TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 XI.: Na život a na smrť [i] 12:45 Dr. House V. 24/24 [i] 13:45 Krok za krokom IV. 1/24 [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. 2/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad [i] 00:00 Kobra 11 XI.: Na život a na smrť [i] 01:40 Dr. House V. 24/24 [i] 02:20 FARMA [i] 03:10 Kobra 11 XI.: Na život a na smrť [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Destinácia svet: Kanada [i] 06:35 Podvodníci v akcii IV 7/10 [i] 07:05 Profesionáli IV: Vojna agentov 13/13 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Sila lásky V. 221 [i] 09:50 Asijina voľba 41/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Hurá do záhrady [i] 15:10 Asijina voľba 42/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Destinácia svet: Mongolsko- po stopách nomádov [i] 17:10 Podvodníci v akcii IV 8/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Sanitka II. 8/13 [i] 22:30 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Vraždiaci novinár [i] 22:55 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Unínska lúpež [i] 23:25 Profesionáli IV: Vojna agentov 13/13 [i] 00:15 O 5 minút 12 [i] 01:20 Dámsky klub [i] 02:55 Sila lásky V. 221 [i] 03:45 Asijina voľba 42/88 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop! [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Prasiatko [i] 09:00 Výnimočné ženy: Josephine Baker [i] 09:50 Vašimi očami: USA: Louisiana [i] 10:15 Národnostný magazín mix: Nemecký [i] 10:45 Fokus práca "N" [i] 11:30 Športové ozveny [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Tanečné miniatúry [i] 13:20 Postup [i] 14:30 VAT - Veda a technika [i] 15:05 Família: Família - Makovienka [i] 15:35 Orientácie [i] 16:00 Ukrajinský magazín [i] 16:25 Veda v Európe II: Antimalariká [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Koniari sveta: Zaianci [i] 18:30 Obnovme si domov [i] 18:45 Večerníček: Kapitán a jeho kuchár [i] 18:50 Macko Uško: Starenka [i] 19:00 Rozprávky Bolka a Lolka: Snehová kráľovná [i] 19:05 Ja a moja rodina [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Vojna ruží [i] 20:45 Ambulancia: Liečba myómov [i] 21:10 GEN.sk: Ladislav Košťál [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Biela garda [i] 23:05 Umenie 2013: Literatúra [i] 23:35 Kinorama [i] 00:00 Tempo [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i] 01:15 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Súdna sieň: Nie si chorá! [i] 08:20 Nakupuje vám to [i] 08:35 Súdna sieň: Spopolnená svokra [i] 09:40 Panelák: Fotky [i] 11:00 Dom snov VIII. 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:35 Kosti II. 20 [i] 13:35 Kosti V. 8 [i] 14:30 Vtierka Castle III. 6 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ: Švihnutá matka [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:05 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Operácia Valkýra [i] 21:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 3 [i] 22:45 Vyvolení - Dom snov - PREMIÉRA [i] 00:10 Kosti V. 8 [i] 01:10 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 3 [i] 02:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 03:40 BRATISLAVA Deň a Noc [i] 04:20 KRIMI 04:45 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 V uliciach San Francisca 118,119/119 [i] 07:40 Magnum IV. 19 [i] 08:40 Simpsonovci XVII. 15,16 [i] 09:40 Griffinovci VIII. 10 [i] 10:05 Zločinné úmysly VII. 5,6 [i] 12:00 Profesionáli: Detektívka [i] 13:00 Slnečno, sem-tam vraždy 6 [i] 14:00 Modrí templári II. 12 [i] 14:55 Kutyil s.r.o. 24 [i] 15:55 Simpsonovci XVII. 15,16 [i] 16:50 Panelák: Fotky [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:50 Profesionáli: SBS-kár [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 3 [i] 21:30 Lovci nacistov 5 [i] 22:40 Letecké katastrofy XI. 3 [i] 23:50 Agentka bez minulosti II. 9 [i] 00:45 Ochrancovia 17 [i] 01:40 Navarro IV. 6 [i] 03:15 Kojak II. [i] 04:50 Akty X IV. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedkyně VI. 17 [i] 07:30 Ten, kdo tě chrání II. 4 [i] 08:30 Jak prosté I. 17 [i] 09:25 Posel ztracených duší II. 15 [i] 10:20 Drzá Jordan II. 8 [i] 11:20 Společná terapie I. 8 [i] 12:15 Ten, kdo tě chrání II. 5 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba LA III. 20 [i] 14:15 Numb3rs Ii. 7 [i] 15:15 Posel ztracených duší II. 15 [i] 16:15 Drzá Jordan II. 9 [i] 17:15 Společná terapie I. 9 [i] 18:10 Jak prosté I. 18 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA III. 21 [i] 20:05 Numb3rs Ii. 8 [i] 21:00 Profilage Iv. 9 [i] 22:15 The Millionaire Tour - Feature Cut 1 [i] 23:55 Hannibal I. 9 [i] 00:55 Hannibal I. 10 [i] 01:55 Profilage Iv. 9 [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Zaostřeno na tunel [i] 06:00 Jak se to dělá: Kombinované klíče [i] 06:25 Králové aukcí: Scvrklá hlava/dopis od MLK [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Včelín [i] 07:15 Špinavé práce 61 [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Nová krev u kormidla [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Bohaté ložisko [i] 09:55 Zlato Beringova moře: Stres ze zlata [i] 10:50 Jak to dělají?: Zrcadla/reklamní potisk vozidel [i] 11:15 Jak se to dělá: Průmyslová ocelová lana/živé stěny/velký formát [i] 11:40 Bořiči mýtů: Motorky a bazuky [i] 12:35 Mimořádné projekty: Most v Hong Kongu [i] 13:30 Pátá rychlost 7 [i] 14:00 Pátá rychlost 8 [i] 14:25 Dvojí přežití: Potíže v ráji [i] 15:20 Bear Grylls: Únik z pekla 4 [i] 16:15 Říční příšery: Rozparovač obličejů [i] 17:10 Nutné k přežití: Oregon [i] 18:05 Králové aukcí: Kytara Lese Paula/největší netopýr [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Hodně peněz za málo muziky [i] 19:00 Jak se to dělá: Struhadla na sýr/pálivá omáčka/stříbrné klenoty/ mexické židle [i] 19:30 Jak se to dělá: Prostorové komerční nápisy, podlahy z tvrdého dřeva, vlnité potrubí a matrace [i] 20:00 V nejhorším případě: Selhání brzd auta/ fyzický útok [i] 20:30 V nejhorším případě: Uvězněn v extrémním chladu [i] 21:00 Ed Stafford: Nahý a napospas osudu 3 [i] 22:00 Auto versus divočina: Přes řeku [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek: Tohle si nenecháme líbit [i] 00:00 Skvělé špinavé stroje 3 [i] 00:55 V nejhorším případě: Selhání brzd auta/ fyzický útok [i] 01:25 V nejhorším případě: Uvězněn v extrémním chladu [i] 01:50 Ed Stafford: Nahý a napospas osudu 3 [i] 02:50 Auto versus divočina: Přes řeku [i] 03:50 Nejnebezpečnější úlovek: Tohle si nenecháme líbit [i] 04:45 Jak to dělají?: Zrcadla/reklamní potisk vozidel [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery II: Nejlepší nepřítel 19/22 [i] 09:45 O zakletém hadovi [i] 10:45 Čertův švagr [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 O myrtové panně [i] 15:20 Marie Růžička 1/2 [i] 16:25 AZ-kvíz [i] 16:50 Uvolněte se, prosím [i] 17:35 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Nejlepší trapasy [i] 21:20 Příběhy slavných - Petr Haničinec [i] 22:10 Mezičas [i] 23:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:55 Hospoda U Druhé šance [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Postřehy odjinud [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 02:00 13. komnata Josefa Karase [i] 02:25 Sváteční slovo faráře a ředitele křesťanské televize Noe Leoše Ryšky [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Objevování planety Oceán: Ráj lachtanů 6/13 [i] 10:00 Chcete mě? ZJ [i] 10:30 Království divočiny: Ze života medvědů 1/5 [i] 11:00 Volynští [i] 11:55 Krásný ztráty [i] 12:25 Křesťanský magazín [i] 12:50 Příběhy, které svět nevidí [i] 13:20 Nedej se: Ztrácíme půdu pod nohama [i] 13:45 Chcete je? ZJ [i] 13:55 Cíl cesty: potápění: Rudé moře 2/4 [i] 14:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:30 Emoce a my: Emoce a moc 8/13 [i] 15:55 Generál Patton: Nemilosrdný velitel [i] 16:40 Letečtí stíhači v boji: Peklo nad [i] 17:25 Červený trpaslík: Stesk 41/52 [i] 17:55 Pán času III: Poslední z Pánů času 13/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood IV: Trocha prevence neuškodí 13/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Generál Patton: Americký blitzkrieg [i] 20:50 Přežít! [i] 21:45 Ve jménu vlasti: Křížová palba 9/13 [i] 22:35 Impérium - Mafie v Atlantic City: Belle Femme 9/12 [i] 23:25 Je to soda III 1/8 [i] 23:55 Californication VI: Šílení psi a Angličani 9/12 [i] 00:25 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 8/12 [i] 00:50 Sbohem, planeto Pluto [i] 01:40 Ochránce [i] 02:05 Chcete je? ZJ [i] 02:10 Všechno je to dar [i] 03:00 Intolerance "Honiti je naše potěšení" [i] 03:30 Žít a být [i] 03:50 Zašlapané projekty [i] 04:10 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 04:40 Červený trpaslík: Stesk 41/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2475, 2476 [i] 10:35 Gympl s (r)učením omezeným: Viróza 83 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI III 7 [i] 13:30 Odložené případy II: Kensington 20 [i] 14:30 Dr. House VI: Balast 21 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Koktejl naděje 90 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VIII 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II: Rudá voda 18 [i] 18:30 Ulice 2477 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Peklo vypadá jinak 445 [i] 21:30 Víkend: Experti [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 22:50 Vzpomínky 22 [i] 23:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Rychlovka 11 [i] 00:30 "V" II 4 [i] 01:15 Novashopping 01:55 Vrchní sestra II 3 [i] 02:35 Tipy ptáka Loskutáka [i] 02:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:25 Babicovy dobroty: Podzimní kouzla [i] 04:25 Andílci 79 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Nedokonalé zločiny II: Vražda ze zoufalství 15 [i] 07:20 Kutil Tim VIII: Marná lásky snaha 1/2 [i] 08:05 Alf II: Pes v domě 18 [i] 08:55 To je vražda, napsala V: Prázdniny pana Penroye 3 [i] 09:55 Policie Hamburk I: Otřesy 20 [i] 10:55 Láska na druhém konci [i] 13:20 Walker, Texas Ranger IV: Lynčování 8 [i] 14:20 Doktor z hor: Nové příběhy II: Je to jen dům 6 [i] 15:20 Big Ben IV: Sladké pokušení 11 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Zúčtování [i] 21:35 Drahá tchyně: Katastrofa 1 [i] 22:10 Partička [i] 22:50 Myšlenky zločince VII 10 [i] 23:50 Spravedlnost v krvi: Rodinná pouta 12 [i] 00:50 Nedokonalé zločiny II: Poslední zkouška 16 [i] 02:00 Doktor z hor: Nové příběhy II: Je to jen dům 6 [i] 02:45 Walker, Texas Ranger IV: Lynčování 8 [i] 03:30 Firma: Kapitola osmnáctá 18 [i] 04:15 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 V objatí hodvábu 41/200 [i] 05:55 Slzy Bosporu 67/102 [i] 06:40 Rebeli II. 174/225 [i] 07:25 Túžba tela 55/143 [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Perla Orientu 86 [i] 11:00 Sila 48 [i] 12:15 V objatí hodvábu 42/200 [i] 13:00 Slzy Bosporu 68/102 [i] 14:10 V siedmom nebi III. 17/22 [i] 15:05 Čaro lásky 79/90 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 42-43/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 49 [i] 22:30 Perla Orientu 87 [i] 23:35 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 10/10 [i] 00:40 Sex v meste IV. 10/18 [i] 01:15 Priatelia [i] 01:55 Adela show [i] 02:20 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 10/10 [i] 03:15 Sex v meste IV. 10/18 [i] 03:40 Smotánka [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Nikdy to nevzdávej! [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 13:45 Mám rád Huckabees [i] 15:45 Velmi ženatý Malcolm [i] 17:25 Dračí klon