Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Modré z neba [i] 10:30 Chlapi neplačú [i] 11:35 Kobra 11 XI. 2/10 [i] 12:35 Mentalista V. 19/22 [i] 13:35 Dr. House VI. 2-3/22 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. 4/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad [i] 00:00 Kobra 11 XI. 2/10 [i] 00:55 Mentalista V. 19/22 [i] 01:40 Dr. House VI. 2-3/22 [i] 03:00 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 XI. 2/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Destinácia svet: Chile [i] 06:45 Podvodníci v akcii IV 9/10 [i] 07:15 Profesionáli V: Nedotknuteľný 2/5 [i] 08:10 Správy RTVS "N" [i] 09:00 Sila lásky V. 223 [i] 09:50 Asijina voľba 43/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:10 Asijina voľba 44/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Destinácia svet: Portugalsko-Španielsko [i] 17:10 Podvodníci v akcii IV 10/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kriminálka Staré Mesto II. 2/6 [i] 21:15 Wallander: Firewall 2/3 [i] 22:45 Reportéri [i] 23:15 Profesionáli V: Nedotknuteľný 2/5 [i] 00:05 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Vraždiaci novinár [i] 00:35 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Unínska lúpež [i] 01:00 Wallander: Firewall 2/3 [i] 02:30 Dámsky klub [i] 04:00 Sila lásky V. 223 [i] 04:50 Asijina voľba 44/88 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Dvaja kamaráti [i] 09:00 Juraj Kubánka jubiluje: Juraj Kubánka [i] 09:50 Súčasné bývanie [i] 10:15 Maďarský magazín [i] 10:50 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 11:30 Obnovme si domov [i] 11:45 A3UM: MIESTNE OBYČAJE [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 12:55 Choreograf Juraj Kubánka jubiluje: Maľovaní zbojníci a tí druhí [i] 13:50 Senior klub [i] 14:20 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:45 Rómsky magazín [i] 15:15 Fokus právo "N" [i] 16:00 Sola scriptura I. [i] 17:00 Pamiatka reformácie [i] 18:30 Sviatočné slovo: Pamiatka reformácie [i] 18:45 Večerníček: Kapitán a jeho kuchár [i] 18:50 Macko Uško: Hniezdočko [i] 19:00 Bolek a Lolek na divokom západe: Postrach Texasu [i] 19:10 Doma chutí najlepšie: Vachti a Trinidad [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Najriskantnejšie technické operácie: 20 tonové oko [i] 20:50 Spektrum vedy [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Večer pod lampou [i] 00:10 České milovanie: O láske k idolom [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Súdna sieň: Žobrali o jedlo [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Nevlastná dcéra [i] 09:30 Panelák: „Bársjaké“ veci [i] 11:00 Dom snov VIII. 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti III. 1/15 [i] 13:30 Kosti V. 10 [i] 14:30 Vtierka Castle III. 8 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ: Stratený brat [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:05 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Váza [i] 21:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 4 [i] 22:45 Vyvolení - Dom snov - PREMIÉRA [i] 00:10 Gigolovia III. [i] 01:20 Kosti V. 10 [i] 02:20 Hawaii 5.0 II. 9 [i] 03:10 BRATISLAVA Deň a Noc [i] 03:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 12 [i] 04:30 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 SVET ZÁZRAKOV [i] 06:05 Miesto činu Brémy: Tiene [i] 07:40 Magnum IV. 21 [i] 08:40 Simpsonovci XVII. 19,20 [i] 09:40 Griffinovci VIII. 12 [i] 10:05 Zločinné úmysly VII. 9,10 [i] 12:00 Profesionáli: Návrat Rabiho [i] 12:50 Slnečno, sem-tam vraždy 8 [i] 13:55 Modrí templári II. 14 [i] 14:50 Kutyil s.r.o. 26 [i] 15:50 Simpsonovci XVII. 19,20 [i] 16:50 Panelák: „Bársjaké“ veci [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:50 Profesionáli: Brat [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 12,13 [i] 22:20 Hawaii 5.0 II. 9 [i] 23:20 Bad Boys 18 [i] 00:20 Ochrancovia 18/18 [i] 01:15 Navarro IV. 8 [i] 02:50 Kojak II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Ten, kdo tě chrání II. 6 [i] 08:15 Jak prosté I. 19 [i] 09:15 Posel ztracených duší II. 17 [i] 10:15 Drzá Jordan II. 10 [i] 11:15 Společná terapie I. 10 [i] 12:15 Ten, kdo tě chrání II. 7 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba LA III. 22 [i] 14:15 Numb3rs Ii. 9 [i] 15:15 Posel ztracených duší II. 17 [i] 16:15 Drzá Jordan II. 11 [i] 17:15 Společná terapie I. 11 [i] 18:10 Jak prosté I. 20 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA III. 23 [i] 20:05 Numb3rs Ii. 10 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 5 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 6 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 5 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 6 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 5 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 6 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA III. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Závod o včasné dokončení [i] 06:00 Jak se to dělá: Policejní odznaky [i] 06:25 Králové aukcí: Hra pinball Happy Days/zeď hanby [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Sázka [i] 07:15 Špinavé práce 63 [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Zápas s časem i s úlovkem [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Zlato, zbraně a medvědi [i] 09:55 Muži Yukonu: Poslední šance 1 [i] 10:50 Jak to dělají?: Navigační systém GPS/hliník [i] 11:15 Jak se to dělá: Kaviár z chovu/přívodní potrubí/motorkářské bundy/lopady a rýče [i] 11:40 Bořiči mýtů: Letadlo z lepicí pásky [i] 12:35 Mimořádné projekty: Tunel a přehrada v Peru [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Mikey chce odejít? [i] 14:25 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Existuje šestý smysl? [i] 15:20 Berte to jako varování: Milovníci výkonu [i] 16:15 Co se dělo dál? 9 [i] 16:45 Tovární linka 9 [i] 17:10 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 2 [i] 18:05 Králové aukcí 2 [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 10 [i] 19:00 Jak se to dělá: Kukuřičné placky/klikové hřídele/letadla do buše/kola jízdních kol [i] 19:30 Jak se to dělá: Automobilové motory, mouka, sklápěcí křesla a obálky [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Tonův dobrý instinkt [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Stará dobrá hotovost [i] 21:00 Zisk ze zabavených nemovitostí 5 [i] 21:30 Zisk ze zabavených nemovitostí 6 [i] 22:00 Bear Grylls: Únik z pekla 3 [i] 23:00 Muž, žena a divočina: Medvědí kuchyně [i] 00:00 Zločinecká impéria: Italská mafie [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Tonův dobrý instinkt [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Stará dobrá hotovost [i] 01:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 5 [i] 02:20 Zisk ze zabavených nemovitostí 6 [i] 02:50 Bear Grylls: Únik z pekla 3 [i] 03:50 Muž, žena a divočina: Medvědí kuchyně [i] 04:45 Jak to dělají?: Navigační systém GPS/hliník [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery II: Nikdy víc, pane pravý 21/22 [i] 09:45 Pošta pro tebe [i] 10:45 Polopatě [i] 11:30 Na cestě po Zlatiboru [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Podfukáři IV 1/6 [i] 15:10 Bolkoviny [i] 15:55 Cestománie [i] 16:25 AZ-kvíz [i] 16:50 Uvolněte se, prosím [i] 17:35 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Ďáblova lest: Noc hadů 1/3 [i] 21:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:04 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:05 Hercule Poirot [i] 23:55 Inspektor Rebus: Zraněné duše 3/4 [i] 01:35 Postřehy odjinud [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:45 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: III 6/13 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Po stopách amazonských [i] 09:40 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 10:10 Daleko od ní [i] 11:55 Emoce a my: Emoce a moc 8/13 [i] 12:25 Cizinec je našinec [i] 12:55 Přežít! [i] 13:45 Architektura: Tojo Ito a mediatéka v japonské 18/45 [i] 14:10 Mýty a fakta historie: Evropská hvězda Edvarda Beneše [i] 15:10 Království divočiny: Ze života medvědů 1/5 [i] 15:40 Objevování planety Oceán: Ráj lachtanů 6/13 [i] 16:30 Zázračná planeta: Madagaskar: Ostrov zázraků 1/3 [i] 17:20 Červený trpaslík: Epidém 43/52 [i] 17:50 Pán času IV: Komplicové 1/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood IV: Velké nedorozumění 15/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Putování pakoňů očima skrytých kamer: Cesta 1/2 [i] 21:00 Panství Downton III 9/10 [i] 21:55 Hra o trůny: Baelor 9/10 [i] 22:50 Zločin II 9/10 [i] 23:50 Queer: El Medvědo [i] 00:15 Pološero - Malí lidé [i] 00:45 Bratři a sestry V: Milosrdná lež 3/22 [i] 01:25 Uchem jehly [i] 01:50 Cizinec je našinec [i] 02:20 Podivuhodný svět [i] 02:45 Pozor, natáčí se! [i] 03:40 Po stopách třetího odboje [i] 04:05 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:15 Zašlapané projekty [i] 04:35 Červený trpaslík: Epidém 43/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2478 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným: Helenka 84 [i] 11:00 Dva a půl chlapa VIII 11 [i] 11:25 Průměrňákovi II 18 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI III 9 [i] 13:35 Odložené případy II: Nejlepší přátelé 22 [i] 14:30 Dr. House VII: Co teď? 1 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Život je byznys 92 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VIII 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II: Všude červená 20 [i] 18:30 Ulice 2479 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Tanec na tenkém ledě 446 [i] 21:30 Kriminálka Miami X: Rodinný podnik 16 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Nejlepší z Brooklynu [i] 01:25 Novashopping 02:00 "V" II 6 [i] 02:50 Vrchní sestra II 5 [i] 03:30 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 04:25 Andílci 81 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Policie Hamburk I: Dlouhá cesta zpátky 21 [i] 07:35 Kutil Tim VIII: Sousedé 20 [i] 08:20 Alf II: Stěhování 20 [i] 09:05 To je vražda, napsala V: Hornický masakr 5 [i] 10:10 Policie Hamburk I: Karlotta 22 [i] 11:10 Mrtvá a živá 1/2 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger IV: Divoká voda 2/2 [i] 14:20 Doktor z hor: Nové příběhy II: Chybami se člověk učí 8 [i] 15:20 Big Ben IV: Válka hvězd 13 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Výzva [i] 21:35 Křižovatky života: Nezletilý otec [i] 22:40 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Sbohem, táto 9 [i] 23:35 Myšlenky zločince II 4 [i] 00:35 Slunečno, místy vraždy I: Dvojník 6 [i] 01:30 Doktor z hor: Nové příběhy II: Chybami se člověk učí 8 [i] 02:15 Walker, Texas Ranger IV: Divoká voda 2/2 [i] 03:05 Firma: Kapitola dvacátá 20 [i] 03:45 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 V objatí hodvábu 43/200 [i] 05:55 Dr. Oz II. [i] 06:40 Rebeli II. 176/225 [i] 07:30 Túžba tela 57/143 [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Dr. Oz II. [i] 11:00 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:10 V objatí hodvábu 44/200 [i] 13:00 Slzy Bosporu 69/102 [i] 14:10 V siedmom nebi III. 19/22 [i] 15:05 Čaro lásky 81/90 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 46-47/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 50 [i] 22:30 Perla Orientu 88 [i] 23:35 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 1/10 [i] 00:40 Sex v meste IV. 12/18 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:55 Adela show [i] 02:20 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 1/10 [i] 03:15 Sex v meste IV. 12/18 [i] 03:45 Smotánka [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Sexy 40 [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Milenec je zločinec! [i] 13:50 Mein Kampf [i] 15:55 Naboso [i] 17:55 Zmražená pojistka [i] 19:50 Létající dýky [i] 21:30 Turnaj zabijáků [i] 23:10 Mechanik zabiják [i] 00:45 Halloween 2 [i] 02:25 Prázdná kolébka [i] 04:10 Ledová sklizeň [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 16:00 Fotbal [i] 17:15 Fotbal [i] 18:30