TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Dr. House VI. 13/22 [i] 06:45 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:15 Kung Fu Panda II. 12/26 [i] 07:40 Tučniaky z Madagaskaru III. 11/15 [i] 08:05 Alf IV. 17/24 [i] 08:35 Krok za krokom IV. 9/24 [i] 09:05 Tlsťoch z Beverly Hills [i] 10:50 2 baby na mizine [i] 11:15 Návštevníci 2 [i] 13:35 Stormbreaker [i] 15:25 Hádaj, kto príde [i] 17:35 Hurikán [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:15 Pritiahni si šťastie [i] 00:25 Zabijak [i] 02:00 Hrozba z temnoty V. 18-19/22 [i] 03:15 FARMA - DUEL [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Dračie poviedky [i] 07:05 Flipper a Lopaka: Ropná škvrna 14/52 [i] 07:30 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Nový Šelby [i] 07:45 Bol raz jeden život 21/26 [i] 08:10 Fidlibumove rozprávky [i] 08:40 Výprava nádeje [i] 09:30 Megamozog [i] 10:00 Berlin, Berlin: Rande ako zo zlého sna 16 [i] 11:00 Milujem Slovensko [i] 12:20 On air [i] 12:50 Pošta pre teba [i] 13:50 Moje dcéry III. 8/8 [i] 15:35 Super mama [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Gaštany [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Odvaha [i] 21:55 Dych nebies [i] 00:10 Super mama [i] 01:45 Moje dcéry III. 8/8 [i] 03:20 Dych nebies [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:55 Veľká koralová bariéra: Od útesu po dažďový prales [i] 09:50 Ambulancia: Zatočte s osteoporózou, skôr než vás zlomí [i] 10:15 Cesta [i] 10:45 Slováci vo svete: Bulharsko II [i] 11:10 Piloti [i] 11:40 5 minút po dvanástej: ČO SA DEJE PO VEČEROCH [i] 12:40 GYMPEL.TV: Zamat 10/13 [i] 13:30 Magazín Ligy majstrov [i] 14:00 Vždy s úsmevom: Spevák [i] 15:05 Kapura [i] 15:45 Farmárska revue [i] 16:10 Test magazín [i] 16:25 Senior klub-magazín [i] 17:00 Herecké legendy - Eva Kristínová [i] 17:05 Mojmír II. [i] 18:15 Na ceste II.: Na ceste po Quebecu [i] 18:45 Večerníček: Podaj mi ruku a poď [i] 18:50 Macko Uško: Sťahovanie [i] 18:55 Bolek a Lolek na prázdninách: Poklad [i] 19:05 Doma chutí najlepšie: Donatello z Talianska [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Berlínsky múr - Kronika rozdeleného mesta [i] 20:55 Anjeli strážni: Anjeli strážni Lenky Filipovej [i] 21:20 A3UM: INDUSTRIÁL [i] 21:50 Tess [i] 00:35 Umenie 2013: Vizuálne umenie [i] 01:00 ArtSpektrum [i] 01:05 Československý filmový týždenník [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i] 02:05 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 My Little Pony [i] 06:45 Max Steel [i] 07:15 Legenda o Tarzanovi [i] 08:30 MOVE UP! [i] 10:00 LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT [i] 11:25 Príbeh o hľadaní lásky [i] 13:25 Agent bez minulosti [i] 16:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:55 Cena je správna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:05 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Piráti Karibiku: V neznámych vodách [i] 23:30 Vyvolení - Dom snov - SÚBOJ [i] 01:35 Liga výnimočných [i] 03:40 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 8 [i] 04:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Miesto činu Münster: Škvrna [i] 08:05 Magnum V. 12 [i] 09:05 A-Team 81,82 [i] 11:25 Vyvolení - Dom snov [i] 14:10 Panelák: Faux pas [i] 15:20 Vtip za stovku 11 [i] 16:15 Joe Kidd [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 8,9 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Zamilovaný profesor [i] 22:30 Pozor, hryzie! [i] 00:35 Mesto stratených 10,11 [i] 02:20 Bad Boys 7,8 [i] 03:40 Navarro III. 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Vražedkyně VI. 19 [i] 07:35 Posel ztracených duší II. 2 [i] 08:35 Posel ztracených duší II. 3 [i] 09:35 Merlin V. 8 [i] 10:35 Merlin V. 9 [i] 11:35 Ztracený svět II. 6 [i] 12:35 Námořní vyšetřovací služba VI. 6 [i] 13:35 Námořní vyšetřovací služba VI. 7 [i] 14:35 House Viii. 20 [i] 15:35 House Viii. 21 [i] 16:35 Společná terapie I. 4 [i] 17:30 Dívka odjinud II. 4 [i] 18:30 Vlčí mládě II. 6 [i] 19:25 Na lodi III. 6 [i] 21:00 Kráska a zvíře I. 22 [i] 21:55 Mr. & Mrs. Smith 1 [i] 00:10 True Blood - Pravá krev V. 7 [i] 01:15 Vlčí mládě II. 6 [i] 02:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 6 [i] 02:50 Námořní vyšetřovací služba VI. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Střely do vzduchu [i] 06:00 Jak se to dělá: Sady klíčů/kožená obuv/Ferrari [i] 06:25 Opravna vraků: Londýnský autoservis 12 [i] 07:15 Pátá rychlost 6 [i] 08:10 Megastavitelé: Zábavná horská dráha [i] 09:05 Impozantní letadla: C5-M Super Galaxy [i] 09:55 Nutné k přežití: Jak přežít ve městě [i] 10:50 Nutné k přežití: Kanadské Skalisté hory [i] 11:40 Nutné k přežití: Vůle přežít v extrémních podmínkách [i] 12:35 Nutné k přežití: Severní Afrika [i] 13:30 Nutné k přežití: Nejlepších 25 Bearových zážitků [i] 14:25 Nejhrůznější záběry: Útoky zvířat [i] 15:20 Krizové situace pod kontrolou 1 [i] 16:15 Rození obchodníci: BMW Isetta [i] 17:10 Rození obchodníci: Velká Británie [i] 18:05 Fantom Works 5 [i] 19:00 Jak se to dělá: Dřezy/kůže/pedálové steel kytary [i] 19:30 Jak se to dělá 37 [i] 20:00 Lovci skladovacích jednotek 13 [i] 20:30 Lovci skladovacích jednotek 14 [i] 21:00 Bitvy o zavazadla: Oko za oko [i] 21:30 Bitvy o zavazadla 12 [i] 22:00 Nejlepší světová pětka: Extrémní železnice [i] 23:00 Impozantní letadla: Blue Angels [i] 00:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 00:55 Lovci skladovacích jednotek 13 [i] 01:25 Lovci skladovacích jednotek 14 [i] 01:50 Bitvy o zavazadla: Oko za oko [i] 02:20 Bitvy o zavazadla 12 [i] 02:50 Krizové situace pod kontrolou 1 [i] 03:45 Rození obchodníci: BMW Isetta [i] 04:40 Rození obchodníci: Velká Británie [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma: Pec na chleba [i] 06:20 Okouzlení III 20/52 [i] 07:15 Díra ve zdi [i] 08:10 StarDance VI ...kolem dokola [i] 08:15 Žiješ jenom 2x [i] 08:45 Pohádka o prolhaném království [i] 09:50 Smrt v ráji II 2/8 [i] 10:45 Nejlepší trapasy [i] 12:00 Z metropole, Týden v regionech [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Motanice [i] 14:10 Panenka z vltavské tůně [i] 15:10 Vražedný týden [i] 16:25 Opožděná vražda [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 StarDance VI ...když hvězdy tančí [i] 21:35 Hitparáda televizní zábavy [i] 22:28 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:30 Svatý rok [i] 00:05 Špatným směrem [i] 02:00 Sváteční slovo kněze Pavla Konzbula [i] 02:05 Bydlení je hra [i] 02:30 Pod pokličkou [i] 02:50 Zahrada je hra [i] 03:20 Rajské zahrady [i] 04:05 Herbář [i] 04:35 Příběhy slavných - Zdeněk Řehoř [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pán času IV: Odboč vlevo 11/13 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Veselá zoo [i] 06:25 Můj mazlíček [i] 06:40 Včelka Mája [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Divnopis [i] 09:05 Náš venkov: Škola na konci světa [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 10:00 Folklorika [i] 10:30 Tisíc let české myslivosti [i] 10:55 Generál Patton: U bran Německa [i] 11:40 Přežít! [i] 12:30 Cizinec je našinec [i] 13:00 Neznámá Země [i] 13:20 Království divočiny: Ze života medvědů 4/5 [i] 13:50 Svět zázraků [i] 14:15 S kuchařem kolem světa: Thajsko [i] 15:10 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 11/12 [i] 15:35 Titanic - krev a ocel 11/12 [i] 16:25 Kamera na cestách: Kolumbie plná kontrastů [i] 17:20 Zázračná planeta: Velká útesová bariéra: Přírodní zázrak 1/3 [i] 18:15 Krásný ztráty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí III 6/10 [i] 19:40 Pevnosti: Slavonice [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Germáni 1/4 [i] 20:55 Srdečné pozdravy z Ruska [i] 22:50 Bratři [i] 00:30 Česká soda [i] 00:50 Malá Velká Británie [i] 01:20 Je to soda III 3/8 [i] 01:50 Náš venkov: Škola na konci světa [i] 02:15 Evropa dnes [i] 02:45 Chcete je? ZJ [i] 02:50 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 02:55 Ztracené adresy [i] 03:15 Podivuhodný svět [i] 03:40 Dlouhý půst Marty Kubišové [i] 04:40 Malá Velká Británie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:05 Tom a Jerry 8 [i] 06:35 Batman: Odvážný hrdina II 26 [i] 07:00 Bakugan 16 [i] 07:25 Tučnáci z Madagaskaru III 3 [i] 07:55 Kosmáček [i] 09:10 Max a maxipříšerky [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Hogo fogo Homolka [i] 14:25 Výměna manželek VI [i] 15:45 Růžový panter 2 [i] 17:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty: V hlavní roli zelenina a ovoce [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Legenda o sovích strážcích [i] 22:10 Vendeta [i] 00:00 Superbad [i] 02:05 Novashopping 02:40 P. F. [i] 03:20 Áčko: Zavřeli mě do pasťáku [i] 04:15 Andílci 95 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Jake a piráti ze Země Nezemě 1 [i] 07:25 Mickeyho klubík III: Minniein myškakalendář 3 [i] 07:55 Malá mořská víla I: Vzkaz v láhvi 5 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:50 Největší bitvy II. světové války: Bitva o Stalingrad 29 [i] 10:20 Největší bitvy II. světové války: Bitva o Dieppe 30 [i] 10:50 Hawaii 5-0 II: Odplata 15 [i] 11:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:50 Další šance [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru XII: Pomsta špionů [i] 18:00 VyVolení - Speciál [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Česko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ [i] 21:40 A-Team [i] 00:15 Země mrtvých [i] 02:10 Vraždy v Midsomeru XII: Pomsta špionů [i] 03:45 Hawaii 5-0 II: Odplata 15 [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 35/129 [i] 06:25 Lovkyňa záhad: Spievaj mi o vražde [i] 08:20 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Čarodejnice IV. 13-14/22 [i] 11:45 Čarodejnice z Eastwicku 13/13 [i] 12:55 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 7-9/20 [i] 15:55 Rosamunde Pilcherová: Ľúbostná rošáda [i] 17:55 V Údolí divých ruží: Láska z testamentu [i] 20:00 Báječná Angelika [i] 22:10 Sissi - Mladá cisárovná [i] 00:25 Prázdninový lekár v Tessine: Kľukaté cesty lásky [i] 02:00 V Údolí divých ruží: Láska z testamentu [i] 03:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 35/129 [i] 04:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 36/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Příběh Wendella Bakera [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Super náhradník [i] 13:55 Na území žen [i] 15:45 Leningrad [i] 17:45 Ničivá hrozba [i] 19:25 Síla odvahy [i] 21:25 Intimní past [i] 23:05 Ráže .45 [i] 00:45 Nenávist [i] 02:15 Pokoj naproti [i] 03:50 Síla odvahy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Fotbal [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Jízda na saních [i] 11:15 Jízda na saních [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 12:15 Jízda na saních [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:00 Jízda na saních [i] 14:30 Bowling [i] 15:00 Bowling [i] 17:30 Snooker [i] 21:30 Fotbal [i] 22:30 Jezdectví [i] 22:45 Box [i] 00:45 Alpské lyžování [i] 01:30 Cestovní vozy [i] 02:00 Závěr vysílání 04:00 Cestovní vozy [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 2: Nouzové přistání a hřbitovní přízrak 7 [i] 06:00 Městečko Haven 3: Až na kůži 10 [i] 07:00 Městečko Haven 3: Poslední sbohem 11 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 10: Skláři 3 [i] 10:00 Bratři a sestry 5: Přítel Brody 15 [i] 11:00 Bratři a sestry 5: Domov jako pevnost 16 [i] 12:00 Bratři a sestry 5: Oliviina volba 17 [i] 13:00 Bratři a sestry 5: Nikdy neříkej nikdy 18 [i] 14:00 Bratři a sestry 5: Nebylo by to fajn? 19 [i] 15:00 Bouře v Seattlu [i] 17:00 Super Tanker [i] 18:40 Americký prezident [i] 21:00 MATT DAMON VERSUS BEN AFFLECK: Hráči [i] 23:10 Snídaňový klub [i] 01:10 Havaj 5-0 3: Na vlnách 10 [i] 02:10 Havaj 5-0 3: Skandál 14 [i] 03:10 Být Erikou 4: Novopečená máma 3 [i] 04:10 Vraždy v Midsomeru 10: Gilotina 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Tajemství Země 5 [i] 05:30 Tajemství Země 6 [i] 06:00 Jak vznikla Země 3 [i] 07:00 Lední Medvědi A Medvědi Grizzly 1 [i] 08:00 Podzemí měst 6 [i] 09:00 V síti 2 [i] 09:30 Design pro všechny 2 [i] 10:00 Zvířecí rekordman 13 [i] 11:00 Sám v divočině 2 [i] 12:00 Nejdrsnější kamioňáci světa: Amazonie 4 [i] 13:00 Rychlokurs Richarda Hammonda 5 [i] 14:00 Nejtěžší americké profese 1 [i] 15:00 Pohřebiště 13 [i] 16:00 V síti 3 [i] 16:30 Jak skvěle fotografovat 3 [i] 17:00 Vášnivý jedlík 5 [i] 17:30 Vášnivý jedlík 6