TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Hrátky s čertem [i] 07:40 Tučniaky z Madagaskaru III. 6/15 [i] 08:05 Čierny rytier [i] 10:00 FORMULA 1: Veľká cena Indie [i] 12:50 Žandár zo Saint Tropez [i] 15:00 Vrchní, prchni! [i] 16:55 Križovatka smrti [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Mechanik zabijak [i] 22:20 Smrtiaca zbraň [i] 00:20 Mechanik zabijak [i] 01:50 Hrozba z temnoty V. 11-12/22 [i] 03:10 Smrtiaca zbraň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:35 Počasie [i] 06:40 Dračie poviedky [i] 07:05 Flipper a Lopaka: Sucho 9/52 [i] 07:30 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Nenásytné žaby [i] 07:45 Bol raz jeden život 16/26 [i] 08:10 My sme malí muzikanti: Oknár Ozlomkrk 3/10 [i] 08:40 My sme malí muzikanti: V daždi 4/10 [i] 09:10 60 zabijakov divočiny 21/26 [i] 09:40 Autosalón [i] 10:15 Čarovné miesta Zeme: Madagaskar [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:30 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Smrť pani McGintyovej [i] 15:05 Zlatá klasika - režisér A.Lettrich: Prípad krásnej nerestnice [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:50 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Sokol a holubica 1/6 [i] 22:05 Sokol a holubica 2/6 [i] 23:45 Maigret: Maigret a spoločníčka [i] 01:30 Agatha Christie : Poirot: Smrť pani McGintyovej [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Jahodové jogurty [i] 09:50 Família: Família - Makovienka [i] 10:15 Noc v archíve: Drobnosti z obrazovky [i] 11:15 Handrigula [i] 12:25 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1930 - 1940 [i] 13:25 On air [i] 13:45 Orientácie [i] 14:10 Slovo [i] 14:20 Medzinárodný ekumenický koncert [i] 15:50 Anjeli strážni: Miroslava Žbirku [i] 16:20 Hokej - Extraliga [i] 19:10 Večerníček: Kapitán a jeho kuchár [i] 19:15 Macko Uško: Príručka [i] 19:25 Rozprávky Bolka a Lolka: Zakliaty zámok [i] 19:35 Ja a moja rodina: Stepanie Americká Indiánka v Kanade [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Divadlo nás baví - Len tak prišli [i] 20:10 Len tak prišli [i] 22:25 Odpískané [i] 23:10 Dvor bez slnka [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 01:05 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:05 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 4,5 [i] 08:00 Rozprávková jazda [i] 09:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 19/19 [i] 10:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 1/16 [i] 11:50 Vtierka Castle V. 10 [i] 12:50 Ground Zero: Koniec sveta [i] 14:50 Rýchli a zbesilí 4 [i] 17:15 Nové bývanie [i] 18:00 Cena je správna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:15 Vec: Počiatok [i] 01:40 Megahad útočí [i] 03:25 Vec: Počiatok [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:10 V uliciach San Francisca 114,115 [i] 08:00 Magnum IV. 17 [i] 09:00 A-Team 71 [i] 11:30 SVET ZÁZRAKOV [i] 14:20 Ice Road Truckers IV. 14 [i] 15:15 SVET ZÁZRAKOV [i] 16:00 Vyvolení - Dom snov - SÚBOJ [i] 18:00 Grošák [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Párna a nepárna [i] 23:00 Bozk smrti [i] 01:00 Vražedné čísla V. 8,9,10 [i] 03:35 Kojak II. [i] 04:20 Akty X III. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedkyně VI. 16 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba V. 13 [i] 08:30 Námořní vyšetřovací služba V. 14 [i] 09:30 Tajemná Calenda I. 4 [i] 11:00 Drzá Jordan V. 10 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba V. 15 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba V. 16 [i] 14:00 Posel ztracených duší V. 19 [i] 15:00 Jak prosté I. 13 [i] 15:55 Charlieho andílci: Na plný pecky 1 [i] 18:00 Rudá vdova I. 2 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 8 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 9 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 18 [i] 22:00 Hancock 1 [i] 23:55 Vzpomínky II. 2 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba V. 15 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba V. 16 [i] 02:35 CSI: New York VIII. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i] 06:00 Jak se to dělá: Teploměry [i] 06:25 Americký chopper: Motorky Pilot Pen a Ducati [i] 07:15 Americké zbraně: Odvaha a uznání [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pomsta mýtu [i] 09:05 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Existuje posmrtný život? [i] 09:55 Nejtěžší jízda na světě: Závod k pólu [i] 10:50 Největší tankové bitvy: Bitva o Stalingrad [i] 11:40 Největší tankové bitvy: Tankové eso: Ludwig Bauer [i] 12:35 Králové aukcí: Sportovní kartičky/Botellův obraz [i] 13:05 Králové aukcí: Potrhlý taxík/meč Olivera Northa [i] 13:30 Bitvy o zavazadla: Brnění a Drákula [i] 14:00 Bitvy o zavazadla: Poklady v bednách [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Peníze na udici [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Doba velkých amerických zisků [i] 15:20 Auto versus divočina: Výstup do oblak [i] 16:15 Bear Grylls: Únik z pekla 3 [i] 17:10 Pouliční psanci: Půlnoční jezdci [i] 18:05 Patrick Dempsey: Závod Le Mans 1 [i] 19:00 Jak se to dělá 13 [i] 19:30 Jak se to dělá: Brusné kotouče, kompost, žaluzie a mléko [i] 20:00 Říční příšery: Atomový vrah [i] 21:00 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 22:00 Mimozemské mumie [i] 23:00 Co se dělo dál? 7 [i] 23:30 Co se dělo dál? 8 [i] 00:00 Nejtajnější místa v Americe – stavby [i] 00:55 Mafiánská pravidla Loua Ferranteho [i] 01:50 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 02:50 Mimozemské mumie [i] 03:50 Co se dělo dál? 7 [i] 04:20 Co se dělo dál? 8 [i] 04:45 Nutné k přežití: Rumunsko [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Postřehy odjinud [i] 06:30 Hobby naší doby [i] 07:00 Okouzlení III 15/52 [i] 07:50 Námluvy komtesy Gladioly aneb Přistání ve skleníku [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku: Půlnoční kovboj 43/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Otázky Václava Moravce 2. část [i] 14:00 Plaváček [i] 15:20 Bouřlivé víno [i] 17:30 Hospoda U Druhé šance [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 České století [i] 21:20 168 hodin [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Psí kus [i] 23:15 Čas přílivu [i] 00:50 Manéž Bolka Polívky [i] 02:05 Kuchařská pohotovost [i] 02:30 Móda - Extravagance - Manýry [i] 02:55 Sedmikrásky Josefa Kainara [i] 03:35 Kolotoč melodií [i] 04:20 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí 13/13 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:25 Malí psouni objevují svět [i] 06:40 Včelka Mája [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1963 961/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 42 [i] 09:35 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva na Východě 2/2 [i] 10:35 Pevnosti: Olomouc [i] 10:55 Nedej se: Ztrácíme půdu pod nohama [i] 11:20 Ochránce [i] 11:50 Chcete mě? ZJ [i] 12:15 Divnopis [i] 12:25 Paříž 3/3 [i] 13:25 Kamera na cestách: Barma [i] 14:15 Sváteční slovo faráře a ředitele křesťanské televize Noe Leoše Ryšky [i] 14:20 Křesťanský magazín [i] 14:45 Uchem jehly [i] 15:15 Příběhy, které svět nevidí [i] 15:40 Ptáčata: Z hnízda ven 8/16 [i] 16:10 Objevování planety Oceán: Ráj lachtanů 6/13 [i] 17:00 Cíl cesty: potápění: Rudé moře 2/4 [i] 17:50 Emoce a my: Emoce a moc 8/13 [i] 18:15 Na plovárně s Garrickem Ohlssonem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí III 1/10 [i] 19:40 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 8/10 [i] 20:00 Domov aneb Kam směřuje naše cesta 2/2 [i] 21:05 Největší přání [i] 22:30 Policejní kolt vzor 357 [i] 00:35 Californication VI: Všichni jenom kritizujou 8/12 [i] 01:05 1 dolar za život [i] 01:55 Ochránce [i] 02:25 V zajetí vůle [i] 02:50 Útěky a odchody [i] 03:50 Kdo byl Přemysl Pitter? [i] 04:15 Slávek Volavý [i] 04:40 Moje rodina IX: Psí máma 8/11 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:50 Oggy a Škodíci [i] 06:00 Čarodějka Tara 24 [i] 06:25 Dinofroz 4 [i] 06:55 Bakugan 11 [i] 07:25 Hannah Montana III 23, 24 [i] 08:20 Jak vycvičit draky 4 [i] 08:45 Víkend: Láska s rizikem [i] 09:30 Mr. Bean: Dobrou noc, pane Beane [i] 10:00 Velká cena Indie [i] 12:35 Zítra to roztočíme, drahoušku...! [i] 14:35 Zápisník jedné lásky [i] 17:00 PRÁSK! [i] 17:45 Noc na Karlštejně [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Politika pro každého 26 [i] 21:35 Střepiny [i] 22:10 96 hodin [i] 00:00 Zítra to roztočíme, drahoušku...! [i] 01:35 Novashopping 02:10 Vrchní sestra II 2 [i] 02:50 Volejte Novu [i] 03:20 Áčko: Chtěl jsem emigrovat, protože jsem Rom [i] 04:25 Andílci 78 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Chima 16 [i] 07:40 Mistr Manny II: Zábava a hry; Podzimní listí 37 [i] 08:10 Tajemství války: Francouzský odboj 13 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vteřiny před vraždou: Nepohodlná svědkyně 1 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Nedělní receptář extra 13:25 Jste to, co jíte [i] 14:35 Danielle Steelová: Vzkaz z Vietnamu 1/2 [i] 16:35 Vraždy v Midsomeru XI: Čarodějův synovec [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:05 VyVolení - Noční show [i] 00:10 Neuvěřitelný Hulk [i] 02:20 Vraždy v Midsomeru XI: Čarodějův synovec [i] 03:55 Tajemství války: Francouzský odboj 13 [i] 04:50 Vteřiny před vraždou: Nepohodlná svědkyně 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 30/129 [i] 06:25 V Údolí divých ruží: Triumf lásky [i] 08:25 Ako chutí svet [i] 08:35 Veštiareň [i] 09:35 Čarodejnice IV. 3-4/22 [i] 11:35 Klinika Miami 7-8/13 [i] 13:40 Inga Lindströmová: Čierna labuť [i] 15:40 Modré z neba [i] 17:40 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Philadelphia [i] 22:35 Skutočný príbeh: Navzdory všetkému - Príbeh [i] 00:25 Láska bez predsudkov [i] 02:00 Philadelphia [i] 03:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 30/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Kung-fu nářez [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 13:45 Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 15:35 Sexy 40 [i] 17:20 Krása na scéně [i] 19:20 2 Bobule [i] 21:00 Klientka [i] 22:50 Podivný zločin [i] 00:40 Safe [i] 02:15 Machete [i] 03:55 Dokažte mi vinu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Alpské lyžování [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Krasobruslení [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:45 Vzpírání [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:00 Vzpírání [i] 18:00 Stolní tenis [i] 20:00 Snooker [i] 22:00 Vzpírání [i] 23:15 Jezdectví [i] 23:30 Motorsport [i] 23:45 Alpské lyžování [i] 00:30 Alpské lyžování [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 2: Karanténa 10 [i] 06:00 Městečko Haven 2: Kdo, kde, kam, Wendigo? 11 [i] 07:00 Městečko Haven 2: Svět se točí dál 12 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 14: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i] 10:00 Bigfoot [i] 12:00 Spravedlnost v krvi 3: Rodinná záležitost 1 [i] 13:00 Spravedlnost v krvi 3: Domácí násilí 2 [i] 14:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a maratonec 8 [i] 15:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk na dovolené 9 [i] 16:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a zemětřesení 10 [i] 17:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a rusovlasý cizinec 11 [i] 18:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a letadlo 12 [i] 19:00 Rookie Blue 4: Klam 11 [i] 20:00 Rookie Blue 4: Pod palbou 12 [i] 21:00 Spravedlnost v krvi 3: Staré rány 3 [i] 22:00 Spravedlnost v krvi 3: Vyprahlá země 4 [i] 23:00 Scary Movie: Děsnej biják [i] 01:00 Šakal [i] 03:20 Vraždy v Midsomeru 14: Tajemství moštárny 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Ledová patrola 3 [i] 07:00 Tajemství ukrytá pod ledem [i] 08:05 Podzemí měst: New York 6 [i] 09:00 Brutální fyzika 4 [i] 10:00 Zvířecí rekordman 9 [i] 11:00 Zvířecí rekordmani 9 [i] 11:55 Ledová brigáda 6 [i] 12:30 Mistři písku 6 [i] 13:00 Rychlokurs Richarda Hammonda 6 [i] 14:00 Hydrotech 9 [i] 15:05 Pohřebiště 8 [i] 16:00 Věda nebo pověra [i] 16:55 Vášnivý jedlík uvádí 1 [i] 17:25 Vášnivý jedlík uvádí 2 [i] 17:55 Extrémní rybáři 1 [i] 18:25 Extrémní rybáři 2 [i] 18:55 Utajený Šéf - USA 5 [i] 19:55 Vzdušní dřevorubci 4 [i] 21:05 Pátrací a záchranná pohotovost 3 [i] 22:00 Rychlokurs Richarda Hammonda 6 [i] 23:00 Věda nebo pověra [i] 23:55 Hydrotech 9 [i] 00:55 Raději se bojte 1 [i] 01:55 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny 7 [i] 02:55 Vzdušní dřevorubci 4 [i] 04:00 Věda nebo pověra [i] 04:55 Bradford: Město snů 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 K čertu s ošklivci [i] 07:50 Kylie Aphrodite: Les Folies Tour 2011 [i] 09:25 Život brouka