TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 XI. 5/10 [i] 11:50 Bez stopy VII. 1/24 [i] 12:45 Dr. House VI. 8/22 [i] 13:45 Krok za krokom IV. 6/24 [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. 9/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 AKČNÝ PIATOK: Osamelý pomstiteľ [i] 01:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad [i] 01:50 Kobra 11 XI. 5/10 [i] 02:30 Bez stopy VII. 1/24 [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 XI. 5/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Destinácia svet: Laos a Vietnam [i] 06:35 Podvodníci v akcii V 4/10 [i] 07:05 Medicopter 117: Medzi životom a smrťou [i] 07:50 Góly - body - sekundy [i] 08:05 Správy RTVS "N" [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 228 [i] 09:50 Asijina voľba 48/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Nebíčko v papuľke: Cukor [i] 15:10 Asijina voľba 49/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Destinácia svet: Divoký svet Zimbabwe a Zambie [i] 17:10 Podvodníci v akcii V 5/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:40 Legendy popu: Jana Kocianová [i] 23:35 Nikto nie je dokonalý [i] 00:50 Medicopter 117: Medzi životom a smrťou [i] 01:35 Dámsky klub [i] 03:05 Sila lásky V. 228 [i] 03:50 Slovensko v obrazoch [i] 04:15 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Profesionál [i] 07:20 Polícia [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Juchanov klát [i] 09:10 Pesničky z Hviezdičky: Baby ježibaby [i] 09:15 Najriskantnejšie technické operácie: Odstavenie ropovodu [i] 10:05 Cena prírody III.: Veľká voda 1. časť [i] 10:25 Sme tu 2.časť [i] 11:00 Fokus právo "N" [i] 11:40 Tichý zabijak Diabetes melliltus II.typu [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Veselie v Branove [i] 13:25 Profesor Bernhardi 1/2 [i] 14:20 Profesor Bernhardi 2/2 [i] 15:20 Svetový pohár silných mužov [i] 15:45 Futbal - Európska liga - zostrihy [i] 16:20 Hokej - Nemecký pohár [i] 19:10 Večerníček: Rozprávky zo škôlky [i] 19:15 Macko Uško: Hostina [i] 19:25 Bolek a Lolek na prázdninách: Lov a rybolov [i] 19:30 Doma chutí najlepšie: Tracy s Jamajky [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Veľká koralová bariéra: Zázrak prírody [i] 20:55 Família: Família - Daný čas [i] 21:20 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Počasie [i] 21:35 MFF Bratislava [i] 21:40 Kinorama [i] 22:05 Bitka o Hadithu [i] 23:40 Bratislavské jazzové dni 2012: Elif Çaglar Quintet(Turecko) [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:05 Nakupuje vám to [i] 07:20 Súdna sieň: Teraz ju chcem ja [i] 08:20 Súdna sieň: Chcem lásku, nie prachy [i] 09:30 Panelák: Dedinská svadba [i] 10:50 Pod povrchom 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti III. 6 [i] 13:30 Kosti V. 15 [i] 14:30 Vtierka Castle III. 13 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ: Povaľač [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:05 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Spoveď [i] 21:45 LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT [i] 23:15 Hellboy 2: Zlatá armáda [i] 01:55 Votrelec vs. Predátor [i] 03:50 KRIMI 04:15 Vražda v Hopeville [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Akty X IV. [i] 06:00 Miesto činu Kolín: Bermudy [i] 07:35 Magnum V. 4 [i] 08:35 Simpsonovci XXI. 9,10 [i] 09:30 Futurama VI. 2 [i] 10:00 Zločinné úmysly VII. 21,22/22 [i] 11:50 Profesionáli: Návrat Iris [i] 12:45 Slnečno, sem-tam vraždy II. 1/13 [i] 13:45 Modrí templári II. 20 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 5 [i] 15:50 Simpsonovci XXI. 9,10 [i] 16:45 Panelák: Dedinská svadba [i] 17:55 Kosti III. 6 [i] 18:50 Profesionáli: Návrat Iris [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 MOVE UP! [i] 21:55 X FACTOR USA 2013 [i] 01:00 Walking Dead III. 15 [i] 01:55 Špeciálne komando IV. 19,20 [i] 03:20 Boxer 2,3 [i] 04:40 Navarro III. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání II. 12 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba V. 1 [i] 09:00 Posel ztracených duší II. 22 [i] 10:00 Drzá Jordan II. 16 [i] 11:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 3 [i] 12:00 Ten, kdo tě chrání II. 13 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 4 [i] 14:00 Numb3rs Ii. 15 [i] 15:00 Drzá Jordan II. 17 [i] 16:00 Drzá Jordan II. 18 [i] 17:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 4 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba V. 2 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 5 [i] 20:00 Numb3rs Ii. 16 [i] 21:00 Havaj 5-0 I. 4 [i] 21:55 Profil zločinu IV. 7 [i] 23:05 Californication VI. 3 [i] 23:40 Californication VI. 4 [i] 00:15 Námořní vyšetřovací služba VII. 6 [i] 01:05 Havaj 5-0 I. 4 [i] 01:55 Profil zločinu IV. 7 [i] 02:50 Californication VI. 3 [i] 03:20 Californication VI. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Luk z papíru [i] 06:00 Jak se to dělá: Karbonová kola/lustry/pera [i] 06:25 Králové aukcí: Železný boxer z občanské války [i] 06:50 Bitvy o zavazadla 4 [i] 07:15 Špinavé práce: Kopáčem minerálního bahna [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Dlouhá cesta, krátká trpělivost [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Zlá krev [i] 09:55 Americké zbraně: Odvaha a uznání [i] 10:50 Jak to dělají? 6 [i] 11:15 Jak se to dělá: Manžetové knoflíčky/borůvkové taštičky/přístrojové desky/kameninové zboží [i] 11:40 Bořiči mýtů: Čtyřhranná kola [i] 12:35 Mimořádné projekty: Rozvod elektrické energie v Rio De Janeiro [i] 13:30 Opravna vraků: Vulkanický vůz pro Johnyho Vegase - část 1 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích 6 [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Hotovost za činel [i] 15:20 Králové aukcí: Chopper Ricka Fairlesse/plynový mixér [i] 15:50 Králové aukcí: Edisonův fonograf/Boxerské rukavice Aliho a Fraziera [i] 16:15 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 1 [i] 17:10 Nutné k přežití: Ze zákulisí [i] 18:05 Králové aukcí: Edisonův fonograf/Boxerské rukavice Aliho a Fraziera [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 16 [i] 19:00 Jak se to dělá: Buřinky/solární ohřívače vody/sladké housky/elektrostatické reproduktory [i] 19:30 Jak se to dělá 28 [i] 20:00 Krizové situace pod kontrolou 2 [i] 21:00 Zvědavost: Sluneční bouře [i] 22:00 Zakázané: Cíl: transformace [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 00:00 Kouzlo vědy: Skok s knihami [i] 00:30 Kouzlo vědy: Vzduchový kanón [i] 00:55 Krizové situace pod kontrolou 2 [i] 01:50 Zvědavost: Sluneční bouře [i] 02:50 Zakázané: Cíl: transformace [i] 03:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 04:45 Jak to dělají? 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery III: Velká zkouška 5/30 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:10 Příběhy slavných - Věra Ferbasová [i] 11:05 Život na zámku: Mouchy 44/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:20 Hercule Poirot [i] 16:05 Postřehy odjinud [i] 16:15 AZ-kvíz [i] 16:40 Malá farma: Marmeláda pro královnu [i] 17:05 Besipky: Správné předjíždění [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Deník Dity P. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:05 Sanitka 2 10/13 [i] 21:05 13. komnata Reginy Rázlové [i] 21:34 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:35 Všechnopárty [i] 22:20 Tak neváhej a toč speciál [i] 23:25 Cesty k úspěchu [i] 23:30 Kriminálka Paříž: Černá magie 78/92 [i] 00:20 Na stopě [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:25 Sama doma [i] 02:55 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času IV: Otrávené nebe 5/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Uvnitř lidského těla: Zrození [i] 10:00 Putování pakoňů očima skrytých kamer: Překonání řeky 2/2 [i] 10:55 Sicílie není jen mafie [i] 11:25 Na plovárně s Andy Lassem [i] 11:55 Chcete mě? ZJ [i] 12:20 Cíl cesty: potápění: Karibik 3/4 [i] 13:15 Tajemství Bible: Kniha Zjevení - konec světa? [i] 14:05 Velký, větší, největší: Jaderná ponorka Pennsylvania [i] 15:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:45 Putování naší planety: Oběžná dráha [i] 16:35 Letecké katastrofy III: Letadlo mrtvých duší [i] 17:25 Červený trpaslík: Televize Kryton 49/52 [i] 17:55 Pán času IV: Doktorova dcera 6/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood IV: Everwood navždy - 1. část 21/22 [i] 19:35 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Madagaskar: Země horka a prachu 3/3 [i] 21:00 Uvnitř lidského těla: Utváření mozku [i] 21:55 Americká noc [i] 23:45 Jistě, pane premiére: Služební tajemství 10/16 [i] 00:20 Henry & June [i] 02:30 Zločin II 10/10 [i] 03:30 Kameníkovi muzikanti [i] 04:10 Janík a Markéta po šesti letech [i] 04:40 Červený trpaslík: Televize Kryton 49/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2484 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Inspekce jako řemen 448 [i] 11:00 Dva a půl chlapa IX 1 [i] 11:25 Průměrňákovi II 23 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XI: Motorkáři 2 [i] 13:30 Odložené případy III: Uvězněná 5 [i] 14:25 Dr. House VII: Neštovice o rok více 7 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Stěhovaví ptáci 98 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista III: Krev na jeho rukách 3 [i] 18:30 Ulice 2485 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek VI [i] 21:30 Poslední skaut [i] 23:35 John Q [i] 01:35 Novashopping 02:15 Vrchní sestra III 1 [i] 02:55 Áčko: Bojuji za práva zvířat [i] 03:35 P. F. [i] 04:15 Andílci 88 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk II: Ztracený syn 5 [i] 07:05 Kutil Tim VIII: Velké finále Kutila Tima 2/3 [i] 07:50 Alf III: Anděl strážný 2 [i] 08:35 To je vražda, napsala V: Hledání Petera Kerryho 11 [i] 09:40 Policie Hamburk II: Toulavé boty 6 [i] 10:40 Amelia [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IV: Běs 16 [i] 14:10 Doktor z hor: Nové příběhy III: V ledových výškách 1/2 [i] 15:15 Žena zákona: Upálený zaživa 6 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Duel [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 Spojenec [i] 01:50 Andělé nikdy nespí [i] 03:45 Doktor z hor: Nové příběhy III: V ledových výškách 1/2 [i] 04:35 Walker, Texas Ranger IV: Běs 16 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Slzy Bosporu 72/102 [i] 06:20 Rebeli II. 182/225 [i] 07:10 Túžba tela 63/143 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Perla Orientu 92 [i] 10:50 Sila 55 [i] 12:05 V objatí hodvábu 50/200 [i] 12:50 Sultán [i] 14:05 V siedmom nebi IV. 3/22 [i] 15:05 Čaro lásky 87/90 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 58-59/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Snehová búrka na jar [i] 00:00 Viem, že si vrah [i] 01:40 Žena v utajení [i] 03:10 Priatelia [i] 03:35 Ružové okuliare [i] 04:30 V objatí hodvábu 50/200 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Ostrov pokladů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zlatý holky [i] 13:55 Z vězení do éteru [i] 16:05 Kapela přijela [i] 17:40 Miláček [i] 19:15 Barneyho ženy [i] 21:30 Sejměte Cartera [i] 23:15 Noční incident [i] 00:45 Oni přicházejí [i] 02:15 Pokoj 1408 [i] 04:00 Kšeftaři [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Krasobruslení [i] 09:45 Krasobruslení [i] 10:45 Krasobruslení [i] 11:15 Krasobruslení [i] 12:45 Fotbal [i] 13:45 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 19:00 Watts [i] 19:30 Dřevorubecké sporty [i] 20:30 Box [i] 22:30 Jezdectví [i] 22:45 Bowling [i] 23:45 Watts [i] 00:00 Rally [i] 00:30 Motorsport [i] 00:45 Formule [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 2: Kalifornské UFO a hrozba na Queen Mary 1 [i] 06:20 PREMIÉRA Fakta nebo fikce 2: Duch v divadle a UFO z El Pasa 2 [i] 07:20 Kauzy podle Kate 2: Kapka naděje 8 [i] 08:20 Dobrá manželka 4: Utkala jsem se se zákonem 1