TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 XII. 1/10 [i] 11:45 Bez stopy VII. 7/24 [i] 12:45 Dr. House VI. 14/22 [i] 13:45 Krok za krokom IV. 10/24 [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. 16/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 17/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 17/24 [i] 00:00 Kobra 11 XII. 1/10 [i] 00:50 Bez stopy VII. 7/24 [i] 01:35 Dr. House VI. 14/22 [i] 02:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 17/24 [i] 03:00 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 XII. 1/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Geo report: Falklandy - raj tučniakov [i] 06:50 Podvodníci v akcii VI 1/10 [i] 07:20 Medicopter 117: Horor [i] 08:05 Správy RTVS "N" [i] 08:55 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 235 [i] 09:50 Asijina voľba 55/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Reportéri [i] 15:10 Asijina voľba 56/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Geo report: Taipan - kráľ hadov [i] 17:10 Podvodníci v akcii VI 2/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Sanitka II. 11/13 [i] 22:30 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Manžel a milenci [i] 22:55 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Leopoldovská vzbura [i] 23:25 Medicopter 117: Horor [i] 00:10 O 5 minút 12 [i] 01:25 Dámsky klub [i] 02:55 Sila lásky V. 235 [i] 03:45 Asijina voľba 56/88 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop! [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Zajac Pajác [i] 09:00 Výnimočné ženy: Agatha Christie [i] 09:55 Vašimi očami: Maďarsko [i] 10:20 Národnostný dokument: Komárno [i] 10:50 Fokus práca "N" [i] 11:35 Športové ozveny [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Hontianska paráda [i] 13:05 Drahí príbuzní [i] 14:40 VAT - Veda a technika [i] 15:05 Família: Família - Narodeniny [i] 15:35 Orientácie [i] 16:00 Rusínsky magazín [i] 16:30 Veda v Európe II: Genetické poruchy [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Koniari sveta: Čikóši [i] 18:25 Obnovme si domov [i] 18:45 Večerníček: Podaj mi ruku a poď [i] 18:50 Macko Uško: Zlý deň [i] 18:55 Bolek a Lolek medzi baníkmi: Strýko trpaslík [i] 19:05 Doma chutí najlepšie: Shlomio z Izraela [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 100 názorov [i] 20:05 Klonované mäso - jedálny lístok budúcnosti [i] 20:55 Ambulancia: Medicína krásy - mýty a fakty [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Biela garda 4/8 [i] 22:50 Umenie 2013: Divadlo a tanec [i] 23:15 Kinorama [i] 23:45 Piloti [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 01:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Nakupuje vám to [i] 07:25 Súdna sieň: Žiarlivá fešanda [i] 08:30 Súdna sieň: Musí ti stačiť 66 eur [i] 09:30 Panelák: Útek [i] 10:50 Pod povrchom 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti III. 15/15 [i] 13:30 Kosti V. 21 [i] 14:30 Vtierka Castle III. 20 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ: Vráťte sa do mesta! [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Hlavne pokoj! [i] 21:40 Hlboko v gangu [i] 23:30 Vyvolení - Dom snov - PREMIÉRA [i] 01:05 Kosti V. 22/22 [i] 02:05 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 6 [i] 03:05 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 04:25 KRIMI 04:50 Modrí templári 6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Akty X IV. [i] 06:00 Miesto činu: Odreniny [i] 07:40 Magnum V. 15 [i] 08:35 Simpsonovci XXI. 23/23 [i] 09:00 Simpsonovci XXII. 1/22 [i] 09:30 Futurama VI. 9 [i] 10:00 Zločinné úmysly VIII. 13,14 [i] 11:50 Profesionáli: Koniec sveta [i] 12:45 Slnečno, sem-tam vraždy II. 8 [i] 13:40 Chicago: Zákon ulice 5 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 12 [i] 15:50 Simpsonovci XXI. 23/23 [i] 16:15 Simpsonovci XXII. 1/22 [i] 16:45 Panelák: Útek [i] 17:55 Kosti III. 15 [i] 18:50 Profesionáli: Zamilovaná Skarlet [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 6 [i] 21:25 Letecké katastrofy III. 4 [i] 22:30 Letecké katastrofy XI. 6 [i] 23:35 Lovci nacistov 8/8 [i] 00:45 Zákon gangu III. 5 [i] 01:40 Navarro V. 5 [i] 03:20 Kojak IV. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání II. 19 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba V. 8 [i] 09:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 10 [i] 10:00 Posel ztracených duší III. 4 [i] 11:00 Drzá Jordan III. 4 [i] 12:00 Ten, kdo tě chrání II. 20 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 11 [i] 14:00 Numb3rs Ii. 23 [i] 15:00 Drzá Jordan III. 5 [i] 16:00 Posel ztracených duší III. 5 [i] 17:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 11 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba V. 9 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 12 [i] 20:00 Numb3rs Iii. 1 [i] 21:00 Profil zločinu IV. 12 [i] 22:10 Zástupce velitele 1 [i] 23:55 Hannibal I. 13 [i] 00:45 Profil zločinu IV. 12 [i] 01:50 Zástupce velitele 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Znovu otevřené mýty [i] 06:00 Jak se to dělá: Nádobí na vaření/motory do Ferrari/ohřívače vody [i] 06:25 Králové aukcí: Harley-Davidson z 2. světové války/zbraň v hodinkách pro gamblery z 19. století [i] 06:50 Bitvy o zavazadla: Toronto [i] 07:15 Špinavé práce: Technikem na větrné farmě [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Facka nebo kopanec [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Vrtej nebo zahyneš [i] 09:55 Zlato Beringova moře: Nelítostná honba za zlatem [i] 10:50 Jak to dělají? 13 [i] 11:15 Jak se to dělá: Lovecké návnady/konzervovaná rajčata/lasa [i] 11:40 Bořiči mýtů: Chemické složení dělové koule [i] 12:35 Mimořádné projekty: Rekonstrukce newyorského metra [i] 13:30 Pátá rychlost 3 [i] 14:00 Pátá rychlost 4 [i] 14:25 Dvojí přežití: Špatná situace [i] 15:20 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem 1 [i] 16:15 Říční příšery – nejlepší momenty: Nejsmrtelnější setkání [i] 17:10 Nutné k přežití: Vůle přežít v extrémních podmínkách [i] 18:05 Králové aukcí: Hrací automat Ms. Pac-Man/krátký vojenský meč [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 23 [i] 19:00 Jak se to dělá: Jíl/odpeckované sušené švestky/ostruhy [i] 19:30 Jak se to dělá 40 [i] 20:00 V nejhorším případě: Toxický únik plynu / hořící muž [i] 20:30 V nejhorším případě: Vloupání do domu / teroristický útok [i] 21:00 Berte to jako varování: Odvážlivci [i] 22:00 Auto versus divočina: Jezero v sopečném kráteru v džungli [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek: Loď ze železa, muži z oceli [i] 00:00 Muži Yukonu: Na mizině [i] 00:55 V nejhorším případě: Toxický únik plynu / hořící muž [i] 01:25 V nejhorším případě: Vloupání do domu / teroristický útok [i] 01:50 Berte to jako varování: Odvážlivci [i] 02:50 Auto versus divočina: Jezero v sopečném kráteru v džungli [i] 03:50 Nejnebezpečnější úlovek: Loď ze železa, muži z oceli [i] 04:45 Jak to dělají? 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery III: Otcovy hříchy 12/30 [i] 09:45 Pošta pro tebe [i] 10:45 Toulavá kamera [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:20 Podfukáři V 5/6 [i] 15:15 Na kus řeči [i] 16:00 Cestománie [i] 16:25 Postřehy odjinud [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:35 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:03 Losování loterie Euromiliony 20:05 Nejlepší trapasy [i] 21:20 Příběhy slavných - Jiří Vala [i] 22:10 Klícka [i] 23:27 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:30 Díra ve zdi [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Žiješ jenom 2x [i] 01:20 Postřehy odjinud [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 13. komnata Marty Töpferové [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času IV: Ukradená Země 12/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Objevování planety Oceán: La Paz - město slunce a moře 9/13 [i] 10:00 Netopýři ve tmě [i] 10:30 Království divočiny: Ze života medvědů 4/5 [i] 11:00 Neznámá Indonésie [i] 11:50 České děti [i] 12:30 Nedej se: Rukojmí větru [i] 13:00 Chcete je? ZJ [i] 13:05 Generál Patton: U bran Německa [i] 13:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:35 Až na kraj světa: Země strachu [i] 15:25 Letečtí stíhači v boji: Odvážné bombardéry [i] 16:10 Velký, větší, největší: Přehrada [i] 17:05 Černá zmije: Věštba 1/6 [i] 17:40 Pán času IV: Konec cesty 13/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry II: Dvě místa 6/16 [i] 19:35 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Generál Patton: Obléhání [i] 20:50 Přežít! [i] 21:45 Ve jménu vlasti: Marine One - 1. část 12/13 [i] 22:30 Impérium - Mafie v Atlantic City: Návrat k normálu 12/12 [i] 23:30 Je to soda III 4/8 [i] 00:00 Californication VI: Odhodím své běsy 12/12 [i] 00:30 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 11/12 [i] 00:55 Putování naší planety: Rotace [i] 01:45 Ochránce [i] 02:10 Chcete je? ZJ [i] 02:15 Starobrněnka [i] 02:55 Sinusoida [i] 03:25 Dušan Samo Jurkovič [i] 04:15 Černá zmije: Věštba 1/6 [i] 04:50 Pán času IV: Konec cesty 13/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2491 [i] 09:50 Gympl s (r)učením omezeným: Dědictví 89 [i] 11:00 Dva a půl chlapa IX 8 [i] 11:25 Průměrňákovi III 6 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XI: Odložený případ 9 [i] 13:30 Odložené případy III: Po škole 12 [i] 14:25 Dr. House VII: Následky recese 14 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Den blbec 105 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista III: Veselý rudý skřítek 10 [i] 18:30 Ulice 2492 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Příjemné chvilky 451 [i] 21:30 Víkend: Dobrého nepálí [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba III 4 [i] 23:10 Muž s posláním 3 [i] 00:05 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Správné rozhodnutí 14 [i] 00:55 Nikita: Spojenci [i] 01:40 Novashopping 02:15 Vrchní sestra III 8 [i] 02:55 Střepiny [i] 03:20 Áčko: Pracuji s mrtvými [i] 04:25 Andílci 97 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk II: Jednou vyhrát 12 [i] 07:20 Vraždy v Kitzbühelu VI: Vražda v jeskyni 1 [i] 08:30 Alf III: Změna je život 9 [i] 09:20 To je vražda, napsala V: Dědictví Trevora Hudsona 18 [i] 10:20 Policie Hamburk II: Opuštěné dítě 13 [i] 11:20 Celou dlouhou noc [i] 13:20 Walker, Texas Ranger IV: V obležení 23 [i] 14:20 Doktor z hor: Nové příběhy III: Nový pořádek 8 [i] 15:20 Žena zákona: Týraná žena 13 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Zúčtování [i] 21:35 Drahá tchyně: Výročí svatby 4 [i] 22:10 Partička [i] 22:55 Myšlenky zločince VII 13 [i] 23:50 Spravedlnost v krvi: Stíny minulosti 15 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny III: Autobus 9 [i] 01:55 Doktor z hor: Nové příběhy III: Nový pořádek 8 [i] 02:40 Walker, Texas Ranger IV: V obležení 23 [i] 03:25 Anatomie lži III: Podraz 8 [i] 04:10 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Slzy Bosporu 76/102 [i] 06:20 Rebeli II. 189/225 [i] 07:10 Túžba tela 70/143 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 97 [i] 10:45 Sila 60 [i] 12:00 V objatí hodvábu 57/200 [i] 12:50 Slzy Bosporu 77/102 [i] 14:00 V siedmom nebi IV. 10/22 [i] 15:00 Nespútaný anjel 4/194 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 72-73/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 BOSTONSKÉ VRAŽDY - NOVÝ SERIÁL 1/10 [i] 21:40 SILA 61 [i] 22:30 Perla Orientu 98 [i] 23:40 Tudorovci: Sex, moc a intrigy III. 1/8 [i] 00:40 Sex v meste V. 4/8 [i] 01:10 Priatelia [i] 02:05 Frasier [i] 02:25 Adela show [i] 02:55 Tudorovci: Sex, moc a intrigy III. 1/8 [i] 03:45 Smotánka [i] 04:10 Na streche [i] 04:50 Máša 6/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Ničivá hrozba [i]