TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 XI. 10/10 [i] 11:45 Bez stopy VII. 6/24 [i] 12:45 Dr. House VI. 13/22 [i] 13:45 Krok za krokom IV. 9/24 [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. 14/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 15/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 AKČNÝ PIATOK: Zabijak [i] 00:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 15/24 [i] 01:25 Kobra 11 XI. 10/10 [i] 02:10 Bez stopy VII. 6/24 [i] 02:50 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 XI. 10/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:25 Počasie [i] 05:30 Geo report: Rwanda - krajina žien [i] 06:25 Podvodníci v akcii V 9/10 [i] 06:55 Medicopter 117: Hrozba na kolesách [i] 07:45 Správy RTVS "N" [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 08:55 Sila lásky V. 233 [i] 09:45 Asijina voľba 53/88 [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Nebíčko v papuľke: Turecká [i] 15:10 Asijina voľba 54/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Geo report: India - klinika džungle [i] 17:10 Podvodníci v akcii V 10/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:40 Legendy popu: Olympic [i] 23:40 Nikto nie je dokonalý [i] 00:50 Medicopter 117: Hrozba na kolesách [i] 01:40 Dámsky klub [i] 03:10 Sila lásky V. 233 [i] 03:55 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Profesionál [i] 06:55 Polícia [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Rozprávky 15 sestier [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Môj motýľ [i] 09:05 Najriskantnejšie technické operácie: Rekonštrukcia nadjazdu [i] 09:55 Cena prírody III.: Veľká voda 2. časť [i] 10:15 Berieme to do vlastných rúk 1.časť [i] 10:50 Fokus právo "N" [i] 11:35 Spektrum vedy [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Šaffova ostroha 2009 [i] 13:15 Večer pod lampou [i] 15:25 Nerozhodnosť duše [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:25 Eurovirtuál - Anton Srholec [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Správy - Hírek [i] 17:55 Národnostné správy [i] 18:05 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:35 (Ne)celebrity: Ján Ambróz [i] 18:45 Večerníček: Podaj mi ruku a poď [i] 18:50 Macko Uško: Snehuliačik [i] 18:55 Bolek a Lolek na prázdninách: Dobrodružstvo na púšti [i] 19:05 Doma chutí najlepšie: Rosario z Argentíny [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Veľká koralová bariéra: Od útesu po dažďový prales [i] 20:50 Família: Família - Narodeniny [i] 21:20 Góly - body - sekundy [i] 21:25 Počasie [i] 21:35 Kinorama [i] 22:00 Redigované [i] 23:30 Bratislavské jazzové dni 2012: Till Brönner Quintet (Nemecko) [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Nakupuje vám to [i] 07:25 Súdna sieň: Niečo za niečo [i] 08:25 Súdna sieň: Mužský vzor [i] 09:25 Panelák: Faux pas [i] 10:50 Pod povrchom 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti III. 12 [i] 13:30 Kosti V. 20 [i] 14:30 Vtierka Castle III. 18 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ - PREMIÉRA: Nebudem žiť v háreme [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:05 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Odhalenie [i] 21:40 LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT [i] 23:15 Agent bez minulosti [i] 02:00 Pozor, hryzie! [i] 03:55 KRIMI 04:15 Modrý motýľ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Akty X IV. [i] 06:00 Miesto činu Münster: Fakty, fakty [i] 07:35 Magnum V. 11 [i] 08:35 Simpsonovci XXI. 19,20 [i] 09:30 Futurama VI. 7 [i] 10:00 Zločinné úmysly VIII. 9,10 [i] 11:50 Profesionáli: Nápoj lásky [i] 12:45 Slnečno, sem-tam vraždy II. 6 [i] 13:40 Chicago: Zákon ulice 3 [i] 14:35 Kutyil s.r.o. 10 [i] 15:50 Simpsonovci XXI. 19,20 [i] 16:45 Panelák: Faux pas [i] 17:55 Kosti III. 12 [i] 18:50 Profesionáli: Nápoj lásky [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 MOVE UP! [i] 21:55 X FACTOR USA 2013 [i] 01:00 Walking Dead III. 16/16 [i] 02:00 Špeciálne komando IV. 21,22/22 [i] 03:20 Boxer 4,5 [i] 04:50 Navarro III. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Ten, kdo tě chrání II. 17 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba V. 6 [i] 09:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 8 [i] 10:05 Posel ztracených duší III. 2 [i] 11:05 Drzá Jordan III. 2 [i] 12:05 Ten, kdo tě chrání II. 18 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 9 [i] 14:05 Numb3rs Ii. 21 [i] 15:05 Drzá Jordan III. 3 [i] 16:05 Posel ztracených duší III. 3 [i] 17:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 9 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba V. 7 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 10 [i] 20:05 Numb3rs Ii. 22 [i] 21:00 Havaj 5-0 I. 5 [i] 21:55 Profil zločinu IV. 8 [i] 23:00 Californication VI. 5 [i] 23:35 Californication VI. 6 [i] 00:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 8 [i] 01:00 Havaj 5-0 I. 5 [i] 01:50 Profil zločinu IV. 8 [i] 02:45 Californication VI. 5 [i] 03:15 Californication VI. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Mobilní telefony v letadlech [i] 06:00 Jak se to dělá: Čtyřkolky/sjezdové lyže/laserové řezačky [i] 06:25 Králové aukcí: Stroj času DeLorean [i] 06:50 Bitvy o zavazadla 9 [i] 07:15 Špinavé práce: Krocaní inseminátor [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Moře záhad [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Rodinná rozepře [i] 09:55 Americké zbraně: Puška zraněného veterána [i] 10:50 Jak to dělají? 11 [i] 11:15 Jak se to dělá: Cínové čutory/bramborový salát/vodíkové palivové články [i] 11:40 Bořiči mýtů: Skákající kulka [i] 12:35 Mimořádné projekty: Central Market v Abú Dhabí [i] 13:30 Opravna vraků: Vulkanický vůz pro Johnyho Vegase - část 2 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Hodně peněz za málo muziky [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Vúdú na prodej [i] 15:20 Králové aukcí: Oliver North žádá zpět svůj meč/vyřezávané kosti [i] 15:50 Králové aukcí: Gangsterské auto Terraplane/hra na elektrošoky [i] 16:15 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 2 [i] 17:10 Nutné k přežití: Jak přežít ve městě [i] 18:05 Králové aukcí: Kanón na dřevě/Kaliopa [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 21 [i] 19:00 Jak se to dělá 6 [i] 19:30 Jak se to dělá 36 [i] 20:00 Krizové situace pod kontrolou 3 [i] 21:00 Zvědavost: Pod mikroskopem: Yellowstone [i] 22:00 Zakázané: Bizarní jídlo [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 00:00 Kouzlo vědy: Teslův transformátor [i] 00:30 Kouzlo vědy: Upír [i] 00:55 Krizové situace pod kontrolou 3 [i] 01:50 Zvědavost: Pod mikroskopem: Yellowstone [i] 02:50 Zakázané: Bizarní jídlo [i] 03:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 04:45 Jak to dělají? 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery III: Tři slůvka 10/30 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:10 Příběhy slavných - Zdeněk Řehoř [i] 11:05 Život na zámku: Sádra 45/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy, Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:20 Hercule Poirot [i] 16:05 Postřehy odjinud [i] 16:15 AZ-kvíz [i] 16:40 Malá farma: Pec na chleba [i] 17:05 Besipky: Se sádrou na noze [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Deník Dity P. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:03 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:05 Sanitka 2 11/13 [i] 21:05 13. komnata Marty Töpferové [i] 21:34 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:35 Všechnopárty [i] 22:20 Tak neváhej a toč speciál Eduard Hrubeš společně s . [i] 23:25 Cesty k úspěchu [i] 23:35 Kriminálka Paříž: Výstřel 79/92 [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Postřehy odjinud [i] 00:55 Příběhy Staré radnice [i] 01:25 Sama doma [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času IV: Planeta Midnight 10/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Uvnitř lidského těla: Utváření mozku [i] 10:00 Mlčení, modlitba, pokání [i] 10:55 Na plovárně s Jerrym Schatzbergem [i] 11:25 Podvedení psi [i] 11:55 Chcete mě? ZJ [i] 12:20 Volavka popelavá [i] 12:30 Cíl cesty: potápění: Indický oceán 4/4 [i] 13:25 Thomas Jefferson 1/2 [i] 14:05 Náš Vašek - O moci bezmocných [i] 15:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:45 Putování naší planety: Rotace [i] 16:35 Letecké katastrofy III: Neviditelný zabiják [i] 17:25 Červený trpaslík - Zpátky na Zemi 2/3 [i] 17:50 Pán času IV: Odboč vlevo 11/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry II: Státy unie 4/16 [i] 19:35 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Velká útesová bariéra: Přírodní zázrak 1/3 [i] 21:00 Uvnitř lidského těla: Jak přežít [i] 21:50 Kieslowski [i] 23:20 Jistě, pane premiére: Diplomatický incident 11/16 [i] 23:50 Dům u kanálu [i] 01:35 Přísně tajné vraždy [i] 01:50 Naivní cesty naivního malíře [i] 02:00 Podivuhodný svět [i] 02:25 Ztracené adresy [i] 02:50 Přechodné adresy Jaromíra Šavrdy [i] 03:40 Opožděný východ [i] 04:40 Červený trpaslík - Zpátky na Zemi 2/3 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2489 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Doktorská intuice 450 [i] 11:00 Dva a půl chlapa IX 6 [i] 11:25 Průměrňákovi III 4 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XI: Kočičí oči 7 [i] 13:30 Odložené případy III: Frankovy lahůdky 10 [i] 14:25 Dr. House VII: Pamatuj si to 12 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Zatloukání 103 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista III: Ohnivá koule 8 [i] 18:30 Ulice 2490 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek VI [i] 21:30 Mizerové [i] 00:00 Nová dcera [i] 01:50 Novashopping 02:25 Vrchní sestra III 6 [i] 03:10 P. F. [i] 04:30 Andílci 94 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk II: Na život a na smrt 10 [i] 07:05 Vraždy v Kitzbühelu V: Padělané obrazy 1/2 [i] 08:20 Alf III: Odhalení 1/2 [i] 09:05 To je vražda, napsala V: Motel 16 [i] 10:10 Policie Hamburk II: Výjimečný stav 11 [i] 11:10 Šílená láska [i] 13:15 Walker, Texas Ranger IV: Výpadek 21 [i] 14:15 Doktor z hor: Nové příběhy III: Osudový den 6 [i] 15:15 Žena zákona: Justiční omyl 11 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Duel [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 Hannibal [i] 01:45 Spi, holčičko, spi [i] 03:40 Doktor z hor: Nové příběhy III: Osudový den 6 [i] 04:25 Walker, Texas Ranger IV: Výpadek 21 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Slzy Bosporu 75/102 [i] 06:15 Rebeli II. 187/225 [i] 07:05 Túžba tela 68/143 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 96 [i] 10:40 Sila 59 [i] 11:55 V objatí hodvábu 55/200 [i] 12:40 Sultán [i] 14:00 V siedmom nebi IV. 8/22 [i] 15:00 Nespútaný anjel 2/194 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 68-69/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:55 Rosamunde Pilcherová: Ľúbostná rošáda [i] 00:00 Svadba podľa Margot [i] 01:30 Lovkyňa záhad: Spievaj mi o vražde [i] 02:55 Priatelia [i] 03:35 Frasier [i] 04:00 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Kde je Fred? [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Bílá vrána [i] 13:50 Banditi [i] 16:05 Camille [i] 17:45 Transamerika [i] 19:35 Bláznovství [i] 21:20 Pokoj naproti [i] 23:00 Nenávist [i] 00:40 Vražedné vzpomínky [i] 02:25 Re-cyklace [i] 04:10 Máš padáka! [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 09:30 Snooker [i] 14:00 Bowling [i] 17:45 Snooker [i] 21:30 Alpské lyžování [i] 21:45 Watts [i] 22:00 Bowling [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 2: Dům duchů a miamská vodní příšera 6 [i] 06:20 PREMIÉRA Fakta nebo fikce 2: Nouzové přistání a hřbitovní přízrak 7 [i] 07:20 Kauzy podle Kate 2: Převaha 12 [i] 08:20 Dobrá manželka 4: Uposlechnutí rozkazu 6 [i] 09:20 Bratři a sestry 5: Nikdy neříkej nikdy 18 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Gilotina 7 [i] 12:20 Městečko Haven 3: Třídní sraz 12 [i] 13:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a kapitánova žena 14 [i] 14:20 Dobrá manželka 4: Analýza vtipu 7 [i] 15:20 Bratři a sestry 5: Otec neznámý 20 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Kýčovitá vražda 8 [i] 18:20 Městečko Haven 3: Díky za vzpomínky 13 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se ožení 15 [i] 20:20 Kauzy podle Kate 2: Finale 13 [i] 21:20 Americký prezident [i]