TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Hurikán [i] 06:40 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:55 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:20 Kung Fu Panda II. 11/26 [i] 07:45 Tučniaky z Madagaskaru III. 10/15 [i] 08:10 Len trošku šťastia [i] 10:15 Agent v sukni 2 [i] 12:20 Žandár sa žení [i] 14:10 Angelika, markíza anjelov [i] 16:45 Zlatý kompas [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Bez súcitu [i] 22:20 Ťažko ho zabiť [i] 00:20 Bez súcitu [i] 01:50 Hrozba z temnoty V. 17/22 [i] 02:30 Ťažko ho zabiť [i] 04:35 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Počasie [i] 06:40 Dračie poviedky [i] 07:05 Flipper a Lopaka: Malá modrá rybka 13/52 [i] 07:30 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Outsider [i] 07:45 Bol raz jeden život 20/26 [i] 08:10 My sme malí muzikanti: Samoobsluha 7/10 [i] 08:45 My sme malí muzikanti: Súdny proces 8/10 [i] 09:10 60 zabijakov divočiny 23/26 [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Čarovné miesta Zeme: Aljaška [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Dolina [i] 15:05 Zlatá klasika: Pozor,ide Jozefína! [i] 16:30 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Sokol a holubica 5/6 [i] 22:05 Sokol a holubica 6/6 [i] 23:55 Maigret: Maigret a severná hviezda [i] 01:25 Agatha Christie : Poirot: Dolina [i] 02:20 Čarovné miesta Zeme: Aljaška [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1950 - 1960 [i] 07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Reťazové píly [i] 09:50 Família: Família - Daný čas [i] 10:15 Orientácie [i] 10:45 Slovo [i] 10:50 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 11:50 Hvížďal [i] 13:05 Hokej - Nemecký pohár [i] 15:50 Tenis - Slovak Open [i] 18:45 Večerníček: Podaj mi ruku a poď [i] 18:50 Macko Uško: No a čo [i] 19:00 Bolek a Lolek na prázdninách: Hra na rytierov [i] 19:05 Doma chutí najlepšie: Shutsuke z Japonska [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Dokumentárny klub: Messner [i] 21:45 MFF Bratislava [i] 21:50 Odpískané [i] 22:30 Nesmrteľní: Diabol [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:45 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 00:50 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Popoluška 3: Stratená v čase [i] 08:50 Rozprávková jazda [i] 10:05 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 5,6 [i] 12:10 Divoké kočky [i] 14:25 Tri dni k slobode [i] 17:15 Nové bývanie [i] 17:55 Cena je správna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:10 Kráľ Škorpión 2: Návrat kráľa [i] 01:35 Hra na skrývačku [i] 03:40 Kráľ Škorpión 2: Návrat kráľa [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 SVET ZÁZRAKOV [i] 06:50 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:05 Magnum V. 6 [i] 09:05 A-Team 79,80 [i] 11:30 SVET ZÁZRAKOV [i] 12:10 Vojnový voz [i] 14:30 Ice Road Truckers IV. 16/16 [i] 15:30 Vyvolení - Dom snov - SÚBOJ [i] 17:30 Rozpútané peklo [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Dvojníci [i] 22:40 Hra na skrývačku [i] 00:50 Mesto stratených 8,9 [i] 02:30 Vražedné čísla V. 14,15,16 [i] 04:30 Navarro III. 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:25 Vražedkyně VI. 18 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba VI. 2 [i] 08:50 Námořní vyšetřovací služba VI. 3 [i] 09:50 Tajemná Calenda I. 6 [i] 11:20 Drzá Jordan V. 12 [i] 12:20 Námořní vyšetřovací služba VI. 4 [i] 13:20 Námořní vyšetřovací služba VI. 5 [i] 14:20 Posel ztracených duší V. 21 [i] 15:20 Jak prosté I. 15 [i] 16:20 Policajti na baterky 1 [i] 18:00 Rudá vdova I. 4 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 12 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 13 [i] 21:00 xXx: Nová dimenze 1 [i] 23:00 Vzpomínky II. 4 [i] 00:00 Bez hranic I. 2 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 4 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VI. 5 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Kluci z autobazaru: Červený Mustang [i] 06:00 Jak se to dělá: Koule na bowling/holičské symboly/policejní radary [i] 06:25 Americký chopper: Motorka pro policii v Abu Dhabi [i] 07:15 Americké zbraně: Ruční dělo/růžová pistole [i] 08:10 Bořiči mýtů: Piráti na laně [i] 09:05 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Existuje doopravdy čas? [i] 09:55 Bitvy o zavazadla: Lháři, lháři [i] 10:25 Bitvy o zavazadla: Šok a překvapení [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 11 [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí 12 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 12:35 Králové aukcí: Dopis od Jeffersona Davise/ztracená nahrávka Marilyn Monroe [i] 13:05 Králové aukcí: Basebalový míček Cye Younga/televizor z 50. let [i] 13:30 Bitvy o zavazadla 1 [i] 14:00 Bitvy o zavazadla 2 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Triky hledačů pokladů [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Tonův dobrý instinkt [i] 15:20 Auto versus divočina: Pobřeží pirátů [i] 16:15 Bear Grylls: Únik z pekla 5 [i] 17:10 Pouliční psanci: Králové ulic [i] 18:05 Patrick Dempsey: Závod Le Mans 3 [i] 19:00 Jak se to dělá: Vidle/karamely/formy na bábovky [i] 19:30 Jak se to dělá 30 [i] 20:00 Říční příšery: Lochneská legenda [i] 21:00 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 22:00 Amišská mafie: Vzkříšení [i] 23:00 Načerno pálený alkohol: Nezahálet a pálit [i] 00:00 Vzestup Warlocků 2 [i] 00:55 Patrick Dempsey: Závod Le Mans 2 [i] 01:50 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 02:50 Amišská mafie: Vzkříšení [i] 03:50 Načerno pálený alkohol: Nezahálet a pálit [i] 04:45 Říční příšery: Lochneská legenda [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Malá farma: Marmeláda pro královnu [i] 06:50 Hobby naší doby [i] 07:15 Okouzlení III 19/52 [i] 08:05 Letní romance [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku: Sádra 45/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zlatá princezna [i] 14:05 Případ Platfus [i] 15:55 Mladé víno [i] 17:30 Komici na jedničku [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:01 Losování Sportky a Šance 20:05 České století [i] 21:20 168 hodin [i] 21:53 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Slečna Guru [i] 23:20 Zapomenutá vražda [i] 00:55 Manéž Bolka Polívky [i] 02:05 Móda - Extravagance - Manýry [i] 02:30 Kuchařská pohotovost [i] 02:55 Brněnské varieté před dvaceti lety [i] 03:35 Brněnské kolo [i] 04:15 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí III 4/10 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Veselá zoo [i] 06:25 Můj mazlíček [i] 06:40 Včelka Mája [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1963 963/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 44 [i] 09:35 Divnopis [i] 09:40 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Midway 1/2 [i] 10:45 Pevnosti: Bouda [i] 11:00 Nedej se: Pocta neznámé úřednici [i] 11:30 Ochránce [i] 12:00 Chcete mě? ZJ [i] 12:25 Velbloudí dostihy [i] 13:20 Paříž tančí [i] 14:15 Sváteční slovo kněze Pavla Konzbula [i] 14:20 Křesťanský magazín [i] 14:45 Uchem jehly [i] 15:15 Příběhy, které svět nevidí [i] 15:40 Ptáčata: Skousneme to? 10/16 [i] 16:10 Objevování planety Oceán: Domov plejtvákovce šedého 8/13 [i] 17:00 Cíl cesty: potápění: Indický oceán 4/4 [i] 17:50 Emoce a my: Emoce a sport 10/13 [i] 18:15 Na plovárně s Jerrym Schatzbergem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí III 5/10 [i] 19:40 Země kadidlové stezky [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Thajsko [i] 21:00 Letecké katastrofy III: Neviditelný zabiják [i] 21:55 Víkend na Zuydcoote [i] 23:55 Bílá vrána [i] 01:20 Californication VI: Slepá víra 10/12 [i] 01:50 Sen o autech pro všechny [i] 02:40 Ochránce [i] 03:10 Proměny lidového kroje [i] 03:40 Klub Netopýr [i] 04:40 Moje rodina IX: Guru 10/11 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:15 Dinofroz 6 [i] 06:45 Bakugan 15 [i] 07:10 Hannah Montana III 27, 28 [i] 08:05 Jak vycvičit draky 6 [i] 08:35 Víkend: Černé na bílém [i] 09:20 Ztraceni v moři [i] 11:35 Kačenka a zase ta strašidla [i] 13:20 Co je doma, to se počítá, pánové... [i] 15:00 Milenec je zločinec! [i] 16:55 PRÁSK! [i] 17:45 Kamarád do deště 2: Příběh z Brooklynu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Vesnice prolhaných 28 [i] 21:30 Střepiny [i] 22:10 Smrtonosná zbraň [i] 00:10 Co je doma, to se počítá, pánové... [i] 01:35 Novashopping 02:10 Vrchní sestra III 2 [i] 02:55 Volejte Novu [i] 03:25 Áčko: Znám místo, kde straší [i] 04:20 Andílci 90 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Chima 20 [i] 07:10 Mickeyho klubík III: Daisyin luční koník 2 [i] 07:40 Malá mořská víla I: Dvojčata 4 [i] 08:10 Tajemství války: Válka v Zálivu: Ocelový déšť 15 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vteřiny před vraždou: Studentská láska 3 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Nedělní receptář extra 13:25 Jste to, co jíte [i] 14:35 Danielle Steelová: Jednou za život [i] 16:35 Vraždy v Midsomeru XII: Černá kniha [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:05 VyVolení - Noční show [i] 00:15 Zítra zemřeš [i] 02:10 Vraždy v Midsomeru XII: Černá kniha [i] 03:45 Tajemství války: Válka v Zálivu: Ocelový déšť 15 [i] 04:40 Vteřiny před vraždou: Studentská láska 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 34/129 [i] 06:25 Sissi [i] 08:40 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Čarodejnice IV. 11-12/22 [i] 12:10 Klinika Miami 11-12/13 [i] 14:20 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 5-6/20 [i] 16:20 Modré z neba [i] 18:20 Tehotné v šestnástich: Život po pôrode [i] 20:00 Sex v meste 2 [i] 23:00 Kúzlo prvej lásky [i] 01:10 Malé klamstvá [i] 02:40 Kúzlo prvej lásky [i] 04:20 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Jízda [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Stormbreaker [i] 13:45 Milenci [i] 15:45 Kde je Fred? [i] 17:45 Ohnivá smršť [i] 19:25 Gambler [i] 21:00 Neodolatelný [i] 22:50 Zredigováno [i] 00:25 Dlouhý víkend [i] 01:50 Půlnoc v Paříži [i] 03:25 Barneyho ženy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Vytrvalostní závody [i] 10:00 Fotbal [i] 11:30 Krasobruslení [i] 12:30 Krasobruslení [i] 14:30 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 19:00 Krasobruslení [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorsport [i] 23:15 Fotbal [i] 00:15 Fotbal [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Městečko Haven 3: Sarah 9 [i] 07:00 Městečko Haven 3: Až na kůži 10 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 15: Sicilská obrana 5 [i] 10:00 Knockout [i] 12:00 Spravedlnost v krvi 3: Riziko a odměna 5 [i] 13:00 Spravedlnost v krvi 3: Zelenější trávník 6 [i] 14:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do divadla 6 [i] 15:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a spící podezřelý 7 [i] 16:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se střetne s playboyem 8 [i] 17:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a dvanáctý muž 9 [i] 18:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a kluk s novinami 10 [i] 19:00 Naše první Vánoce [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 3: Noční můry 7 [i] 22:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 3: Vyšší vzdělání 8 [i] 23:00 Notting Hill [i] 01:25 Snídaňový klub [i] 03:20 Námořní hlídka 5: Mrtvé moře 9 [i] 04:15 Vraždy v Midsomeru 10: Dny bezvládí 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Jak vznikla Země 2 [i] 07:00 Lední medvěd - špion na ledě 2 [i] 08:05 Podzemí měst 5 [i] 09:00 V síti 2 [i] 09:30 Jak skvěle fotografovat 2 [i] 10:00 Zvířecí rekordman 12 [i] 11:00 Sám v divočině 1 [i] 12:00 Nejdrsnější kamioňáci světa: Brazilie, pralesy 3 [i] 13:00 Rychlokurs Richarda Hammonda 4 [i] 14:00 Hydrotech 13 [i] 15:00 Pohřebiště 12 [i] 16:00 Americké aukce 3 [i] 16:30 Americké aukce 4 [i] 17:00 Vášnivý jedlík 3 [i] 17:30 Vášnivý jedlík 4 [i] 18:00 Extrémní rybáři 9 [i] 18:30 Extrémní rybáři 10 [i] 19:00 Utajený Šéf - USA 9 [i] 20:00 Vzdušní dřevorubci 8 [i] 21:00 Pátrací a záchranná pohotovost 1 [i] 21:30 Pátrací a záchranná pohotovost 2 [i] 22:00 Rychlokurs Richarda Hammonda 4 [i] 23:00 Louisianská věznice 2 [i] 00:00 Hydrotech 13 [i] 01:00 Raději se bojte 6 [i] 02:00 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny 3 [i] 02:55 Vzdušní dřevorubci 8 [i] 03:55 Americké aukce 3 [i] 04:25 Americké aukce 4 [i] 04:55 Problémové děti 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Dva nula [i] 07:45 Jasnozřivý [i] 09:10 Děti moje [i] 11:05 Terapie II. 1 [i] 11:30 Terapie II. 2