TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 11:00 Kobra 11 X. 11/16 [i] 12:00 Mentalista V. 12/22 [i] 12:50 FARMA [i] 14:10 FARMA - DUEL [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 21/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Lampáreň [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 21/24 [i] 00:00 Kobra 11 X. 11/16 [i] 00:50 Mentalista V. 12/22 [i] 01:30 Konečná [i] 03:00 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 X. 11/16 [i] 04:45 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Počasie [i] 05:35 Destinácia svet: Tanzánia [i] 06:25 Podvodníci v akcii IV 1/10 [i] 06:55 Profesionáli IV: Iba krásny obrázok 7/13 [i] 07:45 Správy RTVS "N" [i] 08:30 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 215 [i] 09:50 Asijina voľba 35/88 [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:20 Postav dom, zasaď strom [i] 15:10 Asijina voľba 36/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Destinácia svet: Botswana-africký raj [i] 17:10 Podvodníci v akcii IV 2/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Veľký sen [i] 22:10 Rossella II 1/5 [i] 00:00 Profesionáli IV: Iba krásny obrázok 7/13 [i] 00:50 Autosalón [i] 01:15 Občan za dverami [i] 01:40 Dámsky klub [i] 03:10 Sila lásky V. 215 [i] 04:00 Asijina voľba 36/88 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Qyx a Qyxová [i] 08:50 Zlatá brána [i] 09:40 Vincent Hložník [i] 10:25 Na ceste viery [i] 10:50 Tvárou v tvár [i] 11:25 Fokus rodina "N" [i] 12:10 Miestopis cechov a manufaktúr: Život vo vinici [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:55 ArtSpektrum [i] 13:00 Remeselníci [i] 13:45 Magazín Ligy majstrov [i] 14:10 Športové ozveny [i] 14:40 Odpískané [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín mix: Židovský [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Vašimi očami: Francúzsko: Sever [i] 18:35 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:45 Večerníček: Kto býva v húštinách [i] 18:55 Krtko: Krtko a lastovička [i] 19:00 Rozprávky Bolka a Lolka: Baba Jaga [i] 19:10 Ja a moja rodina: Tinka z Grónska [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Výnimočné ženy: Grace Kelly [i] 20:50 VAT - Veda a technika [i] 21:15 Veda v Európe II: Cukrovka [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Európske kino - klub: Soul kitchen [i] 23:40 A3UM: KOŠICE EHMK [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 01:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Modrí templári 19 [i] 06:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:05 KRIMI 07:40 Nakupuje vám to [i] 08:00 Súdna sieň: Rehoľníčka [i] 09:00 Súdna sieň: Poslanec [i] 10:00 Dom snov VII. 12,13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti II. 14 [i] 13:30 Kosti V. 2 [i] 14:30 Vtierka Castle II. 24/24 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ: Ale ja ju nemilujem! [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Matička skákavá [i] 21:40 DEDIČSTVO: Minulosť 3 [i] 23:15 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 19/19 [i] 00:15 Žraloky [i] 02:15 Lovci väzňov II. 3 [i] 03:05 BRATISLAVA Deň a Noc [i] 03:40 KRIMI 04:00 Modrí templári 20,21 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 SVET ZÁZRAKOV [i] 05:50 V uliciach San Francisca 102,103 [i] 07:30 Magnum IV. 11 [i] 08:40 Simpsonovci XVII. 3,4 [i] 09:40 Griffinovci VIII. 4 [i] 10:00 Zločinné úmysly VI. 15,16 [i] 11:50 Profesionáli: Čierna vdova [i] 12:50 Biele goliere II. 16/16 [i] 13:50 Modrí templári II. 6 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 18 [i] 15:50 Simpsonovci XVII. 3,4 [i] 16:50 Panelák: Nemožná [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:45 Profesionáli: Poslankyňa [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 6,7 [i] 22:30 Lovci väzňov II. 3 [i] 23:30 Agent V. 8 [i] 00:30 Ochrana svedkov III. 8 [i] 01:20 Navarro III. 13/13 [i] 03:00 Kojak II. [i] 04:40 Akty X III. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Ten, kdo tě chrání I. 20 [i] 08:10 Jak prosté I. 11 [i] 09:10 Posel ztracených duší II. 9 [i] 10:10 Drzá Jordan II. 3 [i] 11:10 Společná terapie I. 2 [i] 12:10 Ten, kdo tě chrání I. 21 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba LA III. 14 [i] 14:10 Numb3rs Ii. 1 [i] 15:05 Posel ztracených duší II. 10 [i] 16:00 Drzá Jordan II. 4 [i] 17:00 Společná terapie I. 3 [i] 18:00 Jak prosté I. 12 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 15 [i] 20:00 Numb3rs Ii. 2 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 5 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 6 [i] 23:00 Bez hranic I. 3 [i] 00:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 1 [i] 01:05 Myšlenky zločince VIII. 5 [i] 02:00 Myšlenky zločince VIII. 6 [i] 02:45 Bez hranic I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi [i] 06:00 Jak se to dělá: Obrovské ventily [i] 06:25 Králové aukcí: Zub dinosaura/nábytek ve viktoriánském stylu [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 12 [i] 07:15 Špinavé práce: Specialista na zvláštní efekty [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Hledání úlovku [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Války buldozerů [i] 09:55 Uhlí 1 [i] 10:50 Jak to dělají?: Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla [i] 11:15 Jak se to dělá: Biče/trouby na pizzu/vonné františky/modelové tryskáče [i] 11:40 Bořiči mýtů: Jak se vyhnout kulce [i] 12:35 Mimořádné projekty: Nejhlubší tunel [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Lawless Drag Bike – 2. část a motorka z dílny PJD – 4. část [i] 14:25 V útrobách měst: Ledové město – Toronto [i] 15:20 Velká mozková soutěž: Odchyt aut [i] 16:15 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 17:10 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 18:05 Králové aukcí: Sportovní kartičky/Botellův obraz [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 2 [i] 19:00 Jak se to dělá 7 [i] 19:30 Jak se to dělá: Bubnové sušičky, žvýkačky a rachejtle [i] 20:00 Dvojí přežití: Mars na Zemi [i] 21:00 Bear Grylls: Únik z pekla 3 [i] 22:00 Říční příšery: Lochneská legenda [i] 23:00 Téměř jsem to nepřežil: Uváznutí na skalním převisu [i] 00:00 Nic osobního: Zrada u silnice [i] 00:55 Dvojí přežití: Mars na Zemi [i] 01:50 Bear Grylls: Únik z pekla 3 [i] 02:50 Říční příšery: Lochneská legenda [i] 03:50 Téměř jsem to nepřežil: Uváznutí na skalním převisu [i] 04:45 Jak to dělají?: Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:42 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Pořady kandidujících politických stran, politických hnutí a koalic 09:00 Vše o vaření [i] 09:15 McLeodovy dcery II: Brave J 14/22 [i] 10:05 Neobyčejné životy [i] 11:00 Sanitka 2 7/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 13:40 Vše o vaření [i] 14:00 Pořady kandidujících politických stran, politických hnutí a koalic 14:15 Podfukáři III 2/6 [i] 15:10 Bolkoviny [i] 15:55 Cestománie [i] 16:25 AZ-kvíz [i] 16:50 Pořady kandidujících politických stran, politických hnutí a koalic 17:05 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četnické humoresky [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:13 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Hříšní lidé města brněnského [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 MI5 1/16 [i] 00:35 Kalendárium [i] 00:50 Sváteční slovo spirituála Biskupského gymnázia v Českých Budějovicích Josefa Prokeše [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Postřehy odjinud [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:55 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Okolo Porta [i] 05:35 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Kamera na cestách: Guadeloupe, ostrovní ráj [i] 10:05 Svět zázraků [i] 10:30 Pořady kandidujících politických [i] 10:45 Letečtí stíhači v boji: Zabiják stíhaček Zero [i] 11:35 Tisíc let české myslivosti [i] 12:05 Krásný ztráty [i] 12:35 Příběhy, které svět nevidí [i] 13:05 Klíč [i] 13:30 Historie vodíkové bomby: Jaderné závody Spojených států a 2/2 [i] 14:25 Letecké katastrofy III: Neštěstí v [i] 15:15 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 7/12 [i] 15:45 Pořady kandidujících politických [i] 16:00 Divnopis [i] 16:05 Tajemství Bible: David a Goliáš [i] 16:55 Jistě, pane premiére: Biskupské šachy 7/16 [i] 17:25 Červený trpaslík: Mimo realitu 36/52 [i] 17:55 Pán času III: Lidská povaha 8/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Československý filmový týdeník 1963 960/2379 [i] 19:05 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 7/10 [i] 19:30 Pořady kandidujících politických [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva na Východě 2/2 [i] 21:05 Taipei 101 [i] 22:00 Velikáni filmu: Ugo Tognazzi [i] 23:35 Soudce a vrah - ST [i] 01:35 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 02:10 Vesnicopis [i] 02:30 Queer: Ta naše registrace česká [i] 02:55 Dostaveníčko v Brně [i] 03:30 Islám po česku [i] 03:55 Hody na Podluží [i] 04:40 Červený trpaslík: Mimo realitu 36/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2470 [i] 09:45 Doktoři z Počátků: Josefčin styl 25 [i] 11:00 Střepiny [i] 11:25 Průměrňákovi II 12 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI III 2 [i] 13:30 Odložené případy II: Přání 15 [i] 14:25 Dr. House VI: Černá díra 16 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Nekonečná vášeň 85 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VIII 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II: Rychlá kola 13 [i] 18:30 Ulice 2471 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Nová éra 81 [i] 21:35 PanMáma: Mámina pečínka 9 [i] 22:10 Okresní přebor: Na váhu 9 [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Stoupenci zla 7 [i] 00:05 Big game [i] 00:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka IV 3 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Třetí hlídka VI 20 [i] 03:00 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Policie Hamburk I: Srdce jako led 14 [i] 07:40 Kutil Tim VIII: Po stopách kradených dílů 13 [i] 08:25 Alf II: Soud 13 [i] 09:10 To je vražda, napsala IV: Rodeo v Saskatchewanu 20 [i] 10:15 Policie Hamburk I: Únos 15 [i] 11:15 Inga Lindström: Léto na ostrově [i] 13:20 Walker, Texas Ranger IV: Strážci 3 [i] 14:20 Doktor z hor: Nové příběhy II: V dobrém i ve zlém 1 [i] 15:20 Big Ben IV: Malování s Vincentem 6 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Otčím 216 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Noci s nepřítelem [i] 00:55 Nedokonalé zločiny II: Znásilnění 12 [i] 02:00 Doktor z hor: Nové příběhy II: V dobrém i ve zlém 1 [i] 02:45 Walker, Texas Ranger IV: Strážci 3 [i] 03:30 Firma: Kapitola třináctá 13 [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Slzy Bosporu 61/102 [i] 06:25 Rebeli II. 168/225 [i] 07:15 Túžba tela 49/143 [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Dr. Oz II. [i] 10:50 Sila 43 [i] 12:00 V objatí hodvábu 36/200 [i] 13:00 V tieni zločinu 17/22 [i] 14:10 Slzy Bosporu 62/102 [i] 15:05 Čaro lásky 73/90 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 30-31/128 [i] 17:50 V tieni zločinu 18/22 [i] 18:50 V siedmom nebi III. 11/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Uragán [i] 21:40 SILA 44 [i] 22:30 Perla Orientu 83 [i] 23:35 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 5/10 [i] 00:40 Sex v meste IV. 5/18 [i] 01:10 Adela show [i] 01:40 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 5/10 [i] 02:30 Sex v meste IV. 5/18 [i] 03:00 Smotánka [i] 03:35 Na streche [i] 04:25 Čaro lásky 73/90 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Bobule [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pan Dokonalý [i] 13:45 Lord of the Dance in 3D [i] 15:35 Sk8aři [i] 17:10 Jarní úklid s.r.o. [i] 18:50 Vosy útočí [i] 20:25 Bojovník [i] 21:55 Kdo s koho