TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Modré z neba [i] 10:30 Chlapi neplačú [i] 11:35 Kobra 11 XII. 3/10 [i] 12:40 Bez stopy VII. 9/24 [i] 13:35 Dr. House VI. 16-17/22 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. 18/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 19/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 19/24 [i] 00:00 Kobra 11 XII. 3/10 [i] 00:50 Bez stopy VII. 9/24 [i] 01:35 Dr. House VI. 17/22 [i] 02:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 19/24 [i] 03:00 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 XII. 3/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Počasie [i] 05:40 Geo report: Gibraltar - loď do Afriky [i] 06:35 Podvodníci v akcii VI 3/10 [i] 07:05 Medicopter 117: Correrova pomsta [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 237 [i] 09:50 Asijina voľba 57/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:45 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:10 Asijina voľba 58/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Geo report: Trubadúr z Azerbajdžanu [i] 17:10 Podvodníci v akcii VI 4/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kriminálka Staré Mesto II. 5/6 [i] 21:15 Reportéri [i] 21:40 Wallander II: Muž s úsmevom na tvári 2/3 [i] 23:10 Medicopter 117: Correrova pomsta [i] 00:00 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Manžel a milenci [i] 00:25 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Leopoldovská vzbura [i] 00:55 Dámsky klub [i] 02:20 Sila lásky V. 237 [i] 03:10 Sila lásky: Najkrajšie momenty: Miriam a Robert [i] 04:00 Asijina voľba 58/88 [i] 04:50 Správy RTVS [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky [i] 09:10 Bienále ilustrácií Bratislava 2013 [i] 09:25 Krásna Ves - perla Podhoria [i] 09:50 Súčasné bývanie [i] 10:20 A3UM: INDUSTRIÁL [i] 10:50 Maďarský magazín [i] 11:20 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Smiem prosiť...? [i] 13:35 Zdena Grúberová jubiluje: Žiarlivé ženy [i] 14:40 Ján Ilavský [i] 15:00 Senior klub-magazín [i] 15:30 Cesta [i] 15:55 Berieme to do vlastných rúk 2.časť [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Cena prírody III.: 21 gigatonová bomba [i] 18:20 Halali [i] 18:45 Večerníček: Podaj mi ruku a poď [i] 18:50 Macko Uško: Sánkovačka [i] 18:55 Bolek a Lolek medzi baníkmi: Sviatok svätej Barbory [i] 19:05 Doma chutí najlepšie: Christie z Cyprusu [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich [i] 20:00 100 názorov [i] 20:05 Najriskantnejšie technické operácie: Vysoké napätie [i] 21:00 Spektrum vedy [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Večer pod lampou [i] 00:05 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Medzinárodný terorizmus po roku 1945 - IRA [i] 00:35 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Medzinárodný terorizmus po roku 1945 - Al Fatah - Hamas [i] 01:00 Správy RTVS [i] 01:45 Správy RTVS pre nepočujúcich [i] 01:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Nakupuje vám to [i] 07:25 Súdna sieň: 10 rokov bez sexu [i] 08:25 Súdna sieň: Dom hrôzy [i] 09:30 Panelák: V ohrození [i] 10:50 Pod povrchom 14 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti IV. 2 [i] 13:30 Kosti VI. 1/23 [i] 14:30 Vtierka Castle III. 22 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ: Nekompromisný otec [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Logo [i] 21:40 Air Force Two: V rukách rebelov [i] 23:30 Vyvolení - Dom snov - PREMIÉRA [i] 01:00 Gigolovia III. [i] 02:05 Kosti VI. 1/23 [i] 03:05 Hawaii 5.0 II. 12 [i] 03:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 1/22 [i] 04:25 KRIMI 04:50 Modrí templári 8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Futurama VI. 10 [i] 06:00 Miesto činu: Prezradený a predaný [i] 07:35 Magnum V. 17 [i] 08:30 Simpsonovci VIII. 2 [i] 09:00 Simpsonovci XXII. 3 [i] 09:30 Futurama VI. 11 [i] 10:00 Vražedné čísla VI. 1,2/16 [i] 11:45 Profesionáli: „Krčma u fízlú“ [i] 12:40 Slnečno, sem-tam vraždy II. 10 [i] 13:40 Chicago: Zákon ulice 7 [i] 14:35 Kutyil s.r.o. 14 [i] 15:45 Simpsonovci VIII. 2 [i] 16:15 Simpsonovci XXII. 3 [i] 16:45 Panelák: V ohrození [i] 17:50 Kosti IV. 2 [i] 18:50 Profesionáli: Šéf je teplý [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 1,2/22 [i] 22:25 Hawaii 5.0 II. 12 [i] 23:20 Walking Dead IV. 1/16 [i] 00:20 Zákon gangu III. 6 [i] 01:15 Navarro V. 7 [i] 02:55 Kojak IV. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání II. 22 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba V. 10 [i] 09:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 12 [i] 10:00 Posel ztracených duší III. 6 [i] 11:00 Drzá Jordan III. 6 [i] 12:00 Ten, kdo tě chrání II. 23 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 13 [i] 14:00 Numb3rs Iii. 2 [i] 15:00 Drzá Jordan III. 7 [i] 16:00 Posel ztracených duší III. 7 [i] 17:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 13 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba V. 11 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 14 [i] 20:00 Numb3rs Iii. 3 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 11 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 12 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 11 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 12 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba VII. 11 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba VII. 12 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba LA III. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Vybuchující kalhoty [i] 06:00 Jak se to dělá 2 [i] 06:25 Králové aukcí: Poklady z občanské války [i] 06:50 Bitvy o zavazadla: Skryté poklady [i] 07:15 Špinavé práce: Tavič dehtu [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Hořké slzy [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Konečně zlato! [i] 09:55 Dřevorubci v močálech: Jen silní přežijí [i] 10:50 Jak to dělají? 15 [i] 11:15 Jak se to dělá 6 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Záhadná zkáza vzducholodi Hindenburg [i] 12:35 Mimořádné projekty: Stavba nejdelšího mostu v Srbsku [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Soudný den [i] 14:25 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Můžeme cestovat rychleji než světlo? [i] 15:20 Berte to jako varování: Králové zkázy [i] 16:15 S autem v divočině: Deštný prales [i] 17:10 Nutné k přežití: Nejlepších 25 Bearových zážitků [i] 18:05 Králové aukcí: Replika kytary Erica Claptona/basebalová kartička s Andym Pafkem z roku 1952 [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 25 [i] 19:00 Jak se to dělá: Navažské koberce/ropa/kaleidoskopy [i] 19:30 Jak se to dělá 42 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 10 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 11 [i] 21:00 Králové aukcí: Podepsaná sbírka paliček na buben/vůz Trans Am GTA [i] 21:30 Králové aukcí: Výběr z popkultury/závodní auto z filmu Footloose [i] 22:00 Bear Grylls: Únik z pekla 6 [i] 23:00 Muž, žena a divočina: Nebezpečí na skotské vysočině [i] 00:00 Ve světě gangsterů: Gang Commandos [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 10 [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 11 [i] 01:50 Králové aukcí: Podepsaná sbírka paliček na buben/vůz Trans Am GTA [i] 02:20 Králové aukcí: Výběr z popkultury/závodní auto z filmu Footloose [i] 02:50 Bear Grylls: Únik z pekla 6 [i] 03:50 Muž, žena a divočina: Nebezpečí na skotské vysočině [i] 04:45 Jak to dělají? 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery III: Řetězová reakce 14/30 [i] 09:45 StarDance VI ...když hvězdy tančí [i] 11:30 Na cestě po Huelvě [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:20 Podfukáři VI 1/6 [i] 15:15 Na kus řeči [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:35 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:05 Ztracená brána 1/3 [i] 21:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Hercule Poirot [i] 00:05 Inspektor Rebus II: Důvod k vraždě 2/10 [i] 01:15 AZ-kvíz [i] 01:40 Sváteční slovo kardinála Miloslava Vlka [i] 01:45 Kuks, krajina jako park [i] 02:05 Postřehy odjinud [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů III: Syn za syna 1/2 12/13 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 09:45 Gigi [i] 11:35 Tykve, dýně aneb Víme, co jíme? [i] 12:00 Cizinec je našinec [i] 12:25 Ekoprůkopníci: Jak se chránit před vodou? [i] 12:45 Přežít! [i] 13:35 Architektura 21/45 [i] 14:05 Mýty a fakta historie: Germáni [i] 15:00 Království divočiny: Ze života medvědů 4/5 [i] 15:30 Objevování planety Oceán: La Paz - město slunce a moře 9/13 [i] 16:15 Zázračná planeta: Velká útesová bariéra: Přírodní zázrak 1/3 [i] 17:10 Černá zmije: Arcibiskup 3/6 [i] 17:40 Pán času: Planeta mrtvých [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry II: Něco nového 8/16 [i] 19:35 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Život savců: Život na stromech [i] 21:00 Mildred Pierceová 2/5 [i] 22:05 Na věky věků 2/8 [i] 22:50 Vera: Stíny vzpomínek 2/4 [i] 00:20 Pološero - Anorexie [i] 00:50 Bratři a sestry V: Ideální manžel 6/22 [i] 01:30 Cizinec je našinec [i] 02:00 Brno 1905 [i] 02:25 Žadovjáci a Sobulanka [i] 03:05 Naslouchači snů [i] 03:30 Cesty k sousedům [i] 04:20 Černá zmije: Arcibiskup 3/6 [i] 04:55 Pán času: Planeta mrtvých [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2493 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným: Milionář z tělocvičny 90 [i] 11:00 Dva a půl chlapa IX 10 [i] 11:25 Průměrňákovi III 8 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XI: Dívka na útěku 11 [i] 13:30 Odložené případy III: Odpoledne pod psa 14 [i] 14:25 Dr. House VII: Volným pádem 16 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Oddechový čas 107 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista III: Krvavá štvanice 12 [i] 18:30 Ulice 2494 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Hodně štěstí, Zdeničko 452 [i] 21:30 PRÁSK! [i] 22:05 Kriminálka Miami X: Rodina 19 [i] 23:00 Vražda v Bílém domě [i] 01:00 Nikita: Zdání klame [i] 01:45 Novashopping 02:20 Vrchní sestra III 10 [i] 03:05 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 03:35 Áčko: Šéf mě dusil [i] 04:25 Andílci 99 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk II: Tajemství čtvrti na předměstí 14 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu VI: Poslední případ 3 [i] 08:30 Alf III: Samota tíží 11 [i] 09:15 To je vražda, napsala V: Riskantní hra 20 [i] 10:15 Policie Hamburk II: Opilost 15 [i] 11:15 Láska navzdory osudu 1/2 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger IV: Zázrak v Middle Creeku 25 [i] 14:20 Doktor z hor: Nové příběhy III: Všechno, nebo nic 10 [i] 15:20 Žena zákona: V sobotu večer 15 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Výzva [i] 21:35 Křižovatky života: Svobodné matce hrozí exekuce [i] 22:40 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Potíže s bratrem 12 [i] 23:40 Myšlenky zločince II 10 [i] 00:40 Slunečno, místy vraždy I: Prokletá kytara 9 [i] 01:35 Doktor z hor: Nové příběhy III: Všechno, nebo nic 10 [i] 02:20 Walker, Texas Ranger IV: Zázrak v Middle Creeku 25 [i] 03:05 Anatomie lži III: Skvělá partie 10 [i] 03:50 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Slzy Bosporu 78/102 [i] 06:20 Rebeli II. 191/225 [i] 07:10 Túžba tela 72/143 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 99 [i] 10:50 Sila 62 [i] 12:00 V objatí hodvábu 59/200 [i] 12:50 Slzy Bosporu 79/102 [i] 14:00 V siedmom nebi IV. 12/22 [i] 15:00 Nespútaný anjel 6/194 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 76-77/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 BOSTONSKÉ VRAŽDY - NOVÝ SERIÁL 2/10 [i] 21:40 SILA 63 [i] 22:30 Perla Orientu 100 [i] 23:40 Tudorovci: Sex, moc a intrigy III. 3/8 [i] 00:45 Sex v meste V. 6/8 [i] 01:15 Priatelia [i] 02:00 Frasier [i] 02:20 Adela show [i] 02:50 Tudorovci: Sex, moc a intrigy III. 3/8 [i] 03:35 Smotánka [i] 04:05 Na streche