TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Hurikán [i] 06:40 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:05 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:30 Kung Fu Panda II. 13/26 [i] 08:00 Tučniaky z Madagaskaru III. 12/15 [i] 08:20 Stormbreaker [i] 10:05 O statečném kováři [i] 11:50 Žandár vo výslužbe [i] 14:00 Báječná Angelika [i] 16:15 Osobný strážca [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční [i] 22:50 Barbar Conan [i] 01:00 RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční [i] 02:45 Barbar Conan [i] 04:35 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:50 Dračie poviedky [i] 07:15 Flipper a Lopaka: Cirkus 15/52 [i] 07:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Vilko stráži úľ [i] 07:55 Bol raz jeden život 22/26 [i] 08:25 My sme malí muzikanti: Rýmeľ 9/10 [i] 08:55 My sme malí muzikanti: Dirigent 10/10 [i] 09:20 60 zabijakov divočiny 24/26 [i] 09:50 Autosalón [i] 10:15 Planéta Zem I.: Od pólu k pólu [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:30 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Občan za dverami [i] 13:50 Agatha Christie : Poirot: Smrť na Níle [i] 15:30 Zlatá klasika: Varúj..! [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pupendo [i] 22:20 Koncert [i] 00:20 Prípady detektíva Murdocha: Okrem zomierania [i] 01:50 Agatha Christie : Poirot: Smrť na Níle [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Farmárska revue [i] 08:50 Test magazín [i] 09:00 Família: Família - Narodeniny [i] 09:30 Trnavská novéna [i] 11:15 Rozprávka o tichej krajine [i] 12:25 On air [i] 12:45 Orientácie [i] 13:15 Slovo [i] 13:25 Folklórne slávnosti pod Poľanou: NAŠE DEDINY [i] 14:20 Tóny v tichu [i] 14:50 Berlínsky múr - Kronika rozdeleného mesta [i] 15:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni Lenky Filipovej [i] 16:20 Hokej - Extraliga [i] 19:10 Večerníček: Podaj mi ruku a poď [i] 19:15 Macko Uško: Prešibaná vrana [i] 19:25 Bolek a Lolek na prázdninách: Stopári [i] 19:35 Doma chutí najlepšie: Salome z Gruzínska [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 100 názorov [i] 20:10 Nesmrteľní: Hon na legendu [i] 21:25 Odpískané [i] 22:05 Dokumentárny klub: Naqoyqatsi [i] 23:35 Noc v archíve: Čo sme vysielali v roku 1989 [i] 00:35 Pred rokmi... [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 01:55 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Príbeh o hľadaní lásky [i] 07:10 Barbie Mariposa a Kvetinová princezná [i] 08:50 Liga výnimočných [i] 11:20 Pasca na rodičov [i] 14:15 Divočina [i] 16:10 Čivava z Beverly Hills 2 [i] 17:55 Cena je správna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:15 Stroj na zabíjanie [i] 01:20 Edison [i] 03:35 KRIMI [i] 04:00 Stroj na zabíjanie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Kojak IV. [i] 06:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 06:30 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 07:40 Magnum V. 13 [i] 08:40 Joe Kidd [i] 10:50 Nekonečná, nevystupovať! [i] 12:45 Prepadnutie v Severnom mori [i] 14:55 Katastrofa výletnej lode Concordia [i] 15:55 Vyvolení - Dom snov - SÚBOJ [i] 17:55 Zamilovaný profesor [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Banánový Joe [i] 22:30 Ghost Dog: Nemilosrdný zabijak [i] 01:05 Mesto stratených 12,13/13 [i] 02:40 Vražedné čísla V. 17,18 [i] 04:00 Navarro III. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Námořní vyšetřovací služba VI. 6 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba VI. 7 [i] 09:10 Tajemná Calenda I. 7 [i] 10:45 Drzá Jordan V. 13 [i] 11:45 Námořní vyšetřovací služba VI. 8 [i] 12:45 Námořní vyšetřovací služba VI. 9 [i] 13:45 Posel ztracených duší V. 22 [i] 14:45 Jak prosté I. 16 [i] 15:45 Mr. & Mrs. Smith 1 [i] 18:00 Rudá vdova I. 5 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 14 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 15 [i] 21:00 Přinucen k boji 1 [i] 23:00 Vzpomínky II. 5 [i] 00:00 Bez hranic I. 3 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba VI. 8 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba VI. 9 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Kluci z autobazaru: Potěšení pro oči [i] 06:00 Jak se to dělá: Sochy ze dřeva/trenažéry Arc Trainer/inkoustová pera [i] 06:25 Americký chopper: První motorka na stlačený přírodní plyn [i] 07:15 Americké zbraně: Diamantové výročí 1911/brokovnice Willy [i] 08:10 Bořiči mýtů: Za volantem v podpatcích [i] 09:05 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Existují více než tři dimenze? [i] 09:55 Bitvy o zavazadla 3 [i] 10:25 Bitvy o zavazadla 4 [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Prodejna metamfetaminu [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí: Krvavé místo činu [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 12:35 Králové aukcí: Kytara Lese Paula/největší netopýr [i] 13:05 Králové aukcí: Výherní automat v podobě horala/motocykl BMW z divokého západu [i] 13:30 Bitvy o zavazadla 5 [i] 14:00 Bitvy o zavazadla 6 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Stará dobrá hotovost [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích 6 [i] 15:20 Auto versus divočina: Výstup do sopečného kráteru [i] 16:15 Bear Grylls: Únik z pekla 6 [i] 17:10 Pouliční psanci: Konec Novy [i] 18:05 Patrick Dempsey: Závod Le Mans 4 [i] 19:00 Jak se to dělá: Meče, pontony, skříňové pendlovky [i] 19:30 Jak se to dělá 38 [i] 20:00 Říční příšery: Rozparovač obličejů [i] 21:00 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 22:00 Amišská mafie: Vzpurní synové [i] 23:00 Načerno pálený alkohol: Výnosný nezákonný alkohol [i] 00:00 Vzestup Warlocků 3 [i] 00:55 Patrick Dempsey: Závod Le Mans 3 [i] 01:50 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 02:50 Amišská mafie: Vzpurní synové [i] 03:50 Načerno pálený alkohol: Výnosný nezákonný alkohol [i] 04:45 Říční příšery: Rozparovač obličejů [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Vražedný týden [i] 07:40 Cyprián a bezhlavý prapradědeček [i] 08:25 Vojtík a duchové [i] 09:15 13. komnata Jaroslava Hutky [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku: Všechno je jinak 46/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O víle Arnoštce [i] 13:55 O kumburské Meluzíně [i] 14:50 Hřbitov pro cizince [i] 16:10 Dáma na kolejích [i] 17:30 Neobyčejné životy [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:01 Losování Sportky a Šance 20:05 České století [i] 21:20 Ceny paměti národa [i] 22:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:25 168 hodin [i] 22:55 Nůž na krku [i] 00:35 Brněnské varieté před dvaceti lety [i] 01:20 Bydlení je hra [i] 01:40 Pod pokličkou [i] 02:05 Zahrada je hra [i] 02:25 Vyzkoušejte si... [i] 02:50 Chalupa je hra [i] 03:25 Josef Lux - Kříž... [i] 04:15 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí III 6/10 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Veselá zoo [i] 06:25 Můj mazlíček [i] 06:40 Včelka Mája [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1963 964/2379 [i] 09:15 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Midway 2/2 [i] 10:15 Nedej se: Rukojmí větru [i] 10:40 Ochránce [i] 11:10 Netopýři ve tmě [i] 11:40 Život savců: Návrat do vody [i] 12:30 Mýty a fakta historie: Germáni 1/4 [i] 13:25 České hlavičky 2013 [i] 14:20 Příběhy, které svět nevidí [i] 14:50 Ptáčata: Na Prahu Volby 11/16 [i] 15:15 Holky z fildy [i] 16:15 Sváteční slovo kardinála Miloslava Vlka [i] 16:20 České děti [i] 17:00 Objevování planety Oceán: La Paz - město slunce a moře 9/13 [i] 17:50 Až na kraj světa: Země strachu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí III 7/10 [i] 19:40 Neznámá Země [i] 20:00 Zemský ráj to napohled [i] 22:00 Ryba smrdí od hlavy [i] 23:20 Stáhni mě do pekla [i] 00:55 Californication VI: Bezva holka 11/12 [i] 01:25 Mlčení, modlitba, pokání [i] 02:20 Ochránce [i] 02:45 Přísně tajné vraždy [i] 03:00 Věc: Omluva za samet [i] 03:30 Naivní cesty naivního malíře [i] 03:45 Listopad třikrát jinak [i] 04:40 Moje rodina IX: Kenzova úloha 11/11 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:50 Oggy a Škodíci [i] 06:00 Dinofroz 7 [i] 06:30 Bakugan 17 [i] 06:55 Hannah Montana III 29, 30 [i] 07:55 Jak vycvičit draky 7 [i] 08:20 Princezna ze mlejna II 1 [i] 08:55 Víkend: Zakázané uvolnění [i] 09:40 Zlatíčka pro každého [i] 11:45 Jezerní královna [i] 13:45 Pánská jízda [i] 15:20 Moje krásná čarodějka [i] 17:25 Kawasakiho růže [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Konečný krach 29 [i] 21:30 Střepiny [i] 22:05 Smrtonosná zbraň 2 [i] 00:15 Občan Havel: Kandidát 1 [i] 01:10 Občan Havel: Dusno 2 [i] 02:05 Novashopping 02:40 Vrchní sestra III 7 [i] 03:25 Volejte Novu [i] 04:25 Andílci 96 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Jake a piráti ze Země Nezemě: Klobouk kapitána Hooka; Útěk z hory Krkavky 2 [i] 07:10 Mickeyho klubík III: Minniein večírek v pyžamkách 4 [i] 07:40 Malá mořská víla I: O zakletém náramku 6 [i] 08:10 Tajemství války: Válka v Zálivu: Tajemství skrytá v písku 16 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vteřiny před vraždou: Ostřelovač 4 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní receptář extra 13:25 Zrcadlo tvého života - Hana Zagorová [i] 14:35 Srdce si nedá poroučet [i] 16:35 Vraždy v Midsomeru XII: Chybná teorie [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:05 VyVolení - Noční show [i] 00:15 Odpočítávání smrti [i] 02:30 Vraždy v Midsomeru XII: Chybná teorie [i] 04:05 Tajemství války: Válka v Zálivu: Tajemství skrytá v písku 16 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Sissi - Mladá cisárovná [i] 08:20 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Čarodejnice IV. 15-16/22 [i] 11:50 Klinika Miami 13/13 [i] 12:45 Pasadena 1/13 [i] 13:55 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 10-11/20 [i] 15:50 Modré z neba [i] 17:50 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Pánu učiteľovi z lásky 2 [i] 22:00 Princezná a námorník [i] 00:00 Sláva [i] 02:10 Pánu učiteľovi z lásky 2 [i] 03:40 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 36/129 [i] 04:45 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Stormbreaker [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pán zlodějů [i] 13:50 Vášeň a cit [i] 16:00 Poslední loupež [i] 17:55 Orbit [i] 19:35 Atentát na střední [i] 21:15 Ve stínu Beethovena [i] 23:05 Obhájce [i] 01:05 Ráže .45 [i] 02:40 Intimní past [i] 04:15 Bláznovství [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cestovní vozy [i] 08:30 Cestovní vozy [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:15 Jízda na saních [i] 12:00 Jízda na saních [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:00 Snooker [i] 15:00 Fotbal [i] 16:00 Snooker [i] 18:00 Krasobruslení [i] 20:00 Snooker [i] 22:00 Motorsport [i] 22:15 Box [i] 23:45 Alpské lyžování [i] 00:30 Cestovní vozy [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Městečko Haven 3: Třídní sraz 12 [i] 07:00 Městečko Haven 3: Díky za vzpomínky 13 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 10: Smrt a prach 5 [i] 10:00 Super Tanker [i] 12:00 Spravedlnost v krvi 3: Noční můry 7 [i] 13:00 Spravedlnost v krvi 3: Vyšší vzdělání 8 [i] 14:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a tři koláče 11 [i] 15:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a televizní hvězda 12 [i] 16:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a ztracená babička 13 [i] 17:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a kapitánova žena 14 [i] 18:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se ožení 15 [i] 19:00 Vánoční zásilka [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 3: Tajnosti a lži 9 [i] 22:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 3: Otcové a synové 10 [i] 23:00 Hráči [i] 01:10 Agent bez minulosti [i] 03:35 Být Erikou 4: Opravdové já 4 [i] 04:15 Vraždy v Midsomeru 10: Kýčovitá vražda 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Jak vznikla Země 4 [i] 07:00 Velký bariérový útes 1 [i] 08:05 Podzemí měst 7 [i] 09:00 V síti 3 [i] 09:30 Jak skvěle fotografovat 3 [i] 10:00 Arktidou s Brucem Parry: Sibiř 1 [i] 11:05 Sám v divočině 3 [i] 12:05 Nejdrsnější kamioňáci světa: Kanada 5 [i] 13:00 Rychlokurs Richarda Hammonda 6 [i] 14:00 Nejtěžší americké profese 2 [i] 15:00 Silnice tornád 1 [i] 16:00 Americké aukce 5 [i] 16:30 Americké aukce 6 [i] 17:00 Vášnivý jedlík 7 [i] 17:30 Vášnivý jedlík 8 [i] 18:00 Penn a Teller: Oblafni mě! 2 [i] 19:00 Utajený Šéf - USA 11 [i] 20:00 Vzdušní dřevorubci 10