker, Texas Ranger V: Vlastenec 2 [i] 03:30 Anatomie lži III: Ztracené dítě 12 [i] 04:15 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Slzy Bosporu 81/102 [i] 06:25 Rebeli II. 194/225 [i] 07:15 Túžba tela 75/143 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Perla Orientu 101 [i] 10:55 Sila 64 [i] 12:10 V objatí hodvábu 62/200 [i] 13:00 Slzy Bosporu 82/102 [i] 14:05 V siedmom nebi IV. 15/22 [i] 15:00 Nespútaný anjel 9/194 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 82-83/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 BOSTONSKÉ VRAŽDY - NOVÝ SERIÁL 3/10 [i] 21:40 SILA 65 [i] 22:30 Perla Orientu 102 [i] 23:45 Tudorovci: Sex, moc a intrigy III. 5/8 [i] 00:45 Sex v meste V. 8/8 [i] 01:20 Priatelia [i] 02:00 Adela show [i] 02:30 Tudorovci: Sex, moc a intrigy III. 5/8 [i] 03:20 Smotánka [i] 03:55 Na streche [i] 04:45 Máša 10/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Bratři Bloomovi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 American Teen [i] 13:55 Napříč časem