TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 XII. 2/10 [i] 11:50 Bez stopy VII. 8/24 [i] 12:45 Dr. House VI. 15/22 [i] 13:45 Krok za krokom IV. 11/24 [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. 17/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 18/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Modré z neba [i] 22:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 18/24 [i] 23:30 Kobra 11 XII. 2/10 [i] 00:30 Bez stopy VII. 8/24 [i] 01:20 Dr. House VI. 15/22 [i] 02:00 Generálova dcéra [i] 04:00 Kobra 11 XII. 2/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Geo report: Taipan - kráľ hadov [i] 06:30 Podvodníci v akcii VI 2/10 [i] 07:00 Medicopter 117: Vyvrheľ [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 236 [i] 09:50 Asijina voľba 56/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Odvaha [i] 15:10 Asijina voľba 57/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Geo report: Gibraltar - loď do Afriky [i] 17:10 Podvodníci v akcii VI 3/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 JFK [i] 23:15 Medicopter 117: Vyvrheľ [i] 00:00 Reportéri [i] 00:30 Slovensko v obrazoch [i] 00:50 Dámsky klub [i] 02:20 Sila lásky V. 236 [i] 03:10 Sila lásky: Najkrajšie momenty: Laura a Alexander [i] 04:00 Asijina voľba 57/88 [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Kremnické mince [i] 09:00 Klonované mäso - jedálny lístok budúcnosti [i] 09:45 Koniari sveta: Čikóši [i] 10:10 Rusínsky magazín [i] 10:45 Fokus zdravie "N" [i] 11:30 Ambulancia: Medicína krásy - mýty a fakty [i] 11:55 Vyšné Hágy 1941 - 2011 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Svadba z Kračunoviec [i] 13:25 Nočný spev [i] 14:35 Biela garda 4/8 [i] 15:20 Ventily zeme [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Tempo [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Súčasné bývanie [i] 18:25 Test magazín [i] 18:45 Večerníček: Podaj mi ruku a poď [i] 18:50 Macko Uško: Motorček [i] 18:55 Bolek a Lolek medzi baníkmi: Strážca pokladu [i] 19:05 Doma chutí najlepšie: Sinolda z Grécka [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 100 názorov [i] 20:10 Šmejdi [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Nová vlna v českom filme: "Skřivánci na niti" [i] 23:35 Polícia [i] 23:50 Profesionál [i] 00:05 Autosalón [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Nakupuje vám to [i] 07:25 Súdna sieň: Máš radšej cudzie? [i] 08:25 Súdna sieň: Láska kvitne v každom veku [i] 09:30 Panelák: Hlavne pokoj! [i] 10:55 Pod povrchom 13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti IV. 1/26 [i] 13:30 Kosti V. 22/22 [i] 14:30 Vtierka Castle III. 21 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ: Lož má krátke nohy [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: V ohrození [i] 21:40 Kosti IX. 3 [i] 22:45 Vtierka Castle V. 14 [i] 23:45 Vtierka Castle III. 21 [i] 00:45 Kuriér 5,6 [i] 02:45 Zločin 5,6 [i] 04:10 Slnečno, sem-tam vraždy 10 [i] 04:50 Modrí templári 7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Futurama VI. 9 [i] 06:05 Miesto činu: Šeherezáda [i] 07:40 Magnum V. 16 [i] 08:40 Simpsonovci VIII. 1/25 [i] 09:10 Simpsonovci XXII. 2 [i] 09:35 Futurama VI. 10 [i] 10:05 Zločinné úmysly VIII. 15,16/16 [i] 11:55 Profesionáli: Zamilovaná Skarlet [i] 12:50 Slnečno, sem-tam vraždy II. 9 [i] 13:45 Chicago: Zákon ulice 6 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 13 [i] 15:45 Simpsonovci VIII. 1/25 [i] 16:15 Simpsonovci XXII. 2 [i] 16:45 Panelák: Hlavne pokoj! [i] 17:55 Kosti IV. 1/26 [i] 18:50 Profesionáli: „Krčma u fízlú“ [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Kuriér 5,6 [i] 22:35 Mafstory: Pán prezident, Obrúčky 26,27 [i] 00:35 Sliediči 12 [i] 01:30 Navarro V. 6 [i] 03:15 Kojak IV. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání II. 20 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba V. 9 [i] 09:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 11 [i] 10:00 Posel ztracených duší III. 5 [i] 11:00 Drzá Jordan III. 5 [i] 12:00 Ten, kdo tě chrání II. 22 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 12 [i] 14:00 Numb3rs Iii. 1 [i] 15:00 Drzá Jordan III. 6 [i] 16:00 Posel ztracených duší III. 6 [i] 17:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 12 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba V. 10 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 13 [i] 20:00 Numb3rs Iii. 2 [i] 21:00 Vzpomínky II. 6 [i] 22:00 CSI: New York VIII. 1 [i] 23:00 Myšlenky zločince VIII. 21 [i] 00:00 Myšlenky zločince VIII. 22 [i] 00:50 Vzpomínky II. 6 [i] 01:40 CSI: New York VIII. 1 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Ovládání mysli [i] 06:00 Jak se to dělá 1 [i] 06:25 Králové aukcí: Mustang1965 /starožitné svačinové kufříky [i] 06:50 Bitvy o zavazadla: Severní Karolína [i] 07:15 Špinavé práce: Hledání žraloků v Grónsku [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Na konec světa [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Zamilovaný pohled [i] 09:55 Načerno pálený alkohol: Rozloučení paliče alkoholu [i] 10:50 Jak to dělají? 14 [i] 11:15 Jak se to dělá: Trávníky/sušené hovězí maso/kuželky na bowling [i] 11:40 Bořiči mýtů: Nástup do letadla [i] 12:35 Mimořádné projekty: Londýnský olympijský plavecký stadion [i] 13:30 Rychle a hlasitě: Darebný dragster [i] 14:25 Fantom Works 3 [i] 15:20 Berte to jako varování: Odvážlivci [i] 16:15 Auto versus divočina: Jezero v sopečném kráteru v džungli [i] 17:10 Nutné k přežití: Severní Afrika [i] 18:05 Králové aukcí: Oblek pro pyrotechnika/dalekohled z 1. světové války [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 24 [i] 19:00 Jak se to dělá 11 [i] 19:30 Jak se to dělá 41 [i] 20:00 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Můžeme cestovat rychleji než světlo? [i] 21:00 Neobjasněné případy 2 [i] 22:00 Záhady mimozemšťanů: Reedovi [i] 23:00 Superlidé Stana Leeho: Člověk jako z gumy [i] 00:00 Derren Brown: strach a víra 1 [i] 00:55 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Můžeme cestovat rychleji než světlo? [i] 01:50 Neobjasněné případy 2 [i] 02:50 Záhady mimozemšťanů: Reedovi [i] 03:50 Superlidé Stana Leeho: Člověk jako z gumy [i] 04:45 Jak to dělají? 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Pec na chleba [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery III: Vylož karty 13/30 [i] 09:45 Hobby naší doby [i] 10:15 Lustr [i] 11:05 Neobyčejné životy [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:20 Podfukáři V 6/6 [i] 15:15 Na kus řeči [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:35 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:03 Losování Sportky a Šance 20:05 Četnické humoresky [i] 21:40 Cirkus Bukowsky 4/6 [i] 22:30 Elixír lásky [i] 22:59 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:00 Tělo jako důkaz II: Loupežné přepadení 12/16 [i] 23:45 MI5 5/16 [i] 00:40 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:35 AZ-kvíz [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:45 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů III: Těžké časy 11/13 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Život savců: Návrat do vody [i] 10:00 Zvláštní akce Studenti [i] 10:55 Pevnosti: Hanička [i] 11:15 Letečtí stíhači v boji: Odvážné bombardéry [i] 12:00 Putování za muzikou [i] 12:30 Chcete je? ZJ [i] 12:35 Folklorika [i] 13:00 Ochránce [i] 13:25 Postřehy odjinud [i] 13:30 Náš venkov: Škola na konci světa [i] 14:00 Kvarteto [i] 14:25 Mrtvá trať [i] 15:20 Uvnitř lidského těla: Jak přežít [i] 16:10 Moje rodina X: Podivné Vánoce 2039 - 1. část 1/11 [i] 16:40 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:05 Černá zmije: Vous královny španělské 2/6 [i] 17:40 Pán času: Další doktor [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry II: 36 hodin 7/16 [i] 19:35 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Mallorca, ostrov slunce a umění [i] 21:00 Na cestě po Huelvě [i] 21:30 Deník Dity P. [i] 22:00 Cesta do eurostudentovy duše [i] 23:20 Červený trpaslík X: Trojan 1/6 [i] 23:50 Thomas Jefferson 2/2 [i] 00:40 Ryba smrdí od hlavy [i] 02:00 Nedej se: Rukojmí větru [i] 02:25 Létající kvarteto [i] 03:00 Blanskogolsko [i] 03:25 Nejznámější Čech - Jan Nepomucký [i] 04:20 Černá zmije: Vous královny španělské 2/6 [i] 04:55 Pán času: Další doktor [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2492 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Příjemné chvilky 451 [i] 11:05 Dva a půl chlapa IX 9 [i] 11:25 Průměrňákovi III 7 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XI: Mistrovská hudba 10 [i] 13:30 Odložené případy III: Debut 13 [i] 14:25 Dr. House VII: Střepiny 15 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Konkurs na upírku 106 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista III: Krvavý sport 11 [i] 18:30 Ulice 2493 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Milionář z tělocvičny 90 [i] 21:35 Comeback: Krev, pop a slzy [i] 22:05 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:45 Texaský kat [i] 00:40 Nikita: Do temnoty [i] 01:25 Novashopping 02:00 Vrchní sestra III 9 [i] 02:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:35 Babicovy dobroty: V hlavní roli zelenina a ovoce [i] 04:25 Andílci 98 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk II: Opuštěné dítě 13 [i] 07:20 Vraždy v Kitzbühelu VI: Zázračné lyže 2 [i] 08:30 Alf III: Staré dobré časy 10 [i] 09:20 To je vražda, napsala V: Ve dvojí palbě 19 [i] 10:20 Policie Hamburk II: Tajemství čtvrti na předměstí 14 [i] 11:20 Mateřské galeje [i] 13:20 Walker, Texas Ranger IV: Moskevská spojka 24 [i] 14:20 Doktor z hor: Nové příběhy III: Nebezpečný vztek 9 [i] 15:20 Žena zákona: Klinická smrt 14 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Panenka 225 [i] 21:30 Už dost, šéfe! [i] 22:50 Kriminálka Stuttgart IV: Vražedné účty 11 [i] 23:50 Myšlenky zločince II 9 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny III: Médium 10 [i] 01:55 Doktor z hor: Nové příběhy III: Nebezpečný vztek 9 [i] 02:40 Walker, Texas Ranger IV: Moskevská spojka 24 [i] 03:25 Anatomie lži III: Ústav 9 [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Slzy Bosporu 77/102 [i] 06:25 Rebeli II. 190/225 [i] 07:15 Túžba tela 71/143 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Perla Orientu 98 [i] 10:50 Sila 61 [i] 12:05 V objatí hodvábu 58/200 [i] 12:50 Slzy Bosporu 78/102 [i] 14:00 V siedmom nebi IV. 11/22 [i] 15:00 Nespútaný anjel 5/194 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 74-75/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Odložený prípad V. 3/18 [i] 21:40 SILA 62 [i] 22:30 Perla Orientu 99 [i] 23:40 Tudorovci: Sex, moc a intrigy III. 2/8 [i] 00:40 Sex v meste V. 5/8 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:55 Frasier