TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Uragán [i] 06:40 Scooby-Doo, ako sa máš? III. 1/14 [i] 07:00 Tom a Jerry [i] 07:40 Kung Fu Panda II. 6/26 [i] 08:10 Tučniaky z Madagaskaru III. 4/15 [i] 08:30 Krok za krokom III. 18/23 [i] 09:00 Už sme doma? [i] 10:50 Spider-Man 2 [i] 13:30 Fantomas kontra Scotland Yard [i] 15:40 Hrbáč Lagardére [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Konečná [i] 22:40 Training Day [i] 01:00 Kuriér mafie [i] 02:30 Hrozba z temnoty V. 9/22 [i] 03:10 Training Day [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:35 Počasie [i] 06:45 Dračie poviedky [i] 07:10 Flipper a Lopaka: Dobrý žralok 7/52 [i] 07:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Vilko stratil pamäť [i] 07:45 Bol raz jeden život 14/26 [i] 08:15 My sme malí muzikanti: Rozprávkový dom uja Doremifáka 1/10 [i] 08:45 My sme malí muzikanti: Koncert 2/10 [i] 09:15 60 zabijakov divočiny 20/26 [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Čarovné miesta Zeme: Egypt [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot: Zrkadlo mŕtveho muža [i] 14:30 Zlatá klasika - režisér Andrej Lettrich: Čisté ruky [i] 16:25 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Noc nádejí 2013 [i] 22:30 Maigret: Maigret v rodinnom penzióne [i] 00:05 Agatha Christie : Poirot: Zrkadlo mŕtveho muža [i] 01:00 Čarovné miesta Zeme: Egypt [i] 01:50 60 zabijakov divočiny 20/26 [i] 02:20 Maigret: Maigret v rodinnom penzióne [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Televíkend [i] 07:10 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1920 - 1930 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Crash testy osobných automobilov strednej triedy [i] 09:45 Família: Família - Francúzsky sen [i] 10:15 Encyklopédia slov.obcí: Poniky [i] 10:30 Stretnutie gréckokatolíckych biskupov Európy [i] 12:45 Tri krát tri je deväť [i] 13:45 On air [i] 14:10 Orientácie [i] 14:35 Slovo [i] 14:45 Futbal MS do 17 rokov [i] 16:55 Hokej - Extraliga [i] 19:30 Večerníček: Kto býva v húštinách [i] 19:35 Krtko: Krtko a rybka [i] 19:40 Rozprávky Bolka a Lolka: O Palčekovi [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Nesmrteľní: Fejs [i] 21:10 Dokumentárny klub: Moja perestrojka [i] 22:40 Odpískané [i] 23:20 Pred rokmi... [i] 23:50 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:30 Cena je správna [i] 07:40 Rozprávková jazda [i] 09:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 17,18 [i] 11:30 Vtierka Castle V. 8 [i] 12:30 Doba ľadová [i] 14:35 Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik [i] 17:15 Nové bývanie [i] 18:00 Cena je správna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:15 Jazero smrti [i] 01:20 Záhadné zmiznutie [i] 03:40 Zločinné úmysly III. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 SVET ZÁZRAKOV [i] 06:15 V uliciach San Francisca 100,101 [i] 08:00 Magnum IV. 10 [i] 09:00 A-Team 67,68 [i] 11:30 SVET ZÁZRAKOV [i] 14:20 Ice Road Truckers IV. 13 [i] 15:20 SVET ZÁZRAKOV [i] 16:00 Vyvolení - Dom snov - SÚBOJ [i] 18:00 Nebezpečný sudca: Kráľovná sŕdc [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Policajt drábom [i] 22:50 Hory majú oči 2 [i] 00:50 Vražedné čísla V. 5,6,7 [i] 03:05 Kojak II. [i] 03:55 Akty X III. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba V. 9 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba V. 10 [i] 08:50 Tajemná Calenda I. 3 [i] 10:20 Drzá Jordan V. 9 [i] 11:15 Námořní vyšetřovací služba V. 11 [i] 12:10 Námořní vyšetřovací služba V. 12 [i] 13:10 Posel ztracených duší V. 18 [i] 14:10 Jak prosté I. 11 [i] 15:05 Jak prosté I. 12 [i] 16:05 Jeskyně 1 [i] 18:00 Rudá vdova I. 1 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 6 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 7 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 17 [i] 22:00 Stíny minulosti 1 [i] 23:55 Vzpomínky II. 1 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba V. 11 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba V. 12 [i] 02:35 CSI: New York VIII. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i] 06:00 Jak se to dělá: Tahací harmoniky [i] 06:25 Americký chopper: Jeskyně Howe Caverns [i] 07:15 Americké zbraně: Rodinné zbraně [i] 08:10 Bořiči mýtů: Čtyřhranná kola [i] 09:05 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Existuje stvořitel? [i] 09:55 Jak funguje vesmír 8 [i] 10:50 Největší tankové bitvy: Bitva o Francii [i] 11:40 Největší tankové bitvy: Bitva o Pobaltí [i] 12:35 Králové aukcí: Týrání, vlaky a miniaturní meč [i] 13:05 Králové aukcí: Foukačka/dřevěný Harley [i] 13:30 Bitvy o zavazadla: Hračky pro chlapy [i] 14:00 Bitvy o zavazadla: Hotovost nade vše [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Vítězná bitva [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Závoďák [i] 15:20 Auto versus divočina: Tohle vážně není pláž [i] 16:15 Bear Grylls: Únik z pekla: Džungle [i] 17:10 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 18:05 Rychle a hlasitě: Ford Galaxie – 1. část/soutěž v plavkách [i] 19:00 Jak se to dělá 6 [i] 19:30 Jak se to dělá: Koberce, pitná voda a akustické kytary [i] 20:00 Říční příšery: Upíři z hlubin [i] 21:00 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 22:00 Smrtící světy, skrytá nebezpečí: Vražda v amišské komunitě [i] 23:00 Co se dělo dál? 5 [i] 23:30 Co se dělo dál? 6 [i] 00:00 Prezidentova pravá ruka 2 [i] 01:50 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 02:50 Smrtící světy, skrytá nebezpečí: Vražda v amišské komunitě [i] 03:50 Co se dělo dál? 5 [i] 04:20 Co se dělo dál? 6 [i] 04:45 Nutné k přežití: Yukon [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Postřehy odjinud [i] 06:30 Hobby naší doby [i] 06:55 Okouzlení III 13/52 [i] 07:50 Půjčka [i] 08:45 Pořady kandidujících politických stran, politických hnutí a koalic 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku: Konec legrace 42/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Princezny nejsou vždycky na vdávání [i] 14:00 Pořady kandidujících politických stran, politických hnutí a koalic 14:15 Dvojrole [i] 15:50 Operace mé dcery [i] 17:15 Pořady kandidujících politických stran, politických hnutí a koalic 17:30 Neobyčejné životy [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Tady hlídám já! [i] 21:50 168 hodin [i] 22:19 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:20 Kráska v nesnázích [i] 00:15 Pět malých prasátek [i] 01:50 Bydlení je hra [i] 02:20 Galashow s latinou [i] 03:45 Kde bydlely princezny [i] 04:20 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Turecké koberce [i] 05:40 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:20 Hvězdy zvířecí říše [i] 06:40 Včelka Mája [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1963 960/2379 [i] 09:10 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 41 [i] 09:30 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva na Východě 1/2 [i] 10:30 Pořady kandidujících politických [i] 10:45 Nedej se: Zmije není nepřítel [i] 11:10 Ochránce [i] 11:40 Chcete mě? ZJ [i] 12:10 Paříž 2/3 [i] 13:10 Mýty a fakta historie: Divoká minulost Evropy 3/4 [i] 14:00 Sváteční slovo spirituála Biskupského gymnázia v Českých Budějovicích Josefa Prokeše [i] 14:05 Křesťanský magazín [i] 14:30 Uchem jehly [i] 15:00 Pevnosti: Josefov [i] 15:15 Ptáčata: Školní hnízdo 7/16 [i] 15:45 Pořady kandidujících politických [i] 16:00 Objevování planety Oceán: Život na skryté pláži 5/13 [i] 16:50 Cíl cesty: potápění: Polynésie 1/4 [i] 17:45 Emoce a my: Víra ve víru emocí 7/13 [i] 18:15 Na plovárně s Tomášem Sedláčkem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kdo chce s vlky žíti [i] 19:30 Pořady kandidujících politických [i] 19:45 Arch. Bohuslav Fuchs v Brně [i] 20:00 Domov aneb Kam směřuje naše cesta 1/2 [i] 21:00 Letecké katastrofy III: Neštěstí v [i] 21:55 Dracula [i] 00:00 Chodorkovskij, zločinec nebo mučedník? [i] 01:50 Californication VI: Drogová škola 7/12 [i] 02:20 Ochránce [i] 02:45 Vinaři [i] 03:05 Generace "0" [i] 03:20 Pohádkový Péťa aneb život(a)běh [i] 04:20 Zašlapané projekty [i] 04:40 Moje rodina IX: Náročné pohřbívání 7/11 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:55 Čarodějka Tara 22 [i] 06:25 Dinofroz 3 [i] 06:50 Bakugan 9 [i] 07:20 Hannah Montana III 21, 22 [i] 08:15 Jak vycvičit draky 3 [i] 08:40 Víkend: Zachovejte paniku [i] 09:25 Padlý anděl [i] 11:25 Metráček [i] 13:05 V podstatě jsme normální [i] 14:55 Footloose: Tanec zakázán [i] 17:10 PRÁSK! [i] 17:55 Za trnkovým keřem [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Josefčin styl 25 [i] 21:35 Střepiny [i] 22:10 Krvavý diamant [i] 00:45 V podstatě jsme normální [i] 02:15 Novashopping 02:50 Třetí hlídka VI 19 [i] 04:20 Andílci 72 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Chima: Falešná Chi 14 [i] 07:40 Mistr Manny II: Velký dar; Dědeček opravářem 35 [i] 08:10 Tajemství války: Lest a klam před Normandií 12 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vteřiny před vraždou III: Romeo a Julie 8 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Nedělní receptář extra 13:25 Jste to, co jíte [i] 14:35 Danielle Steelová: Hvězda [i] 16:35 Vraždy v Midsomeru XI: Stíny minulosti [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:05 VyVolení - Noční show [i] 00:10 Kopačky [i] 02:20 Vraždy v Midsomeru XI: Stíny minulosti [i] 03:55 Tajemství války: Lest a klam před Normandií 12 [i] 04:50 Vteřiny před vraždou III: Romeo a Julie 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 28/129 [i] 06:30 V údolí divých ruží: Miesto v srdci [i] 08:25 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Rosamunde Pilcherová: Vietor nad morom [i] 12:00 Klinika Miami 5-6/13 [i] 14:00 Inga Lindströmová: Pieseň pre dcérku [i] 15:50 Modré z neba [i] 17:50 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Mesto anjelov [i] 22:15 Skutočný príbeh: Aká matka, taký syn [i] 00:15 Mesto anjelov [i] 02:05 Skutočný príbeh: Aká matka, taký syn [i] 03:35 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 28/129 [i] 04:45 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Projekt A 2 [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Děkan Spanley [i] 13:55 Iluze lásky [i] 15:45 Zkratky ke štěstí [i] 17:35 Kung-fu nářez [i] 19:30 Bobule [i] 21:10 Hazard [i] 23:10 Poslední kat [i] 00:50 Přímý kontakt [i] 02:20 Neřízená střela [i] 04:00 Svítání [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Vytrvalostní závody [i] 10:00 Formule [i] 10:45 Vytrvalostní závody [i] 12:00 Motorky [i] 13:00 Motorky [i] 13:30 Motorky [i] 14:30 Vzpírání [i] 15:30 Motorky [i] 16:30 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 20:00 Tenis [i] 21:00 Krasobruslení [i] 21:30 Krasobruslení [i] 22:00 Krasobruslení [i] 23:45 Motorsport [i] 00:00 Formule [i] 00:30 Fotbal [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 2: Kořeny 5 [i] 06:00 Městečko Haven 2: Zakletý den volna 6 [i] 07:00 Městečko Haven 2: Krev je víc než voda 7 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 12: Malá milosrdenství 5 [i] 10:00 Drakoleb [i] 12:00 Skandál 2: Nějaké otázky? 21 [i] 13:00 Skandál 2: Zase si nasaď bílý klobouk 22 [i] 14:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a obr Dale 3 [i] 15:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk v lunaparku 4 [i] 16:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk jde do blázince 5 [i] 17:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a miliardářský lupič 6 [i] 18:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a ta druhá 7 [i] 19:00 Rookie Blue 4: Co jsem ztratil 9 [i] 20:00 Rookie Blue 4: Tady jsi 10 [i] 21:00 PREMIÉRA NA NAŠEM KANÁLU: Spravedlnost v krvi 3: Rodinná záležitost 1 [i] 22:00 Spravedlnost v krvi 3: Domácí násilí 2 [i] 23:00 Vřískot 3 [i] 01:20 Zůstaň se mnou [i] 03:20 Vraždy v Midsomeru 12: Báječní a dobří 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Ledová patrola 1 [i] 07:00 Arktidou s Brucem Parry: Severní Evropa 5 [i] 08:05 Podzemí měst: Praha 4 [i] 09:00 Brutální fyzika 3 [i] 10:00 Zvířecí rekordman: Zabijáci 7 [i] 11:00 Zvířecí rekordmani: Únosci 7 [i] 11:55 Ledová brigáda 4 [i] 12:30 Mistři písku 4 [i] 13:00 Rychlokurs Richarda Hammonda 4 [i] 14:00 Hydrotech 7 [i] 15:05 Pohřebiště 6 [i] 16:00 Bunkry pro soudný den 3 [i] 16:55 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 17 [i] 17:25 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 18 [i] 17:55 Sportovní vozy 11 [i] 19:00 Utajený Šéf - USA 3 [i] 19:55 Vzdušní dřevorubci 2 [i] 21:05 Pátrací a záchranná pohotovost 1 [i] 22:00 Rychlokurs Richarda Hammonda 4 [i] 23:00 Bunkry pro soudný den 3 [i] 23:55 Hydrotech 7 [i] 00:55 Raději se bojte 6 [i] 01:55 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny 5 [i] 02:55 Vzdušní dřevorubci 2 [i] 04:00 Bunkry pro soudný den 3 [i] 04:55 Vítejte v Indii 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Alvin a Chipmunkové 3 [i] 07:25 Maturita s překážkami [i] 08:50 Sbohem, královno [i] 10:30 Nákaza