TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Modré z neba [i] 10:30 Chlapi neplačú [i] 11:35 Kobra 11 XI. 9/10 [i] 12:40 Bez stopy VII. 5/24 [i] 13:35 Dr. House VI. 11-12/22 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. 13/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 14/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 14/24 [i] 00:00 Kobra 11 XI. 9/10 [i] 00:50 Bez stopy VII. 5/24 [i] 01:30 Dr. House VI. 11-12/22 [i] 02:50 FARMA [i] 03:50 Kobra 11 XI. 9/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Destinácia svet: Indonézia - najväčšie súostrovie na Zemi [i] 06:35 Podvodníci v akcii V 8/10 [i] 07:05 Medicopter 117: Štvanci [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 232 [i] 09:50 Asijina voľba 52/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:10 Asijina voľba 53/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Geo report: Rwanda - krajina žien [i] 17:10 Podvodníci v akcii V 9/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kriminálka Staré Mesto II. 4/6 [i] 21:15 Reportéri [i] 21:45 Wallander II: Vrahovia bez tváre 1/3 [i] 23:15 Medicopter 117: Štvanci [i] 00:05 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Vrah stopárok [i] 00:30 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Otec...? [i] 01:00 Dámsky klub [i] 02:25 Sila lásky V. 232 [i] 03:15 Asijina voľba 53/88 [i] 04:00 Slovensko v obrazoch [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Nikto mi nič nepovie [i] 09:00 Historická panoráma: Zrod chobotnice [i] 09:35 Súčasné bývanie [i] 10:05 A3UM: NEČAKANÉ MOŽNOSTI [i] 10:30 Maďarský magazín [i] 11:05 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Defilé [i] 13:40 Eygletiérovci 3/3 [i] 15:00 Senior klub [i] 15:30 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:55 Berieme to do vlastných rúk 1.časť [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Cena prírody III.: Veľká voda 2. časť [i] 18:20 Halali [i] 18:45 Večerníček: Podaj mi ruku a poď [i] 18:50 Macko Uško: Nákup [i] 18:55 Bolek a Lolek na prázdninách: Žirafa [i] 19:05 Doma chutí najlepšie: Hlengin z J. Afriky [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Najriskantnejšie technické operácie: Rekonštrukcia nadjazdu [i] 20:50 Spektrum vedy [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Večer pod lampou [i] 00:10 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Raný izraelský terorizmus [i] 00:35 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Hrozba Al-Káidy [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 01:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Nakupuje vám to [i] 07:25 Súdna sieň: Tá istá pesnička [i] 08:25 Súdna sieň: Rozídení milenci [i] 09:30 Panelák: Hubová [i] 10:50 Pod povrchom 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti III. 10 [i] 13:30 Kosti V. 19 [i] 14:30 Vtierka Castle III. 17 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ: Ty môžeš za synovu chorobu! [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:05 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Faux pas [i] 21:40 Kick-Ass [i] 00:00 Vyvolení - Dom snov - PREMIÉRA [i] 01:30 Gigolovia III. [i] 02:40 Kosti V. 19 [i] 03:30 Hawaii 5.0 II. 11 [i] 04:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 20 [i] 04:50 Modrí templári 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 SVET ZÁZRAKOV [i] 06:00 Miesto činu: Kvet zla [i] 07:35 Magnum V. 10 [i] 08:35 Simpsonovci XXI. 17,18 [i] 09:30 Futurama VI. 6 [i] 10:00 Zločinné úmysly VIII. 7,8 [i] 11:50 Profesionáli: Bobor je šéf [i] 12:40 Slnečno, sem-tam vraždy II. 5 [i] 13:40 Chicago: Zákon ulice 2 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 9 [i] 15:50 Simpsonovci XXI. 17,18 [i] 16:45 Panelák: Hubová [i] 17:55 Kosti III. 10 [i] 18:50 Profesionáli: Bobor je šéf [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 20,21 [i] 22:25 Hawaii 5.0 II. 11 [i] 23:25 Bad Boys 20/20 [i] 00:20 Zákon gangu III. 4 [i] 01:15 Navarro V. 3 [i] 02:55 Kojak III. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání II. 16 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba V. 5 [i] 09:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 7 [i] 10:00 Posel ztracených duší III. 1 [i] 11:00 Drzá Jordan III. 1 [i] 12:00 Ten, kdo tě chrání II. 17 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 8 [i] 14:00 Numb3rs Ii. 20 [i] 15:00 Drzá Jordan III. 2 [i] 16:00 Posel ztracených duší III. 2 [i] 17:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 8 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba V. 6 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 9 [i] 20:00 Numb3rs Ii. 21 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 9 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 9 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 10 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba VII. 9 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba LA III. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Létající Franklinův drak [i] 06:00 Jak se to dělá: Hliníkové lodě/fujary/luxusní hodinky [i] 06:25 Králové aukcí: Strašidelná skříň [i] 06:50 Bitvy o zavazadla 8 [i] 07:15 Špinavé práce: Mazačem vzdušné tramvaje [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Druhá šance nepřijde [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Neprozkoumané území [i] 09:55 Dřevorubci v močálech: Při práci vyhládne [i] 10:50 Jak to dělají? 10 [i] 11:15 Jak se to dělá: Vidle/karamely/formy na bábovky [i] 11:40 Bořiči mýtů: Za volantem v podpatcích [i] 12:35 Mimořádné projekty: Gotthardský úpatní tunel [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Velké zbraně [i] 14:25 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Jak funguje vesmír? [i] 15:20 Berte to jako varování: Nejlepší klipy [i] 16:15 S autem v divočině: Sopka [i] 17:10 Nutné k přežití: Guatemala [i] 18:05 Králové aukcí: Výběr z popkultury/závodní auto z filmu Footloose [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 20 [i] 19:00 Jak se to dělá: Trávníky/sušené hovězí maso/kuželky na bowling [i] 19:30 Jak se to dělá 35 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Hodně peněz za málo muziky [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Vúdú na prodej [i] 21:00 Králové aukcí: Oliver North žádá zpět svůj meč/vyřezávané kosti [i] 21:30 Králové aukcí: Gangsterské auto Terraplane/hra na elektrošoky [i] 22:00 Bear Grylls: Únik z pekla 5 [i] 23:00 Muž, žena a divočina: Odysea chorvatské jeskyně [i] 00:00 Ve světě gangsterů: Gang 18th Street [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Hodně peněz za málo muziky [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Vúdú na prodej [i] 01:50 Králové aukcí: Oliver North žádá zpět svůj meč/vyřezávané kosti [i] 02:20 Králové aukcí: Gangsterské auto Terraplane/hra na elektrošoky [i] 02:50 Bear Grylls: Únik z pekla 5 [i] 03:50 Muž, žena a divočina: Odysea chorvatské jeskyně [i] 04:45 Jak to dělají? 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery III: Domeček z karet 9/30 [i] 09:45 StarDance VI ...když hvězdy tančí [i] 11:30 Na cestě po Mongolském Altaji [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy, Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:20 Podfukáři V 3/6 [i] 15:15 Na kus řeči [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Uvolněte se, prosím [i] 17:35 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:05 Ďáblova lest: Brána nebes 3/3 [i] 21:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:09 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Hercule Poirot [i] 00:00 Inspektor Rebus II: Rakvičky 1/10 [i] 01:10 Na stopě [i] 01:35 AZ-kvíz [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:45 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: III 10/13 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času IV: Les mrtvých 9/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 09:40 Slepý, ale jen trochu [i] 11:20 Cizinec je našinec [i] 11:45 Přežít! [i] 12:35 Ekoprůkopníci: Energeticky úsporné budovy [i] 12:55 Sicílie není jen mafie [i] 13:25 Emoce a my: Emoce a sport 10/13 [i] 13:55 Náš Vašek - O moci bezmocných [i] 14:50 Architektura: Le Corbusiere a klášter La 20/45 [i] 15:15 Království divočiny: Ze života medvědů 3/5 [i] 15:50 Objevování planety Oceán: Domov plejtvákovce šedého 8/13 [i] 16:40 Zázračná planeta: Madagaskar: Země horka a prachu 3/3 [i] 17:30 Červený trpaslík - Zpátky na Zemi 1/3 [i] 17:55 Pán času IV: Planeta Midnight 10/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry II: Historie se opakuje 3/16 [i] 19:35 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Život savců: Návrat do vody [i] 21:00 Mildred Pierceová 1/5 [i] 22:00 Na věky věků 1/8 [i] 22:50 Vera: Skryté hlubiny 1/4 [i] 00:20 Cesty k úspěchu [i] 00:30 Pološero - Z děcáku do života [i] 00:55 Bratři a sestry V: Zavolej mámu 5/22 [i] 01:35 Uchem jehly [i] 02:05 Cizinec je našinec [i] 02:30 Naivní cesty naivního malíře [i] 02:40 Podivuhodný svět [i] 03:10 Polibek Alexandra Dubčeka [i] 04:00 Zašlapané projekty [i] 04:20 Hranice bez hranic [i] 04:45 Červený trpaslík - Zpátky na Zemi 1/3 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2488 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným: Trojka z chování 88 [i] 11:00 Dva a půl chlapa IX 5 [i] 11:25 Průměrňákovi III 3 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XI: Slušní hoši 6 [i] 13:30 Odložené případy III: Perfektní den 9 [i] 14:25 Dr. House VII: Rodinná praxe 11 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Kdy končí vášeň? 102 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista III: Rudě žhnoucí 7 [i] 18:30 Ulice 2489 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Doktorská intuice 450 [i] 21:30 PRÁSK! [i] 22:05 Kriminálka Miami X: Zákon a nepořádek 18 [i] 23:00 Příkaz k popravě [i] 00:40 Nikita [i] 01:30 Novashopping 02:05 Vrchní sestra III 5 [i] 02:45 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 03:15 Áčko: Měl jsem zjevení [i] 04:25 Andílci 93 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk II: Luckyho labutí píseň 9 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu V: Druhá tvář 13 [i] 08:30 Alf III: Tajnosti 6 [i] 09:15 To je vražda, napsala V: Alma Mater 15 [i] 10:15 Policie Hamburk II: Na život a na smrt 10 [i] 11:15 Nikdy se nevzdávej [i] 13:15 Walker, Texas Ranger IV: Odznak 20 [i] 14:15 Doktor z hor: Nové příběhy III: Obžalovaný 5 [i] 15:15 Žena zákona: Kradené děti 10 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Výzva [i] 21:35 Křižovatky života: Násilník ohrožuje bývalou ženu [i] 22:40 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Sežeňte mi svědka 11 [i] 23:35 Myšlenky zločince II 8 [i] 00:35 Slunečno, místy vraždy I: Manželství je vražda 8 [i] 01:30 Doktor z hor: Nové příběhy III: Obžalovaný 5 [i] 02:20 Walker, Texas Ranger IV: Odznak 20 [i] 03:05 Anatomie lži III: Věřte, nevěřte 6 [i] 03:50 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Dr. Oz II. [i] 06:30 Rebeli II. 186/225 [i] 07:20 Túžba tela 67/143 [i] 08:35 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Perla Orientu 95 [i] 10:55 Sila 58 [i] 12:05 V objatí hodvábu 54/200 [i] 12:55 Slzy Bosporu 75/102 [i] 14:00 V siedmom nebi IV. 7/22 [i] 15:00 Nespútaný anjel 1/194 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 66-67/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Sultán