Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 11:50 Mentalista V. 20/22 [i] 12:45 Dr. House VI. 4/22 [i] 13:45 Krok za krokom IV. 4/24 [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. 6/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad [i] 00:00 Mentalista V. 20/22 [i] 00:45 Dr. House VI. 4/22 [i] 01:30 Adrenalín [i] 03:00 FARMA [i] 04:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Destinácia svet: Bolívia, Paraguaj a Uruguaj [i] 06:30 Podvodníci v akcii V 1/10 [i] 07:00 Profesionáli V: Muž menom Quinn 4/5 [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 225 [i] 09:50 Asijina voľba 45/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Hurá do záhrady [i] 15:15 Asijina voľba 46/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Destinácia svet: Senegal [i] 17:10 Podvodníci v akcii V 2/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Sanitka II. 9/13 [i] 22:30 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Teror na ministerstve spravodlivosti [i] 22:55 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Vopred ohlásená vražda [i] 23:25 Profesionáli V: Muž menom Quinn 4/5 [i] 00:15 O 5 minút 12 [i] 01:20 Dámsky klub [i] 02:55 Sila lásky V. 225 [i] 03:40 Asijina voľba 46/88 [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop! [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Lola [i] 09:00 Výnimočné ženy: Indira Ghándiová [i] 09:50 Vašimi očami: USA: New York [i] 10:20 Národnostný dokument [i] 10:50 Fokus práca "N" [i] 11:35 Športové ozveny [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Myjava [i] 13:00 Po stopách pastierov [i] 13:55 Lampióniky [i] 15:05 VAT - Veda a technika: Čerpanie pitnej vody [i] 15:35 Orientácie [i] 16:00 Rusínsky magazín [i] 16:30 Veda v Európe II: Čierny kašeľ [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Koniari sveta: Peulsovia z Makilingai [i] 18:25 Obnovme si domov [i] 18:45 Večerníček: Rozprávky zo škôlky [i] 18:50 Macko Uško: Som to ja,alebo niekto iný? [i] 19:00 Bolek a Lolek na divokom západe: Indiánsky bôžik [i] 19:10 Doma chutí najlepšie: Ayugerin z Kazachstanu [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Tabu: Impotencia [i] 20:55 Ambulancia: Návrat do života po ťažkých úrazoch chrbtice [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Biela garda 2/8 [i] 23:05 Umenie 2013: Hudba [i] 23:35 Kinorama [i] 00:00 Kvarteto [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i] 01:30 Tabu: Impotencia [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:05 Nakupuje vám to [i] 07:20 Súdna sieň: Musíš pribrať [i] 08:25 Súdna sieň: Najhoršia je rodina [i] 09:30 Panelák: Dvojitý úder [i] 10:50 Pod povrchom 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti III. 3 [i] 13:30 Kosti V. 12 [i] 14:30 Vtierka Castle III. 10 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ: Kachličkári [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:05 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Bio otec [i] 21:45 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 5 [i] 22:50 Vyvolení - Dom snov - PREMIÉRA [i] 00:20 Kosti V. 12 [i] 01:20 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 4 [i] 02:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 03:50 BRATISLAVA Deň a Noc [i] 04:30 KRIMI 04:50 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Akty X IV. [i] 06:05 Miesto činu Frankfurt: Ruže pre Naďu [i] 07:40 Magnum V. 1/21 [i] 08:35 Simpsonovci XXI. 3,4 [i] 09:30 Griffinovci VIII. 15 [i] 10:00 Zločinné úmysly VII. 15,16 [i] 11:55 Profesionáli: Halloweenski zlodeji [i] 12:40 Slnečno, sem-tam vraždy 11 [i] 13:40 Modrí templári II. 17 [i] 14:35 Kutyil s.r.o. 2 [i] 15:45 Simpsonovci XXI. 3,4 [i] 16:45 Panelák: Dvojitý úder [i] 17:55 Kosti III. 3 [i] 18:50 Profesionáli: Halloweenski zlodeji [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 4 [i] 21:30 Letecké katastrofy III. 2 [i] 22:40 Letecké katastrofy XI. 4 [i] 23:45 Lovci nacistov 6 [i] 01:00 Zákon gangu III. 1/13 [i] 02:05 Navarro IV. 10 [i] 03:35 Kojak III. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání II. 9 [i] 08:00 Jak prosté I. 22 [i] 09:00 Posel ztracených duší II. 19 [i] 10:00 Drzá Jordan II. 13 [i] 11:00 Společná terapie I. 13 [i] 12:00 Ten, kdo tě chrání II. 10 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 1 [i] 14:00 Numb3rs Ii. 12 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 20 [i] 16:00 Drzá Jordan II. 14 [i] 17:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 1 [i] 18:00 Jak prosté I. 23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 2 [i] 20:00 Numb3rs Ii. 13 [i] 21:00 Profil zločinu IV. 10 [i] 22:10 Hellboy 1 [i] 00:30 Hannibal I. 11 [i] 01:20 Profil zločinu IV. 10 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 2 [i] 03:05 Jak prosté I. 23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Mýty o vodce [i] 06:00 Jak se to dělá: Eskalátory [i] 06:25 Králové aukcí: Dinosauří výkaly/starodávná dýmka ve tvaru hlavy [i] 06:50 Bitvy o zavazadla 1 [i] 07:15 Špinavé práce: Jeskynní biolog [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Ranní červánky [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Práh bolesti [i] 09:55 Zlato Beringova moře: Mrtví muži nemohou těžit zlato [i] 10:50 Jak to dělají? 3 [i] 11:15 Jak se to dělá: Napodobeniny ryb/poplašná zařízení/balené sendviče/svíce [i] 11:40 Bořiči mýtů: Ostrov a lepicí páska [i] 12:35 Mimořádné projekty: Skypark v Singapuru [i] 13:30 Pátá rychlost 9 [i] 14:00 Pátá rychlost 10 [i] 14:25 Dvojí přežití: Na jídelníčku [i] 15:20 Bear Grylls: Únik z pekla 5 [i] 16:15 Říční příšery – nejlepší momenty: Smrtící zbraně [i] 17:10 Nutné k přežití: Vietnam [i] 18:05 Králové aukcí: Železná panna/T-Bucket Roadster z roku 1917 [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 13 [i] 19:00 Jak se to dělá: Závodní auta/vepřový závin/vodotrysky/umělé kamenné ornamenty [i] 19:30 Jak se to dělá: Párátka, akrylátové vany, helikoptéry a pivo [i] 20:00 V nejhorším případě: Porucha auta v poušti / tarantule [i] 20:30 V nejhorším případě: Pád výtahu / výpadek elektrického proudu [i] 21:00 Berte to jako varování: Králové zkázy [i] 22:00 Auto versus divočina: Pobřeží pirátů [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek: Nerozhodný milenec [i] 00:00 Muži Yukonu: Lov nebo hlad [i] 00:55 V nejhorším případě: Porucha auta v poušti / tarantule [i] 01:25 V nejhorším případě: Pád výtahu / výpadek elektrického proudu [i] 01:50 Berte to jako varování: Králové zkázy [i] 02:50 Auto versus divočina: Pobřeží pirátů [i] 03:50 Nejnebezpečnější úlovek: Nerozhodný milenec [i] 04:45 Jak to dělají? 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery III: Ďáblova žena 2/30 [i] 09:45 Pošta pro tebe [i] 10:45 Toulavá kamera [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:20 Podfukáři IV 3/6 [i] 15:15 Bolkoviny [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:35 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:03 Losování loterie Euromiliony 20:05 Nejlepší trapasy [i] 21:20 Příběhy slavných - Věra Ferbasová [i] 22:15 Zlaté dno [i] 23:44 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:45 Hospoda U Druhé šance [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Žiješ jenom 2x [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Sváteční slovo převora Petra Prokopa Siostrzonka [i] 02:05 13. komnata Michala Zelenky [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pán času IV: Ohně Pompejí 2/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Krásy evropského pobřeží: Andalusie [i] 09:20 Objevování planety Oceán: 1500 km podél pobřeží 7/13 [i] 10:05 Chcete mě? ZJ [i] 10:35 Království divočiny: Ze života medvědů 2/5 [i] 11:05 Křesťanský magazín [i] 11:35 Nedej se: Dálnice v háji [i] 12:00 Chcete je? ZJ [i] 12:10 Generál Patton: Americký blitzkrieg [i] 12:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:40 Letecké katastrofy III: Letadlo mrtvých duší [i] 14:30 Cíl cesty: potápění: Karibik 3/4 [i] 15:20 Emoce a my: Emoce a umění 9/13 [i] 15:50 Letečtí stíhači v boji: Hon na [i] 16:35 Velký, větší, největší: Jaderná ponorka Pennsylvania [i] 17:30 Červený trpaslík: Zpátky v Červeném - 2. část 46/52 [i] 18:00 Pán času IV: Planeta Oodů 3/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood IV: Užij si tu jízdu 18/22 [i] 19:40 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Generál Patton: Vždy v čele [i] 20:50 Přežít! [i] 21:45 Ve jménu vlasti: Kongresman Brody 10/13 [i] 22:30 Impérium - Mafie v Atlantic City: Smaragdové město 10/12 [i] 23:30 Je to soda III 2/8 [i] 00:00 Californication VI: Slepá víra 10/12 [i] 00:30 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 9/12 [i] 00:55 Zemské jádro [i] 01:55 Ochránce [i] 02:20 Chcete je? ZJ [i] 02:25 Znojemská desítka [i] 03:05 Hledání pevného bodu [i] 03:30 Architekt Vladimír Karfík [i] 04:25 Filip Kaprál [i] 04:40 Červený trpaslík: Zpátky v Červeném - 2. část 46/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2481 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným: Dlouhá noc 85 [i] 11:00 Dva a půl chlapa VIII 14 [i] 11:25 Průměrňákovi II 20 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI III 12 [i] 13:30 Odložené případy III: Slib 2 [i] 14:25 Dr. House VII: Masážní terapie 4 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Nejsem kudlanka! 95 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VIII 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II: Rudá ranní obloha 23 [i] 18:30 Ulice 2482 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:25 Ordinace v růžové zahradě 2: Přestaň snít 447 [i] 21:35 Víkend: Černé na bílém [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Muž s posláním 1 [i] 23:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Jako stín 12 [i] 00:35 "V" II 7 [i] 01:25 Novashopping 02:00 Vrchní sestra II 8 [i] 02:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:35 Babicovy dobroty: Svatomartinské hody [i] 04:25 Andílci 85 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Policie Hamburk II: Mladší bratr 2 [i] 07:40 Kutil Tim VIII: Teď, nebo nikdy 23 [i] 08:25 Alf II: Přátelé 23 [i] 09:15 To je vražda, napsala V: Proroctví: vražda 8 [i] 10:20 Policie Hamburk II: Vezmi si mě 3 [i] 11:20 Vzhůru nohama [i] 13:15 Walker, Texas Ranger IV: Vyvrcholení 13 [i] 14:15 Doktor z hor: Nové příběhy II: Krásně hloupé 11 [i] 15:15 Žena zákona: Jeskyně 3 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Zúčtování [i] 21:35 Drahá tchyně: Šťastní a moderní 2 [i] 22:10 Partička [i] 22:50 Myšlenky zločince VII 11 [i] 23:50 Spravedlnost v krvi: Zrcadlová síň 13 [i] 00:50 Nedokonalé zločiny III: Barva kůže 3 [i] 02:00 Doktor z hor: Nové příběhy II: Krásně hloupé 11 [i] 02:45 Walker, Texas Ranger IV: Vyvrcholení 13 [i] 03:30 To je vražda, napsala V: Proroctví: vražda 8 [i] 04:15 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 V objatí hodvábu 46/200 [i] 05:45 Slzy Bosporu 70/102 [i] 06:25 Rebeli II. 179/225 [i] 07:20 Túžba tela 60/143 [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Perla Orientu 89 [i] 10:55 Sila 52 [i] 12:10 V objatí hodvábu 47/200 [i] 13:00 Slzy Bosporu 71/102 [i] 14:05 V siedmom nebi III. 22/22 [i] 15:05 Čaro lásky 84/90 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 52-53/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 53 [i] 22:30 Perla Orientu 90 [i] 23:35 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 3/10 [i] 00:40 Sex v meste IV. 14/18 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:55 Frasier [i] 02:15 Adela show [i] 02:40 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 3/10 [i] 03:30 Smotánka [i] 04:10 Na streche [i] 04:55 V objatí hodvábu 47/200 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 V zajetí hurikánu [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Jeden navíc [i] 13:55 Nezvratný důkaz [i] 15:45 Alex a Emma [i] 17:30 Lovci dinosaurů [i] 19:15 Sedm mečů [i] 21:50 Sex 100+1 [i] 23:50 Vražedná dohoda [i] 01:25 Deník mrtvých [i] 03:00 Válečníci