TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Scooby-Doo: Záhada jazernej príšery [i] 07:20 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:35 Kung Fu Panda II. 8/26 [i] 08:00 Tučniaky z Madagaskaru III. 7/15 [i] 08:20 Alf IV. 15/24 [i] 08:50 Olsen Twins: Mesačný kameň [i] 10:45 Parťáci I. 9/10 [i] 11:15 Rodina Addamsovcov [i] 13:15 Duch [i] 15:55 Madagaskar 2: Útek do Afriky [i] 17:35 Uragán [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 Ostreľovač [i] 00:10 Maximálne riziko [i] 01:50 Ostreľovač [i] 03:50 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Drišľakoviny [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Flipper a Lopaka: Svetlá, kamera, Dexter! 10/52 [i] 07:55 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Expres vážka [i] 08:10 Bol raz jeden život 17/26 [i] 08:40 Fidlibumove rozprávky [i] 09:10 Výprava nádeje [i] 10:00 Megamozog [i] 10:30 Berlin, Berlin: Sama v Berlíne 14 [i] 11:30 Rozprávky H.Ch.Andersena: Cisárove nové šaty [i] 12:30 On air [i] 13:00 Pošta pre teba [i] 14:00 Moje dcéry III. 6/8 [i] 15:40 Láska hory prenáša [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Cukor [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Otec [i] 21:55 Včera sme si boli cudzí [i] 23:25 Láska hory prenáša [i] 00:55 Moje dcéry III. 6/8 [i] 02:30 Včera sme si boli cudzí [i] 04:00 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:20 My, alebo blízko je tak ďaleko [i] 08:55 Exponáty alebo príbehy z kaštieľa [i] 10:05 Ambulancia: Liečba myómov [i] 10:35 Cesta [i] 11:00 Národnostné správy [i] 11:10 Kvarteto [i] 11:35 Slováci vo svete 2012: Taliansko [i] 12:05 5 minút po dvanástej: O LÁSKE PLAGÁTOVEJ,PLATONICKEJ,VIRTUÁLNEJ A INEJ [i] 13:05 GYMPEL.TV: IQ 8/13 [i] 13:55 Dráma [i] 14:40 Magazín Ligy majstrov [i] 15:05 Kapura [i] 15:55 Farmárska revue [i] 16:15 Test magazín: LED a CFL úsporné zdroje svetla [i] 16:25 Senior klub-magazín [i] 17:00 Herecké legendy [i] 17:05 Lucrezia Borgia [i] 18:30 Encyklopédia slovenských obcí: Miroľa [i] 18:45 Večerníček: Kapitán a jeho kuchár [i] 18:50 Macko Uško: Zlatý zvonček [i] 19:00 Bolek a Lolek na divokom západe: Unesený vlak [i] 19:10 Doma chutí najlepšie: Reymol en lude [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1940 - 1950 [i] 20:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Petra Jaroša [i] 21:15 Len rieka nestarne [i] 21:40 Jar, leto, jeseň, zima... a jar [i] 23:20 Umenie 2013: Literatúra [i] 23:50 ArtSpektrum [i] 23:55 Československý filmový týždenník [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:40 My Little Pony [i] 07:10 Monsuno [i] 07:35 Legenda o Tarzanovi [i] 08:00 MOVE UP! [i] 09:25 Hókus pókus [i] 11:40 Chodiaca katastrofa [i] 13:50 Next [i] 16:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:55 Cena je správna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:05 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Nejako sa to komplikuje [i] 23:10 Vyvolení - Dom snov - SÚBOJ [i] 01:20 Kámo, kde mám fáro? [i] 03:05 KRIMI 03:30 16 blokov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Griffinovci VIII. 13 [i] 06:40 Miesto činu Frankfurt: Oskar [i] 08:20 Magnum IV. 23 [i] 09:20 A-Team 73,74 [i] 11:45 Vyvolení - Dom snov [i] 14:30 Panelák: Váza [i] 15:45 X FACTOR USA 2013 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Denné svetlo [i] 22:55 Halloween II. [i] 01:05 Mesto stratených 1,2,3/13 [i] 03:25 Bad Boys 3,4 [i] 04:45 Navarro III. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Společná terapie I. 1 [i] 07:55 Posel ztracených duší I. 20 [i] 08:55 Posel ztracených duší I. 21 [i] 09:55 Merlin V. 4 [i] 10:50 Merlin V. 5 [i] 11:50 Námořní vyšetřovací služba V. 18 [i] 12:45 Námořní vyšetřovací služba V. 17 [i] 13:45 Ztracený svět II. 4 [i] 14:45 House Viii. 16 [i] 15:45 House Viii. 17 [i] 16:40 Společná terapie I. 2 [i] 17:35 Dívka odjinud II. 2 [i] 18:35 Vlčí mládě II. 4 [i] 19:30 Na lodi III. 4 [i] 21:00 Kráska a zvíře I. 20 [i] 21:55 Vítejte v džungli 1 [i] 23:55 True Blood - Pravá krev V. 5 [i] 00:50 Vlčí mládě II. 4 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba V. 17 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba V. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Spojenecká raketa [i] 06:00 Jak se to dělá: Pojízdné sekačky na trávu [i] 06:25 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Hony, střelba, rybolov [i] 07:15 Pátá rychlost 4 [i] 08:10 Megastavitelé: Mega most [i] 09:05 Impozantní letadla: Antonov 124 [i] 09:55 Nutné k přežití: Alabama [i] 10:50 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 11:40 Nutné k přežití: Vietnam [i] 12:35 Nutné k přežití: Texas [i] 13:30 Nutné k přežití: Aljaška [i] 14:25 Nejhrůznější záběry: Největší odvážlivci světa [i] 15:20 Velká mozková soutěž: Odchyt aut [i] 16:15 Rození obchodníci: Nissan Skyline [i] 17:10 Speciál Bořičů mýtů: Vše o explozích [i] 18:05 Fantom Works 3 [i] 19:00 Jak se to dělá: Štětky na čištění dýmek/sýr Stilton/elektrické měřící hodiny/dalekohledy [i] 19:30 Jak se to dělá: Laminát, zmražené pochoutky, dětské stavební kostky a prací prostředky [i] 20:00 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 20:30 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 21:00 Bitvy o zavazadla: Brnění a Drákula [i] 21:30 Bitvy o zavazadla: Poklady v bednách [i] 22:00 Nejlepší světová pětka: Pozoruhodné lodě [i] 23:00 Impozantní letadla: Trump [i] 00:00 Neobjasněné případy 5 [i] 00:55 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 01:25 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 01:50 Bitvy o zavazadla: Brnění a Drákula [i] 02:20 Bitvy o zavazadla: Poklady v bednách [i] 02:50 Velká mozková soutěž: Odchyt aut [i] 03:45 Rození obchodníci: Nissan Skyline [i] 04:40 Speciál Bořičů mýtů: Vše o explozích [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Okouzlení III 16/52 [i] 06:55 Toulavá kamera [i] 07:25 Dům na konci města [i] 08:15 Bronzová koruna [i] 09:15 Smrt v ráji 8/8 [i] 10:15 Žiješ jenom 2x [i] 10:40 Nejlepší trapasy [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Víla z jeskyně zla [i] 13:50 Kde bydlí štěstí [i] 14:40 Kdo je kdo [i] 15:50 Území strachu [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 StarDance VI ...když hvězdy tančí [i] 21:40 Světlo pro Světlušku [i] 23:01 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:05 Slečna nebezpečná [i] 00:35 Manéž Bolka Polívky [i] 01:55 Sváteční slovo faráře a ředitele křesťanské televize Noe Leoše Ryšky [i] 02:00 Rajské zahrady [i] 02:20 Bydlení je hra [i] 02:40 Pod pokličkou [i] 03:10 Zahrada je hra [i] 03:45 Malá farma: Orba koněm [i] 04:05 Herbář [i] 04:35 Příběhy slavných - Petr Haničinec [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Obrázky z Francie [i] 05:25 Červený trpaslík: Nanarchie 44/52 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Malí psouni objevují svět [i] 06:30 Bob a Bobek na cestách [i] 06:40 Včelka Mája [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Ochotníci [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Tisíc let české myslivosti [i] 10:55 Generál Patton: Americký blitzkrieg [i] 11:40 Přežít! [i] 12:30 Cizinec je našinec [i] 12:55 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 9/10 [i] 13:20 Království divočiny: Ze života medvědů 2/5 [i] 13:50 Svět zázraků [i] 14:15 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 9/12 [i] 14:40 Domov aneb Kam směřuje naše cesta 2/2 [i] 15:35 Titanic - krev a ocel 9/12 [i] 16:25 Kamera na cestách: Turecko, most mezi Evropou a Asií [i] 17:20 Zázračná planeta: Madagaskar: Ztracené světy 2/3 [i] 18:15 Krásný ztráty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí III 2/10 [i] 19:45 Pevnosti: Stříbrná hora [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Divoká minulost Evropy 4/4 [i] 20:55 Macchu Picchu [i] 21:50 Milénium [i] 00:15 Česká soda [i] 00:30 Malá Velká Británie [i] 01:00 Je to soda III 1/8 [i] 01:30 Náš venkov: Ochotníci [i] 01:55 Kvarteto [i] 02:20 Chcete je? ZJ [i] 02:25 Naivní cesty naivního malíře [i] 02:40 Ztracené adresy [i] 03:00 Návraty k divočině [i] 03:25 To byl Karel Kyncl [i] 04:20 Zašlapané projekty [i] 04:40 Malá Velká Británie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:05 Čarodějka Tara 25 [i] 06:30 Tom a Jerry 6 [i] 06:55 Batman: Odvážný hrdina II 24 [i] 07:20 Bakugan 12 [i] 07:50 Tučnáci z Madagaskaru III 1 [i] 08:20 Modrá lucerna [i] 09:30 Dobrodružství malé pandy [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Poklad byzantského kupce [i] 14:35 Výměna manželek VI [i] 15:55 Baba na zabití [i] 17:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty: Svatomartinské hody [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Líbáš jako ďábel [i] 22:35 Úhel pohledu [i] 00:05 Halloweenská noc [i] 01:30 Novashopping 02:10 P. F. [i] 03:00 Áčko: Šířím slovo boží v armádě [i] 04:30 Andílci 83 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Chima: Laval ve vyhnanství 17 [i] 07:25 Mistr Manny II: Den stromu; Světlík mluví česky 38 [i] 07:55 Malá mořská víla I 1 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:50 Největší bitvy II. světové války: Porážka Polska 25 [i] 10:20 Největší bitvy II. světové války: Bombardování Německa 26 [i] 10:50 Hawaii 5-0 II 13 [i] 11:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:50 Hrátky s nebezpečím [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru XI: Dny bezvládí [i] 18:00 VyVolení - Speciál [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Česko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ [i] 21:40 Pretty Woman [i] 00:15 Pach krve 3 [i] 02:05 Vraždy v Midsomeru XI: Dny bezvládí [i] 03:40 Hawaii 5-0 II 13 [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Miluj ma, prosím [i] 08:30 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Čarodejnice IV. 5-6/22 [i] 11:55 Čarodejnice z Eastwicku 9-10/13 [i] 13:55 FBI: Prípady Sue Thomasovej [i] 15:45 Rosamunde Pilcherová: Na krídlach nádeje [i] 17:45 Žiť po svojom [i] 20:00 Inga Lindströmová: Cesta za láskou [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Verím v lásku [i] 00:00 Prázdninový lekár na Tenerife [i] 01:40 Hodina pravdy [i] 03:20 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 31/129 [i] 04:35 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Bobule [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pejskové milionáři [i] 13:40 Ostrov pokladů [i] 15:30 Daltoni [i] 17:05 V zajetí hurikánu [i] 18:45 Jonesovi [i] 20:30 Barevný závoj [i] 22:40 Kick-Ass [i] 00:35 Osudová hra [i] 02:15 Samec [i] 03:50 Sicko [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:30 Cestovní vozy [i] 08:15 Snooker [i] 10:00 Eurosport Top 10 [i] 10:30 Fotbal [i] 12:30 Snooker [i] 15:30 Snooker [i] 16:15 Fotbal [i] 19:00 Eurosport Top 10 [i] 19:30 Snooker [i] 22:00 Box [i] 23:30 Pass Sport [i] 23:45 Fotbal [i] 01:00 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Běh Velké nohy / Útok mimozemšťana 9 [i] 06:00 Městečko Haven 2: Hříchy našich otců 13 [i] 07:00 Městečko Haven 3: 301 1 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 14: Vražda na posvátné půdě 7 [i] 10:00 Bratři a sestry 5: Ideální manžel 6 [i] 11:00 Bratři a sestry 5: Rozhodnutí 7 [i] 12:00 Bratři a sestry 5: Rapsodie smyslů 8 [i] 13:00 Bratři a sestry 5: Romantická noc 9 [i] 14:00 Bratři a sestry 5: Studená krůta 10 [i] 15:00 Super cyklón [i] 17:00 Americké válečné lodě [i] 18:50 Junior [i] 21:00 Scary Movie 3 [i] 23:00 Vřískot 3 [i] 01:20 Havaj 5-0 3: Tajemství 6 [i] 02:20 Havaj 5-0 3: Oběť 7 [i] 03:20 Vraždy v Midsomeru 15: Temný jezdec 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Tajemství ukrytá pod ledem [i] 06:00 Ledová patrola 4 [i] 07:00 Kde lišky dávají dobrou noc [i] 08:05 Podzemí měst 1 [i] 09:00 Brutální fyzika 4 [i] 10:00 Divotvorná voda 1 [i] 10:30 Tři v podnájmu 2 [i] 11:00 Rybí večeře 3 [i] 11:30 Divoké zločiny 2 [i] 11:45 Divoké zločiny 3 [i] 12:00 Ledová brigáda 7 [i] 12:30 Mistři písku 7 [i] 13:00 Rychlokurs Richarda Hammonda 1 [i] 14:00 Hydrotech 10 [i] 15:00 Pohřebiště 9 [i] 16:00 V síti 1 [i] 16:30 Jak skvěle fotografovat 1 [i] 17:00 Vášnivý jedlík uvádí 3 [i] 17:30 Vášnivý jedlík uvádí 4 [i] 18:00 Extrémní rybáři 3