TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 XI. 1/10 [i] 11:45 Mentalista V. 18/22 [i] 12:45 Dr. House VI. 1/22 [i] 13:45 Krok za krokom IV. 2/24 [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. 3/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Modré z neba [i] 22:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad [i] 23:30 Kobra 11 XI. 1/10 [i] 00:30 Mentalista V. 18/22 [i] 01:20 Dr. House VI. 1/22 [i] 02:00 Krok za krokom IV. 2/24 [i] 02:20 Dvojnásobné obvinenie [i] 04:00 Kobra 11 XI. 1/10 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:40 Destinácia svet: Mongolsko- po stopách nomádov [i] 06:30 Podvodníci v akcii IV 8/10 [i] 06:55 Profesionáli V: Tajomný hlas 1/5 [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 222 [i] 09:50 Asijina voľba 42/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Postav dom, zasaď strom [i] 14:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dôvera [i] 15:10 Asijina voľba 43/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Destinácia svet: Chile [i] 17:10 Podvodníci v akcii IV 9/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Talentovaný pán Ripley [i] 22:30 Poviedka o policajtovi [i] 00:20 Profesionáli V: Tajomný hlas 1/5 [i] 01:10 Reportéri [i] 01:35 Slovensko v obrazoch [i] 02:00 Dámsky klub [i] 03:30 Sila lásky V. 222 [i] 04:20 Asijina voľba 43/88 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Národnostný dokument [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Ocko, šoféruj bezpečne [i] 09:00 Vojna ruží [i] 09:45 Koniari sveta: Zaianci [i] 10:10 Ukrajinský magazín [i] 10:45 Fokus zdravie "N" [i] 11:30 Ambulancia: Liečba myómov [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Kropaje potu a krása [i] 13:10 Harmónia podľa Vivaldiho [i] 14:20 Biela garda [i] 15:30 Kvarteto [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Energetika [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Súčasné bývanie [i] 18:25 Test magazín: LED a CFL úsporné zdroje svetla [i] 18:45 Večerníček: Kapitán a jeho kuchár [i] 18:50 Macko Uško: Zázračné čižmičky [i] 19:00 Bolek a Lolek na divokom západe: Ochrancovia zákona [i] 19:10 Doma chutí najlepšie: Leónie en Suisse [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Juraj Kubánka jubiluje: Juraj Kubánka [i] 20:50 Slováci na Piave [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Nová vlna v českom filme: "Žert" [i] 23:25 Polícia [i] 23:35 Profesionál [i] 23:55 Autosalón [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 01:15 ArtSpektrum [i] 01:20 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Súdna sieň: Zabili sme syna [i] 08:20 Nakupuje vám to [i] 08:35 Súdna sieň: Skvelý brat [i] 09:40 Panelák: Operácia Valkýra [i] 11:00 Dom snov VIII. 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:35 Kosti II. 21 [i] 13:35 Kosti V. 9 [i] 14:35 Vtierka Castle III. 7 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ: Vegetariánka [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:05 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: „Bársjaké“ veci [i] 21:50 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 8 [i] 22:50 Vtierka Castle V. 11 [i] 23:50 Vtierka Castle III. 18 [i] 00:50 Kosti VII. 12,13/13 [i] 02:45 Slnečno, sem-tam vraždy 13/13 [i] 03:25 BRATISLAVA Deň a Noc [i] 04:05 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 8 [i] 04:45 Kosti V. 9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 SVET ZÁZRAKOV [i] 06:05 Miesto činu Brémy: Záverečný zápas [i] 07:40 Magnum IV. 20 [i] 08:40 Simpsonovci XVII. 17,18 [i] 09:40 Griffinovci VIII. 11 [i] 10:05 Zločinné úmysly VII. 7,8 [i] 12:00 Profesionáli: SBS-kár [i] 12:55 Slnečno, sem-tam vraždy 7 [i] 13:55 Modrí templári II. 13 [i] 14:50 Kutyil s.r.o. 25 [i] 15:55 Simpsonovci XVII. 17,18 [i] 16:50 Panelák: Operácia Valkýra [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:50 Profesionáli: Návrat Rabiho [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Kosti VII. 12,13/13 [i] 22:25 Mafstory: Banková lúpež, Mrakodrap v Mederi 20,21 [i] 00:30 Sliediči 9 [i] 01:30 Navarro IV. 7 [i] 03:10 Kojak II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Ten, kdo tě chrání II. 5 [i] 08:15 Jak prosté I. 18 [i] 09:15 Posel ztracených duší II. 16 [i] 10:15 Drzá Jordan II. 9 [i] 11:15 Společná terapie I. 9 [i] 12:10 Ten, kdo tě chrání II. 6 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba LA III. 21 [i] 14:05 Numb3rs Ii. 8 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 16 [i] 16:00 Drzá Jordan II. 10 [i] 17:00 Společná terapie I. 10 [i] 18:00 Jak prosté I. 19 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 22 [i] 20:00 Numb3rs Ii. 9 [i] 21:00 Vzpomínky II. 3 [i] 22:00 Bez hranic I. 8 [i] 23:05 Myšlenky zločince VIII. 9 [i] 00:00 Myšlenky zločince VIII. 10 [i] 01:00 Bez hranic I. 8 [i] 02:00 Vzpomínky II. 3 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA III. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Extrémní surfování [i] 06:00 Jak se to dělá: Autosoučástky z uhlíkových vláken [i] 06:25 Králové aukcí: Napoleonovo zrcadlo/skautský plakát z první světové války [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Dům polygamisty [i] 07:15 Špinavé práce 62 [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Změna proudů [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Komu se nelení, tomu se zelení [i] 09:55 Načerno pálený alkohol: Za dveřmi zákon [i] 10:50 Jak to dělají?: Džínovina/skleničky na víno [i] 11:15 Jak se to dělá: Čokoládové mince/podlahové topení/šlapací auta/latexové meče [i] 11:40 Bořiči mýtů: Létající gilotina [i] 12:35 Mimořádné projekty: Panamský průplav [i] 13:30 Největší tankové bitvy: Bitva o Stalingrad [i] 14:25 Největší tankové bitvy: Tankové eso: Ludwig Bauer [i] 15:20 Ed Stafford: Nahý a napospas osudu 3 [i] 16:15 Auto versus divočina: Přes řeku [i] 17:10 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 1 [i] 18:05 Králové aukcí 1 [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Vúdú na prodej [i] 19:00 Jak se to dělá: Vábničky na zvěř/majonéza/ žiletky/ochranný žiletkový strojek [i] 19:30 Jak se to dělá: Keramické dlaždičky, matky, ocelová kování a skateboardy [i] 20:00 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Existuje šestý smysl? [i] 21:00 Mimozemšťané – nejúplnější průvodce: Co lze očekávat [i] 22:00 Záhady mimozemšťanů: Corina Sables [i] 23:00 Superlidé Stana Leeho: Lidský vlk [i] 00:00 Strašení: Zkoumání legendy [i] 00:55 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Existuje šestý smysl? [i] 01:50 Mimozemšťané – nejúplnější průvodce: Co lze očekávat [i] 02:50 Záhady mimozemšťanů: Corina Sables [i] 03:50 Superlidé Stana Leeho: Lidský vlk [i] 04:45 Jak to dělají?: Džínovina/skleničky na víno [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Domácí zoo [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery II: Změna větru 20/22 [i] 09:45 O Všudybylovi [i] 10:45 O chytrém Honzovi [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Princezna Slonbidlo [i] 15:20 Marie Růžička 2/2 [i] 16:25 AZ-kvíz [i] 16:50 Uvolněte se, prosím [i] 17:35 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Četnické humoresky [i] 21:30 Cirkus Bukowsky 1/6 [i] 22:20 Nadměrné maličkosti [i] 22:53 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:55 Tělo jako důkaz II: Jako kus ledu 9/16 [i] 23:40 MI5 2/16 [i] 00:35 Všechnopárty [i] 01:15 AZ-kvíz [i] 01:40 Postřehy odjinud [i] 01:50 Pod pokličkou [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:45 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: III 5/13 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pán času III: Poslední z Pánů času 13/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Paříž 3/3 [i] 10:10 Pevnosti: Stříbrná hora [i] 10:30 Letečtí stíhači v boji: Peklo nad [i] 11:20 Putování za muzikou [i] 11:45 Chcete je? ZJ [i] 11:50 Folklorika [i] 12:20 Ochránce [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 12:55 Náš venkov: Sousedé [i] 13:25 Kvarteto [i] 13:50 Energie pro třetí tisíciletí [i] 14:35 Lidské tělo: Jak se natáčel cyklus [i] 15:30 Moje rodina IX: Školení 9/11 [i] 16:00 Klíč [i] 16:30 Jistě, pane premiére: Jeden z nás? 8/16 [i] 17:00 Červený trpaslík: Žádná legrace 42/52 [i] 17:30 Pán času: Plavba zatracených [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood IV: Čeho je moc, toho je příliš 14/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Turecko, most mezi Evropou a Asií [i] 21:00 Na cestě po Zlatiboru [i] 21:30 Deník Dity P. [i] 22:00 Učitel tance [i] 23:45 Kanadská soda [i] 00:05 Vysoké Tatry - divočina zamrzlá v čase [i] 01:00 Království hraček [i] 01:30 Ekoprůkopníci: Jak chránit les [i] 01:45 Nedej se: Ztrácíme půdu pod nohama [i] 02:15 Podivuhodný svět [i] 02:45 Naivní cesty naivního malíře [i] 02:55 Intolerance [i] 03:25 Zašlapané projekty [i] 03:40 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 04:10 Červený trpaslík: Žádná legrace 42/52 [i] 04:40 Pán času: Plavba zatracených [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2477 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Peklo vypadá jinak 445 [i] 11:00 Dva a půl chlapa VIII 10 [i] 11:25 Průměrňákovi II 17 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI III 8 [i] 13:35 Odložené případy II: Noční nestvůry 21 [i] 14:30 Dr. House VI: Pomozte 22 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Hledá se sestra 91 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VIII 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II: Krvavé peníze 19 [i] 18:30 Ulice 2478 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Helenka 84 [i] 21:30 Comeback: Těžká hodina [i] 22:00 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Krvavá stopa [i] 01:10 "V" II 5 [i] 01:50 Novashopping 02:30 Vrchní sestra II 4 [i] 03:10 Střepiny [i] 03:35 Áčko: Zničilo mě podnikání [i] 04:25 Andílci 80 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Policie Hamburk I: Otřesy 20 [i] 07:35 Kutil Tim VIII: Marná lásky snaha 2/2 [i] 08:20 Alf II: Rváč 19 [i] 09:05 To je vražda, napsala V: Sněhově bílá, krvavě rudá 4 [i] 10:10 Policie Hamburk I: Dlouhá cesta zpátky 21 [i] 11:10 Strýček Buck [i] 13:20 Walker, Texas Ranger IV: Divoká voda 1/2 [i] 14:20 Doktor z hor: Nové příběhy II: Vnitřní život 7 [i] 15:20 Big Ben IV: Sport zabíjí 12 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Něco je jinak 219 [i] 21:45 Už dost, šéfe! [i] 22:50 Kriminálka Stuttgart IV: Nevěrník 8 [i] 23:50 Myšlenky zločince II 3 [i] 00:50 Nedokonalé zločiny III: Na shledanou, kapitáne 1 [i] 01:55 Doktor z hor: Nové příběhy II: Vnitřní život 7 [i] 02:40 Walker, Texas Ranger IV: Divoká voda 1/2 [i] 03:25 Firma: Kapitola devatenáctá 19 [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 V objatí hodvábu 42/200 [i] 05:45 Slzy Bosporu 68/102 [i] 06:30 Rebeli II. 175/225 [i] 07:20 Túžba tela 56/143 [i] 08:35 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Perla Orientu 87 [i] 10:55 Sila 49 [i] 12:05 V objatí hodvábu 43/200 [i] 12:55 Sultán [i] 14:10 V siedmom nebi III. 18/22 [i] 15:05 Čaro lásky 80/90 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 44-45/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Dvojnásobné obvinenie [i] 22:40 Čas zabiť [i] 01:30 Sex v meste IV. 11/18 [i] 02:00 Priatelia [i] 02:40 Adela show [i] 03:10 Sex v meste IV. 11/18 [i] 03:40 Smotánka [i] 04:15 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Krása na scéně [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Velmi ženatý Malcolm [i] 13:45 Dračí klon