TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Modré z neba [i] 10:30 Chlapi neplačú [i] 11:40 Kobra 11 XI. 4/10 [i] 12:40 Mentalista V. 22/22 [i] 13:35 Dr. House VI. 6-7/22 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. 8/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad [i] 00:00 Kobra 11 XI. 4/10 [i] 00:50 Mentalista V. 22/22 [i] 01:30 Dr. House VI. 6-7/22 [i] 03:00 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 XI. 4/10 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Destinácia svet: Arizona a Nové Mexiko [i] 06:30 Podvodníci v akcii V 3/10 [i] 07:00 Medicopter 117: Smrteľná pasca [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 227 [i] 09:50 Asijina voľba 47/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:10 Asijina voľba 48/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Destinácia svet: Laos a Vietnam [i] 17:15 Podvodníci v akcii V 4/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kriminálka Staré Mesto II. 3/6 [i] 21:20 Wallander: O krok pozadu 3/3 [i] 22:50 Reportéri [i] 23:20 Medicopter 117: Smrteľná pasca [i] 00:05 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Teror na ministerstve spravodlivosti [i] 00:30 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Vopred ohlásená vražda [i] 01:00 Dámsky klub [i] 02:30 Sila lásky V. 227 [i] 03:20 Asijina voľba 48/88 [i] 04:10 Nízke Tatry srdce Slovenska [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Naozajstný kamarát [i] 09:00 ...pravda si žiadala odvahu a on riskoval. Príbeh Mikuláša Mušinku [i] 09:35 Súčasné bývanie [i] 10:00 Maďarský magazín [i] 10:30 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 11:15 Pred rokmi... [i] 11:40 Vyšné Hágy 1941 - 2011 [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Pestrá paleta melódií [i] 13:20 Beckov - na hrade a v podhradí [i] 13:50 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 15:00 Senior klub-magazín [i] 15:30 Cesta [i] 15:55 Sme tu 2.časť [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Cena prírody III.: Veľká voda 1. časť [i] 18:25 Halali [i] 18:45 Večerníček: Rozprávky zo škôlky [i] 18:50 Macko Uško: Jednoduchý spôsob [i] 19:00 Bolek a Lolek na prázdninách: Hubári [i] 19:05 Doma chutí najlepšie: Cheik zo Senegalu [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:45 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 19:55 Najriskantnejšie technické operácie: Odstavenie ropovodu [i] 20:45 Futbal - Európska liga [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Počasie [i] 23:10 České milovanie: O láske k zvieratám [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:25 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 00:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:05 Nakupuje vám to [i] 07:20 Súdna sieň: Pomsta kľúčom [i] 08:20 Súdna sieň: Fľaška alebo revolver [i] 09:25 Panelák: Charita [i] 10:45 Pod povrchom 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti III. 5 [i] 13:30 Kosti V. 14 [i] 14:30 Vtierka Castle III. 12 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ: Burčiak [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:05 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Dedinská svadba [i] 21:45 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 6 [i] 22:50 Vyvolení - Dom snov - PREMIÉRA [i] 00:20 Gigolovia III. [i] 01:30 Kosti V. 14 [i] 02:25 Hawaii 5.0 II. 10 [i] 03:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 16 [i] 04:00 BRATISLAVA Deň a Noc [i] 04:40 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 13/13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Akty X IV. [i] 06:05 Miesto činu Frankfurt: Vražedná noc [i] 07:35 Magnum V. 3 [i] 08:35 Simpsonovci XXI. 7,8 [i] 09:30 Futurama VI. 1/16 [i] 10:00 Zločinné úmysly VII. 19,20 [i] 11:50 Profesionáli: Prekliaty Fero [i] 12:50 Slnečno, sem-tam vraždy 13/13 [i] 13:45 Modrí templári II. 19 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 4 [i] 15:45 Simpsonovci XXI. 7,8 [i] 16:40 Panelák: Charita [i] 17:55 Kosti III. 5 [i] 18:50 Profesionáli: Prekliaty Fero [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 16,17 [i] 22:25 Hawaii 5.0 II. 10 [i] 23:20 Bad Boys 19 [i] 00:20 Zákon gangu III. 2 [i] 01:15 Navarro IV. 12 [i] 02:50 Kojak III. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání II. 11 [i] 08:00 Jak prosté I. 24 [i] 09:00 Posel ztracených duší II. 21 [i] 10:00 Drzá Jordan II. 15 [i] 11:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 2 [i] 12:00 Ten, kdo tě chrání II. 12 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 3 [i] 14:00 Numb3rs Ii. 14 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 22 [i] 16:00 Drzá Jordan II. 16 [i] 17:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 3 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba V. 1 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 4 [i] 20:00 Numb3rs Ii. 15 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 7 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 8 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 7 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 8 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba VII. 7 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba VII. 8 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA III. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Mořská nemoc - co tě nezabije, to tě posílí [i] 06:00 Jak se to dělá: Kladiva/švýcarský sýr/kolečkové brusle [i] 06:25 Králové aukcí: Nádherný prsten a rodeo [i] 06:50 Bitvy o zavazadla 3 [i] 07:15 Špinavé práce: Pěstitel brusinek [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Předveď co umíš [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Na mizině [i] 09:55 Dřevorubci v močálech: Těžba dřeva v bahně [i] 10:50 Jak to dělají? 5 [i] 11:15 Jak se to dělá: Závodní auta/vepřový závin/vodotrysky/umělé kamenné ornamenty [i] 11:40 Bořiči mýtů: Souboj pohlaví [i] 12:35 Mimořádné projekty: Nárazová bariéra v New Orleans [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Mikeyho vernisáž [i] 14:25 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Paralelní vesmíry [i] 15:20 Berte to jako varování: Králové zmatků [i] 16:15 Co se dělo dál? 10 [i] 16:45 Tovární linka 10 [i] 17:10 Nutné k přežití: Aljaška [i] 18:05 Králové aukcí: Chopper Ricka Fairlesse/plynový mixér [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 15 [i] 19:00 Jak se to dělá: Blistrové obaly/kráječ do lahůdkářství/ústřice/korouhvičky [i] 19:30 Jak se to dělá 27 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 6 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Hotovost za činel [i] 21:00 Králové aukcí: Chopper Ricka Fairlesse/plynový mixér [i] 21:30 Králové aukcí: Edisonův fonograf/Boxerské rukavice Aliho a Fraziera [i] 22:00 Bear Grylls: Únik z pekla: Kaňony [i] 23:00 Muž, žena a divočina: Čolci a kořínky [i] 00:00 Zločinecká impéria: Árijské bratrstvo [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 6 [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Hotovost za činel [i] 01:50 Králové aukcí: Chopper Ricka Fairlesse/plynový mixér [i] 02:20 Králové aukcí: Edisonův fonograf/Boxerské rukavice Aliho a Fraziera [i] 02:50 Bear Grylls: Únik z pekla: Kaňony [i] 03:50 Muž, žena a divočina: Čolci a kořínky [i] 04:45 Jak to dělají? 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery III: Zapomeň mě 4/30 [i] 09:45 StarDance VI ...když hvězdy tančí [i] 11:25 Na cestě po Severním Yorkshiru [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:20 Podfukáři IV 5/6 [i] 15:15 Bolkoviny [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:35 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:05 Ďáblova lest: Vražedný kód 2/3 [i] 21:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:04 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:05 Hercule Poirot [i] 23:55 Inspektor Rebus: Příčina smrti 4/4 [i] 01:35 AZ-kvíz [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů III: Milenci 8/13 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času IV: Sontaranská lest 4/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 09:35 Chcete je? ZJ [i] 09:45 Film o filmu Líbánky [i] 10:10 Zázračná záchrana bílých hřebců [i] 12:05 Cizinec je našinec [i] 12:35 Přežít! [i] 13:25 Emoce a my: Emoce a umění 9/13 [i] 13:55 Architektura 19/45 [i] 14:20 Mýty a fakta historie: Divoká minulost Evropy 4/4 [i] 15:15 Království divočiny: Ze života medvědů 2/5 [i] 15:45 Objevování planety Oceán: 1500 km podél pobřeží 7/13 [i] 16:35 Zázračná planeta: Madagaskar: Ztracené světy 2/3 [i] 17:25 Červený trpaslík: Kassandra 48/52 [i] 17:55 Pán času IV: Otrávené nebe 5/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood IV: Sbohem, lásko 20/22 [i] 19:35 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Putování pakoňů očima skrytých kamer: Překonání řeky 2/2 [i] 21:00 Panství Downton III 10/10 [i] 21:50 Hra o trůny: Oheň a krev 10/10 [i] 22:45 Zločin II 10/10 [i] 23:45 Cesty k úspěchu [i] 23:50 Queer: Muži na vysokých podpatcích III. [i] 00:15 Pološero - Válečná daň [i] 00:45 Bratři a sestry V: Správný polibek 4/22 [i] 01:25 Uchem jehly [i] 01:55 Cizinec je našinec [i] 02:20 Přespolanka a Boršičanka [i] 03:00 O neumírání [i] 03:30 Klub Netopýr [i] 04:20 Profese zahradník - šlechtitel [i] 04:40 Červený trpaslík: Kassandra 48/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2483 [i] 09:50 Gympl s (r)učením omezeným: Ctirad a Šárka 86 [i] 11:05 Dva a půl chlapa VIII 16 [i] 11:25 Průměrňákovi II 22 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Návrat komisaře Rexe XI: Šampión 1 [i] 13:35 Odložené případy III: Barvy 4 [i] 14:25 Dr. House VII: Politická objednávka 6 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Skvěle líbám i žehlím 97 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista III: Trik s krví 2 [i] 18:30 Ulice 2484 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:25 Ordinace v růžové zahradě 2: Inspekce jako řemen 448 [i] 21:35 Kriminálka Miami X: V ohrožení 17 [i] 22:35 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Létající zabiják [i] 00:55 "V" II 9 [i] 01:45 Novashopping 02:20 Vrchní sestra II 10 [i] 03:00 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 03:30 Áčko: Rodila jsem jinak [i] 04:25 Andílci 87 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Policie Hamburk II: Hořké pravdy 4 [i] 07:30 Kutil Tim VIII: Velké finále Kutila Tima 1/3 [i] 08:15 Alf III: Pro lásku všechno 1 [i] 09:05 To je vražda, napsala V: Předu, předu tenkou nit 10 [i] 10:10 Policie Hamburk II: Ztracený syn 5 [i] 11:10 Management [i] 13:15 Walker, Texas Ranger IV: LaRueův návrat 15 [i] 14:15 Doktor z hor: Nové příběhy II: Pravdy 13 [i] 15:15 Žena zákona: Dvojnásobná vražda 5 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Výzva [i] 21:35 Křižovatky života: Sexy blondýna rozvrací vztahy v sousedství [i] 22:40 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Vzpomeň si na mě 10 [i] 23:35 Myšlenky zločince II 6 [i] 00:35 Slunečno, místy vraždy I: Město jasnovidců 7 [i] 01:30 Doktor z hor: Nové příběhy II: Pravdy 13 [i] 02:15 Walker, Texas Ranger IV: LaRueův návrat 15 [i] 03:00 Anatomie lži III: Plural majesticus 2 [i] 03:45 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Dr. Oz II. [i] 06:25 Rebeli II. 181/225 [i] 07:10 Túžba tela 62/143 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Perla Orientu 91 [i] 10:55 Sila 54 [i] 12:10 V objatí hodvábu 49/200 [i] 13:00 Slzy Bosporu 72/102 [i] 14:05 V siedmom nebi IV. 2/22 [i] 15:05 Čaro lásky 86/90 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 56-57/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 55 [i] 22:30 Perla Orientu 92 [i] 23:45 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 5/10 [i] 00:50 Sex v meste IV. 16/18 [i] 01:20 Priatelia [i] 02:00 Frasier [i] 02:25 Adela show [i] 02:50 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 5/10 [i] 03:45 Smotánka [i] 04:05 Na streche [i] 04:55 V objatí hodv