Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:35 Kobra 11 XI. 6/10 [i] 11:35 Bez stopy VII. 2/24 [i] 12:30 FARMA [i] 13:45 FARMA - DUEL [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. 10/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 11/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Lampáreň [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 11/24 [i] 00:00 Kobra 11 XI. 6/10 [i] 00:50 Bez stopy VII. 2/24 [i] 01:35 Vráť mi moje deti [i] 03:00 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 XI. 6/10 [i] 04:45 Lampáreň [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Destinácia svet: Divoký svet Zimbabwe a Zambie [i] 06:25 Podvodníci v akcii V 5/10 [i] 06:55 Medicopter 117: Jazda do pekla [i] 07:45 Správy RTVS "N" [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 229 [i] 09:50 Asijina voľba 49/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:20 Postav dom, zasaď strom [i] 15:15 Asijina voľba 50/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Destinácia svet: Amazónia [i] 17:10 Podvodníci v akcii V 6/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Malena [i] 21:45 Rossella II 4/5 [i] 23:30 Medicopter 117: Jazda do pekla [i] 00:20 Autosalón [i] 00:45 Občan za dverami [i] 01:10 Dámsky klub [i] 02:45 Sila lásky V. 229 [i] 03:30 Asijina voľba 50/88 [i] 04:20 Svet sa pripravuje na život bez ropy [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Qyx a Qyxová [i] 08:50 Pesničky z Hviezdičky: Rodina [i] 08:55 Posledný svojho rodu [i] 09:35 Messner [i] 11:20 Prešiel som hranicu [i] 12:20 Miestopis cechov a manufaktúr: Liptovskí baníci [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:10 ArtSpektrum [i] 13:15 Folklórny festival Myjava 1993 [i] 13:45 Magazín Ligy majstrov [i] 14:10 Odpískané [i] 14:55 Športové ozveny [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín mix: Český [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Správy - Hírek [i] 17:55 Vašimi očami: Kanada [i] 18:25 Veda v Európe II: Choroby srdca [i] 18:35 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:45 Večerníček: Podaj mi ruku a poď [i] 18:50 Macko Uško: Vianočný stromček [i] 18:55 Bolek a Lolek na prázdninách: Kempovanie [i] 19:05 Doma chutí najlepšie: Antonio zo Španielska [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Výnimočné ženy: Amelia Earhart [i] 20:55 VAT - Veda a technika [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 MFF Bratislava [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Anjelský podiel [i] 23:50 A3UM: NEČAKANÉ MOŽNOSTI [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Nakupuje vám to [i] 07:25 Súdna sieň: Čudák [i] 08:30 Súdna sieň: Tesné slipy [i] 09:30 Panelák: Spoveď [i] 10:55 Pod povrchom 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti III. 7 [i] 13:30 Kosti V. 16 [i] 14:30 Vtierka Castle III. 14 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ: Ukradnutý hrob [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:05 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: "Čilanás" [i] 21:40 DEDIČSTVO 6 [i] 23:05 Kuriér 5 [i] 00:15 Kosti V. 16 [i] 01:15 MOVE UP! [i] 02:40 X FACTOR USA 2013 [i] 04:10 BRATISLAVA Deň a Noc [i] 04:50 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Miesto činu Kolín: Odinova pomsta [i] 07:30 Magnum V. 7 [i] 08:30 Simpsonovci XXI. 11,12 [i] 09:25 Futurama VI. 3 [i] 09:55 Zločinné úmysly VIII. 1,2/16 [i] 11:50 Profesionáli: Šéf je paroháč [i] 12:45 Slnečno, sem-tam vraždy II. 2 [i] 13:40 Modrí templári II. 21 [i] 14:35 Kutyil s.r.o. 6 [i] 15:50 Simpsonovci XXI. 11,12 [i] 16:45 Panelák: Spoveď [i] 17:50 Kosti III. 7 [i] 18:50 Profesionáli: Šéf je paroháč [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 18,19 [i] 22:25 Lovci väzňov II. 6 [i] 23:25 Agent V. 11 [i] 00:25 Ochrana svedkov III. 11 [i] 01:20 Navarro IV. 13 [i] 02:50 Kojak III. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání II. 13 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba V. 2 [i] 09:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 4 [i] 10:00 Drzá Jordan II. 17 [i] 11:00 Drzá Jordan II. 18 [i] 12:00 Ten, kdo tě chrání II. 14 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 5 [i] 14:00 Numb3rs Ii. 16 [i] 15:00 Drzá Jordan II. 19 [i] 16:00 Drzá Jordan II. 20 [i] 17:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 5 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba V. 3 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 6 [i] 20:00 Numb3rs Ii. 17 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 15 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 16 [i] 22:55 Bez hranic I. 6 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 7 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 6 [i] 01:40 Bez hranic I. 6 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba VII. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Kluci z autobazaru: Hra bocce [i] 06:00 Jak se to dělá: Potrubní spojky/hudební skříně/mlýnky na pepř [i] 06:25 Králové aukcí: Jasnovidné váhy [i] 06:50 Bitvy o zavazadla 5 [i] 07:15 Špinavé práce: Špinavé práce v New Yorku [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Konec lovu [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Podloží nebo nic [i] 09:55 Uhlí 4 [i] 10:50 Jak to dělají? 7 [i] 11:15 Jak se to dělá: Blistrové obaly/kráječ do lahůdkářství/ústřice/korouhvičky [i] 11:40 Bořiči mýtů: Pomsta mýtu [i] 12:35 Mimořádné projekty: Jihoafrický zlatý důl [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Motocykl pro Chicago Blackhawks, 2. část; motorka pro Carolina Carports, 1. část [i] 14:25 Stroje slávy 1 [i] 15:20 Nazí a vystrašení: Trest v Panamě [i] 16:15 Ed Stafford: Nahý a napospas osudu 2 [i] 17:10 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 18:05 Králové aukcí: Oliver North žádá zpět svůj meč/vyřezávané kosti [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 17 [i] 19:00 Jak se to dělá: Cínové čutory/bramborový salát/vodíkové palivové články [i] 19:30 Jak se to dělá 32 [i] 20:00 Dvojí přežití: Na jídelníčku [i] 21:00 Bear Grylls: Únik z pekla 6 [i] 22:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Smrtelné legendy [i] 23:00 Téměř jsem to nepřežil: 76 dní zmítaný vlnami [i] 00:00 Nic osobního: Vražedný rozvod [i] 00:55 Dvojí přežití: Na jídelníčku [i] 01:50 Bear Grylls: Únik z pekla 6 [i] 02:50 Říční příšery – nejlepší momenty: Smrtelné legendy [i] 03:50 Téměř jsem to nepřežil: 76 dní zmítaný vlnami [i] 04:45 Jak to dělají? 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery III: Svatba 6/30 [i] 09:45 13. komnata Reginy Rázlové [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 Sanitka 2 10/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy, Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:20 Podfukáři IV 6/6 [i] 15:15 Na kus řeči [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Uvolněte se, prosím [i] 17:35 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:05 Četnické humoresky [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:18 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:20 Černí andělé [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 MI5 4/16 [i] 00:35 Kalendárium [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Postřehy odjinud [i] 01:20 Z metropole, Týden v regionech [i] 01:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí III 5/10 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Kamera na cestách: Norské [i] 10:05 Svět zázraků [i] 10:30 Letečtí stíhači v boji: Hon na [i] 11:15 Tisíc let české myslivosti [i] 11:45 Československý filmový týdeník 1963 963/2379 [i] 12:00 Krásný ztráty [i] 12:30 Příběhy, které svět nevidí [i] 13:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 13:25 Odchov mořských ryb [i] 13:45 Putování naší planety: Oběžná dráha [i] 14:35 S kuchařem kolem světa: Thajsko [i] 15:30 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 10/12 [i] 15:55 Země kadidlové stezky [i] 16:15 Thomas Jefferson 1/2 [i] 16:55 Jistě, pane premiére: Služební tajemství 10/16 [i] 17:30 Červený trpaslík: Pete - 1. část 50/52 [i] 17:55 Pán času IV: Jednorožec a vosa 7/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood IV: Everwood navždy - 2. část 22/22 [i] 19:35 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Midway 2/2 [i] 21:05 Pod dlažbou je pláž [i] 22:05 Kieslowski [i] 23:25 Král Rybář [i] 01:40 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 02:10 Vesnicopis [i] 02:30 Queer: Muži na vysokých podpatcích III. [i] 03:00 Divnopis [i] 03:05 Ztracené adresy [i] 03:25 Kati a blázni [i] 04:20 Zašlapané projekty [i] 04:40 Červený trpaslík: Pete - 1. část 50/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2485 [i] 09:40 Doktoři z Počátků: Vesnice prolhaných 28 [i] 11:00 Střepiny [i] 11:25 Průměrňákovi II 24 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XI: Vytí 3 [i] 13:30 Odložené případy III: Zachraňte Patricka Bubleyho 6 [i] 14:25 Dr. House VII: Drobné oběti 8 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Živá voda 99 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista III: Léčba rudým kobercem 4 [i] 18:30 Ulice 2486 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Podraz 87 [i] 21:35 PanMáma: Večer divů 12 [i] 22:10 Okresní přebor: Láska 12 [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba III 1 [i] 23:35 Stoupenci zla 10 [i] 00:25 Big game [i] 01:15 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka IV 5 [i] 01:55 Novashopping 02:30 Život na dluh 2 [i] 03:00 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk II: Toulavé boty 6 [i] 07:10 Kutil Tim VIII: Velké finále Kutila Tima 3/3 [i] 08:00 Alf III: Sousedé v krizi 3 [i] 08:45 To je vražda, napsala V: Zavedená praxe 12 [i] 09:50 Policie Hamburk II: Není cesty zpátky 7 [i] 10:50 Charlotte Sophie Bentincková I 1 [i] 11:55 Charlotte Sophie Bentincková I: Věčné neporozumění 2 [i] 13:15 Walker, Texas Ranger IV: El Coyote 1/2 [i] 14:15 Doktor z hor: Nové příběhy III: V ledových výškách 2/2 [i] 15:15 Žena zákona: Zbloudilá kulka 7 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Nechci ti ublížit 222 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:45 Zakázané ovoce [i] 01:15 Nedokonalé zločiny III: Žena v ohrožení 5 [i] 02:25 Doktor z hor: Nové příběhy III: V ledových výškách 2/2 [i] 03:10 Walker, Texas Ranger IV: El Coyote 1/2 [i] 03:55 Anatomie lži III: Hříšná loajalita 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Dr. Oz II. [i] 06:20 Rebeli II. 183/225 [i] 07:10 Túžba tela 64/143 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Dr. Oz II. [i] 10:50 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:00 V objatí hodvábu 51/200 [i] 12:50 Slzy Bosporu 73/102 [i] 14:00 V siedmom nebi IV. 4/22 [i] 15:00 Čaro lásky 88/90 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 60-61/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Hurikán [i] 21:40 SILA 56 [i] 22:30 Perla Orientu 93 [i] 23:45 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 6/10 [i] 00:50 Sex v meste IV. 17/18 [i] 01:20 Priatelia [i] 02:00 Adela show [i] 02:25 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 6/10 [i] 03:15 Smotánka [i] 03:55 Na streche [i] 04:50 Máša 1/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Prime [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Milenci [i] 14:00 Miláček [i] 15:40 Manželská klec [i] 17:20 Grace už není [i] 18:55 Film o filmu: Czech Made Man [i] 19:30 O rodičích a dětech [i] 21:30 Létající drak [i] 23:15 Evilenko [i] 01:15 Zredigováno [i] 02:45 Neodolatelný [i] 04:25 Gambler [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Fotbal [i] 10:00 Krasobruslení [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Bowling [i] 18:15 Fotbal [i] 19:15 Krasobruslení [i] 20:45 Watts [i] 21: