Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Modré z neba [i] 10:30 Chlapi neplačú [i] 11:40 Kobra 11 X. 14/16 [i] 12:40 Mentalista V. 15/22 [i] 13:35 Dr. House V. 21-22/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 24/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 24/24 [i] 00:00 Kobra 11 X. 14/16 [i] 00:55 Mentalista V. 15/22 [i] 01:40 Dr. House V. 22/24 [i] 02:20 Dva a pol chlapa [i] 02:40 FARMA [i] 03:45 Kobra 11 X. 14/16 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Destinácia svet: Jordánsko- Jemen [i] 06:30 Podvodníci v akcii IV 4/10 [i] 07:00 Profesionáli IV: Rodina nadovšetko 10/13 [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 218 [i] 09:50 Asijina voľba 38/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:15 Asijina voľba 39/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Destinácia svet: Kostarika, Panama a Guatemala [i] 17:10 Podvodníci v akcii IV 5/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Wallander: Falošná stopa 1/3 [i] 21:45 Kriminálka Staré Mesto II. 1/6 [i] 22:45 Reportéri [i] 23:15 Profesionáli IV: Rodina nadovšetko 10/13 [i] 00:05 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Sedem rokov nestačilo [i] 00:30 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Nenapraviteľný [i] 01:00 Dámsky klub [i] 02:30 Sila lásky V. 218 [i] 03:20 Asijina voľba 39/88 [i] 04:05 Svet v obrazoch [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Môj foťák [i] 09:00 Ešte si chvíľu s Kornelom pobudnúť [i] 09:55 Piloti [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:55 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 11:40 Pred rokmi... [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Pesničkový kolotoč [i] 13:50 Noc v archíve: Drobnosti z obrazovky [i] 15:00 Senior klub-magazín [i] 15:25 Cesta [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Cena prírody III.: Ochrana pred chaosom [i] 18:25 Halali [i] 18:45 Večerníček: Kto býva v húštinách [i] 18:50 Macko Uško: Výlet [i] 19:00 Ja a moja rodina: Carly z Los Angeles [i] 19:10 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:45 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 19:50 Najriskantnejšie technické operácie: Záchrana riečneho člna [i] 20:45 Futbal - Európska liga: Futbal Európska Liga - zápasy [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Počasie [i] 23:10 České milovanie: O láske v starobe [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:30 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 00:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:10 Súdna sieň: Boj o holý život [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Veľké ego [i] 09:30 Panelák: Obálka [i] 11:00 Dom snov VII. 28 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti II. 17 [i] 13:30 Kosti V. 5 [i] 14:30 Vtierka Castle III. 3 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ: Húlia ako komíny [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Pomalé spermie [i] 21:40 Vyvolení - Dom snov - PREMIÉRA [i] 23:15 Gigolovia II. [i] 00:30 Kosti V. 5 [i] 01:25 Gigolovia II. [i] 02:40 Hawaii 5.0 II. 8 [i] 03:30 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 3 [i] 04:10 BRATISLAVA Deň a Noc [i] 04:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 V uliciach San Francisca 108,109 [i] 07:30 Magnum IV. 14 [i] 08:40 Simpsonovci XVII. 9,10 [i] 09:40 Griffinovci VIII. 7 [i] 10:00 Zločinné úmysly VI. 21,22/22 [i] 11:50 Profesionáli: Forenzný kriminalista [i] 12:50 Slnečno, sem-tam vraždy 3 [i] 13:50 Modrí templári II. 9 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 21 [i] 15:50 Simpsonovci XVII. 9,10 [i] 16:50 Panelák: Obálka [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:45 Profesionáli: Sára a sexizmus [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 8,9 [i] 22:30 Hawaii 5.0 II. 8 [i] 23:30 Bad Boys 17 [i] 00:30 Ochrancovia 16 [i] 01:15 Navarro IV. 3 [i] 02:50 Kojak II. [i] 04:25 Akty X III. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Ten, kdo tě chrání II. 1 [i] 08:10 Jak prosté I. 14 [i] 09:10 Posel ztracených duší II. 12 [i] 10:10 Drzá Jordan II. 6 [i] 11:10 Společná terapie I. 5 [i] 12:05 Ten, kdo tě chrání II. 2 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 17 [i] 14:05 Numb3rs Ii. 4 [i] 15:05 Posel ztracených duší II. 13 [i] 16:05 Drzá Jordan II. 7 [i] 17:05 Společná terapie I. 6 [i] 18:05 Jak prosté I. 15 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 18 [i] 20:05 Numb3rs Ii. 5 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 3 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 4 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 3 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 4 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 3 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 4 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA III. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Londýnské olympijské vodní centrum - Velká Británie [i] 06:00 Jak se to dělá: Basebalové rukavice [i] 06:25 Králové aukcí: Sekera na stínání hlav/klasický automat na Coca-Colu [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zaneřáděný dům [i] 07:15 Špinavé práce: Údržbář izolace postřikových zařízení [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Uprostřed bouře [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Noční směna [i] 09:55 Muži Yukonu: Kolo smůly [i] 10:50 Jak to dělají?: Benzín/kapesní zavírací nože [i] 11:15 Jak se to dělá: Dřevěné trámy/terénní vozy/zeleninové hamburgery/vrtáky do dřeva [i] 11:40 Bořiči mýtů: Papírové brnění [i] 12:35 Mimořádné projekty: Městské centrum Las Vegas [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Mezi čtyřma očima [i] 14:25 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Existují více než tři dimenze? [i] 15:20 Berte to jako varování: Impozantní kaskadérské kousky [i] 16:15 Co se dělo dál? 8 [i] 16:45 Tovární linka 8 [i] 17:10 Nutné k přežití: Turecko [i] 18:05 Králové aukcí: Zápasnický pás/strážci chrámu [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Stará dobrá hotovost [i] 19:00 Jak se to dělá 10 [i] 19:30 Jak se to dělá: Plastové formy, automatické olejové filtry, kartotéky a foukané sklo [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 2 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Triky hledačů pokladů [i] 21:00 Zisk ze zabavených nemovitostí 3 [i] 21:30 Zisk ze zabavených nemovitostí 4 [i] 22:00 Bear Grylls: Únik z pekla: Džungle [i] 23:00 Muž, žena a divočina: Setkání s medvědem [i] 00:00 Zločinecká impéria: Američtí motorkáři [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 2 [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Triky hledačů pokladů [i] 01:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 3 [i] 02:20 Zisk ze zabavených nemovitostí 4 [i] 02:50 Bear Grylls: Únik z pekla: Džungle [i] 03:50 Muž, žena a divočina: Setkání s medvědem [i] 04:45 Jak to dělají?: Benzín/kapesní zavírací nože [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery II: Může za to Měsíc 17/22 [i] 09:45 13. komnata Jany Hubinské [i] 10:15 Zázraky přírody [i] 11:30 Na cestě po Lesothu [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Podfukáři III 5/6 [i] 15:10 Bolkoviny [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Všechnopárty [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Volby 2013 [i] 22:19 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:20 Hercule Poirot [i] 00:05 Inspektor Rebus: Válka gangů 2/4 [i] 02:10 Dobré ráno 04:45 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů III: Princ z pohádky 4/13 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času III: Ani mrk 10/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Na lovu v Africe [i] 10:10 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 10:45 Velký Buck Howard [i] 12:15 Emoce a my: Víra ve víru emocí 7/13 [i] 12:45 Cizinec je našinec [i] 13:15 Souboj vojevůdců: Paulus proti [i] 14:00 Architektura: Frank Gehry a Guggenheim Muzeum v 17/45 [i] 14:30 Mýty a fakta historie: Divoká minulost Evropy 3/4 [i] 15:20 Království divočiny: Arapaimy, vládci amazonských vod [i] 15:45 Objevování planety Oceán: Život na skryté pláži 5/13 [i] 16:35 Zmrzlá planeta: Na tenkém ledě [i] 17:25 Červený trpaslík: Uroboros 39/52 [i] 17:55 Pán času III: Utopie 11/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood IV: Přízraky 10/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Paříž 3/3 [i] 21:10 Panství Downton III 8/10 [i] 22:20 Hra o trůny: Špičatý konec 8/10 [i] 23:15 Zločin II 8/10 [i] 00:15 Queer: Hidžra v Praze [i] 00:45 Pološero - Přežil jsem svou smrt [i] 01:10 Bratři a sestry V: Krátké setkání 2/22 [i] 01:55 Uchem jehly [i] 02:20 Cizinec je našinec [i] 02:45 Prof. Dalibor Povolný [i] 03:10 Ahoj armádo! [i] 03:40 Epochální výlet pana Třísky do [i] 04:40 Červený trpaslík: Uroboros 39/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2473 [i] 09:50 Gympl s (r)učením omezeným: Poslední výstřel 82 [i] 11:05 Dva a půl chlapa VIII 7 [i] 11:25 Průměrňákovi II 15 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI III 5 [i] 13:30 Odložené případy II: Spoušť 18 [i] 14:25 Dr. House VI: Otevřít a zavřít 19 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Jsi moje tečka 88 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VIII 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II: Rudý kód 16 [i] 18:30 Ulice 2474 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Velká derniéra 444 [i] 21:30 Kriminálka Miami X: Smrt jednoho poctivce 15 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Peklo [i] 00:45 "V" II 3 [i] 01:30 Novashopping 02:10 Vrchní sestra II 1 [i] 02:50 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 03:20 Áčko: Řídím provoz veřejného záchodku [i] 04:25 Andílci 75 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Policie Hamburk I: Chorobná láska 17 [i] 07:40 Kutil Tim VIII: Markova velká šance 16 [i] 08:25 Alf II: Občané a zloději 2/2 [i] 09:10 To je vražda, napsala V: Jako v kleci ptáček 1 [i] 10:15 Policie Hamburk I: Klam a mam 18 [i] 11:15 Inga Lindström: Dům plný vzpomínek [i] 13:20 Walker, Texas Ranger IV: Temné zlo 6 [i] 14:20 Doktor z hor: Nové příběhy II: Hra o čas 4 [i] 15:20 Big Ben IV: Oslnivá krása 9 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Výzva [i] 21:35 Křižovatky života: Nezaměstnaný pedant ničí vlastní rodinu [i] 22:40 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Můj nejhorší nepřítel 8 [i] 23:35 Myšlenky zločince II 2 [i] 00:35 Slunečno, místy vraždy I: Dívka na přání 5 [i] 01:30 Doktor z hor: Nové příběhy II: Hra o čas 4 [i] 02:15 Walker, Texas Ranger IV: Temné zlo 6 [i] 03:00 Firma: Kapitola šestnáctá 16 [i] 03:45 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 V objatí hodvábu 38/200 [i] 05:50 Slzy Bosporu 64/102 [i] 06:35 Rebeli II. 171/225 [i] 07:25 Túžba tela 52/143 [i] 08:35 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Dr. Oz II. [i] 10:55 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:05 V objatí hodvábu 39/200 [i] 13:00 V tieni zločinu 20/22 [i] 14:10 Slzy Bosporu 65/102 [i] 15:05 Čaro lásky 76/90 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 36-37/128 [i] 17:50 V tieni zločinu 21/22 [i] 18:50 V siedmom nebi III. 14/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 46 [i] 22:30 Perla Orientu 85 [i] 23:40 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 8/10 [i] 00:45 Sex v meste IV. 8/18 [i] 01:15 Adela show [i] 01:45 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 8/10 [i] 02:40 Smotánka [i] 03:20 Na streche [i] 04:10 Čaro lásky 76/90 [i] 04:55 V objatí hodvábu 39/200 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Poslední plavky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Cizinec u dveří [i] 13:50 Protiklady se přitahují [i] 15:30 Zachraňte Emily [i] 17:15 Světák [i] 19:00 Kuře s ušima [i] 21:10 FILM+ BONUS: Američan 21:20 Bez soucitu [i] 23:00 96 hodin [i] 00:40 Planeta Teror [i] 02:20 Jednotka Uro [i] 04:05 Za zavřenými dveřmi [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Judo [i] 09:00 Vzpírání [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:30 Vzpírání [i] 14:15 Fitness [i] 14:45 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 20:00 Vzpírání [i] 22:00 Box