TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 X. 13/16 [i] 11:45 Mentalista V. 14/22 [i] 12:45 Dr. House V. 20/24 [i] 13:40 Krok za krokom III. 22/23 [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 23/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Modré z neba [i] 22:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 23/24 [i] 23:30 Kobra 11 X. 13/16 [i] 00:25 Mentalista V. 14/22 [i] 01:10 Dr. House V. 20/24 [i] 01:50 Krok za krokom III. 22/23 [i] 02:10 Dva a pol chlapa [i] 02:30 Sklenený dom 2 [i] 04:00 Kobra 11 X. 13/16 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:40 Destinácia svet: Kuba- v karibskom rytme [i] 06:30 Podvodníci v akcii IV 3/10 [i] 07:00 Profesionáli IV: Operácia Susie 9/13 [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 217 [i] 09:50 Asijina voľba 37/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dve matky [i] 15:10 Asijina voľba 38/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Destinácia svet: Jordánsko- Jemen [i] 17:10 Podvodníci v akcii IV 4/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga majstrov: Real Madrid - Juventus Turín [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 Profesionáli IV: Operácia Susie 9/13 [i] 01:00 Reportéri [i] 01:25 Slovensko v obrazoch [i] 01:50 Dámsky klub [i] 03:20 Sila lásky V. 217 [i] 04:05 Asijina voľba 38/88 [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Zlatý koč [i] 09:00 Cena riflí [i] 09:45 Koniari sveta: Andalúzania [i] 10:15 Rusínsky magazín [i] 10:45 Fokus zdravie "N" [i] 11:30 Ambulancia: Lymfóm - choroba, ktorá sa skrýva [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Dnes hrá a zabáva [i] 13:10 Chlapec do náručia: Zaľúbená poštárka 2/3 [i] 14:10 Ako chutí muzika [i] 14:50 A3UM: KOŠICE EHMK [i] 15:20 VAT - Veda a technika [i] 15:45 Maďarský magazín [i] 16:15 Tempo [i] 16:25 Test magazín: Jahodové jogurty [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Futbal MS do 17 rokov [i] 20:00 Ešte si chvíľu s Kornelom pobudnúť [i] 20:55 Al Entisar - Loď nádeje [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Nová vlna v českom filme: "Farářův konec" [i] 23:40 Polícia [i] 23:55 Profesionál [i] 00:10 Autosalón [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:10 Súdna sieň: Hanba na sociálnej sieti [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Hladujeme [i] 09:30 Panelák: Požiar [i] 11:00 Dom snov VII. 27 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti II. 16 [i] 13:30 Kosti V. 4 [i] 14:30 Vtierka Castle III. 2 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ: Lietajúce zuby [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Obálka [i] 21:40 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 7 [i] 23:00 Vtierka Castle V. 10 [i] 00:00 Vtierka Castle III. 17 [i] 01:00 Kosti VII. 10,11 [i] 02:50 Slnečno, sem-tam vraždy 12 [i] 03:30 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 2 [i] 04:10 BRATISLAVA Deň a Noc [i] 04:45 Kosti V. 4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Griffinovci VIII. 5 [i] 05:50 V uliciach San Francisca 106,107 [i] 07:30 Magnum IV. 13 [i] 08:40 Simpsonovci XVII. 7,8 [i] 09:40 Griffinovci VIII. 6 [i] 10:00 Zločinné úmysly VI. 19,20 [i] 11:50 Profesionáli: Nudisti [i] 12:50 Slnečno, sem - tam vraždy 2 [i] 13:50 Modrí templári II. 8 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 20 [i] 15:50 Simpsonovci XVII. 7,8 [i] 16:50 Panelák: Požiar [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:45 Profesionáli: Forenzný kriminalista [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Kosti VII. 10,11 [i] 22:30 Mafstory: Narodeniny tety Márgit, Guľožrút 18,19 [i] 00:30 Sliediči 8 [i] 01:15 Navarro IV. 2 [i] 02:50 Kojak II. [i] 04:25 Akty X III. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Ten, kdo tě chrání I. 22 [i] 08:10 Jak prosté I. 13 [i] 09:10 Posel ztracených duší II. 11 [i] 10:10 Drzá Jordan II. 5 [i] 11:10 Společná terapie I. 4 [i] 12:05 Ten, kdo tě chrání II. 1 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 16 [i] 14:05 Numb3rs Ii. 3 [i] 15:05 Posel ztracených duší II. 12 [i] 16:05 Drzá Jordan II. 6 [i] 17:05 Společná terapie I. 5 [i] 18:00 Jak prosté I. 14 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 17 [i] 20:00 Numb3rs Ii. 4 [i] 21:00 Vzpomínky II. 2 [i] 22:00 Bez hranic I. 7 [i] 23:05 CSI: New York IX. 17 [i] 00:05 Rudá vdova I. 8 [i] 01:05 Bez hranic I. 7 [i] 02:00 CSI: New York IX. 17 [i] 02:45 Rudá vdova I. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Most který zachrání Hočiminovo město [i] 06:00 Jak se to dělá: Indukční varné plotny [i] 06:25 Králové aukcí: Samurajský meč/lodní kufr [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Krvavé místo činu [i] 07:15 Špinavé práce: Chovatel exotických zvířat [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Doba bouří [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Sloučení [i] 09:55 Načerno pálený alkohol: Není návratu [i] 10:50 Jak to dělají?: Hydroelektrická hráz/Mikročipy [i] 11:15 Jak se to dělá: Podvodní roboti/lasagne/pásové pily/hole na túry na lyžích [i] 11:40 Bořiči mýtů: Budiž světlo [i] 12:35 Mimořádné projekty: Stadion první ligy [i] 13:30 Největší tankové bitvy: Bitva o Francii [i] 14:25 Největší tankové bitvy: Bitva o Pobaltí [i] 15:20 Ed Stafford: Nahý a napospas osudu 2 [i] 16:15 Auto versus divočina: Výstup do oblak [i] 17:10 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 18:05 Králové aukcí: Podomácku zhotovený hot rod/buben ze zebry [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Tonův dobrý instinkt [i] 19:00 Jak se to dělá 9 [i] 19:30 Jak se to dělá: Čerstvě řezané květiny, lepicí páska, tofu a loterijní losy [i] 20:00 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Existují více než tři dimenze? [i] 21:00 Seznámení s mimozemšťany [i] 22:00 Neobjasněné případy 6 [i] 23:00 Superlidé Stana Leeho: Lidský zpomalovací práh [i] 00:00 Strašení: Monstrum v bytě [i] 00:55 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Existují více než tři dimenze? [i] 01:50 Seznámení s mimozemšťany [i] 02:50 Neobjasněné případy 6 [i] 03:50 Superlidé Stana Leeho: Lidský zpomalovací práh [i] 04:45 Jak to dělají?: Hydroelektrická hráz/Mikročipy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Svobodná selátka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:42 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Pořady kandidujících politických stran, politických hnutí a koalic 09:00 Vše o vaření [i] 09:15 McLeodovy dcery II: Rána do živého 16/22 [i] 10:15 Polopatě [i] 10:55 Hříšní lidé města brněnského [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Podfukáři III 4/6 [i] 15:15 Bolkoviny [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Všechnopárty [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Četnické humoresky [i] 21:35 Hospoda U Druhé šance [i] 22:25 Nadměrné maličkosti [i] 23:19 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:20 Tělo jako důkaz II: Láska předchází pád 8/16 [i] 00:05 MI5 1/16 [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:20 Všechnopárty [i] 02:05 Postřehy odjinud [i] 02:10 Dobré ráno 04:45 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů III: Černá ovce 3/13 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času III: Rodina krve 9/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Paříž 2/3 [i] 10:10 Pevnosti: Olomouc [i] 10:30 Pořady kandidujících politických [i] 10:45 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva na Východě 2/2 [i] 11:45 Letečtí stíhači v boji: Smrt japonské flotily [i] 12:35 Putování za muzikou [i] 13:05 Chcete je? ZJ [i] 13:10 Folklorika [i] 13:35 Postřehy odjinud [i] 13:45 Náš venkov: Ukryto za zdí [i] 14:15 Evropa dnes [i] 14:40 1 dolar za život [i] 15:35 Lidské tělo: Konec života [i] 16:25 Moje rodina IX: Psí máma 8/11 [i] 17:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:25 Červený trpaslík: Nachystejte květináče 38/52 [i] 18:00 Pán času III: Ani mrk 10/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood IV: Líp tě poznat 9/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Barma [i] 20:55 Na cestě po Lesothu [i] 21:25 Deník Dity P. [i] 21:55 Ocas ještěrky [i] 23:25 Kanadská soda [i] 23:45 Tajemství Bible: David a Goliáš [i] 00:35 Doba měděná [i] 01:30 Nedej se: Zmije není nepřítel [i] 01:55 Dostaveníčko v Jihlavě [i] 02:30 Na dně [i] 03:00 Cestička z domova [i] 03:55 Koloseum... [i] 04:40 Červený trpaslík: Nachystejte květináče 38/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2472 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Černá komedie 443 [i] 11:00 Dva a půl chlapa VIII 6 [i] 11:25 Průměrňákovi II 14 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI III 4 [i] 13:35 Odložené případy II: Škodolibost 17 [i] 14:30 Dr. House VI: Rytířův pád 18 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Jsem na živu 87 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VIII 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II: Pálivá omáčka 15 [i] 18:30 Ulice 2473 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Poslední výstřel 82 [i] 21:35 Comeback: Prohozz [i] 22:00 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Podezření nula [i] 00:50 "V" II 2 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Třetí hlídka VI 22 [i] 02:55 Střepiny [i] 03:25 Áčko: Prožil jsem vzestup a totální pád [i] 04:20 Andílci 74 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Policie Hamburk I: Lstivá přítelkyně 16 [i] 07:40 Kutil Tim VIII: Vážná příhoda s kolenem 15 [i] 08:25 Alf II: Občané a zloději 1/2 [i] 09:10 To je vražda, napsala IV: Primárky 22 [i] 10:15 Policie Hamburk I: Chorobná láska 17 [i] 11:15 Inga Lindström: Osudové setkání [i] 13:20 Walker, Texas Ranger IV: O bod míň 5 [i] 14:20 Doktor z hor: Nové příběhy II: Otcové 3 [i] 15:20 Big Ben IV: Třídní sraz 8 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Nejsem vrah 217 [i] 21:45 QI - na vše máme odpověď [i] 22:20 Kriminálka Stuttgart IV: Stará nenávist 7 [i] 23:20 Právo a pořádek XX: Pomsta 23 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny II: Ďáblův služebník 14 [i] 01:25 Doktor z hor: Nové příběhy II: Otcové 3 [i] 02:10 Walker, Texas Ranger IV: O bod míň 5 [i] 02:55 Firma: Kapitola patnáctá 15 [i] 03:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Slzy Bosporu 63/102 [i] 06:25 Rebeli II. 170/225 [i] 07:15 Túžba tela 51/143 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Perla Orientu 84 [i] 10:50 Sila 45 [i] 12:05 V objatí hodvábu 38/200 [i] 12:55 Sultán [i] 14:10 Slzy Bosporu 64/102 [i] 15:05 Čaro lásky 75/90 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 34-35/128 [i] 17:50 V tieni zločinu 20/22 [i] 18:50 V siedmom nebi III. 13/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sklenený dom 2 [i] 22:25 Bastard [i] 00:20 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 7/10 [i] 01:15 Sex v meste IV. 7/18 [i] 01:45 Adela show [i] 02:10 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 7/10 [i] 03:05 Smotánka [i] 03:40 Na streche [i] 04:25 Čaro lásky 75/90 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Iluze lásky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Bublina [i] 13:30 Prodám šéfa zn.spěchá [i] 15:10 Cizinec u dveří