TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Dr. House V. 18/24 [i] 06:50 Tom a Jerry [i] 07:10 Kung Fu Panda II. 5/26 [i] 07:40 Tučniaky z Madagaskaru III. 3/15 [i] 08:00 Alf IV. 13/24 [i] 08:30 Zachráňte Willyho 2 [i] 10:25 Parťáci I. 7/10 [i] 10:55 Postrach Denis [i] 13:00 Spider-Man 2 [i] 15:40 Už sme doma? [i] 17:35 Uragán [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:15 Jonesovci [i] 00:15 Neľútostný zabijak [i] 01:50 Hrozba z temnoty V. 7-8/22 [i] 03:10 FARMA - DUEL [i] 04:35 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy RTVS [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:35 Počasie [i] 06:45 Dračie poviedky [i] 07:10 Flipper a Lopaka: Kto z koho 6/52 [i] 07:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Harmónia na lúke [i] 07:50 Bol raz jeden život 13/26 [i] 08:15 Fidlibumove rozprávky [i] 08:45 Výprava nádeje [i] 09:35 Megamozog [i] 10:05 Berlin, Berlin: Marta 12 [i] 11:05 Milujem Slovensko [i] 12:25 On air [i] 12:55 Pošta pre teba [i] 13:55 Moje dcéry III. 4/8 [i] 15:40 Všetok čas na svete [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Zelenina [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dve matky [i] 21:55 Jesenné dieťa [i] 23:25 Všetok čas na svete [i] 00:55 Moje dcéry III. 4/8 [i] 02:35 Jesenné dieťa [i] 04:05 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Televíkend [i] 08:50 Universum: Bodamské jazero - smaragd uprostred Európy [i] 09:40 Ambulancia: Rázštep pery a podnebia nie je "chyba krásy" [i] 10:10 Separé [i] 10:35 Cesta [i] 11:05 Piloti [i] 11:35 Slováci vo svete 2012: Švédsko - Stockholm [i] 12:00 5 minút po dvanástej: ZABIŤ DOCHODCU? [i] 13:00 GYMPEL.TV: Videobúdka 6/13 [i] 13:50 Vždy s úsmevom: Upratovanie [i] 14:30 Magazín Ligy majstrov [i] 15:05 Kapura [i] 15:50 Farmárska revue [i] 16:10 Test magazín: Crash testy osobných automobilov strednej triedy [i] 16:25 Senior klub-magazín [i] 17:00 Herecké legendy [i] 17:05 Prvá nadovšetky [i] 18:10 Na ceste po Česku: Na ceste po Lednicku a Valticku [i] 18:45 Večerníček: Kto býva v húštinách [i] 18:50 Krtko: Krtko a kúzelný štetec [i] 18:55 Rozprávky Bolka a Lolka: Lietajúci kufor [i] 19:05 Ja a moja rodina: Ingunna z Islandu [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1920 - 1930 [i] 20:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ady Strakovej [i] 21:15 A3UM: KOŠICE EHMK [i] 21:40 Giulietta a duchovia [i] 23:55 Umenie 2013: Vizuálne umenie [i] 00:20 ArtSpektrum [i] 00:30 Československý filmový týždenník [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:55 My Little Pony [i] 07:20 Monsuno [i] 07:50 Legenda o Tarzanovi [i] 09:10 Panelák: Nemožná [i] 10:30 Tarzan 2 [i] 12:00 DEDIČSTVO: Otec 2 [i] 13:30 United 93 [i] 16:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 18:00 Cena je správna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik [i] 23:00 Vyvolení - Dom snov - SÚBOJ [i] 01:10 Pohyblivý terč [i] 03:15 Teror vo vlaku [i] 04:40 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Akty X III. [i] 06:40 V uliciach San Francisca 98,99 [i] 08:30 Magnum IV. 9 [i] 09:30 A-Team 65,66 [i] 11:50 Podvodníci [i] 14:00 Panelák: Záchranná akcia [i] 15:10 Vtip za stovku 8 [i] 16:00 Africké šelmy: Kráľovstvo odvahy [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 2,3 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 X-Men: Posledný vzdor [i] 22:40 Teror vo vlaku [i] 00:30 Ostrov smrti [i] 02:45 Zákon gangu III. 13 [i] 03:25 Kojak II. [i] 04:15 Akty X III. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší I. 16 [i] 07:55 Posel ztracených duší I. 17 [i] 08:50 Merlin V. 1 [i] 09:50 Tarzan: The Epic Adventures 22 [i] 10:50 Ztracený svět II. 2 [i] 11:50 Námořní vyšetřovací služba V. 9 [i] 12:45 Námořní vyšetřovací služba V. 10 [i] 13:45 House Viii. 12 [i] 14:45 House Viii. 13 [i] 15:45 Poslední akční hrdina 1 [i] 18:20 Vlčí mládě II. 2 [i] 19:15 Na lodi III. 2 [i] 21:00 Kráska a zvíře I. 18 [i] 22:00 Jeskyně 1 [i] 23:55 True Blood - Pravá krev V. 3 [i] 00:55 Vlčí mládě II. 2 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba V. 9 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba V. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Stadion na světové úrovni - Jižní Afrika [i] 06:00 Jak se to dělá: Motorky Hot Rod [i] 06:25 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohnivý závodní vůz [i] 07:15 Pátá rychlost 2 [i] 08:10 Megastavitelé: Most odolný proti zemětřesení [i] 09:05 Impozantní letadla: Martin Mars [i] 09:55 Ben Earl: mistr triků 1 [i] 10:50 Ben Earl: mistr triků 2 [i] 11:40 Ben Earl: mistr triků 3 [i] 12:35 Ben Earl: mistr triků 4 [i] 13:30 Mimořádné projekty: Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu [i] 14:25 Nejhrůznější záběry: Přistání letadel [i] 15:20 Velká mozková soutěž: Vodopád [i] 16:15 Rození obchodníci: Jag MK II [i] 17:10 Speciál Bořičů mýtů: Odpovědi na dopisy diváků [i] 18:05 Fantom Works 1 [i] 19:00 Jak se to dělá 5 [i] 19:30 Jak se to dělá 13 [i] 20:00 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 20:30 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 21:00 Bitvy o zavazadla: Závan minulosti [i] 21:30 Bitvy o zavazadla: Hořící člověk [i] 22:00 Největší tankové bitvy: Bitva o Francii [i] 23:00 Největší tankové bitvy: Bitva o Pobaltí [i] 00:00 Neobjasněné případy 3 [i] 00:55 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 01:25 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 01:50 Bitvy o zavazadla: Závan minulosti [i] 02:20 Bitvy o zavazadla: Hořící člověk [i] 02:50 Velká mozková soutěž: Vodopád [i] 03:45 Rození obchodníci: Jag MK II [i] 04:40 Speciál Bořičů mýtů: Odpovědi na dopisy diváků [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Okouzlení III 12/52 [i] 07:05 Toulavá kamera [i] 07:35 Princezna Duše [i] 08:45 Pořady kandidujících politických stran, politických hnutí a koalic 09:00 Poslední koncert [i] 09:20 Smrt v ráji 6/8 [i] 10:15 Žiješ jenom 2x [i] 10:45 Nejlepší trapasy [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Tři princezny tanečnice [i] 14:00 Pořady kandidujících politických stran, politických hnutí a koalic 14:15 Kdyby tisíc klarinetů [i] 16:30 Stalo se jedné neděle [i] 17:10 Pořady kandidujících politických stran, politických hnutí a koalic 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Legendární historky [i] 22:04 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:05 Ekologický Oskar [i] 23:10 Strašáci [i] 01:05 Hříšní lidé města brněnského [i] 02:20 Sváteční slovo spisovatele a výtvarníka Václava Vokolka [i] 02:25 Zahrada je hra [i] 02:50 Malá farma: Svobodná selátka [i] 03:15 Herbář [i] 03:45 Hospoda U Druhé šance [i] 04:35 Příběhy slavných - Marie Rosůlková [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pán času III: 42 minut 7/13 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:20 Hvězdy zvířecí říše [i] 06:40 Včelka Mája [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Ukryto za zdí [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 10:00 Folklorika [i] 10:30 Pořady kandidujících politických [i] 10:45 Tisíc let české myslivosti [i] 11:15 Souboj vojevůdců: Vandegrift proti [i] 12:00 Generál Patton: Křest krví [i] 12:45 Příběhy, které svět nevidí [i] 13:10 Cizinec je našinec [i] 13:35 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 7/10 [i] 14:00 Svět zázraků [i] 14:25 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 7/12 [i] 14:50 Titanic - krev a ocel 7/12 [i] 15:45 Pořady kandidujících politických [i] 16:00 Království divočiny: Arapaimy, vládci amazonských vod [i] 16:30 Kamera na cestách: Guadeloupe, ostrovní ráj [i] 17:25 Zmrzlá planeta: Na tenkém ledě [i] 18:15 Krásný ztráty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tlamy, tlapy, zobáky [i] 19:30 Pořady kandidujících politických [i] 19:45 Obrázky z Francie [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Divoká minulost Evropy 3/4 [i] 20:55 Na lovu v Africe [i] 22:00 Milénium [i] 00:25 Kanadská soda [i] 00:50 Malá Velká Británie [i] 01:20 Náš venkov: Ukryto za zdí [i] 01:45 Evropa dnes [i] 02:10 Chcete je? ZJ [i] 02:15 Návraty k divočině [i] 02:45 Ostrovy mezi oceány [i] 03:10 Generace "0" [i] 03:25 Něžná agrese [i] 04:25 Zašlapané projekty [i] 04:40 Malá Velká Británie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Čarodějka Tara 21 [i] 06:00 Tom a Jerry 3 [i] 06:25 Batman: Odvážný hrdina II 21 [i] 06:50 Bakugan 8 [i] 07:15 Tučňáci z Madagaskaru II 38 [i] 07:45 Jak princezny po nocích tancovaly [i] 08:55 Matilda [i] 10:45 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:45 Volejte Novu [i] 12:20 Na kolejích čeká vrah [i] 14:15 Výměna manželek VI [i] 15:35 Znovu sedmnáctiletý [i] 17:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty: Pánská jízda [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Muži v naději [i] 22:40 Tajný agent Jack T. [i] 00:40 Motiv 2: Odplata [i] 02:20 Novashopping 02:55 Volejte Novu [i] 04:25 Andílci 71 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Chima: Krokodýlí slzy 13 [i] 07:25 Mistr Manny II: Mannyho nové tričko; Hudební salon 34 [i] 07:55 Největší bitvy II. světové války: Bitva o Palau 23 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:45 Columbo: Vrabec v hrsti [i] 11:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:50 Interní záležitost [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru XI: Výstřel nad ránem [i] 18:00 VyVolení - Speciál [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Česko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ [i] 21:40 Mamma Mia! [i] 00:10 Bacha, kouše! [i] 02:10 Vraždy v Midsomeru XI: Výstřel nad ránem [i] 03:45 Nelítostná pomsta [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 27/129 [i] 06:40 Láska je môj osud [i] 08:40 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Loď snov - plavba na Bali [i] 12:15 Čarodejnice z Eastwicku 5-6/13 [i] 14:20 Môj tichý partner [i] 16:05 Rosamunde Pilcherová: Koniec jedného leta [i] 18:00 V údolí divých ruží: Miesto v srdci [i] 20:00 Inga Lindströmová: Pieseň pre dcérku [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Vietor nad morom [i] 00:00 Loď snov - plavba na Bali [i] 01:40 Prežiť [i] 03:35 Šéfkuchár bez čapice [i] 04:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 27/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Projekt A [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Phoebe v říši divů [i] 13:50 Poslední plavky [i] 15:40 Jeden a půl rytíře [i] 17:40 Mýtus [i] 19:50 Svítání [i] 21:30 Neřízená střela [i] 23:15 Přímý kontakt [i] 00:50 Deník nymfomanky [i] 02:30 Postradatelní [i] 04:05 Noc úplňku [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Tenis [i] 10:45 Krasobruslení [i] 11:45 Krasobruslení [i] 12:45 Fotbal [i] 13:45 Formule [i] 15:00 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 20:00 Krasobruslení [i] 20:45 Krasobruslení [i] 21:30 Fotbal [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíš, že jsi? 2: Gwyneth Paltrow 7 [i] 06:00 Městečko Haven 2: 3. díl 3 [i] 07:00 Městečko Haven 2: Přeskočila jiskra 4 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 12: Chybná teorie 4 [i] 10:00 Bratři a sestry 4: Když napečeš, on přijde 20 [i] 11:00 Bratři a sestry 4: Není kouře bez ohně 21 [i] 12:00 Bratři a sestry 4: Miluj bližního svého 22 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Naděje 23 [i] 14:00 Bratři a sestry 4: Zase na cestě 24 [i] 15:00 Zběsilá bouře [i] 17:00 Drakoleb [i] 19:00 Jeden a půl policajta [i] 21:00 Vřískot 3 [i] 23:20 Dědictví strachu [i] 01:20 Havaj 5-0 3: Den matek 1 [i] 02:20 Havaj 5-0 3: Pochyby 2 [i] 03:20 Vraždy v Midsomeru 12: Čahoun 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jurské bojiště 12 [i] 06:00 Jezera na střeše světa: Tádžikistán 5 [i] 07:00 Arktidou s Brucem Parry: Kanada 4 [i] 08:05 Podzemí měst: Boston a Filadelfie 3 [i] 09:00 Brutální fyzika 2 [i] 10:00 Zvířecí rekordman: Části těla 6 [i] 11:00 Zvířecí rekordmani: Šílení sběratelé 6 [i] 11:55 Ledová brigáda 3 [i] 12:30 Mistři písku 3 [i] 13:00 Rychlokurs Richarda Hammonda 3 [i] 14:00 Hydrotech 6 [i] 15:05 Pohřebiště 5 [i] 16:00 Brutální fyzika 3 [i] 16:55 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 15 [i] 17:25 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 16