Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 XI. 7/10 [i] 11:45 Bez stopy VII. 3/24 [i] 12:45 Dr. House VI. 9/22 [i] 13:40 Krok za krokom IV. 7/24 [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. 11/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 12/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 12/24 [i] 00:00 Kobra 11 XI. 7/10 [i] 00:55 Bez stopy VII. 3/24 [i] 01:35 Dr. House VI. 9/22 [i] 02:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 12/24 [i] 03:00 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 XI. 7/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:45 Destinácia svet: Amazónia [i] 06:35 Podvodníci v akcii V 6/10 [i] 07:05 Medicopter 117: Únos [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:55 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 230 [i] 09:50 Asijina voľba 50/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Hurá do záhrady [i] 15:10 Asijina voľba 51/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Destinácia svet: Maroko [i] 17:10 Podvodníci v akcii V 7/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Sanitka II. 10/13 [i] 22:30 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Vrah stopárok [i] 22:55 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Otec...? [i] 23:25 Medicopter 117: Únos [i] 00:10 O 5 minút 12 [i] 01:20 Dámsky klub [i] 02:50 Sila lásky V. 230 [i] 03:40 Asijina voľba 51/88 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop! [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Bubeník Maťko [i] 09:00 Výnimočné ženy: Amelia Earhart [i] 09:50 Vašimi očami: Kanada [i] 10:20 Národnostný magazín mix: Český [i] 10:50 Fokus práca "N" [i] 11:35 Športové ozveny [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:40 Predstavujeme vám Darinu Laščiakovú [i] 13:05 Eygletiérovci 1/3 [i] 14:40 VAT - Veda a technika [i] 15:05 Família: Família - Daný čas [i] 15:30 Orientácie [i] 16:00 Ukrajinský magazín [i] 16:25 Veda v Európe II: Choroby srdca [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Koniari sveta: Kirgizi [i] 18:25 Obnovme si domov [i] 18:45 Večerníček: Podaj mi ruku a poď [i] 18:50 Macko Uško: Šarkan [i] 18:55 Bolek a Lolek na prázdninách: Prvý deň prázdnin [i] 19:05 Doma chutí najlepšie: Joe z Libanonu [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Pekné, ale škodlivé [i] 20:55 Ambulancia: Zatočte s osteoporózou, skôr než vás zlomí [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 MFF Bratislava [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Biela garda 3/8 [i] 23:10 Umenie 2013: Vizuálne umenie [i] 23:40 Kinorama [i] 00:05 Energetika [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 01:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Nakupuje vám to [i] 07:25 Súdna sieň: Postaraj sa! [i] 08:30 Súdna sieň: Zbabelec [i] 09:35 Panelák: "Čilanás" [i] 10:55 Pod povrchom 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti III. 8 [i] 13:30 Kosti V. 17 [i] 14:30 Vtierka Castle III. 15 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ: Musíte mi veriť! [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:05 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Pátranie [i] 21:40 Česká spojka [i] 00:00 Vyvolení - Dom snov - PREMIÉRA [i] 01:30 Kosti V. 17 [i] 02:30 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 5 [i] 03:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 04:40 Modrí templári 1/22 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Akty X IV. [i] 06:00 Miesto činu Kolín: Odveta [i] 07:35 Magnum V. 8 [i] 08:35 Simpsonovci XXI. 13,14 [i] 09:30 Futurama VI. 4 [i] 10:00 Zločinné úmysly VIII. 3,4 [i] 11:50 Profesionáli: Degradácia [i] 12:45 Slnečno, sem-tam vraždy II. 3 [i] 13:40 Modrí templári II. 22/22 [i] 14:35 Kutyil s.r.o. 7 [i] 15:50 Simpsonovci XXI. 13,14 [i] 16:45 Panelák: "Čilanás" [i] 17:55 Kosti III. 8 [i] 18:50 Profesionáli: Degradácia [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 5 [i] 21:30 Letecké katastrofy III. 3 [i] 22:35 Letecké katastrofy XI. 5 [i] 23:45 Lovci nacistov 7 [i] 00:55 Zákon gangu III. 3 [i] 01:45 Navarro V. 1/13 [i] 03:15 Kojak III. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Ten, kdo tě chrání II. 14 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba V. 3 [i] 09:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 5 [i] 10:05 Drzá Jordan II. 19 [i] 11:05 Drzá Jordan II. 20 [i] 12:05 Ten, kdo tě chrání II. 15 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 6 [i] 14:05 Numb3rs Ii. 17 [i] 15:05 Drzá Jordan II. 21 [i] 16:00 Drzá Jordan II. 22 [i] 17:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 6 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba V. 4 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 7 [i] 20:00 Numb3rs Ii. 18 [i] 21:00 Profil zločinu IV. 11 [i] 22:05 Síla úderu 1 [i] 00:00 Hannibal I. 12 [i] 00:50 Profil zločinu IV. 11 [i] 01:50 Síla úderu 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Archimedovy paprsky smrti [i] 06:00 Jak se to dělá: Ozubená kola/nůžky/kožené řemínky na hodinky [i] 06:25 Králové aukcí: Elvisův Cadillac [i] 06:50 Bitvy o zavazadla 6 [i] 07:15 Špinavé práce: Plovoucí továrna na ryby [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Kdo se stane vítězem? [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Nikdy nemluv o smrti [i] 09:55 Zlato Beringova moře: Hodní hoši končí jako poslední [i] 10:50 Jak to dělají? 8 [i] 11:15 Jak se to dělá: Buřinky/solární ohřívače vody/sladké housky/elektrostatické reproduktory [i] 11:40 Bořiči mýtů: Oheň versus led [i] 12:35 Mimořádné projekty: Stadion v Melbourne [i] 13:30 Pátá rychlost 1 [i] 14:00 Pátá rychlost 2 [i] 14:25 Dvojí přežití: Vyhrocená situace [i] 15:20 Bear Grylls: Únik z pekla 6 [i] 16:15 Říční příšery – nejlepší momenty: Smrtelné legendy [i] 17:10 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 18:05 Králové aukcí: Gangsterské auto Terraplane/hra na elektrošoky [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 18 [i] 19:00 Jak se to dělá: Stany s plátěnými stěnami/dýmky míru/kanony [i] 19:30 Jak se to dělá 33 [i] 20:00 V nejhorším případě: Úraz na horském kole / běžet jako o život [i] 20:30 V nejhorším případě: Rozzuřený řidič / zpanikařený dav [i] 21:00 Berte to jako varování: Vejtahové [i] 22:00 Auto versus divočina: Výstup do sopečného kráteru [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek: Takže ty chceš mít loď [i] 00:00 Muži Yukonu: Honba za kožešinami [i] 00:55 V nejhorším případě: Úraz na horském kole / běžet jako o život [i] 01:25 V nejhorším případě: Rozzuřený řidič / zpanikařený dav [i] 01:50 Berte to jako varování: Vejtahové [i] 02:50 Auto versus divočina: Výstup do sopečného kráteru [i] 03:50 Nejnebezpečnější úlovek: Takže ty chceš mít loď [i] 04:45 Jak to dělají? 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery III: Žrádlo pro psy 7/30 [i] 09:45 Pošta pro tebe [i] 10:45 Toulavá kamera [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy, Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:20 Podfukáři V 1/6 [i] 15:15 Na kus řeči [i] 16:00 Cestománie [i] 16:25 Postřehy odjinud [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Uvolněte se, prosím [i] 17:35 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:03 Losování loterie Euromiliony 20:05 Nejlepší trapasy [i] 21:20 Příběhy slavných - Zdeněk Řehoř [i] 22:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Jestli jednou odejdu [i] 23:50 Pusu, pusu, pusu! [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Sváteční slovo kněze Pavla Konzbula [i] 02:00 Žiješ jenom 2x [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času IV: Jednorožec a vosa 7/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Objevování planety Oceán: Domov plejtvákovce šedého 8/13 [i] 10:00 Chcete mě? ZJ [i] 10:25 Království divočiny: Ze života medvědů 3/5 [i] 11:00 Křesťanský magazín [i] 11:25 Nedej se: Pocta neznámé úřednici [i] 11:50 Chcete je? ZJ [i] 12:00 Generál Patton: Vždy v čele [i] 12:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:30 Letecké katastrofy III: Neviditelný zabiják [i] 14:20 Koněspřežka [i] 14:35 Cíl cesty: potápění: Indický oceán 4/4 [i] 15:25 Emoce a my: Emoce a sport 10/13 [i] 15:50 Letečtí stíhači v boji: Blízký východ [i] 16:40 Neznámá Indonésie [i] 17:30 Červený trpaslík: Pete - 2. část 51/52 [i] 18:00 Pán času IV: Ticho v knihovně 8/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry II: Domácí fronta 1/16 [i] 19:35 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Generál Patton: U bran Německa [i] 20:50 Přežít! [i] 21:45 Ve jménu vlasti: Vesta 11/13 [i] 22:40 Impérium - Mafie v Atlantic City: Pařížská zeleň 11/12 [i] 23:35 Je to soda III 3/8 [i] 00:05 Californication VI: Bezva holka 11/12 [i] 00:35 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 10/12 [i] 01:00 Putování naší planety: Oběžná dráha [i] 01:50 Ochránce [i] 02:15 Chcete je? ZJ [i] 02:20 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 02:30 Ztracené adresy [i] 02:50 Přísně tajné vraždy [i] 03:05 Hranice bez hranic [i] 03:30 Zašlapané projekty [i] 03:45 Kdyby... [i] 04:45 Červený trpaslík: Pete - 2. část 51/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2486 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným: Podraz 87 [i] 11:00 Dva a půl chlapa IX 3 [i] 11:25 Průměrňákovi III 1 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XI: Moje kapela hraje rock 4 [i] 13:30 Odložené případy III: Rozjezd 7 [i] 14:25 Dr. House VII: V nadživotní velikosti 9 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Letíme! 100 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista III: Rudí koně 5 [i] 18:30 Ulice 2487 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Krásná noc ve dvou 449 [i] 21:30 Víkend: Zakázané uvolnění [i] 22:20 Námořní vyšetřovací služba III 2 [i] 23:10 Muž s posláním 2 [i] 00:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Propaganda 13 [i] 00:50 "V" II 10 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Vrchní sestra III 3 [i] 02:55 Střepiny [i] 03:25 Áčko: Jsem nezaměstnaný [i] 04:25 Andílci 91 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk II: Není cesty zpátky 7 [i] 07:10 Kutil Tim VIII: Vstupenka do zákulisí 28 [i] 07:55 Alf III: Alfova šou 1/2 [i] 08:40 To je vražda, napsala V: Ohni hoř a kotli vař 13 [i] 09:45 Policie Hamburk II: Turecká nevěsta 8 [i] 10:45 Charlotte Sophie Bentincková I: Síla citů 3 [i] 11:55 Charlotte Sophie Bentincková I: Tvrdá pravda 4 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IV: El Coyote 2/2 [i] 14:10 Doktor z hor: Nové příběhy III: Zakázaná láska 3 [i] 15:10 Žena zákona: Mělo to jedinou vadu 8 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Zúčtování [i] 21:35 Drahá tchyně: Bonsaj 3 [i] 22:10 Partička [i] 22:50 Myšlenky zločince VII 12 [i] 23:50 Spravedlnost v krvi: Podivný Valentýn 14 [i] 00:50 Nedokonalé zločiny III: Krev nelže 6 [i] 01:55 Doktor z hor: Nové příběhy III: Zakázaná láska 3 [i] 02:40 Walker, Texas Ranger IV: El Coyote 2/2 [i] 03:25 Anatomie lži III: Dvojí hra 4 [i] 04:10 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Slzy Bosporu 73/102 [i] 06:30 Rebeli II. 184/225 [i] 07:20 Túžba tela 65/143 [i] 08:35 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Perla Orientu 93 [i] 11:05 Sila 56 [i] 12:20 V objatí hodvábu 52/200 [i] 12:55 Slzy Bosporu 74/102 [i] 14:00 V siedmom nebi IV. 5/22 [i] 15:00 Čaro lásky 89/90 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 62-63/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 57 [i] 22:30 Perla Orientu 94 [i] 23:45 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 7/10 [i] 00:50 Sex v meste IV. 18/18 [i] 01:25 Priatelia [i] 02:05 Adela show [i] 02:35 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 7/10 [i] 03:25 Smotánka [i] 04:05 Na streche [i] 04:45 Máša 2/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Nebezpečná sopka [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Manželská klec [i] 13:45 Grace už není [i] 15:25 Baxter [i] 17:05 2 dny v Paříži [i] 18:55 Váleční ptáci [i] 20:35 Přicházím s deštěm [i] 22:30 Penny se bojí