Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 X. 15/16 [i] 11:45 Mentalista V. 16/22 [i] 12:45 Dr. House V. 23/24 [i] 13:40 Krok za krokom III. 23/23 [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 AKČNÝ PIATOK: Bitkári [i] 01:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad [i] 01:45 Kobra 11 X. 15/16 [i] 02:30 Mentalista V. 16/22 [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 X. 15/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Destinácia svet: Kostarika, Panama a Guatemala [i] 06:30 Podvodníci v akcii IV 5/10 [i] 07:00 Profesionáli IV: Lawsonova posledná bitva 11/13 [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:55 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 219 [i] 09:50 Asijina voľba 39/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:25 Nebíčko v papuľke: Zelenina [i] 15:10 Asijina voľba 40/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Destinácia svet: Mjanmarsko /Barma/ [i] 17:10 Podvodníci v akcii IV 6/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:40 Legendy popu: Robo Grigorov [i] 23:30 Nikto nie je dokonalý [i] 00:40 Profesionáli IV: Lawsonova posledná bitva 11/13 [i] 01:30 Dámsky klub [i] 03:05 Sila lásky V. 219 [i] 03:50 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Profesionál [i] 07:20 Polícia [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Prochorova baba [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Smolný deň [i] 09:05 Najriskantnejšie technické operácie: Záchrana riečneho člna [i] 09:55 Cena prírody III.: Ochrana pred chaosom [i] 10:15 Rómsky magazín [i] 10:50 Fokus právo "N" [i] 11:30 Dotknúť sa Denali [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Od Prešporka k Dunaju [i] 13:05 Chlapec do náručia: Škriatok z rozprávky 3/3 [i] 14:05 Cirkus, Cirkus Festival - 2.časť [i] 14:50 Svetový pohár silných mužov [i] 15:20 Futbal - Európska liga - zostrihy [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:25 Eurovirtuál - Mária Kráľovičová [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Národnostné správy [i] 18:05 Extrémne v horách [i] 18:35 (Ne)celebrity: Ján Poláček [i] 18:45 Večerníček: Kto býva v húštinách [i] 18:50 Macko Uško: Uspávanka [i] 19:00 Rozprávky Bolka a Lolka: Škaredé káčatko [i] 19:10 Ja a moja rodina: Kevin v Čile [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Záchrana pandy [i] 20:50 Família: Família - Makovienka [i] 21:20 Góly - body - sekundy [i] 21:25 Počasie [i] 21:35 Kinorama [i] 22:00 Kino na Dvojke: Babel [i] 00:20 Bratislavské jazzové dni 2012: Lucia Lužinská a Boris Čellár Quintessence(SR) [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i] 02:10 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 02:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:10 Súdna sieň: To si vypiješ [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Duchovia strašia v noci [i] 09:30 Panelák: Pomalé spermie [i] 11:00 Dom snov VII. 29 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti II. 18 [i] 13:30 Kosti V. 6 [i] 14:30 Vtierka Castle III. 4 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ: Nešťastné video [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Skvelé „píár“ [i] 21:40 Cena je správna [i] 23:00 Ground Zero: Koniec sveta [i] 00:50 Deň odplaty [i] 02:50 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 4 [i] 03:35 BRATISLAVA Deň a Noc [i] 04:05 Môj brat je prasa [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 V uliciach San Francisca 110,111 [i] 07:30 Magnum IV. 15 [i] 08:40 Simpsonovci XVII. 11,12 [i] 09:40 Griffinovci VIII. 8 [i] 10:00 Zločinné úmysly VII. 1,2/22 [i] 11:50 Profesionáli: Sára a sexizmus [i] 12:50 Slnečno, sem-tam vraždy 4 [i] 13:50 Modrí templári II. 10 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 22 [i] 15:50 Simpsonovci XVII. 11,12 [i] 16:50 Panelák: Pomalé spermie [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:50 Profesionáli: Biankin asistent [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 MOVE UP! [i] 21:50 Taxi [i] 00:00 Walking Dead III. 13 [i] 00:50 Špeciálne komando IV. 15,16 [i] 02:30 Navarro IV. 4 [i] 03:55 Kojak II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Ten, kdo tě chrání II. 2 [i] 08:05 Jak prosté I. 15 [i] 09:05 Posel ztracených duší II. 13 [i] 10:05 Drzá Jordan II. 7 [i] 11:05 Společná terapie I. 6 [i] 12:05 Ten, kdo tě chrání II. 3 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 18 [i] 14:05 Numb3rs Ii. 5 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 14 [i] 16:00 Drzá Jordan II. 8 [i] 17:00 Společná terapie I. 7 [i] 18:00 Jak prosté I. 16 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 19 [i] 20:00 Numb3rs Ii. 6 [i] 21:00 Havaj 5-0 I. 2 [i] 22:00 Profilage Iv. 4 [i] 23:05 Profilage Iv. 5 [i] 00:15 Námořní vyšetřovací služba VII. 2 [i] 01:15 Havaj 5-0 I. 2 [i] 02:05 Profilage Iv. 4 [i] 03:00 Profilage Iv. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Hloubení tunelu v Bosporu - Turecko [i] 06:00 Jak se to dělá: Pneumatický nárazový šroubovák [i] 06:25 Králové aukcí: Kytara Johnnyho Cashe/rychlý kobereček [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Okradeni [i] 07:15 Špinavé práce: Veterinář velkých zvířat [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Rozmary počasí [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Problém s podložím [i] 09:55 Aljaška: Poslední hranice: Sníh, zima a tma [i] 10:50 Jak to dělají?: Koberec/lego [i] 11:15 Jak se to dělá: Turbokompresory/enchilady/hodinky [i] 11:40 Bořiči mýtů: Newtonova houpačka [i] 12:35 Mimořádné projekty: Stadion kovbojů v Dallasu [i] 13:30 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 1 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích 2 [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Triky hledačů pokladů [i] 15:20 Králové aukcí 3 [i] 15:50 Králové aukcí 4 [i] 16:15 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 2 [i] 17:10 Nutné k přežití: Belize [i] 18:05 Králové aukcí: Dopis od Jeffersona Davise/ztracená nahrávka Marilyn Monroe [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 6 [i] 19:00 Jak se to dělá 11 [i] 19:30 Jak se to dělá: Vysoce přesné řezací nástroje, barevné sklo, návěsy [i] 20:00 V útrobách měst: Podzemní město – Londýn [i] 21:00 Velká mozková soutěž: Bitva o most [i] 22:00 Zakázané: Nebezpečné hry [i] 23:00 Strašení: Duch [i] 00:00 Strašení: Temná stránka [i] 00:55 V útrobách měst: Podzemní město – Londýn [i] 01:50 Velká mozková soutěž: Bitva o most [i] 02:50 Zakázané: Nebezpečné hry [i] 03:50 Strašení: Duch [i] 04:45 Jak to dělají?: Koberec/lego [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery II: Vzlety a pády 18/22 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:10 Příběhy slavných - Marie Glázrová [i] 11:05 Život na zámku: Konec legrace 42/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Podfukáři III 6/6 [i] 15:10 Bolkoviny [i] 15:50 Po stopách hvězd [i] 16:20 AZ-kvíz [i] 16:45 Malá farma: Domácí zoo [i] 17:05 Besipky: Bezpečnostní systémy [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Deník Dity P. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Sanitka 2 8/13 [i] 21:00 13. komnata Josefa Karase [i] 21:29 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Tak neváhej a toč speciál [i] 23:10 Kriminálka Paříž: Cena za vynikající prospěch 76/92 [i] 00:00 Hříšní lidé města brněnského [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Sama doma - [i] 02:55 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času III: Utopie 11/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Ochránce [i] 09:40 Lidské tělo: Konec života [i] 10:35 1 dolar za život [i] 11:25 Na plovárně s Tomášem Sedláčkem [i] 11:55 Chcete mě? ZJ [i] 12:25 Tajemství Bible: David a Goliáš [i] 13:15 Letecké katastrofy III: Neštěstí v [i] 14:10 Taipei 101 [i] 15:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:45 Sbohem, planeto Pluto [i] 16:35 Cíl cesty: potápění: Polynésie 1/4 [i] 17:25 Červený trpaslík: Zkouška kanálem 40/52 [i] 17:55 Pán času III: Zvuk bubnů 12/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood IV: Ztráty a nálezy 11/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Madagaskar: Ostrov zázraků 1 [i] 21:00 Lidské tělo: Jak se natáčel cyklus [i] 21:55 Velikáni filmu: Ugo Tognazzi [i] 23:30 Jistě, pane premiére: Jeden z nás? 8/16 [i] 00:05 Dobrodružství barona Prášila [i] 02:05 Zločin II 8/10 [i] 03:05 Dostaveníčko ve Znojmě [i] 03:40 Vídeň a my [i] 04:40 Červený trpaslík: Zkouška kanálem 40/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2474 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Velká derniéra 444 [i] 11:00 Dva a půl chlapa VIII 8 [i] 11:20 Průměrňákovi II 16 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI III 6 [i] 13:30 Odložené případy II: Divné ovoce 19 [i] 14:25 Dr. House VI: Volba 20 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Jen přes mou mrtvolu! 89 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VIII 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II: Červená krabička 17 [i] 18:30 Ulice 2475 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek VI [i] 21:40 Sex ve městě [i] 00:20 Tajemná minulost [i] 02:00 Novashopping 02:35 Dva a půl chlapa VIII 9 [i] 02:55 Áčko: Vykládám tarotové karty [i] 03:45 Andílci 76 [i] 04:35 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk I: Klam a mam 18 [i] 07:15 Kutil Tim VIII: V srdci mladý 17 [i] 08:00 Alf II: Na vlastní pěst 17 [i] 08:50 To je vražda, napsala V: Malá noční hra 2 [i] 09:50 Policie Hamburk I: Nevěra 19 [i] 10:50 Tajný život včel [i] 13:20 Walker, Texas Ranger IV: Poslední spravedlnost 7 [i] 14:20 Doktor z hor: Nové příběhy II: Bolest z odloučení 5 [i] 15:20 Big Ben IV: Kandidát na ženění 10 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Duel [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 Souboj s podsvětím [i] 01:05 Spáči [i] 03:45 Doktor z hor: Nové příběhy II: Bolest z odloučení 5 [i] 04:30 Walker, Texas Ranger IV: Poslední spravedlnost 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Slzy Bosporu 65/102 [i] 06:25 Rebeli II. 172/225 [i] 07:15 Túžba tela 53/143 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Perla Orientu 85 [i] 10:50 Sila 46 [i] 12:00 V objatí hodvábu 40/200 [i] 12:50 Sultán [i] 14:10 Slzy Bosporu 66/102 [i] 15:05 Čaro lásky 77/90 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 38-39/128 [i] 17:50 V tieni zločinu 22/22 [i] 18:50 V siedmom nebi III. 15/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:40 SILA 47 [i] 22:35 Siedmy hriech [i] 00:50 V poslednej chvíli [i] 02:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 02:40 Ružové okuliare [i] 03:40 Čaro lásky 77/90 [i] 04:20 V objatí hodvábu 40/200 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Jeden a půl rytíře [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zachraňte Emily [i] 13:50 Světák [i] 15:45 Nikdy to nevzdávej! [i] 17:35 Mám rád Huckabees [i] 19:30 Nelítostná volba [i] 21:10 Bestie Karla [i] 23:00 Replikant [i] 00:45 96 hodin [i] 02:15 Bez soucitu [i] 03:45 Kuře s ušima [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Vzpírání [i] 09:45 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:30 Vzpírání [i] 13:00 Vzpírání [i] 13:45 Alpské lyžování [i] 14:00 Fotbal [i] 14:45 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 20:00 Vzpírání [i] 22:00 Vzpírání [i] 23:00 Silové sporty [i] 00:00 Fitness [i] 00:15 Alpské lyžování [i] 00:30 Motorsport [i] 00:45 Vzpírání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Z hlubin/Domácí duch 3 [i] 06:20 Fakta nebo fikce 1: Predátor/Noční červená obloha 4 [i] 07:20 Kauzy podle Kate 1: Ultravinyl 8 [i] 08:20 Dobrá manželka 3: Další obětní beránek 14 [i] 09:20 Bratři a sestry 5: A Righteous Kiss 4 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 14: Kamenné kruhy a pověry 5 [i] 12:20 Městečko Haven 2: Kdo, kde, kam, Wendigo? 11 [i] 13:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a rusovlasý cizinec 11 [i] 14:20 Dobrá manželka 3: Živě z Damašku 15 [i] 15:20 Bratři a sestry 5: Zavolej mámu 5 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Tajemství moštárny 6 [i] 18:20 Městečko Haven 2: Svět se točí dál 12 [i] 19:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a letadlo 12 [i] 20:20 Kauzy podle Kate 1: Předmanželská smlouva mého nejlepšího přítele 9 [i] 21:20 Dvojčata [i] 23:30 40 dnů a nocí [i] 01:20 Dobrá manželka 3: Živě z Damašku 15 [i] 02:20 Fakta nebo fikce 1: Predátor/Noční červená obloha 4 [i] 03:20 Námořní hlídka 5: Oko za oko 2 [i] 04:15 Kauzy podle Kate 1: Předmanželská smlouva mého nejlepšího přítele 9