Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:40 Kobra 11 XII.: Mesto v strachu [i] 12:40 FARMA [i] 13:45 FARMA - DUEL [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. 15/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 16/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Lampáreň [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 16/24 [i] 00:00 Kobra 11 XII.: Mesto v strachu [i] 01:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 16/24 [i] 02:15 FARMA [i] 03:15 Kobra 11 XII.: Mesto v strachu [i] 04:45 Lampáreň [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Geo report: India - klinika džungle [i] 06:50 Podvodníci v akcii V 10/10 [i] 07:20 Medicopter 117: Pád [i] 08:05 Správy RTVS "N" [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 234 [i] 09:50 Asijina voľba 54/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:20 Postav dom, zasaď strom [i] 15:10 Asijina voľba 55/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Geo report: Falklandy - raj tučniakov [i] 17:10 Podvodníci v akcii VI 1/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kohút na víne [i] 22:20 Rossella II 5/5 [i] 00:20 Medicopter 117: Pád [i] 01:05 Autosalón [i] 01:30 Občan za dverami [i] 01:55 Dámsky klub [i] 03:30 Sila lásky V. 234 [i] 04:15 Asijina voľba 55/88 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Qyx a Qyxová [i] 08:45 Pesničky z Hviezdičky: Alenka v ríši divov [i] 08:50 Naqoyqatsi [i] 10:20 Tvárou v tvár [i] 10:50 Fokus rodina "N" [i] 11:35 Miestopis cechov a manufaktúr: Pernikári a voskári [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Šaffova ostroha [i] 13:10 Tóny v tichu [i] 13:40 Magazín Ligy majstrov [i] 14:10 Odpískané [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný dokument: Komárno [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Vašimi očami: Maďarsko [i] 18:25 Veda v Európe II: Genetické poruchy [i] 18:35 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:45 Večerníček: Podaj mi ruku a poď [i] 18:50 Macko Uško: Kúpeľ [i] 18:55 Bolek a Lolek na prázdninách: Dobrodružstvo na mori [i] 19:05 Doma chutí najlepšie: Jackson z New Yorku [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 100 názorov [i] 20:05 Výnimočné ženy: Agatha Christie [i] 20:55 VAT - Veda a technika [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Radostná udalosť [i] 23:50 A3UM: INDUSTRIÁL [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Nakupuje vám to [i] 07:25 Súdna sieň: Sanitka [i] 08:30 Súdna sieň: Otec ignorant [i] 09:35 Panelák: Odhalenie [i] 10:55 Pod povrchom 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Divočina [i] 14:30 Vtierka Castle III. 19 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ: Na pokraji zrútenia [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Útek [i] 21:40 DEDIČSTVO 7 [i] 23:00 Kuriér 6 [i] 00:00 Kosti V. 21 [i] 01:00 MOVE UP! [i] 02:30 X FACTOR USA 2013 [i] 04:10 Slnečno, sem-tam vraždy 9 [i] 04:50 Modrí templári 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 SVET ZÁZRAKOV [i] 06:00 Miesto činu: Smrtiace suveníry [i] 07:35 Magnum V. 14 [i] 08:35 Simpsonovci XXI. 21,22 [i] 09:35 Futurama VI. 8 [i] 10:00 Zločinné úmysly VIII. 11,12 [i] 11:50 Profesionáli: Košický zlatý poklad [i] 12:45 Slnečno, sem-tam vraždy II. 7 [i] 13:45 Chicago: Zákon ulice 4 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 11 [i] 15:55 Simpsonovci XXI. 21,22 [i] 16:50 Panelák: Odhalenie [i] 18:00 Profesionáli: Košický zlatý poklad, Koniec sveta [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 22,23/23 [i] 22:25 Lovci väzňov II. 7 [i] 23:20 Agent V. 12 [i] 00:20 Ochrana svedkov III. 12 [i] 01:15 Navarro V. 4 [i] 03:00 Kojak IV. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Ten, kdo tě chrání II. 18 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba V. 7 [i] 09:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 9 [i] 10:05 Posel ztracených duší III. 3 [i] 11:05 Drzá Jordan III. 3 [i] 12:05 Ten, kdo tě chrání II. 19 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 10 [i] 14:05 Numb3rs Ii. 22 [i] 15:00 Drzá Jordan III. 4 [i] 16:00 Posel ztracených duší III. 4 [i] 17:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 10 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba V. 8 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 11 [i] 20:00 Numb3rs Ii. 23 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 19 [i] 21:55 Myšlenky zločince VIII. 20 [i] 22:50 Bez hranic I. 7 [i] 23:50 Námořní vyšetřovací služba VII. 9 [i] 00:45 Numb3rs Ii. 24 [i] 01:40 Bez hranic I. 7 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba VII. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Kluci z autobazaru: Magnet na holky [i] 06:00 Jak se to dělá: Olivový olej/vysokozdvižné vozíky/lyžařské boty [i] 06:25 Králové aukcí: Vesmírné podivnosti [i] 06:50 Bitvy o zavazadla 10 [i] 07:15 Špinavé práce: Záchranná akce pod ledem [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Pracovní výluka [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Na šikmé ploše [i] 09:55 Uhlí 5 [i] 10:50 Jak to dělají? 12 [i] 11:15 Jak se to dělá: Stany s plátěnými stěnami/dýmky míru/kanony [i] 11:40 Bořiči mýtů: Hail Hijinx [i] 12:35 Mimořádné projekty: Rotterdamský přístav [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Motocykl pro Hair Club For Men, 1. část; motorka pro Carolina Carports, 2. část [i] 14:25 Stroje slávy 2 [i] 15:20 Bear Grylls: Únik z pekla: Sníh [i] 16:15 Bear Grylls: Únik z pekla: Džungle [i] 17:10 Bear Grylls: Únik z pekla: Poušť [i] 18:05 Bear Grylls: Únik z pekla: Kaňony [i] 19:00 Bear Grylls: Únik z pekla 5 [i] 20:00 Bear Grylls: Únik z pekla 6 [i] 21:00 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem 1 [i] 22:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Nejsmrtelnější setkání [i] 23:00 Téměř jsem to nepřežil: Sám v Amazonii [i] 00:00 Nazí a vystrašení: Hrůza v Tanzanii [i] 00:55 Bear Grylls: Únik z pekla 6 [i] 01:50 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem 1 [i] 02:50 Říční příšery – nejlepší momenty: Nejsmrtelnější setkání [i] 03:50 Téměř jsem to nepřežil: Sám v Amazonii [i] 04:45 Jak to dělají? 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery III: Recidivistky 11/30 [i] 09:45 13. komnata Marty Töpferové [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 Sanitka 2 11/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:20 Podfukáři V 4/6 [i] 15:15 Na kus řeči [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:35 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:05 Četnické humoresky [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Černí andělé [i] 23:10 Na stopě [i] 23:35 Cesty k úspěchu [i] 23:40 MI5 5/16 [i] 00:35 Kalendárium [i] 00:50 Sváteční slovo kardinála Miloslava Vlka [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Postřehy odjinud [i] 01:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:05 Malá farma: Pec na chleba [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí III 7/10 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Kamera na cestách: Kolumbie plná kontrastů [i] 10:05 Svět zázraků [i] 10:30 Letečtí stíhači v boji: Blízký východ [i] 11:15 Tisíc let české myslivosti [i] 11:45 Příběh brambor [i] 12:00 Československý filmový týdeník 1963 964/2379 [i] 12:15 Krásný ztráty [i] 12:45 Příběhy, které svět nevidí [i] 13:10 Klíč [i] 13:40 Pod dlažbou je pláž [i] 14:35 Putování naší planety: Rotace [i] 15:25 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 11/12 [i] 15:50 Neznámá Země [i] 16:10 Thomas Jefferson 2/2 [i] 17:00 Jistě, pane premiére: Diplomatický incident 11/16 [i] 17:30 Červený trpaslík - Zpátky na Zemi 3/3 [i] 17:55 Pán času IV: Ukradená Země 12/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry II: Domácí problém 5/16 [i] 19:35 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zvláštní akce Studenti [i] 21:00 Velký, větší, největší: Přehrada [i] 21:55 Bumerang [i] 23:35 Ztracenci [i] 01:05 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 01:35 Vesnicopis [i] 01:55 Dvě církve - jeden kostel [i] 02:20 Světští domácí [i] 02:50 Česko na provázku [i] 03:45 Podzim [i] 04:30 TGM opět v Užhorodě [i] 04:45 Červený trpaslík - Zpátky na Zemi 3/3 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2490 [i] 09:45 Doktoři z Počátků: Konečný krach 29 [i] 11:00 Střepiny [i] 11:25 Průměrňákovi III 5 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XI: Jména hvězd 8 [i] 13:25 Odložené případy III: Osm let 11 [i] 14:25 Dr. House VII: Dva příběhy 13 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Přetahovaná 104 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IX 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista III: Rudý měsíc 9 [i] 18:30 Ulice 2491 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Dědictví 89 [i] 21:35 PanMáma: Hypnomáma 13 [i] 22:10 Okresní přebor: Inseminátor 13 [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba III 3 [i] 23:35 Stoupenci zla 11 [i] 00:25 Big game [i] 01:15 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka IV 6 [i] 02:00 Novashopping 02:40 Život na dluh 3 [i] 03:05 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Vteřiny před vraždou: Ostřelovač 4 [i] 06:20 Policie Hamburk II: Výjimečný stav 11 [i] 07:20 Vraždy v Kitzbühelu V: Padělané obrazy 2/2 [i] 08:30 Alf III: Odhalení 2/2 [i] 09:20 To je vražda, napsala V: Hříchy Castle Cove 17 [i] 10:20 Policie Hamburk II: Jednou vyhrát 12 [i] 11:20 Srdce si nedá poroučet [i] 13:20 Walker, Texas Ranger IV: V časové tísni 22 [i] 14:20 Doktor z hor: Nové příběhy III: Nezištnost 7 [i] 15:20 Žena zákona: Hra zvuků a světla 12 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Cukr v trezoru 224 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:45 Muž z minulosti [i] 00:45 Nedokonalé zločiny III: Strach 8 [i] 01:50 Doktor z hor: Nové příběhy III: Nezištnost 7 [i] 02:35 Walker, Texas Ranger IV: V časové tísni 22 [i] 03:20 Anatomie lži III: Veronika 7 [i] 04:05 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Dr. Oz II. [i] 06:30 Rebeli II. 188/225 [i] 07:20 Túžba tela 69/143 [i] 08:35 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Dr. Oz II. [i] 10:55 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:05 V objatí hodvábu 56/200 [i] 12:55 Slzy Bosporu 76/102 [i] 14:00 V siedmom nebi IV. 9/22 [i] 15:00 Nespútaný anjel 3/194 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 70-71/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Hurikán [i] 21:40 SILA 60 [i] 22:30 Perla Orientu 97 [i] 23:40 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 10/10 [i] 00:45 Sex v meste V. 3/8 [i] 01:15 Priatelia [i] 02:00 Frasier [i] 02:20 Adela show [i] 02:50 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 10/10 [i] 03:40 Smotánka [i] 04:05 Na streche [i] 04:45 Máša 5/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Na území žen [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Camille [i] 13:45 Transamerika [i] 15:40 Náhradnice [i] 17:15 Okamžik vzkříšení [i] 19:05 Bílí zabijáci [i] 20:45 Hrdinové války [i] 22:55 Red Force 4 [i] 00:40 Obhájce [i] 02:35 Ve stínu Beethovena [i] 04:20 Atentát na střední [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Cestovní vozy [i] 09:45 Snooker [i] 10:45 Alpské lyžování [i] 11:15 Fotbal [i] 12:15 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 13:45 Fotbal [i] 14:45 Alpské lyžování [i] 15:30 Alpské lyžování [i] 16:00 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 19:30 Snooker [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:30 Alpské lyžování [i]