TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Dr. House V. 23/24 [i] 06:45 Tom a Jerry [i] 07:00 Kung Fu Panda II. 7/26 [i] 07:30 Tučniaky z Madagaskaru III. 5/15 [i] 07:55 Alf IV. 14/24 [i] 08:20 Krok za krokom III. 23/23 [i] 08:45 Stať sa hviezdou [i] 10:50 Dva a pol chlapa [i] 11:20 Parťáci I. 8/10 [i] 11:45 Postrach Denis opäť zasahuje [i] 13:20 Návštevníci [i] 15:35 Čierny rytier [i] 17:35 Uragán [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:15 Kat 2 [i] 00:15 Bitkári [i] 02:05 Hrozba z temnoty V. 10/22 [i] 02:45 Kat 2 [i] 03:20 FARMA - DUEL [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Slovensko v obrazoch [i] 05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Dračie poviedky [i] 07:10 Flipper a Lopaka: Morský had 8/52 [i] 07:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Dúhový peľ [i] 07:50 Bol raz jeden život 15/26 [i] 08:15 Fidlibum [i] 08:45 Výprava nádeje [i] 09:35 Megamozog [i] 10:05 Berlin, Berlin: Milión 13 [i] 11:05 Milujem Slovensko [i] 12:30 On air [i] 12:55 Pošta pre teba [i] 14:00 Moje dcéry III. 5/8 [i] 15:40 Láska ako sen [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Víno [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Otec [i] 21:55 Laurin príbeh [i] 23:30 Láska ako sen [i] 01:00 Moje dcéry III. 5/8 [i] 02:35 Laurin príbeh [i] 03:15 Drišľakoviny [i] 04:20 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Extrémne v horách [i] 09:00 Záchrana pandy [i] 09:50 Ambulancia: Lymfóm - choroba, ktorá sa skrýva [i] 10:20 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:45 Tempo [i] 11:00 Halali [i] 11:15 Slováci vo svete: Západ [i] 11:45 Folklórne slávnosti pod Kráľovou hoľou 2012 [i] 12:05 5 minút po dvanástej: O LÁSKE PLAGÁTOVEJ,PLATONICKEJ,VIRTUÁLNEJ A INEJ [i] 13:05 GYMPEL.TV: Homlesáčka 7/13 [i] 13:50 Vždy s úsmevom: Vymyslení ľudia [i] 14:30 Magazín Ligy majstrov [i] 15:05 Kapura [i] 15:50 Farmárska revue [i] 16:10 Test magazín: Jahodové jogurty [i] 16:25 Senior klub [i] 17:00 Herecké legendy [i] 17:10 Rysavá jalovica [i] 18:15 Na ceste po Česku: Na ceste po Kokořínsku [i] 18:45 Večerníček: Kto býva v húštinách [i] 18:50 Macko Uško: Chuť na višničky [i] 19:00 Rozprávky Bolka a Lolka: Aladinova lampa [i] 19:10 Ja a moja rodina: Paule zo Srbsko - Čierna hora [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1930 - 1940 [i] 20:50 Anjeli strážni: Miroslava Žbirku [i] 21:20 A3UM: MIESTNE OBYČAJE [i] 21:45 Klauni [i] 23:15 Umenie 2013: Divadlo a tanec [i] 23:40 ArtSpektrum [i] 23:45 Pred rokmi... [i] 00:15 Československý filmový týždenník [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:55 My Little Pony [i] 07:20 Monsuno [i] 07:50 Legenda o Tarzanovi [i] 08:45 MOVE UP! [i] 10:15 Zakázané kráľovstvo [i] 12:30 DEDIČSTVO: Minulosť 3 [i] 14:00 Taxi 4 [i] 16:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 18:00 Cena je správna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Rýchli a zbesilí 4 [i] 23:00 Vyvolení - Dom snov - SÚBOJ [i] 01:00 Prci na strednej [i] 02:00 Sky Fighters: Akcia v oblakoch [i] 03:35 KRIMI 04:00 MOVE UP! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Akty X III. [i] 06:15 V uliciach San Francisca 112,113 [i] 08:10 Magnum IV. 16 [i] 09:10 A-Team 69 [i] 11:30 Smrtiaci element [i] 14:00 Panelák: Pomalé spermie [i] 15:15 Vtip za stovku 9 [i] 16:10 "Příšte budeme chytřejší, staroušku!" [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 4,5 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Fízli v maléroch [i] 23:00 O 28 týždňov [i] 01:00 Teror vo vlaku [i] 02:40 Bad Boys 1,2/20 [i] 03:00 Kojak II. [i] 04:40 Akty X III. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Posel ztracených duší I. 18 [i] 08:10 Posel ztracených duší I. 19 [i] 09:10 Merlin V. 2 [i] 10:10 Merlin V. 3 [i] 11:10 Ztracený svět II. 3 [i] 12:10 Námořní vyšetřovací služba V. 13 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba V. 14 [i] 14:10 House Viii. 14 [i] 15:10 House Viii. 15 [i] 16:10 Společná terapie I. 1 [i] 17:10 Dívka odjinud II. 1 [i] 18:10 Vlčí mládě II. 3 [i] 19:05 Na lodi III. 3 [i] 21:00 Kráska a zvíře I. 19 [i] 22:00 Bažina 1 [i] 23:55 True Blood - Pravá krev V. 4 [i] 00:55 Vlčí mládě II. 3 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba V. 13 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba V. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Gautrain: vysokorychlostní železnice Jihoafrické republiky [i] 06:00 Jak se to dělá: Vyprošťovací nůžky [i] 06:25 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto co dokáže vyzrát na dopravní zácpu [i] 07:15 Pátá rychlost 3 [i] 08:10 Megastavitelé: Stavitelé ledového hotelu [i] 09:05 Impozantní letadla: Hercules LC-130 Skibird [i] 09:55 Nazí a vystrašení: Hrůza v Tanzanii [i] 10:50 Nazí a vystrašení: Trest v Panamě [i] 11:40 Nazí a vystrašení: Pekelný ostrov [i] 12:35 Nazí a vystrašení: Prokletí džungle [i] 13:30 Mimořádné projekty: Jak zachránit Austrálii před suchem [i] 14:25 Nejhrůznější záběry: Největší hrdinové světa [i] 15:20 Velká mozková soutěž: Divoká karta [i] 16:15 Rození obchodníci: Willys Jeep – USA [i] 17:10 Speciál Bořičů mýtů: Hollywoodští pistolníci [i] 18:05 Fantom Works 2 [i] 19:00 Jak se to dělá 12 [i] 19:30 Jak se to dělá: Bubny konga, pokovování a knoflíky [i] 20:00 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 20:30 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 21:00 Bitvy o zavazadla: Hračky pro chlapy [i] 21:30 Bitvy o zavazadla: Hotovost nade vše [i] 22:00 Největší tankové bitvy: Bitva o Stalingrad [i] 23:00 Největší tankové bitvy: Tankové eso: Ludwig Bauer [i] 00:00 Neobjasněné případy 4 [i] 01:00 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 01:30 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 02:00 Ochrana Washingtonu DC [i] 02:00 Jediný, kdo přežil [i] 03:00 Velká mozková soutěž: Divoká karta [i] 03:55 Rození obchodníci: Willys Jeep – USA [i] 04:45 Speciál Bořičů mýtů: Hollywoodští pistolníci [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Okouzlení III 14/52 [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 07:00 Toulavá kamera [i] 07:30 Pusu, pusu, pusu! [i] 08:30 Tři princezny tanečnice [i] 09:20 Smrt v ráji 7/8 [i] 10:15 Žiješ jenom 2x [i] 10:45 Nejlepší trapasy [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Bronzová koruna [i] 14:05 O zakleté princezně [i] 14:50 Námluvy komtesy Gladioly aneb Přistání ve skleníku [i] 16:05 Jak se zranit ve službě [i] 17:30 Pošta pro tebe [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 20:00 Debata vítězů [i] 21:30 Zázraky přírody [i] 22:43 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:45 Aféra Thomase Crowna [i] 00:35 Manéž Bolka Polívky [i] 01:45 Bílá místa [i] 02:20 Sváteční slovo spirituála Biskupského gymnázia v Českých Budějovicích Josefa Prokeše [i] 02:25 AZ-kvíz [i] 02:55 Magie v ulicích III. [i] 03:15 Herbář [i] 03:40 Hospoda U Druhé šance [i] 04:35 Příběhy slavných - Marie Glázrová [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času III: Zvuk bubnů 12/13 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:25 Malí psouni objevují svět [i] 06:40 Včelka Mája [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Sousedé [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Karel Valdauf - Pod jednou střechou [i] 10:20 Folklorika [i] 10:50 Tisíc let české myslivosti [i] 11:20 GEN: Otto Wichterle očima Zdeňka [i] 11:35 Souboj vojevůdců: Paulus proti [i] 12:25 Generál Patton: Nemilosrdný velitel [i] 13:05 Spojenci dobývají Řím [i] 13:20 Cizinec je našinec [i] 13:45 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 8/10 [i] 14:05 Království divočiny: Ze života medvědů 1/5 [i] 14:40 Svět zázraků [i] 15:05 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 8/12 [i] 15:30 Titanic - krev a ocel 8/12 [i] 16:20 Domov aneb Kam směřuje naše cesta 1/2 [i] 17:20 Zázračná planeta: Madagaskar: Ostrov zázraků 1/3 [i] 18:15 Krásný ztráty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí 13/13 [i] 19:40 Jak cestoval Franz Kafka [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Mýty a fakta historie [i] 21:05 Vysoké Tatry - divočina zamrzlá v čase [i] 22:00 Milénium [i] 00:05 Kanadská soda [i] 00:30 Malá Velká Británie [i] 01:00 Náš venkov: Sousedé [i] 01:25 Je to soda: speciál 2007 [i] 02:25 Před líšeňskó kovárnó [i] 02:30 Chcete je? ZJ [i] 02:35 Zastavení poslední [i] 03:00 Poslední Habsburk na českém trůně [i] 04:00 Zrcadlo masopustu [i] 04:40 Malá Velká Británie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Čarodějka Tara 23 [i] 05:45 Tom a Jerry 4 [i] 06:10 Batman: Odvážný hrdina II 22 [i] 06:35 Bakugan 10 [i] 07:05 Tučňáci z Madagaskaru II 39 [i] 07:35 Král zlodějů [i] 08:45 Malí válečníci [i] 10:45 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:45 Volejte Novu [i] 12:20 Nahá pastýřka [i] 13:55 Výměna manželek VI [i] 15:25 Slečna drsňák [i] 17:40 Tipy ptáka Loskutáka [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Babicovy dobroty: Podzimní kouzla [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Mission: Impossible - Ghost Protocol [i] 22:45 Bez soucitu [i] 00:25 Kořist [i] 01:55 Novashopping 02:30 Samantha Darko [i] 03:10 Áčko: Anabolika mi pomohla zvítězit [i] 04:15 Andílci 77 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Chima: Havrani proti orlům 15 [i] 07:25 Mistr Manny II: Dokonalý snímek; Je třeba montáž 36 [i] 07:55 Největší bitvy II. světové války: Monte Belvedere 24 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:45 Columbo: Ve hře je všechno [i] 11:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:50 Žiješ jednou, zemřeš dvakrát [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru XI: Midsomer Life [i] 18:00 VyVolení - Speciál [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Česko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ [i] 21:40 Quantum of Solace [i] 23:55 Pach krve 2: Cesta nikam [i] 01:50 Vraždy v Midsomeru XI: Midsomer Life [i] 03:25 Vládce severní dráhy [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 29/129 [i] 06:20 Santa Claus cez palubu [i] 08:25 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Čarodejnice IV. 1-2/22 [i] 12:00 Čarodejnice z Eastwicku 7-8/13 [i] 14:05 Podivné dieťa [i] 15:55 Rosamunde Pilcherová: Svetelné hry [i] 17:55 V Údolí divých ruží: Triumf lásky [i] 20:00 Inga Lindströmová: Čierna labuť [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: S láskou v srdci [i] 00:00 Snehová kráľovná [i] 02:55 Šéfkuchár bez čapice [i] 03:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 29/129 [i] 03:40 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Mýtus [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Arthur a Minimojové [i] 13:55 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 15:45 Rudý baron [i] 18:00 Poznáš muže svých snů [i] 19:45 Dokažte mi vinu [i] 21:55 Safe [i] 23:35 Machete [i] 01:25 Replikant [i] 03:35 Království surikat: příběh začíná [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fitness [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:30 Krasobruslení [i] 11:00 Krasobruslení [i] 11:45 Krasobruslení [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:45 Fotbal [i] 14:45 Fotbal [i] 16:00 Tanec [i] 17:00 Vzpírání [i] 19:00 Fitness [i] 20:15 Vzpírání [i] 22:00 Vzpírání [i] 23:00 Box [i] 00:00 Vzpírání [i] 01:30 Alpské lyžování [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Predátor/Noční červená obloha 4 [i] 06:00 Městečko Haven 2: Tichá noc 8 [i] 07:00 Městečko Haven 2: Přítel či nepřítel 9 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 14: Ponurá tajemství 2 [i] 10:00 Bratři a sestry 5: Homecoming 1 [i] 11:00 Bratři a sestry 5: Brief Encounter 2 [i] 12:00 Bratři a sestry 5: Faking It 3 [i] 13:00 Bratři a sestry 5: A Righteous Kiss 4 [i] 14:00 Bratři a sestry 5: Zavolej mámu 5 [i] 15:00 40 dnů a nocí [i] 17:00 Bigfoot [i] 18:50 Dvojčata [i] 21:00 Scary Movie: Děsnej biják [i] 23:00 Zůstaň se mnou [i] 01:00 Havaj 5-0 3: Na vlnách 3 [i] 02:00 (GMT) Vraždy v Midsomeru 14: Tajná operace v klubu Oblong 4 [i] 02:00 (BST) Havaj 5-0 3: Vědma 4 [i]