TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad [i] 06:45 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:50 Scooby-Doo: Záhada jazernej príšery [i] 08:30 Šarlotina pavučinka [i] 10:20 Dažďová víla [i] 12:30 V tom dome straší! [i] 14:10 Zathura: Vesmírne dobrodružstvo [i] 16:10 Dívka na koštěti [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Duch [i] 23:00 AKČNÝ PIATOK: Odplata [i] 01:00 Ospalá diera [i] 02:40 Hrozba z temnoty V. 13-15/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Svet v obrazoch [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:05 Destinácia svet: Portugalsko-Španielsko [i] 07:55 Podvodníci v akcii IV 10/10 [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Góly - body - sekundy [i] 09:30 Počasie [i] 09:35 Malé biblické príbehy: Pavol v Korinte [i] 09:45 Malé biblické príbehy: Pavol v Efeze [i] 09:50 Nebíčko v papuľke: Víno [i] 10:25 Asijina voľba 44/88 [i] 11:10 5 proti 5 [i] 11:50 Rozprávky H. Ch. Andersena: Princezná na hrášku [i] 12:50 Lassie [i] 14:25 Zázrak lásky [i] 16:00 Mojžiš 1/2 [i] 17:25 Mojžiš 2/2 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Anglický pacient [i] 22:55 Legendy popu: Karol Duchoň [i] 01:00 Mojžiš 1/2 [i] 02:25 Mojžiš 2/2 [i] 03:55 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Fokus právo "N" [i] 07:00 Profesionál [i] 07:20 Polícia [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Pre materské školy: Holič Britva a duch Vydriduch [i] 09:00 Najriskantnejšie technické operácie: 20 tonové oko [i] 09:50 Starý včelár [i] 10:55 Svätá omša na sviatok Všetkých svätých [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Na vysokej skale: Krásna Ľudmila [i] 14:00 Večer pod lampou [i] 16:10 Obchod na korze [i] 18:15 Niesť svoj kríž [i] 18:40 Sviatočné slovo: Všetkých svätých [i] 18:45 Večerníček: Kapitán a jeho kuchár [i] 18:50 Macko Uško: Hojdačka [i] 19:00 Bolek a Lolek na divokom západe: Naháňačka [i] 19:10 Doma chutí najlepšie: Christ en Lousiane [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Exponáty alebo príbehy z kaštieľa [i] 21:10 Kinorama [i] 21:35 Góly - body - sekundy [i] 21:40 Počasie [i] 21:50 Hlavná stanica [i] 23:40 Giuseppe Verdi Messa da Requiem [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 01:50 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:55 Nakupuje vám to [i] 06:10 Panelák: Váza [i] 07:40 King Kong [i] 11:40 Kráľ zbojníkov Robin Hood [i] 14:45 Chodiaca katastrofa [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ - PREMIÉRA: Musíš odísť! [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:05 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Dušičky [i] 21:50 LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT [i] 23:15 Next [i] 01:25 Halloween II. [i] 03:30 King Kong [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 SVET ZÁZRAKOV [i] 05:45 Griffinovci VIII. 12 [i] 06:05 Miesto činu Frankfurt: Nebezpečná svedkyňa [i] 07:45 Magnum IV. 22 [i] 08:45 Simpsonovci XVII. 21,22/22 [i] 09:40 Griffinovci VIII. 13 [i] 10:10 Zločinné úmysly VII. 11,12 [i] 11:55 Profesionáli: Brat [i] 12:50 Slnečno, sem-tam vraždy 9 [i] 13:45 Modrí templári II. 15 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 27 [i] 15:45 Simpsonovci XVII. 21,22/22 [i] 16:45 Kráľ zbojníkov Robin Hood [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 MOVE UP! [i] 21:55 X FACTOR USA 2013 [i] 02:00 Walking Dead III. 14 [i] 02:40 Špeciálne komando IV. 17,18 [i] 04:05 BOXER 1/13 [i] 04:50 Navarro III. 1/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Ten, kdo tě chrání II. 7 [i] 08:15 Jak prosté I. 20 [i] 09:15 Posel ztracených duší II. 18 [i] 10:15 Drzá Jordan II. 11 [i] 11:15 Společná terapie I. 11 [i] 12:10 Ten, kdo tě chrání II. 8 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba LA III. 23 [i] 14:05 Numb3rs Ii. 10 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 18 [i] 16:00 Drzá Jordan II. 12 [i] 17:00 Společná terapie I. 12 [i] 18:00 Jak prosté I. 21 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 24 [i] 20:00 Numb3rs Ii. 11 [i] 21:00 Havaj 5-0 I. 3 [i] 21:55 Profil zločinu IV. 6 [i] 23:05 Californication VI. 1 [i] 23:40 Californication VI. 2 [i] 00:15 Námořní vyšetřovací služba VII. 4 [i] 01:05 Havaj 5-0 I. 3 [i] 01:55 Profil zločinu IV. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Tunel do minulosti [i] 06:00 Jak se to dělá: Detektory kovů [i] 06:25 Králové aukcí: Vyhlášení nezávislosti/přívěsný vůz [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 21 [i] 07:15 Špinavé práce 64 [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Poslední hodina [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Prosívání hlíny [i] 09:55 Americké zbraně: Rodinné zbraně [i] 10:50 Jak to dělají? 1 [i] 11:15 Jak se to dělá: Voskové figuríny/vysouvací rolety/suché pečivo/cínové korbele [i] 11:40 Bořiči mýtů: Katastrofa v kanalizační rouře [i] 12:35 Mimořádné projekty: Abu Dhabi [i] 13:30 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 2 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Tonův dobrý instinkt [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Stará dobrá hotovost [i] 15:20 Králové aukcí: Železná panna/T-Bucket Roadster z roku 1917 [i] 15:50 Králové aukcí: Zbraně Johna Waynea/Omnibot 2000 [i] 16:15 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 3 [i] 17:10 Nutné k přežití: Alabama [i] 18:05 Králové aukcí: Elvisův náramek/Kolumbovy lodě ze stříbra [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 11 [i] 19:00 Jak se to dělá: Voskové figuríny/vysouvací rolety/suché pečivo/cínové korbele [i] 19:30 Jak se to dělá: Umělohmotné kelímky a příbory, make-up pro zvláštní efekty, zlato a harfy [i] 20:00 Krizové situace pod kontrolou 1 [i] 21:00 Zvědavost: Vývoj lidstva [i] 22:00 Zakázané: Podivné zbožňování [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 00:00 Kouzlo vědy: Dělová koule [i] 00:30 Kouzlo vědy: Nebezpečný pád [i] 00:55 Krizové situace pod kontrolou 1 [i] 01:50 Zvědavost: Vývoj lidstva [i] 02:50 Zakázané: Podivné zbožňování [i] 03:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 04:45 Jak to dělají? 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery II: Světlé zítřky 22/22 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:15 Příběhy slavných - Petr Haničinec [i] 11:05 Život na zámku: Půlnoční kovboj 43/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Hercule Poirot [i] 16:05 Postřehy odjinud [i] 16:15 AZ-kvíz [i] 16:40 Malá farma: Orba koněm [i] 17:05 Besipky: Zrak [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Deník Dity P. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Sanitka 2 9/13 [i] 21:00 13. komnata Michala Zelenky [i] 21:29 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Tak neváhej a toč speciál [i] 23:10 Cesty k úspěchu [i] 23:15 Kriminálka Paříž: Mistrovo plátno 77/92 [i] 00:00 Pusu, pusu, pusu! [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:25 Sama doma - [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pán času IV: Komplicové 1/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Lidské tělo: Jak se natáčel cyklus [i] 10:00 Putování pakoňů očima skrytých kamer: Cesta 1/2 [i] 10:55 Jak se žije jednovaječným dvojčatům podle Olgy Sommerové [i] 11:10 Energie pro třetí tisíciletí [i] 12:00 Na plovárně s Garrickem Ohlssonem [i] 12:25 Chcete mě? ZJ [i] 12:55 Po stopách amazonských [i] 13:25 Vysoké Tatry - divočina zamrzlá v čase [i] 14:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:05 Zemské jádro [i] 16:05 Cíl cesty: potápění: Rudé moře 2/4 [i] 17:00 Bohoslužba z chrámu Všech svatých na Pražském hradě [i] 18:15 Červený trpaslík: Nanarchie 44/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood IV: Pravda a následky 16/22 [i] 19:40 Etiketa - [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Madagaskar: Ztracené světy 2/3 [i] 21:00 Uvnitř lidského těla: Zrození [i] 21:55 Pozor, vizita! [i] 23:20 Jistě, pane premiére: Muž přes palubu 9/16 [i] 23:55 Birdy [i] 01:50 Zločin II 9/10 [i] 02:50 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 03:00 Pravda Fairaizlova [i] 03:55 Podivuhodný svět [i] 04:20 Zašlapané projekty [i] 04:40 Československo, mon amour [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2479 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Tanec na tenkém ledě 446 [i] 11:00 Dva a půl chlapa VIII 12 [i] 11:25 Průměrňákovi II 19 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI III 10 [i] 13:30 Odložené případy II: Les 23 [i] 14:30 Dr. House VII: Sobectví 2 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Milosrdné lži 93 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VIII 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II: Hlavolam 21 [i] 18:30 Ulice 2480 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek VI [i] 21:30 Protiúder [i] 23:30 Pokrevní bratři 2 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Vrchní sestra II 6 [i] 03:00 Dva a půl chlapa VIII 13 [i] 03:20 P. F. [i] 04:35 Andílci 82 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk I: Karlotta 22 [i] 07:15 Kutil Tim VIII: Zachraňte železářství 21 [i] 08:05 Alf II: Alfovo druhé já 21 [i] 08:50 To je vražda, napsala V: Ničivá zeleň 6 [i] 09:55 Policie Hamburk II: Na útěku 1 [i] 10:55 Mrtvá a živá 2/2 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IV: Závazek 11 [i] 14:10 Doktor z hor: Nové příběhy II: Mateřské instinkty 9 [i] 15:10 Žena zákona 1 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Duel [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 Street Kings [i] 01:25 Hra na schovávanou [i] 03:25 Doktor z hor: Nové příběhy II: Mateřské instinkty 9 [i] 04:10 Walker, Texas Ranger IV: Závazek 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 V objatí hodvábu 44/200 [i] 05:40 Slzy Bosporu 69/102 [i] 06:25 Rebeli II. 177/225 [i] 07:15 Túžba tela 58/143 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Perla Orientu 88 [i] 10:45 Sila 50 [i] 11:55 V objatí hodvábu 45/200 [i] 12:50 Sultán [i] 14:05 V siedmom nebi III. 20/22 [i] 15:05 Čaro lásky 82/90 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 48-49/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:40 SILA 51 [i] 22:50 Žiť po svojom [i] 00:50 Vzájomné objatia [i] 02:35 Priatelia [i] 03:15 Ružové okuliare [i] 04:15 V objatí hodvábu 45/200 [i] 04:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 31/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Poznáš muže svých snů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Naboso [i] 14:05 Zmražená pojistka [i] 16:05 Prázdniny za všechny prachy [i] 17:50 Ali [i] 20:30 Holky na hlídání [i] 22:00 Samec [i] 23:40 Osudová hra [i] 01:20 Mechanik zabiják [i] 02:50 Turnaj zabijáků [i] 04:25 Létající dýky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Snooker [i] 12:30 Snooker [i] 15:30 Eurosport Top 10 [i] 16:00 Fotbal [i] 19:00 Bowling [i] 20:00 Silové sporty [i] 21:00 Box [i] 23:00 Bowling [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Motorsport [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Muzikální duch / Létající humanoid 8 [i] 06:20 Fakta nebo fikce 1: Běh Velké nohy / Útok mimozemšťana 9 [i] 07:20 Kauzy podle Kate 2: Podvod 3 [i] 08:20 Dobrá manželka 3: Kontrolní komise 19 [i] 09:20 Bratři a sestry 5: Romantická noc 9 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 15: Vražda nevinnosti 2 [i] 12:20 Super cyklón [i] 14:10 Junior [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 15: Smrt a primadony 4 [i] 18:20 Městečko Haven 3: Je toho nad hlavu 4 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a velmi, velmi starý muž 5 [i] 20:20 Kauzy podle Kate 2: Úkryt 5 [i] 21:20 Vřískot 3 [i] 23:40 Scary Movie: Děsnej biják [i] 01:30 Dobrá manželka 3: Naprostá lež 20 [i] 02:25 Fakta nebo fikce 1: Běh Velké nohy / Útok mimozemšťana 9 [i] 03:20 Námořní hlídka 5: Černé lety 7 [i] 04:15 Kauzy podle Kate 2: Úkryt 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zemské jádro [i] 06:00 Top 10 - Architekti 3 [i] 06:30 Top 10 - Architekti 4 [i] 07:00 Sportovní vozy 1 [i] 08:05 Jamieho revoluce ve stravování 3 [i] 09:00 Sběrači: Glen a Lisa 19 [i] 09:55 Utajený šéf: Francesco Group 4 [i] 10:55 Planeta lidí: Horské regiony - život ve vzácném vzduchu 5 [i] 11:55 Zvířecí rekordmani 19 [i] 12:55 Země z ptačí perspektivy: Dvě křídla na Zemi 6 [i] 14:00 Věda nebo pověra [i] 14:55 Divoké zločiny 2 [i] 15:10 Ledová brigáda 5 [i] 15:35 Ledová brigáda 6 [i] 16:00 Mistři písku 5 [i] 16:30 Mistři písku 6 [i] 17:00 Vášnivý jedlík - Hledání začíná 2