Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Dr. House VI. 8/22 [i] 06:45 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:10 Kung Fu Panda II. 10/26 [i] 07:40 Tučniaky z Madagaskaru III. 9/15 [i] 08:00 Alf IV. 16/24 [i] 08:30 Krok za krokom IV. 6/24 [i] 08:55 Príbeh žraloka [i] 10:35 Parťáci I. 10/10 [i] 11:00 Mr. Bean [i] 11:25 Rodina Addamsovcov 2 [i] 13:20 Agent v sukni 2 [i] 15:30 Len trošku šťastia [i] 17:35 Hurikán [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:15 Sex v meste 2 [i] 01:10 Osamelý pomstiteľ [i] 02:50 Hrozba z temnoty V. 16/22 [i] 03:30 FARMA - DUEL [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:35 Počasie [i] 06:45 Dračie poviedky [i] 07:10 Flipper a Lopaka: Stroskotanec 12/52 [i] 07:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Nočný let [i] 07:50 Bol raz jeden život 19/26 [i] 08:15 Fidlibum [i] 08:45 Výprava nádeje [i] 09:35 Megamozog [i] 10:05 Berlin, Berlin: Popoluško 15 [i] 11:05 Milujem Slovensko [i] 12:25 On air [i] 12:55 Pošta pre teba [i] 13:55 Moje dcéry III. 7/8 [i] 15:40 Chmeľové leto [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Turecká [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dom [i] 22:00 Clarissino tajomstvo [i] 23:25 Chmeľové leto [i] 00:55 Moje dcéry III. 7/8 [i] 02:35 Clarissino tajomstvo [i] 04:00 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Piloti [i] 07:45 Energetika [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:55 Veľká koralová bariéra: Zázrak prírody [i] 09:50 Ambulancia: Návrat do života po ťažkých úrazoch chrbtice [i] 10:15 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:40 Národnostné správy [i] 10:50 Halali [i] 11:05 Senior klub [i] 11:35 Slováci vo svete 2012: Švédsko - Uppsala [i] 12:05 5 minút po dvanástej: ČO SA DEJE PO VEČEROCH [i] 13:05 GYMPEL.TV: Štipce 9/13 [i] 13:55 Magazín Ligy majstrov [i] 14:35 Kapura [i] 15:15 Farmárska revue [i] 15:40 Test magazín: Reťazové píly [i] 16:05 Hokej - Nemecký pohár [i] 18:45 Večerníček: Rozprávky zo škôlky [i] 18:50 Macko Uško: Jeden je taký,druhý je onaký [i] 19:00 Bolek a Lolek na prázdninách: Nepravý dedko [i] 19:10 Doma chutí najlepšie: Randel z Kuby [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1950 - 1960 [i] 20:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Miloslavy Šavelovej [i] 21:15 A3UM: NEČAKANÉ MOŽNOSTI [i] 21:40 MFF Bratislava [i] 21:45 Umenie 2013: Hudba [i] 22:10 Rosemariino dieťa [i] 00:30 Pred rokmi... [i] 00:55 Československý filmový týždenník [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 02:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 My Little Pony [i] 07:25 Monsuno [i] 07:50 Legenda o Tarzanovi [i] 09:10 MOVE UP! [i] 10:35 Čierna ovca rodiny [i] 13:20 Hellboy 2: Zlatá armáda [i] 16:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:55 Cena je správna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:05 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Tri dni k slobode [i] 23:20 Vyvolení - Dom snov - SÚBOJ [i] 01:25 Čierna ovca rodiny [i] 03:45 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 6 [i] 04:30 Zlé rozhodnutie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Miesto činu Kolín: Materinská láska [i] 07:45 Magnum V. 5 [i] 08:50 A-Team 77,78 [i] 11:05 Vyvolení - Dom snov [i] 13:55 Panelák: Dedinská svadba [i] 15:05 Vtip za stovku 10 [i] 16:00 Vojnový voz [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 6,7 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Rozpútané peklo [i] 22:50 Votrelec vs. Predátor [i] 01:05 Mesto stratených 6,7 [i] 02:45 Bad Boys 5,6 [i] 04:05 Akty X IV. [i] 04:50 Navarro III. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:20 Posel ztracených duší I. 22 [i] 08:20 Posel ztracených duší II. 1 [i] 09:20 Merlin V. 6 [i] 10:20 Merlin V. 7 [i] 11:20 Ztracený svět II. 5 [i] 12:20 Námořní vyšetřovací služba VI. 2 [i] 13:20 Námořní vyšetřovací služba VI. 3 [i] 14:20 Společná terapie I. 3 [i] 15:20 House Viii. 19 [i] 16:20 House Viii. 18 [i] 17:20 Dívka odjinud II. 3 [i] 18:20 Vlčí mládě II. 5 [i] 19:20 Na lodi III. 5 [i] 21:00 Kráska a zvíře I. 21 [i] 22:00 Policajti na baterky 1 [i] 23:40 True Blood - Pravá krev V. 6 [i] 00:40 Vlčí mládě II. 5 [i] 01:30 Námořní vyšetřovací služba VI. 2 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba VI. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Pomačkané letadlo [i] 06:00 Jak se to dělá: Švýcarské kapesní nože/ropné tankery/závodní kola [i] 06:25 Opravna vraků: Londýnský autoservis 11 [i] 07:15 Pátá rychlost 5 [i] 08:10 Megastavitelé: Přenášet hory [i] 09:05 Impozantní letadla: Airbus A380 [i] 09:55 Nutné k přežití: Ze zákulisí [i] 10:50 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 11:40 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 12:35 Nutné k přežití: Čína [i] 13:30 Nutné k přežití: Guatemala [i] 14:25 Nejhrůznější záběry: Lety [i] 15:20 Velká mozková soutěž: Bitva o most [i] 16:15 Rození obchodníci: Triumph TR6 [i] 17:10 Rození obchodníci: Indie [i] 18:05 Fantom Works 4 [i] 19:00 Jak se to dělá: Gramofonové talíře/parní motory/vybavení hřišť/teflonové hrnce [i] 19:30 Jak se to dělá 29 [i] 20:00 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 20:30 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 21:00 Bitvy o zavazadla: Kalifornské pikle [i] 21:30 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 22:00 Nejlepší světová pětka: Monstrózní hasičské vozy [i] 23:00 Impozantní letadla: C-17 Globemaster [i] 00:00 Neobjasněné případy 6 [i] 00:55 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 01:25 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 01:50 Bitvy o zavazadla: Kalifornské pikle [i] 02:20 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 02:50 Velká mozková soutěž: Bitva o most [i] 03:45 Rození obchodníci: Triumph TR6 [i] 04:40 Rození obchodníci: Indie [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Hobby naší doby [i] 06:25 Postřehy odjinud [i] 06:30 Okouzlení III 18/52 [i] 07:30 Pusu, pusu, pusu! [i] 08:20 StarDance VI ...kolem dokola [i] 08:25 Žiješ jenom 2x [i] 08:55 Kde bydlí štěstí [i] 09:45 Smrt v ráji II 1/8 [i] 10:40 Nejlepší trapasy [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pohádka o prolhaném království [i] 14:10 Kocourkov [i] 15:10 Letní romance [i] 16:05 Proč se vraždí starší dámy [i] 17:30 Pošta pro tebe [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 StarDance VI ...když hvězdy tančí [i] 21:40 Atlet roku [i] 22:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:50 Robinson Crusoe [i] 00:25 Blue Valentine [i] 02:20 Sváteční slovo převora Petra Prokopa Siostrzonka [i] 02:25 Kde bydlely princezny [i] 03:15 Herbář [i] 03:40 Hospoda U Druhé šance [i] 04:35 Příběhy slavných - Věra Ferbasová [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času IV: Doktorova dcera 6/13 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Veselá zoo [i] 06:25 Můj mazlíček [i] 06:40 Včelka Mája [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Vozejčky aneb Julie na cestách [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Tisíc let české myslivosti [i] 10:55 Generál Patton: Vždy v čele [i] 11:35 Přežít! [i] 12:25 Cizinec je našinec [i] 12:55 Země kadidlové stezky [i] 13:15 Království divočiny: Ze života medvědů 3/5 [i] 13:45 Svět zázraků [i] 14:10 S kuchařem kolem světa: Brazílie [i] 15:05 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 10/12 [i] 15:30 Titanic - krev a ocel 10/12 [i] 16:25 Kamera na cestách: Norské [i] 17:20 Zázračná planeta: Madagaskar: Země horka a prachu 3/3 [i] 18:15 Krásný ztráty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí III 4/10 [i] 19:40 Pevnosti: Bouda [i] 20:00 Náš Vašek - O moci bezmocných [i] 20:55 Ve jménu kultu... Bondfest [i] 22:45 Big Lebowski [i] 00:35 Česká soda [i] 00:55 Malá Velká Británie [i] 01:25 Je to soda III 2/8 [i] 01:55 Náš venkov: Vozejčky aneb Julie na cestách [i] 02:20 Evropa dnes [i] 02:45 Bojané [i] 03:25 Za jízdy se držeti [i] 03:50 Klub Netopýr [i] 04:40 Malá Velká Británie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:50 Oggy a Škodíci [i] 06:00 Tom a Jerry 7 [i] 06:25 Batman: Odvážný hrdina II 25 [i] 06:50 Bakugan 14 [i] 07:15 Tučnáci z Madagaskaru III 2 [i] 07:50 O Červené Karkulce [i] 09:00 Návrat do Modré laguny [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:30 Ecce homo Homolka [i] 14:15 Výměna manželek VI [i] 15:30 Monte Carlo [i] 17:40 Tipy ptáka Loskutáka [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty: Bez koření není vaření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kovbojové a vetřelci [i] 22:40 Na doraz [i] 00:30 Karanténa [i] 02:05 Novashopping 02:40 P. F. [i] 03:15 Áčko: Zemřel mi milenec [i] 04:30 Andílci 89 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Chima 19 [i] 07:25 Mickeyho klubík III 1 [i] 07:55 Malá mořská víla I: O Rošťákovi 3 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:50 Největší bitvy II. světové války: Ponorková válka 27 [i] 10:20 Největší bitvy II. světové války: Tobrúk 28 [i] 10:50 Hawaii 5-0 II: Balíček 14 [i] 11:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:50 Zakázaná tajemství [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru XII: Osudná třináctá jamka [i] 18:00 VyVolení - Speciál [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Česko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ [i] 21:40 Návrh [i] 00:05 Klíč [i] 02:05 Vraždy v Midsomeru XII: Osudná třináctá jamka [i] 03:40 Hawaii 5-0 II: Balíček 14 [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 33/129 [i] 06:25 Žena v utajení [i] 08:30 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Čarodejnice IV. 9-10/22 [i] 12:00 Čarodejnice z Eastwicku 11-12/13 [i] 14:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 3-4/20 [i] 16:05 Rosamunde Pilcherová: Snehová búrka na jar [i] 17:55 V Údolí divých ruží: Ako srdce rozkáže [i] 20:00 Angelika, markíza anjelov [i] 22:30 Sissi [i] 00:40 Prázdninový lekár v Provensálsku [i] 02:10 V Údolí divých ruží: Ako srdce rozkáže [i] 03:40 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 33/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Králova řeč [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Rande naslepo [i] 13:50 Prime [i] 15:45 Příběh Wendella Bakera [i] 17:30 Nebezpečná sopka [i] 19:10 Kšeftaři [i] 20:40 Půlnoc v Paříži [i] 22:20 Dlouhý víkend [i] 23:55 Noční incident [i] 01:20 Sejměte Cartera [i] 03:00 Sedm mečů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Krasobruslení [i] 10:00 Krasobruslení [i] 10:30 Krasobruslení [i] 11:15 Krasobruslení [i] 13:15 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 17:00 Krasobruslení [i] 18:00 Krasobruslení [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 00:00 Rally [i] 00:30 Fotbal [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 2: Duch v divadle a UFO z El Pasa 2 [i] 06:00 Městečko Haven 3: část 1 7 [i] 07:00 Městečko Haven 3: část 2 8 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 15: Psáno ve hvězdách 3 [i] 10:00 Bratři a sestry 5: Studená krůta 10 [i] 11:00 Bratři a sestry 5: Skandál 11 [i] 12:00 Bratři a sestry 5: Díky za vzpomínky 12 [i] 13:00 Bratři a sestry 5: Bezpečí domova 13 [i] 14:00 Bratři a sestry 5: Ten, kdo unikl 14 [i] 15:00 Věk dinosaurů [i] 17:00 Knockout [i] 19:00 Lhář Lhář [i] 21:00 Notting Hill [i] 23:45 "Sladká" pomsta [i] 01:40 Havaj 5-0 3: Časy minulé 5 [i] 02:25 Havaj 5-0 3: Zlá žena 8 [i] 03:15 Námořní hlídka 5: Podmořská past 8 [i] 04:10 Vraždy v Midsomeru 15: Vyškolen k zabíjení 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Předpovědi konce 1 [i] 05:30 Předpovědi konce 2 [i] 06:00 Jak vznikla Země 1 [i] 07:00 Lední medvěd - špion na ledě 1 [i] 08:05 Podzemí měst 3 [i] 09:00 V síti 1 [i] 09:30 Design pro všechny 1 [i] 10:00 Zvířecí rekordman 11 [i] 11:00 Zvířecí rekordmani 10 [i] 12:00 Nejdrsnější kamioňáci světa: Outback, Australie 2 [i] 13:00 Rychlokurs Richarda Hammonda 3 [i] 14:00 Hydrotech 12 [i] 15:00 Pohřebiště 11 [i] 16:00 V síti 2 [i] 16:30 Jak skvěle fotografovat 2 [i] 17:00 Vášnivý jedlík 1 [i] 17:30 Vášnivý jedlík 2 [i] 18:00 Extrémní rybáři 7 [i] 18:30 Extrémní rybáři 8 [i] 19:00 Utajený Šéf - USA 8 [i] 20:00 Vzdušní dřevorubci 7