TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 XI. 8/10 [i] 11:45 Bez stopy VII. 4/24 [i] 12:45 Dr. House VI. 10/22 [i] 13:45 Krok za krokom IV. 8/24 [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. 12/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 13/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Modré z neba [i] 22:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 13/24 [i] 23:30 Kobra 11 XI. 8/10 [i] 00:30 Bez stopy VII. 4/24 [i] 01:20 Dr. House VI. 10/22 [i] 02:00 Sila búrky [i] 04:00 Kobra 11 XI. 8/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Destinácia svet: Maroko [i] 06:25 Podvodníci v akcii V 7/10 [i] 07:00 Medicopter 117: Porucha systému [i] 07:45 Správy RTVS "N" [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 231 [i] 09:50 Asijina voľba 51/88 [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dom [i] 15:10 Asijina voľba 52/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Destinácia svet: Indonézia - najväčšie súostrovie na Zemi [i] 17:10 Podvodníci v akcii V 8/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Tichá vojna [i] 22:15 Smrť darebáka [i] 00:15 Medicopter 117: Porucha systému [i] 01:00 Reportéri [i] 01:25 Slovensko v obrazoch [i] 01:50 Dámsky klub [i] 03:20 Sila lásky V. 231 [i] 04:05 Asijina voľba 52/88 [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Včela [i] 09:00 Pekné, ale škodlivé [i] 09:50 Koniari sveta: Kirgizi [i] 10:20 Ukrajinský magazín [i] 10:55 Fokus zdravie "N" [i] 11:35 Ambulancia: Zatočte s osteoporózou, skôr než vás zlomí [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Čepce,kápky za dve zlatky [i] 13:10 Eygletiérovci 2/3 [i] 14:30 Biela garda 3/8 [i] 15:30 Slováci vo svete 2012: Švédsko - Uppsala [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Energetika [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Správy - Hírek [i] 17:55 Súčasné bývanie [i] 18:30 Test magazín [i] 18:45 Večerníček: Podaj mi ruku a poď [i] 18:50 Macko Uško: Stratený Petrík [i] 18:55 Bolek a Lolek na prázdninách: Pytliak [i] 19:05 Doma chutí najlepšie: Rafael z Bretónska [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Historická panoráma: Zrod chobotnice [i] 20:35 Rozhovor [i] 21:10 Disident bez kotolne [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Nová vlna v českom filme: "Já, truchlivý bůh" [i] 23:30 Polícia [i] 23:40 Profesionál [i] 00:00 Autosalón [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:05 Nakupuje vám to [i] 07:20 Súdna sieň: Samé klamstvá [i] 08:25 Súdna sieň: Kozmetička [i] 09:30 Panelák: Pátranie [i] 10:50 Pod povrchom 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti III. 9 [i] 13:30 Kosti V. 18 [i] 14:30 Vtierka Castle III. 16 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ: Obetoval som sa [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:05 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Hubová [i] 21:40 Kosti IX. 2 [i] 22:50 Vtierka Castle V. 13 [i] 23:50 Vtierka Castle III. 20 [i] 00:50 Kuriér 3,4 [i] 02:55 Zločin 3,4 [i] 04:20 KRIMI 04:45 Modrí templári 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Futurama VI. 4 [i] 06:00 Miesto činu Kolín: Psí život [i] 07:35 Magnum V. 9 [i] 08:35 Simpsonovci XXI. 15,16 [i] 09:30 Futurama VI. 5 [i] 10:00 Zločinné úmysly VIII. 5,6 [i] 11:50 Profesionáli: Nesprávny šéf [i] 12:45 Slnečno, sem-tam vraždy II. 4 [i] 13:40 Chicago: Zákon ulice 1/13 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 8 [i] 15:50 Simpsonovci XXI. 15,16 [i] 16:45 Panelák: Pátranie [i] 17:55 Kosti III. 9 [i] 18:50 Profesionáli: Nesprávny šéf [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Kuriér 3,4 [i] 22:30 Mafstory: Zabili Prca!, Rafinéria 24,25 [i] 00:30 Sliediči 11 [i] 01:25 Navarro V. 2 [i] 03:05 Kojak III. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Ten, kdo tě chrání II. 15 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba V. 4 [i] 09:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 6 [i] 10:05 Drzá Jordan II. 21 [i] 11:00 Drzá Jordan II. 22 [i] 12:00 Ten, kdo tě chrání II. 16 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 7 [i] 14:00 Numb3rs Ii. 18 [i] 15:00 Drzá Jordan III. 1 [i] 16:00 Posel ztracených duší III. 1 [i] 17:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 7 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba V. 5 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 8 [i] 20:00 Numb3rs Ii. 20 [i] 21:00 Vzpomínky II. 5 [i] 22:00 Bez hranic I. 10 [i] 23:00 Myšlenky zločince VIII. 17 [i] 23:55 Myšlenky zločince VIII. 18 [i] 00:45 Vzpomínky II. 5 [i] 01:35 Bez hranic I. 10 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Fotbalový míč naplněný héliem [i] 06:00 Jak se to dělá: Tlakové hrnce/bóje/cisternové návěsy [i] 06:25 Králové aukcí: Skvělá 80. léta [i] 06:50 Bitvy o zavazadla 7 [i] 07:15 Špinavé práce: Porodní bába mléčného skotu [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Čas vyrovnání účtů [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Řízení osudu [i] 09:55 Načerno pálený alkohol: Cena za riziko [i] 10:50 Jak to dělají? 9 [i] 11:15 Jak se to dělá: Gramofonové talíře/parní motory/vybavení hřišť/teflonové hrnce [i] 11:40 Bořiči mýtů: Piráti na laně [i] 12:35 Mimořádné projekty: Most Bay Bridge v San Francisku [i] 13:30 Rychle a hlasitě: Oldsmobile pro Australany [i] 14:25 Fantom Works 2 [i] 15:20 Berte to jako varování: Vejtahové [i] 16:15 Auto versus divočina: Výstup do sopečného kráteru [i] 17:10 Nutné k přežití: Čína [i] 18:05 Králové aukcí: Podepsaná sbírka paliček na buben/vůz Trans Am GTA [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 19 [i] 19:00 Jak se to dělá: Lovecké návnady/konzervovaná rajčata/lasa [i] 19:30 Jak se to dělá 34 [i] 20:00 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Jak funguje vesmír? [i] 21:00 Neobjasněné případy 1 [i] 22:00 Záhady mimozemšťanů: Okres Bucks [i] 23:00 Superlidé Stana Leeho: Lidský šrotovač [i] 00:00 Derren Brown: Apokalypsa 2 [i] 00:55 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Jak funguje vesmír? [i] 01:50 Neobjasněné případy 1 [i] 02:50 Záhady mimozemšťanů: Okres Bucks [i] 03:50 Superlidé Stana Leeho: Lidský šrotovač [i] 04:45 Jak to dělají? 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Marmeláda pro královnu [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery III: V domě straší 8/30 [i] 09:45 Hobby naší doby [i] 10:15 Polopatě [i] 10:55 Komici na jedničku [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy, Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:20 Podfukáři V 2/6 [i] 15:15 Na kus řeči [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Uvolněte se, prosím [i] 17:35 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:03 Losování Sportky a Šance 20:05 Četnické humoresky [i] 21:40 Cirkus Bukowsky 3/6 [i] 22:30 Dobrá zpráva [i] 23:09 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:10 Tělo jako důkaz II: Rizika povolání 11/16 [i] 23:55 MI5 4/16 [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Sváteční slovo kněze Pavla Konzbula [i] 01:20 Malá farma: Marmeláda pro královnu [i] 01:45 13. komnata Reginy Rázlové [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:45 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: III 9/13 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času IV: Ticho v knihovně 8/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Velbloudí dostihy [i] 10:05 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Midway 2/2 [i] 11:05 Pevnosti: Slavonice [i] 11:25 Letečtí stíhači v boji: Blízký východ [i] 12:10 Putování za muzikou [i] 12:35 Chcete je? ZJ [i] 12:40 Folklorika [i] 13:10 Ochránce [i] 13:40 Postřehy odjinud [i] 13:45 Náš venkov: Vozejčky aneb Julie na cestách [i] 14:15 Evropa dnes [i] 14:40 Mlčení, modlitba, pokání [i] 15:35 Uvnitř lidského těla: Utváření mozku [i] 16:30 Moje rodina IX: Kenzova úloha 11/11 [i] 17:00 Klíč [i] 17:25 Červený trpaslík 52/52 [i] 17:55 Pán času IV: Les mrtvých 9/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry II: Americká rodina 2/16 [i] 19:35 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Kolumbie plná kontrastů [i] 21:00 Na cestě po Mongolském Altaji [i] 21:30 Deník Dity P. [i] 22:00 Helimadoe [i] 23:35 Na stojáka [i] 00:00 Thomas Jefferson 1/2 [i] 00:40 Bílá vrána [i] 02:05 Nedej se: Pocta neznámé úřednici [i] 02:30 Ztracené adresy [i] 02:55 Hranice bez hranic [i] 03:20 Naivní cesty naivního malíře [i] 03:35 Muž, který měl nebýt [i] 04:40 Červený trpaslík 52/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2487 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Krásná noc ve dvou 449 [i] 11:05 Dva a půl chlapa IX 4 [i] 11:25 Průměrňákovi III 2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XI: Rozhodující minuta 5 [i] 13:30 Odložené případy III: Čest 8 [i] 14:25 Dr. House VII: Cukr, nebo bič 10 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Manželství není sranda 101 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista III: Růžový kostýmek od Chanel 6 [i] 18:30 Ulice 2488 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Trojka z chování 88 [i] 21:35 Comeback: Absťák [i] 22:05 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:50 Dějiny násilí [i] 00:40 Nikita [i] 01:25 Novashopping 02:00 Vrchní sestra III 4 [i] 02:40 Tipy ptáka Loskutáka [i] 02:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:35 Babicovy dobroty: Bez koření není vaření [i] 04:30 Andílci 92 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Vraždy v Kitzbühelu V 12 [i] 07:10 Alf III: Alfova šou 1/2 [i] 08:00 Alf III: Alfova šou 2/2 [i] 08:45 To je vražda, napsala V: Pozdrav z Ruska 14 [i] 09:50 Policie Hamburk II: Luckyho labutí píseň 9 [i] 10:50 Charlotte Sophie Bentincková I: Zmatek 5 [i] 11:55 Charlotte Sophie Bentincková I: Nemanželské dítě 6 [i] 13:15 Walker, Texas Ranger IV: Mstitel 19 [i] 14:15 Doktor z hor: Nové příběhy III: Dvojboj 4 [i] 15:20 Žena zákona: Smrt v kalných vodách 9 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Pravda může někdy zabít 223 [i] 21:30 Už dost, šéfe! [i] 22:45 Kriminálka Stuttgart IV: Noční směna 10 [i] 23:45 Myšlenky zločince II 7 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny III: Mezi životem a smrtí 7 [i] 01:50 Doktor z hor: Nové příběhy III: Dvojboj 4 [i] 02:35 Walker, Texas Ranger IV: Mstitel 19 [i] 03:20 Anatomie lži III: Pokusný králík 5 [i] 04:05 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Slzy Bosporu 74/102 [i] 06:15 Rebeli II. 185/225 [i] 07:05 Túžba tela 66/143 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 94 [i] 10:45 Sila 57 [i] 11:55 V objatí hodvábu 53/200 [i] 12:45 Sultán [i] 14:00 V siedmom nebi IV. 6/22 [i] 15:00 Čaro lásky 90/90 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 64-65/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Odložený prípad V. 2/18 [i] 21:40 SILA 58 [i] 22:30 Perla Orientu 95 [i] 23:35 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 8/10 [i] 00:35 Sex v meste V. 1/8 [i] 01:05 Priatelia [i] 01:50 Frasier [i] 02:10 Adela show [i] 02:40 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 8/10 [i] 03:30 Smotánka [i] 04:05 Na streche [i] 04:55 Máša 3/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Rande naslepo [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Baxter [i] 13:45 2 dny v Paříži [i] 15:40 Sladkých sedmnáct [i] 17:20 Osudové selhání [i] 19:15