TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Uragán [i] 06:40 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:05 Kung Fu Panda II. 9/26 [i] 07:30 Tučniaky z Madagaskaru III. 8/15 [i] 07:50 V tom dome straší! [i] 09:30 Zathura: Vesmírne dobrodružstvo [i] 11:25 Žandár v New Yorku [i] 13:30 FORMULA 1: Veľká cena Abú Dabí [i] 16:40 Za mrežami [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:15 Kolíska do hrobu [i] 00:15 Odplata [i] 02:00 Kolíska do hrobu [i] 03:30 FARMA - DUEL [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:35 Počasie [i] 06:45 Dračie poviedky [i] 07:10 Flipper a Lopaka: Na minútu kráľom 11/52 [i] 07:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Pokračujte v šou [i] 07:45 Bol raz jeden život 18/26 [i] 08:15 My sme malí muzikanti: Monika a harmonika 5/10 [i] 08:45 My sme malí muzikanti: Dlhý,Široký,Bystrozraký 6/10 [i] 09:10 60 zabijakov divočiny 22/26 [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Čarovné miesta Zeme: Maroko [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot: Päť podozrivých [i] 15:10 Zlatá klasika: Zemianska česť [i] 16:25 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Sokol a holubica 3/6 [i] 22:05 Sokol a holubica 4/6 [i] 23:45 Maigret: Maigret a sedem krížikov [i] 01:15 Agatha Christie : Poirot: Päť podozrivých [i] 02:50 Sokol a holubica 3/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Nad starými obrázkami [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:40 Test magazín: LED a CFL úsporné zdroje svetla [i] 09:50 Kura [i] 10:45 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1940 - 1950 [i] 11:30 Len rieka nestarne [i] 12:00 Mátohy rárohaté [i] 13:25 On air [i] 13:45 Orientácie [i] 14:15 Slovo [i] 14:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Petra Jaroša [i] 14:55 Hviezdy na ľade [i] 15:50 Košický zlatý poklad 2013 [i] 16:20 Hokej - Extraliga [i] 19:10 Večerníček: Rozprávky zo škôlky [i] 19:15 Macko Uško: Dáždik - príbeh s kačičkami [i] 19:25 Bolek a Lolek na divokom západe: Zlodej koní [i] 19:35 Doma chutí najlepšie: Saaha an Maroc [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Nesmrteľní: Projekt Alfa [i] 21:20 Odpískané [i] 22:00 Cigáni idú do volieb [i] 22:55 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 23:55 Pred rokmi... [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 01:10 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Opustená [i] 07:00 Popoluška 2: Splnený sen [i] 08:30 Rozprávková jazda [i] 09:55 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 3,4 [i] 11:50 Život s Helen [i] 14:30 Nejako sa to komplikuje [i] 17:15 Nové bývanie [i] 17:55 Cena je správna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:15 Kráľ Škorpión [i] 01:20 November [i] 03:05 Kráľ Škorpión [i] 04:35 Cena je správna [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:10 Miesto činu Frankfurt: Podľa vlastných zákonov [i] 07:50 Magnum IV. 24 [i] 08:50 A-Team 75,76 [i] 11:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 11:50 Letisko [i] 14:35 Ice Road Truckers IV. 15 [i] 15:35 Vyvolení - Dom snov - SÚBOJ [i] 17:40 Denné svetlo [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Choď na to! [i] 22:55 Díler [i] 00:50 Mesto stratených 4,5 [i] 02:40 Vražedné čísla V. 11,12,13 [i] 04:45 Navarro III. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:25 Námořní vyšetřovací služba V. 17 [i] 08:25 Námořní vyšetřovací služba V. 18 [i] 09:25 Tajemná Calenda I. 5 [i] 11:00 Drzá Jordan V. 11 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba V. 19 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 1 [i] 14:00 Posel ztracených duší V. 20 [i] 15:00 Jak prosté I. 14 [i] 16:00 Vítejte v džungli 1 [i] 18:00 Rudá vdova I. 3 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 10 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 11 [i] 21:00 Hurikán v ringu 1 [i] 23:50 Vzpomínky II. 3 [i] 00:40 Bez hranic I. 1 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba V. 19 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba VI. 1 [i] 03:10 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i] 06:00 Jak se to dělá: Karavany [i] 06:25 Americký chopper: Motorka pro tým pořadu Jon a Kate plus 8 [i] 07:15 Americké zbraně: Puška zraněného veterána [i] 08:10 Bořiči mýtů: Oheň versus led [i] 09:05 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Končí někde vesmír? [i] 09:55 Bitvy o zavazadla: Kalifornské pikle [i] 10:25 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 9 [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí 10 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 12:35 Králové aukcí: Podomácku zhotovený hot rod/buben ze zebry [i] 13:05 Králové aukcí: Zápasnický pás/strážci chrámu [i] 13:30 Bitvy o zavazadla: Oko za oko [i] 14:00 Bitvy o zavazadla 12 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Noc mrtvol [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích 2 [i] 15:20 Auto versus divočina: Přes řeku [i] 16:15 Bear Grylls: Únik z pekla: Kaňony [i] 17:10 Pouliční psanci: Mladá a stará krev [i] 18:05 Patrick Dempsey: Závod Le Mans 2 [i] 19:00 Jak se to dělá: Napodobeniny ryb/poplašná zařízení/balené sendviče/svíce [i] 19:30 Jak se to dělá: Dekorativní lišty, komerční kladky a průmyslové gumové hadice [i] 20:00 Říční příšery: Kolumbijský zabiják [i] 21:00 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 22:00 Seznámení s mimozemšťany [i] 23:00 Co se dělo dál? 9 [i] 23:30 Co se dělo dál? 10 [i] 00:00 Vzestup Warlocků 1 [i] 00:55 Patrick Dempsey: Závod Le Mans 1 [i] 01:50 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 02:50 Seznámení s mimozemšťany [i] 03:50 Co se dělo dál? 9 [i] 04:20 Co se dělo dál? 10 [i] 04:45 Říční příšery: Kolumbijský zabiják [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Postřehy odjinud [i] 06:35 Hobby naší doby [i] 07:00 Okouzlení III 17/52 [i] 07:55 Kdo je kdo [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku: Mouchy 44/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Sůva z nudlí [i] 13:55 O třech stříbrných hřebenech [i] 14:40 Antonyho šance [i] 16:00 Zralé víno [i] 17:30 Příběhy slavných - František [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 České století [i] 21:10 168 hodin [i] 21:39 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:40 Na psí knížku [i] 23:00 Mrtvá na polštáři [i] 00:35 Bydlení je hra [i] 01:00 Pod pokličkou [i] 01:20 Zahrada je hra [i] 01:45 Rajské zahrady [i] 02:05 Vyzkoušejte si... [i] 02:25 Móda - Extravagance - Manýry [i] 02:50 Šaty dělaj' člověka [i] 03:00 Kuchařská pohotovost [i] 03:25 Příběhy slavných [i] 04:20 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí III 2/10 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Veselá zoo [i] 06:20 Můj mazlíček [i] 06:40 Včelka Mája [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1963 962/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 43 [i] 09:35 Volynští [i] 10:30 Stříbrná hora [i] 10:50 Nedej se: Dálnice v háji [i] 11:20 Ochránce [i] 11:45 Chcete mě? ZJ [i] 12:15 Počesku [i] 12:25 Příběh lidu Kalahari [i] 13:20 Mýty a fakta historie: Divoká minulost Evropy 4/4 [i] 14:15 Sváteční slovo převora Petra Prokopa Siostrzonka [i] 14:20 Křesťanský magazín [i] 14:45 Uchem jehly [i] 15:15 Příběhy, které svět nevidí [i] 15:40 Ptáčata: Facky do života 9/16 [i] 16:10 Objevování planety Oceán: 1500 km podél pobřeží 7/13 [i] 17:00 Cíl cesty: potápění: Karibik 3/4 [i] 17:50 Emoce a my: Emoce a umění 9/13 [i] 18:15 Na plovárně s Andy Lassem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí III 3/10 [i] 19:40 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 9/10 [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Brazílie [i] 21:05 Letecké katastrofy III: Letadlo mrtvých duší [i] 22:00 Heroin [i] 23:15 Dokumentární klub [i] 00:55 Californication VI: Šílení psi a Angličani 9/12 [i] 01:25 Energie pro třetí tisíciletí [i] 02:10 Ochránce [i] 02:40 Návraty k divočině [i] 03:05 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 03:15 Podivuhodný svět [i] 03:40 Jindra ze Sovince [i] 04:40 Moje rodina IX: Školení 9/11 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:55 Oggy a Škodíci [i] 06:05 Čarodějka Tara 26 [i] 06:35 Dinofroz 5 [i] 07:05 Bakugan 13 [i] 07:30 Hannah Montana III 25, 26 [i] 08:25 Jak vycvičit draky 5 [i] 08:50 Víkend: Experti [i] 09:40 Super náhradník [i] 11:45 Kačenka a strašidla [i] 13:30 Velká cena Abu Dhabi [i] 16:25 Podmořský svět [i] 17:10 PRÁSK! [i] 18:00 Kamarád do deště [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Plány zlé a ještě horší 27 [i] 21:25 Střepiny [i] 22:05 Purpurové řeky [i] 00:00 Kamarád do deště [i] 01:15 Novashopping 01:50 Vrchní sestra II 7 [i] 02:35 Volejte Novu [i] 03:05 P. F. [i] 04:25 Andílci 84 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Chima 18 [i] 07:10 Mistr Manny II: Hodný, zlý a šikovný 39 [i] 07:40 Malá mořská víla I: O Bleskovi 2 [i] 08:10 Tajemství války: Invaze do Panamy 14 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vteřiny před vraždou: Vrahem je pekař 2 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Nedělní receptář extra 13:25 Jste to, co jíte [i] 14:35 Danielle Steelová: Vzkaz z Vietnamu 2/2 [i] 16:35 Vraždy v Midsomeru XI: Duchové mrtvých [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:05 VyVolení - Noční show [i] 00:15 Falešná hra [i] 02:20 Vraždy v Midsomeru XI: Duchové mrtvých [i] 03:55 Tajemství války: Invaze do Panamy 14 [i] 04:50 Vteřiny před vraždou: Vrahem je pekař 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 32/129 [i] 06:35 Lovkyňa záhad: Spievaj mi o vražde [i] 08:25 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Čarodejnice IV. 7-8/22 [i] 11:50 Klinika Miami 9-10/13 [i] 13:55 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 1-2/20 [i] 15:50 Modré z neba [i] 17:50 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Babička 1-2/2 [i] 23:30 Hlas smrti [i] 01:15 Spálené spomienky [i] 03:05 Lovkyňa záhad: Spievaj mi o vražde [i] 04:25 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 32/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 2 Bobule [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Impyho zázračný ostrov [i] 13:35 Malí letci [i] 15:30 Klepání na nebeskou bránu [i] 17:05 Město v ohrožení [i] 18:45 V neděli deset [i] 20:40 Obchodník se smrtí [i] 22:45 Hrozba v poušti [i] 00:20 Kick-Ass [i] 02:15 Barevný závoj [i] 04:20 Jonesovi [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:15 Cestovní vozy [i] 07:45 Cestovní vozy [i] 08:45 Cestovní vozy [i] 09:45 Závody GT [i] 10:15 Formule [i] 10:45 Snooker [i] 11:45 Závody GT [i] 12:30 Snooker [i] 15:30 Atletika [i] 18:00 Jezdectví [i] 19:00 Krasobruslení [i] 21:00 Snooker [i] 22:30 Eurosport Top 10 [i] 23:00 Motorsport [i] 23:15 Atletika [i] 00:15 Krasobruslení [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 3: Zůstaň 2 [i] 06:00 Městečko Haven 3: Farmář 3 [i] 07:00 Městečko Haven 3: Je toho nad hlavu 4 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 14: Milovníci vzácného ptactva 8 [i] 10:00 Americké válečné lodě [i] 12:00 Spravedlnost v krvi 3: Staré rány 3 [i] 13:00 Spravedlnost v krvi 3: Vyprahlá země 4 [i] 14:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se vrací do školy 1 [i] 15:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jede do Mexika 2 [i] 16:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde na baseball 3 [i] 17:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do cirkusu 4 [i] 18:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a velmi, velmi starý muž 5 [i] 19:00 Rookie Blue 4: Pod palbou 12 [i] 20:00 Rookie Blue 4: Uvidíš na hvězdy 13 [i] 21:00 PREMIÉRA POKRAČOVÁNÍ PREMIÉROVÝCH SERIÁLŮ: Spravedlnost v krvi 3: Riziko a odměna 5 [i] 22:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 3: Zelenější trávník 6 [i] 23:00 Scary Movie 3 [i] 01:00 Halloween: H20 [i] 03:00 "Sladká" pomsta [i] 04:30 Vraždy v Midsomeru 15: Vražda nevinnosti 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Sedm divů budhistického světa [i] 07:00 Sedm divů muslimského světa [i] 08:05 Podzemí měst 2 [i] 09:00 V síti 1 [i] 09:30 Jak skvěle fotografovat 1 [i] 10:00 Zvířecí rekordman 10 [i] 11:00 Zvířecí rekordmani 9 [i] 12:00 Nejdrsnější kamioňáci světa: Cape York, Australie 1 [i] 13:00 Rychlokurs Richarda Hammonda 2 [i] 14:00 Hydrotech 11 [i] 15:00 Pohřebiště 10 [i] 16:00 Americké aukce 1 [i] 16:30 Americké aukce 2 [i] 17:00 Vášnivý jedlík uvádí 5 [i] 17:30 Vášnivý jedlík uvádí 6 [i] 18:00 Extrémní rybáři 5 [i] 18:30 Extrémní rybáři 6 [i] 19:00 Utajený Šéf - USA 7