Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 XI. 3/10 [i] 11:50 Mentalista V. 21/22 [i] 12:45 Dr. House VI. 5/22 [i] 13:45 Krok za krokom IV. 5/24 [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. 7/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Modré z neba [i] 22:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad [i] 23:30 Kobra 11 XI. 3/10 [i] 00:30 Mentalista V. 21/22 [i] 01:20 Dr. House VI. 5/22 [i] 02:00 Krok za krokom IV. 5/24 [i] 02:25 Únos letu 777 [i] 04:00 Kobra 11 XI. 3/10 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Destinácia svet: Senegal [i] 06:30 Podvodníci v akcii V 2/10 [i] 07:00 Profesionáli V: Preč s bohatstvom 5/5 [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:55 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 226 [i] 09:50 Asijina voľba 46/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Otec [i] 15:10 Asijina voľba 47/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Destinácia svet: Arizona a Nové Mexiko [i] 17:10 Podvodníci v akcii V 3/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga majstrov: FC Barcelona - AC Miláno [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 Profesionáli V: Preč s bohatstvom 5/5 [i] 01:00 Reportéri [i] 01:25 Dámsky klub [i] 02:55 Sila lásky V. 226 [i] 03:45 Asijina voľba 47/88 [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Športové drevo [i] 09:00 Ventily zeme [i] 09:35 Koniari sveta: Peulsovia z Makilingai [i] 10:05 Rusínsky magazín [i] 10:35 Fokus zdravie "N" [i] 11:20 Ambulancia: Návrat do života po ťažkých úrazoch chrbtice [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:10 ArtSpektrum [i] 12:15 Z maľovanej truhlice [i] 12:50 Štyria [i] 14:30 Biela garda 2/8 [i] 15:30 Slováci vo svete 2012: Taliansko [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Tempo [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Súčasné bývanie [i] 18:30 Test magazín: Reťazové píly [i] 18:45 Večerníček: Rozprávky zo škôlky [i] 18:50 Macko Uško: Kĺzačka [i] 19:00 Bolek a Lolek na prázdninách: Lunapark [i] 19:10 Doma chutí najlepšie: Mik z Thajska [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 0800 800 818 - linka pomoci [i] 20:30 ...pravda si žiadala odvahu a on riskoval. Príbeh Mikuláša Mušinku [i] 21:05 GEN.Sk: Martin Činovský [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Nová vlna v českom filme: "Den sedmý, osmá noc" [i] 23:45 Polícia [i] 00:00 Profesionál [i] 00:15 Autosalón [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:15 Nakupuje vám to [i] 07:30 Súdna sieň: Emigrantom doma [i] 08:30 Súdna sieň: Kamarát sviniar [i] 09:30 Panelák: Bio otec [i] 10:50 Pod povrchom 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti III. 4 [i] 13:30 Kosti V. 13 [i] 14:30 Vtierka Castle III. 11 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ: Syn ťa nemá rád [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:05 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Charita [i] 21:45 Kosti IX. 1/24 [i] 22:50 Vtierka Castle V. 12 [i] 23:50 Vtierka Castle III. 19 [i] 00:50 Kuriér 1,2/12 [i] 02:55 Zločin 1,2/13 [i] 04:20 KRIMI 04:45 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Miesto činu Frankfurt: Vražda na objednávku [i] 07:35 Magnum V. 2 [i] 08:35 Simpsonovci XXI. 5,6 [i] 09:30 Griffinovci VIII. 16/16 [i] 10:00 Zločinné úmysly VII. 17,18 [i] 11:50 Profesionáli: Sedemnásty [i] 12:45 Slnečno, sem-tam vraždy 12 [i] 13:40 Modrí templári II. 18 [i] 14:35 Kutyil s.r.o. 3 [i] 15:50 Simpsonovci XXI. 5,6 [i] 16:45 Panelák: Bio otec [i] 17:55 Kosti III. 4 [i] 18:50 Profesionáli: Sedemnásty [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Kuriér 1,2 [i] 22:30 Mafstory: Zjavenie "svatého", Vivat akadémia 22,23 [i] 00:30 Sliediči 10 [i] 01:25 Navarro IV. 11 [i] 03:00 Kojak III. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání II. 10 [i] 08:00 Jak prosté I. 23 [i] 09:00 Posel ztracených duší II. 20 [i] 10:00 Drzá Jordan II. 14 [i] 11:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 1 [i] 12:00 Ten, kdo tě chrání II. 11 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 2 [i] 14:00 Numb3rs Ii. 13 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 21 [i] 16:00 Drzá Jordan II. 15 [i] 17:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 2 [i] 18:00 Jak prosté I. 24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 3 [i] 20:00 Numb3rs Ii. 14 [i] 21:00 Vzpomínky II. 4 [i] 22:00 Bez hranic I. 9 [i] 23:00 Myšlenky zločince VIII. 13 [i] 23:55 Myšlenky zločince VIII. 14 [i] 00:50 Vzpomínky II. 4 [i] 01:40 Bez hranic I. 9 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Amputace pracovní botou s ocelovou výztuží [i] 06:00 Jak se to dělá: Motory pro motocykly [i] 06:25 Králové aukcí: Báseň Jima Morrisona [i] 06:50 Bitvy o zavazadla 2 [i] 07:15 Špinavé práce: Čistič bójí [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Soustřeď se nebo zemři [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Zlatá horečka [i] 09:55 Načerno pálený alkohol: Bratrstvo psanců [i] 10:50 Jak to dělají? 4 [i] 11:15 Jak se to dělá: Tapiokový pudink/sněžné pluhy/kolesové parníky [i] 11:40 Bořiči mýtů: Záchodová bomba [i] 12:35 Mimořádné projekty: Kuvajtské věže [i] 13:30 Rychle a hlasitě: Šílenství kolem modelu A [i] 14:25 Fantom Works 1 [i] 15:20 Berte to jako varování: Králové zkázy [i] 16:15 Auto versus divočina: Pobřeží pirátů [i] 17:10 Nutné k přežití: Texas [i] 18:05 Králové aukcí: Zbraně Johna Waynea/Omnibot 2000 [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 14 [i] 19:00 Jak se to dělá: Manžetové knoflíčky/borůvkové taštičky/přístrojové desky/kameninové zboží [i] 19:30 Jak se to dělá: Nehty/kovové spony/ochranné brýle/látky/kola [i] 20:00 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Paralelní vesmíry [i] 21:00 Mimozemšťané – nejúplnější průvodce: Jak se připravit [i] 22:00 Záhady mimozemšťanů: Světla nad Stephenvillem [i] 23:00 Superlidé Stana Leeho: Lidská testovací figurína [i] 00:00 Derren Brown: Apokalypsa 1 [i] 00:55 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Paralelní vesmíry [i] 01:50 Mimozemšťané – nejúplnější průvodce: Jak se připravit [i] 02:50 Záhady mimozemšťanů: Světla nad Stephenvillem [i] 03:50 Superlidé Stana Leeho: Lidská testovací figurína [i] 04:45 Jak to dělají? 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Orba koněm [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery III: Brickův nářek 3/30 [i] 09:45 Hobby naší doby [i] 10:15 Polopatě [i] 10:55 Příběhy slavných - František [i] 11:50 Postřehy odjinud [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:20 Podfukáři IV 4/6 [i] 15:15 Bolkoviny [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:35 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:03 Losování Sportky a Šance 20:05 Četnické humoresky [i] 21:35 Cirkus Bukowsky 2/6 [i] 22:25 Nadměrné maličkosti [i] 23:04 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:05 Tělo jako důkaz II: Soucit s ďáblem 10/16 [i] 23:50 MI5 3/16 [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:15 Malá farma: Orba koněm [i] 01:40 Hobby naší doby [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů III: Slavnost 7/13 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času IV: Planeta Oodů 3/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Příběh lidu Kalahari [i] 10:05 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Midway 1/2 [i] 11:05 Pevnosti: Bouda [i] 11:25 Letečtí stíhači v boji: Hon na [i] 12:15 Putování za muzikou [i] 12:40 Chcete je? ZJ [i] 12:45 Folklorika [i] 13:15 Ochránce [i] 13:40 Postřehy odjinud [i] 13:45 Náš venkov: Ochotníci [i] 14:15 Evropa dnes [i] 14:45 Sen o autech pro všechny [i] 15:35 Uvnitř lidského těla: Zrození [i] 16:30 Moje rodina IX: Guru 10/11 [i] 17:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:25 Červený trpaslík: Zpátky v Červeném - 3. část 47/52 [i] 17:55 Pán času IV: Sontaranská lest 4/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood IV: Účtování 19/22 [i] 19:35 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Norské [i] 21:00 Na cestě po Severním Yorkshiru [i] 21:30 Deník Dity P. [i] 22:00 Kráva [i] 23:25 Film o filmu Líbánky [i] 23:50 Na stojáka [i] 00:15 Tajemství Bible: Kniha Zjevení - konec světa? [i] 01:05 Gangster z Manchesteru [i] 02:45 Nedej se: Dálnice v háji [i] 03:10 Narozen za císaře pána [i] 03:40 Zuzanka [i] 04:10 Po stopách izraelských králů [i] 04:40 Červený trpaslík: Zpátky v Červeném - 3. část 47/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2482 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Přestaň snít 447 [i] 11:00 Dva a půl chlapa VIII 15 [i] 11:25 Průměrňákovi II 21 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI III 13 [i] 13:35 Odložené případy III: Osudová chyba 3 [i] 14:30 Dr. House VII: Neplánované rodičovství 5 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Dvacet minut lásky 96 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VIII 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista III: Rudá noční obloha 1 [i] 18:30 Ulice 2483 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Ctirad a Šárka 86 [i] 21:35 Comeback: Pan Prase odchází [i] 22:10 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Reset [i] 01:00 "V" II 8 [i] 01:45 Novashopping 02:20 Vrchní sestra II 9 [i] 03:00 Střepiny [i] 03:30 Áčko: Au-pair v české rodině [i] 04:25 Andílci 86 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk II: Vezmi si mě 3 [i] 07:15 Kutil Tim VIII: Díky, Almo! 24 [i] 08:00 Alf II: Na mizině 24 [i] 08:45 To je vražda, napsala V: Něco zaplatíme, něco zapřem 9 [i] 09:50 Policie Hamburk II: Hořké pravdy 4 [i] 10:50 Ira & Abby [i] 13:15 Walker, Texas Ranger IV: Falešný vězeň 14 [i] 14:15 Doktor z hor: Nové příběhy II: Děti 12 [i] 15:15 Žena zákona: Ztráta paměti 4 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Vezmi mě za ruku 221 [i] 21:30 Už dost, šéfe! [i] 22:45 Kriminálka Stuttgart IV: Rodinná pouta 9 [i] 23:45 Myšlenky zločince II 5 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny III: Pomsta chutná nejlépe za studena 4 [i] 01:55 Doktor z hor: Nové příběhy II: Děti 12 [i] 02:40 Walker, Texas Ranger IV: Falešný vězeň 14 [i] 03:25 Anatomie lži III 1 [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Slzy Bosporu 71/102 [i] 06:20 Rebeli II. 180/225 [i] 07:15 Túžba tela 61/143 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Perla Orientu 90 [i] 10:50 Sila 53 [i] 12:05 V objatí hodvábu 48/200 [i] 12:50 Sultán [i] 14:05 V siedmom nebi IV. 1/22 [i] 15:05 Čaro lásky 85/90 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 54-55/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Odložený prípad V. 1/18 [i] 21:40 SILA 54 [i] 22:30 Perla Orientu 91 [i] 23:40 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 4/10 [i] 00:45 Sex v meste IV. 15/18 [i] 01:15 Priatelia [i] 02:00 Frasier [i] 02:25 Adela show [i] 02:50 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 4/10 [i] 03:40 Smotánka [i] 04:00 Na streche [i] 04:55 V objatí hodvábu 48/200 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:30 Klepání na nebeskou bránu [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Alex a Emma [i] 13:50 Lovci dinosaurů [i] 15:40 Kouzelníci [i] 17:35 Neviditelné děti [i] 19:45 Nevyřízené účty [i] 21:20 Drsný časy [i] 23:10 Deník mrtvých [i] 00:50 Vražedná dohoda [i] 02:15 Pod policejní ochranou [i] 04:00 Nevyřízené účty [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Formule [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Snooker [i] 13:00 Watts [i] 13:45 Fotbal [i] 14:45 Fotbal [i] 15:45 Fotbal