Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Hurikán [i] 06:40 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:05 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:50 Kung Fu Panda II. 15/26 [i] 08:20 Tučniaky z Madagaskaru III. 14/15 [i] 08:40 Princezná Lissi [i] 10:15 Horúce strely v Mexiku [i] 12:05 Mr. Bean [i] 12:35 Žandár a mimozemšťania [i] 14:30 Angelika a kráľ [i] 16:45 Strážca [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Kuriér 3 (HD) [i] 22:35 Nebezpečný pomstiteľ [i] 00:30 Strážca [i] 02:15 Hrozba z temnoty V. 22/22 [i] 03:00 Nebezpečný pomstiteľ [i] 04:35 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Dračie poviedky [i] 07:10 Flipper a Lopaka: Tajná zbraň 17/52 [i] 07:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: To som povedal ja? [i] 07:50 Bol raz jeden život 24/26 [i] 08:20 Rudienka [i] 09:15 60 zabijakov divočiny 25/26 [i] 09:45 Autosalón [i] 10:15 Planéta Zem I.: Horské výšiny [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot: Tmavý Cyprus [i] 15:15 Zlatá klasika: Priehrada [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Ničivé plamene lásky 1/2 [i] 22:00 Ničivé plamene lásky 2/2 [i] 23:40 Prípady detektíva Murdocha: Konstáblova smrť [i] 01:05 Agatha Christie : Poirot: Tmavý Cyprus [i] 02:40 Planéta Zem I.: Horské výšiny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín [i] 09:45 Família: Família - Praskanie balónov [i] 10:15 Noc v archíve: Čo sme vysielali v roku 1989 [i] 11:15 Čaro múdrosti a lásky [i] 12:15 Deň, kedy zomrel Kennedy [i] 13:20 On air [i] 13:45 Orientácie [i] 14:10 Slovo [i] 14:20 Integrácia [i] 15:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ľubice Čekovskej [i] 16:20 Hokej - Extraliga [i] 19:10 Večerníček: Príbehy figliara Kacabajku [i] 19:15 Macko Uško: Stratený kľúčik [i] 19:25 Bolek a Lolek medzi baníkmi: Zelený kopec [i] 19:30 Doma chutí najlepšie: Muhammad z Izraela [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Divadlo nás baví [i] 20:10 Sedem dní do pohrebu [i] 22:20 Zamatoví teroristi [i] 23:40 Odpískané [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 01:20 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:05 Rin Tin Tin: Skutočný príbeh [i] 08:10 Rozprávková jazda [i] 09:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 7,8 [i] 11:30 Vtierka Castle V. 14 [i] 12:30 Herbie: Na plný plyn [i] 14:40 Čierny Blesk [i] 17:15 Nové bývanie [i] 17:55 Cena je správna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:15 Pomsta rytiera [i] 02:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 7 [i] 03:00 KRIMI [i] 03:25 Nebezpečná rýchlosť 2 - Zásah [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 SVET ZÁZRAKOV [i] 06:50 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 Magnum V. 20 [i] 09:05 A-Team 85,86 [i] 11:30 SVET ZÁZRAKOV [i] 12:15 Letisko 1975 [i] 14:30 Originály na cestách II. 7 [i] 15:30 Vyvolení - Dom snov [i] 17:30 Policajt v Afrike [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Nebezpečná rýchlosť 2 - Zásah [i] 23:10 BratislavaFilm [i] 00:40 Zločin 5,6 [i] 02:30 Vražedné čísla V. 19,20,21 [i] 04:40 Navarro III. 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Námořní vyšetřovací služba VI. 10 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba VI. 11 [i] 09:10 Tajemná Calenda I. 8 [i] 10:40 Drzá Jordan V. 14 [i] 11:40 Námořní vyšetřovací služba VI. 12 [i] 12:40 Námořní vyšetřovací služba VI. 13 [i] 13:40 Jak prosté I. 17 [i] 14:40 Jak prosté I. 18 [i] 15:40 Spiderman 1 [i] 18:00 Rudá vdova I. 6 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 16 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 17 [i] 21:00 Mizerové 1 [i] 23:15 Vzpomínky II. 6 [i] 00:10 Bez hranic I. 4 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba VI. 12 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 13 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Kluci z autobazaru: Smlouvání o ceně hot rodu [i] 06:00 Jak se to dělá 5 [i] 06:25 Americký chopper: Motorka pro indiánský kmen Saginaw Chippewa [i] 07:15 Americké zbraně: Dělové koule/vysněný Ruger pro olympionika [i] 08:10 Bořiči mýtů: Skok v bublinovém obalu [i] 09:05 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Existuje šestý smysl? [i] 09:55 Bitvy o zavazadla 7 [i] 10:25 Bitvy o zavazadla 8 [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zaneřáděný dům [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí: Okradeni [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 12:35 Králové aukcí: Motorka Harley/Lincolnův dokument [i] 13:05 Králové aukcí: Elvisův náramek/Kolumbovy lodě ze stříbra [i] 13:30 Bitvy o zavazadla 9 [i] 14:00 Bitvy o zavazadla 10 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Hotovost za činel [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Hodně peněz za málo muziky [i] 15:20 Auto versus divočina: Jezero v sopečném kráteru v džungli [i] 16:15 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem 1 [i] 17:10 Pouliční psanci 5 [i] 18:05 Rychle a hlasitě: Ford Galaxie - /Nash Healey 2 [i] 19:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Porsche 911 [i] 19:30 Jak se to dělá 45 [i] 20:00 Říční příšery – na návštěvě u domorodců [i] 21:00 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 22:00 Amišská mafie: Marnotratný syn [i] 23:00 Načerno pálený alkohol: Nelegální paliči versus obří kanec [i] 00:00 Vzestup Warlocků: Nové rvačky, staré bitvy [i] 00:55 Patrick Dempsey: Závod Le Mans 4 [i] 01:50 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 02:50 Amišská mafie: Marnotratný syn [i] 03:50 Načerno pálený alkohol: Nelegální paliči versus obří kanec [i] 04:45 Říční příšery – na návštěvě u domorodců [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Hobby naší doby [i] 06:50 Okouzlení III 22/52 [i] 07:45 Zákon starého muže [i] 09:05 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku: Rozchod 47/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vápenička [i] 14:00 Loupežnická pohádka [i] 14:45 Čas jeřabin [i] 16:00 Slaměný klobouk [i] 17:30 Neobyčejné životy [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:01 Losování Sportky a Šance 20:05 České století [i] 21:30 168 hodin [i] 22:02 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:05 Malé velké gatě [i] 23:10 Smysluplná vražda [i] 00:45 Manéž Bolka Polívky [i] 02:00 Designtrend [i] 02:15 Móda - Extravagance - Manýry [i] 02:35 Vějíř starých hitů [i] 03:20 V tom kraji bizoním [i] 03:45 Kuchařská pohotovost [i] 04:15 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí III 8/10 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Veselá zoo [i] 06:20 Můj mazlíček [i] 06:40 Včelka Mája [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1963 965/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 45 [i] 09:35 Zvláštní akce Studenti [i] 10:30 Pevnosti: Hanička [i] 10:50 Nedej se: Biopaliva - ekologie naruby? [i] 11:15 Ochránce [i] 11:45 Chcete mě? ZJ [i] 12:10 Jak se žije kočkám podle Drahomíry [i] 12:25 Život savců: Život na stromech [i] 13:20 Mýty a fakta historie: Germáni 2/4 [i] 14:10 Sváteční slovo ředitele Arcidiecézní charity Olomouc Václava Keprta [i] 14:15 Křesťanský magazín [i] 14:45 Uchem jehly [i] 15:10 Příběhy, které svět nevidí [i] 15:40 Ptáčata: Hlaste předsedu! 12/16 [i] 16:05 Objevování planety Oceán: 1500 km nad zemí zázraků 10/13 [i] 16:55 Až na kraj světa: Lidé ohně [i] 17:50 Emoce a my: Emoce v rodině 11/13 [i] 18:15 Na plovárně s Jindřichem Mannem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí III 9/10 [i] 19:40 Neznámá Země [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Maroko [i] 21:00 Česká hlava 2013 [i] 21:55 Machete [i] 23:35 Poklad, který nevoní [i] 00:30 Californication VI: Odhodím své běsy 12/12 [i] 00:55 Mrtvá trať [i] 01:50 Ochránce [i] 02:15 Moravěnka [i] 02:55 Otcové a dcérky [i] 03:25 Národ mystifikace [i] 04:15 Vikingové z Brna [i] 04:40 Moje rodina X: Podivné Vánoce 2039 - 1. část 1/11 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Dinofroz 8 [i] 06:55 Bakugan 19 [i] 07:20 Hannah Montana navěky IV 1, 2 [i] 08:15 Jak vycvičit draky 8 [i] 08:40 Princezna ze mlejna II 2 [i] 09:15 Víkend: Dobrého nepálí [i] 10:00 Jen blázni spěchají [i] 12:15 Bota jménem Melichar [i] 13:30 Můj hříšný muž [i] 15:35 Poslední prázdniny [i] 17:50 Tankový prapor [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Lidi umí překvapit 30 [i] 21:30 Střepiny [i] 22:05 Smrtonosná zbraň 3 [i] 00:15 Občan Havel: Krize 3/4 [i] 01:15 Občan Havel: Odcházení 4/4 [i] 02:10 Novashopping 02:45 Městečko Eastwick 2 [i] 03:30 Volejte Novu [i] 04:25 Andílci 102 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Jake a piráti ze Země Nezemě: Jdou hou za sváčou; Pirátský basket 4 [i] 07:10 Mickeyho klubík III: Donald z pouště 6 [i] 07:40 Malá mořská víla I: Zlý rejnok 8 [i] 08:10 Tajemství války: Špioni na obloze 17 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vteřiny před vraždou: Smrt v plamenech 5 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Nedělní receptář extra 13:25 Zrcadlo tvého života - Ivan Trojan [i] 14:35 Danielle Steelová: Rodinné album 1/2 [i] 16:35 Vraždy v Midsomeru XII: Slídil [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - PRVNÍ SEMIFINÁLE [i] 22:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - PRVNÍ ROZHODNUTÍ [i] 23:20 VyVolení - Noční show [i] 00:30 Zalknutí [i] 02:20 Vraždy v Midsomeru XII: Slídil [i] 03:55 Tajemství války: Špioni na obloze 17 [i] 04:50 Vteřiny před vraždou: Smrt v plamenech 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Sissi - Osudové roky cisárovnej [i] 08:20 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Čarodejnice IV. 19-20/22 [i] 11:45 Pasadena 2-3/13 [i] 13:50 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 14-15/20 [i] 15:50 Modré z neba [i] 17:50 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Pre moju sestru [i] 22:05 Skutočný príbeh: Príbeh Elizabeth Smartovej [i] 00:05 Pre moju sestru [i] 01:55 Skutočný príbeh: Príbeh Elizabeth Smartovej [i] 03:20 Šéfkuchár bez čapice [i] 03:40 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 38/129 [i] 04:50 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Pán zlodějů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Doctor Strange [i] 13:30 Poslední píseň [i] 15:35 Krotitelé upírů [i] 17:30 Plnou parou vzad! [i] 19:10 Nine [i] 21:05 Trust [i] 22:55 Bestie [i] 00:30 Apokalypto [i] 02:40 Rukojmí [i] 04:30 Surfařská svoboda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:00 Volejbal [i] 10:15 Volejbal [i] 12:15 Saně [i] 13:15 Skoky na lyžích [i] 15:15 Biatlon [i] 17:00 Curling [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 20:30 Curling [i] 23:00 Biatlon [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 00:30 Biatlon [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 1: Soutěž v hláskování 2 [i] 07:00 Agentura Jasno 1: Žena hledá mrtvého manžela, kuřáci ano, zvířata ne 4 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 11: Smrt na pokračování 3 [i] 10:00 Superžralok [i] 12:00 Spravedlnost v krvi 3: Tajnosti a lži 9 [i] 13:00 Spravedlnost v krvi 3: Otcové a synové 10 [i] 14:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do vězení 16 [i] 15:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk bere útokem Manhattan 1 [i] 16:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a bezpečný úkryt 2 [i] 17:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a výpadek proudu 3 [i] 18:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk má padáka 4 [i] 19:00 Vánoční polibek [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 3: Palcové titulky 11 [i] 22:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 3: Obviněný 12 [i] 23:00 Falešná hra [i] 01:10 Báječná dovolená [i] 03:10 Být Erikou 4: Erika v říši divů 9 [i] 04:10 Vraždy v Midsomeru 11: Dny bezvládí 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Jak vznikla Země 6 [i] 07:00 Velký bariérový útes 3 [i] 08:05 Podzemí měst 10 [i] 09:00 V síti 4 [i] 09:30 Jak skvěle fotografovat 4 [i] 10:00 Arktidou s Brucem Parry: Aljaška 3 [i] 11:05 Sám v divočině 5 [i] 12:05 Nejdrsnější kamioňáci světa: Himaláje 7 [i] 13:00 Rychlokurs Richarda Hammonda 8 [i] 14:00 Nejtěžší americké profese 4 [i] 15:00 Silnice tornád 3 [i] 16:00 Americké aukce 7 [i] 16:30 Americké aukce 8 [i] 17:00 Vášnivý jedlík 11 [i] 17:30 Vášnivý jedlík 12 [i] 18:00 Penn a Teller: Oblafni mě! 4 [i] 19:00 Utajený Šéf - USA 13 [i] 20:00 Jednotka pro vyšetřování nehod 3 [i] 20:30 Jednotka pro vyšetřování nehod 4 [i] 21:00 Pátrací a záchranná pohotovost 9 [i] 21:30 Pátrací a záchranná pohotovost 10 [i] 22:00 Rychlokurs Richarda Hammonda 8 [i] 23:00 Louisianská věznice 4 [i] 00:00 Nejtěžší americké profese 4 [i] 01:00 Raději se bojte 10 [i] 02:00 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny 7 [i] 02:55 Jednotka pro vyšetřování nehod 3 [i] 03:25 Jednotka pro vyšetřování nehod 4 [i] 03:55 Americké aukce 7 [i] 04:25 Americké aukce 8 [i] 04:55 Život s Amiši 2