TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Dr. House VI. 18/22 [i] 06:45 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:55 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:20 Kung Fu Panda II. 14/26 [i] 07:50 Tučniaky z Madagaskaru III. 13/15 [i] 08:10 Alf IV. 18/24 [i] 08:40 Krok za krokom IV. 12/24 [i] 09:00 Nekonečný príbeh 2 [i] 10:45 2 baby na mizine [i] 11:10 Rex - superpes [i] 13:25 Kučeravá Sue [i] 15:35 Horúce strely v Mexiku [i] 17:35 Hurikán [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:15 Mesto hriechu (HD) [i] 00:50 Päste šampióna [i] 02:15 Hrozba z temnoty V. 20-21/22 [i] 03:30 FARMA - DUEL [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Dračie poviedky [i] 07:15 Flipper a Lopaka: Pichliače tropickej ryby 16/52 [i] 07:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Spoločný kvietok [i] 07:50 Bol raz jeden život 23/26 [i] 08:20 Fidlibum [i] 08:50 Výprava nádeje [i] 09:40 Megamozog [i] 10:10 Berlin, Berlin: Malente, Malente 17 [i] 11:10 Milujem Slovensko [i] 12:35 On air [i] 13:00 Pošta pre teba [i] 14:10 Elisa z Rivombrosy 1/13 [i] 15:40 Pekná vyhliadka [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Keltská kuchyňa [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Z kola von [i] 21:50 Cena Nadácie Tatra banky za umenie 2013 [i] 23:05 Pekná vyhliadka [i] 00:35 Elisa z Rivombrosy 1/13 [i] 02:05 Sila lásky: Najkrajšie momenty: Samia a Gregor [i] 02:55 Drišľakoviny [i] 04:05 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Správy RTVS z regiónov [i] 07:15 Tempo [i] 07:30 Piloti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:55 Veľká koralová bariéra: Útes a planéta [i] 09:45 Ambulancia: Medicína krásy - mýty a fakty [i] 10:15 Hypertenzia - vysoký krvný tlak [i] 10:50 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:20 Halali [i] 11:35 Slováci vo svete: Poľsko [i] 12:05 5 minút po dvanástej: POZOR, ÚCHYL ! [i] 13:05 GYMPEL.TV: Karneval 11/13 [i] 13:55 Magazín Ligy majstrov [i] 14:20 Vždy s úsmevom: Maškarný ples [i] 15:05 Kapura [i] 15:45 Farmárska revue [i] 16:10 Test magazín [i] 16:25 Senior klub [i] 17:00 Herecké legendy - Eva Kristínová [i] 17:10 Syn [i] 18:00 Na ceste II.: Na ceste po Porýní - Falcku [i] 18:25 Encyklopédia slovenských obcí: Ábelová [i] 18:45 Večerníček: Príbehy figliara Kacabajku [i] 18:50 Macko Uško: Sánkovačka [i] 19:00 Bolek a Lolek medzi baníkmi: V starej bani [i] 19:10 Doma chutí najlepšie: Mohammed z Judee [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 100 názorov [i] 20:05 Deň, kedy zomrel Kennedy [i] 21:00 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ľubice Čekovskej [i] 21:30 A3UM: UPROSTRED SÍDLISKA [i] 22:00 Diplomová práca [i] 00:00 Umenie 2013: Divadlo a tanec [i] 00:25 ArtSpektrum [i] 00:35 Pred rokmi... [i] 01:00 Československý filmový týždenník [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:00 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 My Little Pony [i] 07:10 Max Steel [i] 07:40 Legenda o Tarzanovi [i] 08:55 MOVE UP! [i] 10:20 LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT [i] 11:50 Čo urobíme s fotrom? [i] 13:40 Bournov mýtus [i] 16:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:55 Cena je správna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Čierny Blesk [i] 23:00 Vyvolení - Dom snov - SÚBOJ [i] 01:00 Čo urobíme s fotrom? [i] 02:45 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 10,11 [i] 04:20 Kým nás smrť nerozdelí [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 SVET ZÁZRAKOV [i] 06:05 Miesto činu: Popoludňajšia láska [i] 07:45 Magnum V. 19 [i] 08:45 A-Team 83,84 [i] 11:10 Vyvolení - Dom snov - PREMIÉRA [i] 13:50 Panelák: Logo [i] 15:00 Vtip za stovku 12 [i] 15:55 Rin Tin Tin: Skutočný príbeh [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 10,11 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Pomsta rytiera [i] 23:05 Votrelci vs. Predátor 2 [i] 01:05 Zločin 3,4 [i] 02:45 Bad Boys 9,10,11 [i] 04:50 Navarro III. 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Vražedkyně VI. 20 [i] 07:35 Posel ztracených duší II. 4 [i] 08:35 Posel ztracených duší II. 5 [i] 09:35 Merlin V. 10 [i] 10:35 Merlin V. 11 [i] 11:35 Ztracený svět II. 7 [i] 12:35 Námořní vyšetřovací služba VI. 10 [i] 13:35 Námořní vyšetřovací služba VI. 11 [i] 14:35 House Viii. 22 [i] 15:35 Společná terapie I. 5 [i] 16:30 Společná terapie I. 6 [i] 17:30 Dívka odjinud II. 5 [i] 18:30 Vlčí mládě II. 7 [i] 19:25 Na lodi III. 7 [i] 21:00 G.I. Jane 1 [i] 23:30 Myšlenky zločince VII. 1 [i] 00:25 True Blood - Pravá krev V. 8 [i] 01:30 Vlčí mládě II. 7 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba VI. 10 [i] 03:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Vražedný vodní vír [i] 06:00 Jak se to dělá 4 [i] 06:25 Na plný plyn: Honda [i] 07:15 Pátá rychlost 7 [i] 08:10 Megastavitelé: Velký den Madridu [i] 09:05 Stroje slávy 1 [i] 09:55 Zajetí Oswalda [i] 10:50 Zvukové záznamy z letounu Air Force One prezidenta Kennedyho [i] 11:40 Všichni prezidentovi muži [i] 13:30 Ochrana Washingtonu DC [i] 14:25 Nejhrůznější záběry 3 [i] 15:20 Krizové situace pod kontrolou 2 [i] 16:15 Rození obchodníci: Ford Mustang [i] 17:10 Rození obchodníci: Švédsko [i] 18:05 Fantom Works 6 [i] 19:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Morgan Aero Coupe [i] 19:30 Jak se to dělá 44 [i] 20:00 Lovci skladovacích jednotek 15 [i] 20:30 Lovci skladovacích jednotek 16 [i] 21:00 Bitvy o zavazadla: Lháři, lháři [i] 21:30 Bitvy o zavazadla: Šok a překvapení [i] 22:00 Nejlepší světová pětka: Obrovská letadla [i] 23:00 Impozantní letadla: NOAA [i] 00:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 00:55 Lovci skladovacích jednotek 15 [i] 01:25 Lovci skladovacích jednotek 16 [i] 01:50 Bitvy o zavazadla: Lháři, lháři [i] 02:20 Bitvy o zavazadla: Šok a překvapení [i] 02:50 Krizové situace pod kontrolou 2 [i] 03:45 Rození obchodníci: Ford Mustang [i] 04:40 Rození obchodníci: Švédsko [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Okouzlení III 21/52 [i] 06:55 Přátelská výpomoc [i] 07:50 StarDance VI ...kolem dokola [i] 07:55 Žiješ jenom 2x [i] 08:25 Motanice [i] 09:30 Vzpomínka na Adventní koncerty 2012 [i] 09:50 Smrt v ráji II 3/8 [i] 10:45 Nejlepší trapasy [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jabloňová panna [i] 13:55 Doktorská pohádka [i] 14:45 Zákon starého muže [i] 16:00 Příbuzenstvo [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 StarDance VI ...když hvězdy tančí [i] 21:40 Hitparáda televizní zábavy [i] 22:32 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:35 Dobrodruzi [i] 00:25 Brouk [i] 02:05 Sváteční slovo kardinála Miloslava Vlka [i] 02:10 Manéž Bolka Polívky [i] 03:25 Designtrend [i] 04:05 Herbář [i] 04:35 Příběhy slavných - Jiří Vala [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Raníček [i] 06:10 Veselá zoo [i] 06:20 Můj mazlíček [i] 06:40 Včelka Mája [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Bydlím na Bydlině [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Tisíc let české myslivosti [i] 10:55 Generál Patton: Obléhání [i] 11:40 Přežít! [i] 12:30 Cizinec je našinec [i] 13:00 Neznámá Země [i] 13:20 Království divočiny: Ze života medvědů 5/5 [i] 13:50 Magie Venezuely [i] 14:45 Svět zázraků [i] 15:10 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 12/12 [i] 15:35 Titanic - krev a ocel 12/12 [i] 16:25 Kamera na cestách: Mallorca, ostrov slunce a umění [i] 17:20 Zázračná planeta: Velká útesová bariéra: Od útesů po deštné pralesy 2/3 [i] 18:15 Krásný ztráty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí III 8/10 [i] 19:40 Pevnosti: Hanička [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Germáni 2/4 [i] 20:55 Goldfinger [i] 22:45 Fighter [i] 00:35 Česká soda [i] 00:55 Malá Velká Británie [i] 01:20 Je to soda III 4/8 [i] 01:50 Náš venkov: Bydlím na Bydlině [i] 02:20 Kvarteto [i] 02:45 Chcete je? ZJ [i] 02:50 Lácaranka [i] 03:30 .S.M. [i] 03:50 24 [i] 04:45 Malá Velká Británie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Tom a Jerry 9 [i] 06:55 Batman: Odvážný hrdina 1 [i] 07:25 Bakugan 18 [i] 07:50 Tučnáci z Madagaskaru III 4 [i] 08:20 Sněženka a Růženka [i] 09:35 Malí uličníci [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:40 Homolka a Tobolka [i] 14:25 Výměna manželek VI [i] 15:45 Poseidon [i] 17:40 Tipy ptáka Loskutáka [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty: S lepkem i bez lepku [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Český slavík Mattoni 2013 [i] 22:35 Zákon ulice: Aby nalezl vraha svého syna, je Steven Seagal odhodlán udělat cokoli! [i] 00:25 Gabriel: Anděl pomsty [i] 02:20 Novashopping 02:55 P. F. [i] 03:40 Áčko: Žiju v azylovém domě [i] 04:40 Andílci 101 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Jake a piráti ze Země Nezemě: Zas ten Hook; Nikdá neříkej nikdá 3 [i] 07:25 Mickeyho klubík III: Goofyho obří dobrodružství 5 [i] 07:55 Malá mořská víla I: Sňatek z nerozumu 7 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:50 Největší bitvy II. světové války: Bitva o Arnhem 31 [i] 10:20 Největší bitvy II. světové války: Bitva na Okinawě 32 [i] 10:50 Hawaii 5-0 II: Zúčtování 16 [i] 11:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:50 V síti lží [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru XII: A všude kolem roste zelená tráva [i] 18:00 VyVolení - Speciál [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Česko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ [i] 21:45 Nezastavitelný [i] 00:05 Vražedná terapie [i] 02:05 Vraždy v Midsomeru XII: A všude kolem roste zelená tráva [i] 03:40 Stav obležení [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 37/129 [i] 06:20 Rosamunde Pilcherová: Divý tymian [i] 08:20 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Čarodejnice IV. 17-18/22 [i] 11:55 Nebezpečné priateľstvá [i] 14:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 12-13/20 [i] 15:55 Rosamunde Pilcherová: Divý tymian [i] 17:55 V údolí divých ruží: Srdcia vo vetre [i] 20:00 Angelika a kráľ [i] 22:10 Sissi - Osudové roky cisárovnej [i] 00:25 Prázdninový lekár v Toskánsku: Boj o moje dieťa [i] 02:00 V údolí divých ruží: Srdcia vo vetre [i] 03:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 37/129 [i] 04:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 38/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Super náhradník [i] 08:55 Teleshopping 12:05 (Ne)šťastně až na věky [i] 13:35 Tvrdá hra [i] 15:35 Bratři Bloomovi [i] 17:35 Zbláznit se z peněz [i] 19:20 Surfařská svoboda [i] 21:00 Rukojmí [i] 22:55 Apokalypto [i] 01:10 Wolf Creek [i] 02:45 Návrat pana Ripleyho [i] 04:25 Clerks 2: Muži za pultem [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:00 Volejbal [i] 10:15 Skoky na lyžích [i] 11:00 Volejbal [i] 13:15 Saně [i] 14:00 Krasobruslení [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Krasobruslení [i] 19:15 Krasobruslení [i] 20:30 Curling [i] 22:30 Jezdectví [i] 23:45 Jezdectví [i] 00:00 Volejbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 2: Strašidelný bar a mexická čarodějnice 12 [i] 06:00 Agentura Jasno 1: Pilot - Part 1 1 [i] 07:00 Agentura Jasno 1: Pilot - Part 2 1 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 11: Krvavá svatba 1 [i] 10:00 Bratři a sestry 5: Otec neznámý 20 [i] 11:00 Bratři a sestry 5: V dobrém i ve zlém 21 [i] 12:00 Bratři a sestry 5: Svatební překvapení 22 [i] 13:00 Milionový lékař 1: Kdo chce psa bít.. 101 [i] 14:00 Milionový lékař 1: Hůl se vždy najde.. 102 [i] 15:00 Super erupce [i] 17:00 Superžralok [i] 19:00 Spy Kids: Špioni v akci [i] 21:00 Falešná hra [i] 23:10 Agent bez minulosti [i] 01:35 Havaj 5-0 3: Výlet 9 [i] 02:30 Havaj 5-0 3: Ochránce 11 [i] 03:25 Být Erikou 4: Řekni to, prosím, hned 8 [i] 04:20 Vraždy v Midsomeru 11: Kouzelníkův synovec 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Země: Planeta a její moc 3 [i] 06:00 Jak vznikla Země 5 [i] 07:00 Velký bariérový útes 2 [i] 08:05 Podzemí měst 8 [i] 09:00 V síti 3 [i] 09:30 Design pro všechny 3 [i] 10:00 Arktidou s Brucem Parry: Grónsko 2 [i] 11:05 Sám v divočině 4 [i] 12:05 Nejdrsnější kamioňáci světa: Mongolsko 6 [i] 13:00 Rychlokurs Richarda Hammonda 7 [i] 14:00 Nejtěžší americké profese 3 [i] 15:00 Silnice tornád 2 [i] 16:00 V síti 4 [i] 16:30 Jak skvěle fotografovat 4 [i]