TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 XII. 4/10 [i] 11:45 Bez stopy VII. 10/24 [i] 12:45 Dr. House VI. 18/22 [i] 13:40 Krok za krokom IV. 12/24 [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. 19/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 20/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 AKČNÝ PIATOK: Muž v ohni [i] 01:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 20/24 [i] 02:25 Kobra 11 XII. 4/10 [i] 03:10 Bez stopy VII. 10/24 [i] 03:50 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Počasie [i] 05:40 Geo report: Trubadúr z Azerbajdžanu [i] 06:35 Podvodníci v akcii VI 4/10 [i] 07:05 Medicopter 117: Lietadlo bez pilota [i] 07:50 Správy RTVS [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 238 [i] 09:50 Asijina voľba 58/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Nebíčko v papuľke: Gaštany [i] 15:15 Asijina voľba 59/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Geo report: Auvergne: Na ostrí noža [i] 17:10 Podvodníci v akcii VI 5/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:40 Legendy popu: Lucie Bílá [i] 00:00 Nikto nie je dokonalý [i] 01:15 Medicopter 117: Lietadlo bez pilota [i] 02:00 Dámsky klub [i] 03:35 Sila lásky V. 238 [i] 04:25 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Profesionál [i] 06:55 Polícia [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Lásky dar [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Som jednoducho zložitá [i] 09:00 Najriskantnejšie technické operácie: Vysoké napätie [i] 09:50 Cena prírody III.: 21 gigatonová bomba [i] 10:15 Berieme to do vlastných rúk 2.časť [i] 10:45 Fokus právo [i] 11:30 Spektrum vedy [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Tekov [i] 13:15 Večer pod lampou [i] 15:25 Jasovská jaskyňa [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:25 Eurovirtuál - Jozef Mikloško [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Národnostné správy [i] 18:05 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:35 (Ne)celebrity: Svetozár Dluholucký [i] 18:45 Večerníček: Podaj mi ruku a poď [i] 18:50 Macko Uško: Okuliare [i] 18:55 Bolek a Lolek medzi baníkmi: Pasovanie na baníka [i] 19:05 Doma chutí najlepšie: Nida z Turecka [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 100 názorov [i] 20:05 Veľká koralová bariéra: Útes a planéta [i] 21:00 Família: Família - Praskanie balónov [i] 21:30 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Počasie [i] 21:40 Kinorama [i] 22:05 Lúpež po taliansky [i] 23:45 Bratislavské jazzové dni 2012: Kool & The Gang (USA) [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Nakupuje vám to [i] 07:25 Súdna sieň: Nedostaneš ani fuka [i] 08:30 Súdna sieň: Ješiťák [i] 09:35 Panelák: Logo [i] 10:55 Pod povrchom 15 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti IV. 3 [i] 13:30 Kosti VI. 2 [i] 14:30 Vtierka Castle III. 23 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ: Staraj sa o svoje deti! [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Nečakaný hosť [i] 21:40 LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT [i] 23:15 Bournov mýtus [i] 01:30 Votrelci vs. Predátor 2 [i] 03:25 Slnečno, sem-tam vraždy 11 [i] 04:10 Chudobný ženích [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Akty X IV. [i] 06:00 Miesto činu: Pechmarie [i] 07:30 Magnum V. 18 [i] 08:30 Simpsonovci VIII. 3 [i] 09:00 Simpsonovci XXII. 4 [i] 09:30 Futurama VI. 12 [i] 09:55 Vražedné čísla VI. 3,4 [i] 11:50 Profesionáli: Šéf je teplý [i] 12:45 Slnečno, sem-tam vraždy II. 11 [i] 13:40 Chicago: Zákon ulice 8 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 15 [i] 15:45 Simpsonovci VIII. 3 [i] 16:15 Simpsonovci XXII. 4 [i] 16:45 Panelák: Logo [i] 17:55 Kosti IV. 3 [i] 18:50 Profesionáli: Kšefty s deťmi [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 MOVE UP! [i] 21:50 X FACTOR USA 2013 [i] 00:50 Zločin 1,2/13 [i] 02:30 Špeciálne komando IV. [i] 03:20 Boxer 6 [i] 04:05 Navarro III. 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Ten, kdo tě chrání II. 23 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba V. 11 [i] 09:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 13 [i] 10:05 Posel ztracených duší III. 7 [i] 11:05 Drzá Jordan III. 7 [i] 12:05 Ten, kdo tě chrání III. 1 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 14 [i] 14:05 Numb3rs Iii. 3 [i] 15:05 Drzá Jordan III. 8 [i] 16:00 Posel ztracených duší III. 8 [i] 17:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 14 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba V. 12 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 15 [i] 20:00 Numb3rs Iii. 4 [i] 21:00 Havaj 5-0 I. 6 [i] 21:55 Profil zločinu IV. 9 [i] 23:05 Californication VI. 7 [i] 23:40 Californication VI. 8 [i] 00:20 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 01:10 Havaj 5-0 I. 6 [i] 02:00 Profil zločinu IV. 9 [i] 03:00 Californication VI. 7 [i] 03:30 Californication VI. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Parní dělo [i] 06:00 Jak se to dělá 3 [i] 06:25 Králové aukcí: Dopis od Houdiniho [i] 06:50 Bitvy o zavazadla: Rozbitá kasa [i] 07:15 Špinavé práce: Výrobce brambůrek [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Den zúčtování [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Konečně zlato! [i] 09:55 Americké zbraně: Ruční dělo/růžová pistole [i] 10:50 Jak to dělají? 16 [i] 11:15 Jak se to dělá: Dřezy/kůže/pedálové steel kytary [i] 11:40 Bořiči mýtů: Auto pod vodou [i] 12:35 Mimořádné projekty: Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu [i] 13:30 Opravna vraků: Auto pro krásku a zvíře Davida Ginolu- část 1 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích 10 [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích 11 [i] 15:20 Králové aukcí: Podepsaná sbírka paliček na buben/vůz Trans Am GTA [i] 15:50 Králové aukcí: Výběr z popkultury/závodní auto z filmu Footloose [i] 16:15 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 3 [i] 17:10 Nutné k přežití: Gruzie/východní Evropa [i] 18:05 Králové aukcí: Pásy cudnosti/pozemková listina z Georgie [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 26 [i] 19:00 Jak se to dělá 13 [i] 19:30 Jak se to dělá 43 [i] 20:00 Krizové situace pod kontrolou 4 [i] 21:00 Hurikán Sandy: Bouře, jež otřásla Amerikou [i] 22:00 Zakázané: Posedlost zvířaty [i] 23:00 Zajetí Oswalda [i] 00:00 Zvukové záznamy z letounu Air Force One prezidenta Kennedyho [i] 00:55 Krizové situace pod kontrolou 4 [i] 01:50 Hurikán Sandy: Bouře, jež otřásla Amerikou [i] 02:50 Zakázané: Posedlost zvířaty [i] 03:50 Zajetí Oswalda [i] 04:45 Jak to dělají? 16 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery III: Kudy, kudy cestička 15/30 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:10 Příběhy slavných - Jiří Vala [i] 11:05 Život na zámku: Všechno je jinak 46/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:20 Hercule Poirot [i] 16:20 AZ-kvíz [i] 16:45 Malá farma: Štěňata a tele [i] 17:10 Besipky: Zvěř [i] 17:15 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Deník Dity P. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:05 Sanitka 2 12/13 [i] 21:05 13. komnata Tomáše Krejčíře [i] 21:33 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:35 Všechnopárty [i] 22:20 Tak neváhej a toč speciál [i] 23:25 Cesty k úspěchu [i] 23:30 Kriminálka Paříž: Noční taxi 80/92 [i] 00:15 Na stopě [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Kolem Pražského hradu [i] 01:25 Sama doma [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Uvnitř lidského těla: Jak přežít [i] 10:00 Mrtvá trať [i] 10:55 Jsem tím, co jím? [i] 11:25 Netopýři ve tmě [i] 11:50 Až na kraj světa: Země strachu [i] 12:45 Thomas Jefferson 2 [i] 13:35 Velký, větší, největší: Přehrada [i] 14:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:15 Putování naší planety: Sklon osy [i] 16:05 České stopy na březích Amazonky [i] 17:10 Červený trpaslík X: Trojan 1/6 [i] 17:40 Pán času: Vody Marsu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry II: Posvátný svazek manželský! 9/16 [i] 19:35 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Velká útesová bariéra: Od útesů po deštné pralesy 2/3 [i] 21:00 Uvnitř lidského těla: Nepřátelský svět [i] 21:55 Dům pro dva [i] 23:15 Jistě, pane premiére: Střet zájmů 12/16 [i] 23:50 Polda po tátovi [i] 01:35 Gotika [i] 02:00 Skoroňáci [i] 02:40 Velmi intimní dialogy [i] 03:05 Sejdeme se v Eurocampu [i] 04:00 Chodníčky větrných krajánků [i] 04:20 Červený trpaslík X: Trojan 1/6 [i] 04:50 Pán času: Vody Marsu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2494 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Hodně štěstí, Zdeničko 452 [i] 11:05 Dva a půl chlapa IX 11 [i] 11:25 Průměrňákovi III 9 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XI: Caravaggiovo prokletí 12 [i] 13:30 Odložené případy III: Azyl 15 [i] 14:25 Dr. House VII: V nemilosti 17 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Už vám nevěřím 108 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista III: Rudý poplach 13 [i] 18:30 Ulice 2495 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek VI [i] 21:30 Mizerové 2 [i] 00:20 Okovy moci [i] 02:00 Novashopping 02:35 Městečko Eastwick 1 [i] 03:20 Áčko: Zabili mi zvíře [i] 04:35 Andílci 100 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk II: Opilost 15 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu VI: Dokud nás vražda nerozdělí 4 [i] 08:30 Alf III: Mistr magie 12 [i] 09:15 To je vražda, napsala V: Pověz mi, zrcadlo... 1/2 [i] 10:15 Policie Hamburk II: Na ostří nože 16 [i] 11:15 Láska navzdory osudu 2/2 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger IV: Dvorana slávy 26 [i] 14:20 Doktor z hor: Nové příběhy III: Pád do hlubin 11 [i] 15:20 Žena zákona: Dvojí metoda 16 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Duel [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 Hannibal - zrození [i] 01:35 Kniha krve [i] 03:40 Doktor z hor: Nové příběhy III: Pád do hlubin 11 [i] 04:25 Walker, Texas Ranger IV: Dvorana slávy 26 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Slzy Bosporu 79/102 [i] 06:25 Rebeli II. 192/225 [i] 07:15 Túžba tela 73/143 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Perla Orientu 100 [i] 10:50 Sila 63 [i] 12:05 V objatí hodvábu 60/200 [i] 12:55 Slzy Bosporu 80/102 [i] 14:05 V siedmom nebi IV. 13/22 [i] 15:00 Nespútaný anjel 7/194 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 78-79/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:55 Rosamunde Pilcherová: Divý tymian [i] 00:00 Letecká katastrofa [i] 01:30 Lovkyňa záhad: Víkend plný tajomstiev [i] 02:55 Priatelia [i] 03:35 Frasier [i] 04:00 Sudkyňa Hatchettová [i] 04:20 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Poslední loupež [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Obyčejní hrdinové [i] 14:05 Dobrou noc a hodně štěstí [i] 15:50 Fanoušci [i] 17:30 Voda [i] 19:35 Clerks 2: Muži za pultem [i] 21:20 Návrat pana Ripleyho [i] 23:10 Wolf Creek [i] 00:55 Hra na vraha [i] 02:25 Všichni milují Mandy Lane [i] 03:55 Hnízdo neřesti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:00 Volejbal [i] 10:15 Fotbal [i] 11:00 Volejbal [i] 13:15 Watts [i] 13:30 Krasobruslení [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 15:45 Krasobruslení [i] 17:15 Skoky na lyžích [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 19:00 Silové sporty [i] 20:00 Box [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:15 Fotbal [i]