TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:40 Kobra 11 XII. 5/10 [i] 11:40 Bez stopy VII. 11/24 [i] 12:30 FARMA [i] 13:45 FARMA - DUEL [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. 20/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 21/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Lampáreň [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 21/24 [i] 00:00 Kobra 11 XII. 5/10 [i] 00:50 Kuriér 3 (HD) [i] 02:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 21/24 [i] 03:05 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 XII. 5/10 [i] 04:45 Lampáreň [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly - body - sekundy [i] 05:25 Počasie [i] 05:30 Geo report: Auvergne: Na ostrí noža [i] 06:25 Podvodníci v akcii VI 5/10 [i] 06:55 Medicopter 117: Zachráňte Zuzi! [i] 07:45 Správy RTVS "N" [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 239 [i] 09:50 Asijina voľba 59/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:20 Postav dom, zasaď strom [i] 15:10 Asijina voľba 60/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Geo report: Záchranári v Skalnatých vrchoch [i] 17:15 Podvodníci v akcii VI 6/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Lekcie neslušného správania [i] 21:55 Večne mladí 1/4 [i] 23:30 Medicopter 117: Zachráňte Zuzi! [i] 00:20 Autosalón [i] 00:40 Občan za dverami [i] 01:10 Dámsky klub [i] 02:40 Sila lásky V. 239 [i] 03:30 Asijina voľba 60/88 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Qyx a Qyxová [i] 08:50 Keď mesiac páli [i] 09:20 Prešiel som hranicu [i] 10:15 Tvárou v tvár [i] 10:50 Fokus rodina "N" [i] 11:35 Miestopis cechov a manufaktúr: Večný súboj [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Sviatočné chvíle rodov Hontu a Novohradu [i] 13:15 Magazín Ligy majstrov [i] 13:45 Odpískané [i] 14:25 Športové ozveny [i] 14:50 FIFA magazín [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný dokument: Komárno [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Vašimi očami: Poľsko [i] 18:25 Veda v Európe II: Starnutie [i] 18:35 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:45 Večerníček: Príbehy figliara Kacabajku [i] 18:50 Macko Uško: Skrutka [i] 19:00 Bolek a Lolek medzi baníkmi: Čierne zlato [i] 19:10 Čím cestovať: Djedan z Južnej Afriky [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 100 názorov [i] 20:05 Výnimočné ženy: Maria Montessori [i] 20:55 VAT - Veda a technika [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Padlé ženy [i] 00:00 A3UM: UPROSTRED SÍDLISKA [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Nakupuje vám to [i] 07:25 Súdna sieň: Už nevládzem platiť [i] 08:30 Súdna sieň: Čistota - peklo života [i] 09:30 Panelák: Nečakaný hosť [i] 10:50 Pod povrchom 16 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti IV. 4 [i] 13:30 Kosti VI. 3 [i] 14:30 Vtierka Castle III. 24/24 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ: Uniesol mi deti [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Náhody neexistujú [i] 21:40 DEDIČSTVO: Dožinky 8 [i] 23:00 Kuriér 7 [i] 00:05 Kosti VI. 3 [i] 01:00 MOVE UP! [i] 02:30 X FACTOR USA 2013 [i] 04:10 Slnečno, sem-tam vraždy 13/13 [i] 04:50 Modrí templári 9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Miesto činu: Večerný šepot [i] 07:35 Magnum V. 21/21 [i] 08:30 Simpsonovci VIII. 4 [i] 09:00 Simpsonovci XXII. 5 [i] 09:30 Futurama VI. 13 [i] 10:00 Vražedné čísla VI. 5,6 [i] 11:50 Profesionáli: Kšefty s deťmi [i] 12:45 Slnečno, sem-tam vraždy II. 12 [i] 13:40 Chicago: Zákon ulice 9 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 16 [i] 15:45 Simpsonovci VIII. 4 [i] 16:15 Simpsonovci XXII. 5 [i] 16:45 Panelák: Nečakaný hosť [i] 17:55 Kosti IV. 4 [i] 18:50 Profesionáli: Kšefty s deťmi [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 3,4 [i] 22:25 Lovci väzňov II. 8 [i] 23:20 Agent V. 13 [i] 00:20 Ochrana svedkov III. 13 [i] 01:20 Navarro V. 8 [i] 02:55 Kojak IV. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Ten, kdo tě chrání III. 1 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba V. 12 [i] 09:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 14 [i] 10:05 Posel ztracených duší III. 8 [i] 11:05 Drzá Jordan III. 8 [i] 12:00 Ten, kdo tě chrání III. 2 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 15 [i] 14:00 Numb3rs Iii. 4 [i] 15:00 Drzá Jordan III. 9 [i] 16:00 Posel ztracených duší III. 9 [i] 17:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 15 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba V. 13 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 16 [i] 20:00 Numb3rs Iii. 5 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 23 [i] 21:55 Myšlenky zločince VIII. 24 [i] 22:55 Bez hranic I. 8 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 11 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 16 [i] 01:45 Bez hranic I. 8 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba VII. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Kluci z autobazaru: Záchrana Cadillacu [i] 06:00 Jak se to dělá 6 [i] 06:25 Králové aukcí: Zapalovač doutníků [i] 06:50 Bitvy o zavazadla: Závan minulosti [i] 07:15 Špinavé práce: Kastrace beranů [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Ztroskotanci [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Bez šance [i] 09:55 Uhlí 6 [i] 10:50 Jak to dělají? 17 [i] 11:15 Jak se to dělá: Meče, pontony, skříňové pendlovky [i] 11:40 Bořiči mýtů: Rychlostní kamery [i] 12:35 Mimořádné projekty: Jak zachránit Austrálii před suchem [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Přijaté pozvání [i] 14:25 Stroje slávy 3 [i] 15:20 Nazí a vystrašení: Pekelný ostrov [i] 16:15 Ed Stafford: Nahý a napospas osudu 3 [i] 17:10 Nutné k přežití: Západní Pacifik [i] 18:05 Králové aukcí: Starožitná doktorská bryčka/artefakt z filmu Kleopatra [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Divoký západ [i] 19:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Ferrari FF [i] 19:30 Jak se to dělá 46 [i] 20:00 Dvojí přežití: Vyhrocená situace [i] 21:00 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem 2 [i] 22:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Neznámé příběhy [i] 23:00 Téměř jsem to nepřežil: Očkování pro zahraniční dovolenou [i] 00:00 Nazí a vystrašení: Trest v Panamě [i] 00:55 Dvojí přežití: Vyhrocená situace [i] 01:50 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem 2 [i] 02:50 Říční příšery – nejlepší momenty: Neznámé příběhy [i] 03:50 Téměř jsem to nepřežil: Očkování pro zahraniční dovolenou [i] 04:45 Jak to dělají? 17 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery III: Světla na obloze 16/30 [i] 09:45 13. komnata Tomáše Krejčíře [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 Sanitka 2 12/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:20 Podfukáři VI 2/6 [i] 15:15 Na kus řeči [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Uvolněte se, prosím [i] 17:35 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:05 Četnické humoresky [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Nejlepší Bakaláři [i] 23:20 Na stopě [i] 23:40 Cesty k úspěchu [i] 23:50 MI5 6/16 [i] 00:40 Kalendárium [i] 00:55 Sváteční slovo ředitele Arcidiecézní charity Olomouc Václava Keprta [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Malá farma: Štěňata a tele [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí III 9/10 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Kamera na cestách: Mallorca, ostrov slunce a umění [i] 10:05 Svět zázraků [i] 10:30 Letečtí stíhači v boji: Odvážné bombardéry [i] 11:15 Československý filmový týdeník 1963 965/2379 [i] 11:30 Automobilové muzeum v Mulhouse [i] 11:40 Krásný ztráty [i] 12:10 Příběhy, které svět nevidí [i] 12:35 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 13:05 Putování naší planety: Sklon osy [i] 13:55 S kuchařem kolem světa: Maroko [i] 14:50 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 12/12 [i] 15:15 Neznámá Země [i] 15:35 Život Muhammada 1/3 [i] 16:35 Jistě, pane premiére: Střet zájmů 12/16 [i] 17:05 Černá zmije: Zrozen pro trůn královský 4/6 [i] 17:40 Pán času: Konec času 1/2 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry II: Večerní odhalení 10/16 [i] 19:35 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Atlantik 1/2 [i] 21:05 Velký, větší, největší: Výletní loď Independence of the Seas [i] 22:00 Prokletí domu Hajnů [i] 23:50 Wendy a Lucy [i] 01:10 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 01:45 Vesnicopis [i] 02:05 Cestovatel farmářem [i] 02:20 Andrej Krob na tahu [i] 03:15 Banderovci [i] 04:20 Černá zmije: Zrozen pro trůn královský 4/6 [i] 04:55 Pán času: Konec času 1/2 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2495 [i] 09:45 Doktoři z Počátků: Lidi umí překvapit 30 [i] 11:00 Střepiny [i] 11:25 Průměrňákovi III 10 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XII: Stíny 1 [i] 13:30 Odložené případy III: Jednou večer 16 [i] 14:25 Dr. House VII: Naleziště 18 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Pravidelná dávka nemocí 109 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IX 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista III: Krev za krev 14 [i] 18:30 Ulice 2496 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Škola zlomených srdcí 91 [i] 21:35 PanMáma: Prsa na zkoušku 14 [i] 22:10 Okresní přebor: Derby 14 [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba III 5 [i] 23:35 Stoupenci zla 12 [i] 00:20 Big game [i] 01:10 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka IV 7 [i] 02:00 Novashopping 02:35 Život na dluh 4 [i] 03:05 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk II: Na ostří nože 16 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu VI: Nebezpečné pronásledování 5 [i] 08:30 Alf III: Zásah v pravou chvíli 13 [i] 09:15 To je vražda, napsala V: Pověz mi, zrcadlo... 2/2 [i] 10:20 Policie Hamburk II: Strach 17 [i] 11:20 Danielle Steelová: Rodinné album 1/2 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger V: Vyšší moc 1 [i] 14:20 Doktor z hor: Nové příběhy III: Srdeční záležitost 12 [i] 15:20 Žena zákona: Zrádný Albion 17 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Testy 226 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:45 Holky z kalendáře [i] 01:15 Nedokonalé zločiny III: Připraveni zemřít 11 [i] 02:25 Doktor z hor: Nové příběhy III: Srdeční záležitost 12 [i] 03:10 Walker, Texas Ranger V: Vyšší moc 1 [i] 03:55 Anatomie lži III: Záchranářka 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Slzy Bosporu 80/102 [i] 06:25 Rebeli II. 193/225 [i] 07:15 Túžba tela 74/143 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Dr. Oz II. [i] 10:50 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:00 V objatí hodvábu 61/200 [i] 12:55 Slzy Bosporu 81/102 [i] 14:05 V siedmom nebi IV. 14/22 [i] 15:00 Nespútaný anjel 8/194 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 80-81/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Hurikán [i] 21:40 SILA 64 [i] 22:30 Perla Orientu 101 [i] 23:45 Tudorovci: Sex, moc a intrigy III. 4/8 [i] 00:45 Sex v meste V. 7/8 [i] 01:20 Priatelia [i] 02:10 Adela show [i] 02:40 Tudorovci: Sex, moc a intrigy III. 4/8 [i] 03:25 Smotánka [i] 04:00 Na streche [i] 04:55 Máša 9/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Tvrdá hra [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Fanoušci [i] 13:45 Voda [i] 15:55 American Teen [i] 17:45 Napříč časem