Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 X. 9/16 [i] 11:50 Mentalista V. 11/22 [i] 12:45 Dr. House V. 18/24 [i] 13:40 Krok za krokom III. 18/23 [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. 16/16 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 20/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 AKČNÝ PIATOK: Kuriér mafie [i] 00:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 20/24 [i] 01:30 Kobra 11 X. 9/16 [i] 02:20 Mentalista V. 11/22 [i] 03:00 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 X. 9/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:25 Počasie [i] 05:35 Destinácia svet: Seychely -Mauritius [i] 06:25 Podvodníci v akcii III 20/20 [i] 06:55 Profesionáli IV: Provízia 6/13 [i] 07:50 Správy RTVS [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 214 [i] 09:50 Asijina voľba 34/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:25 Nebíčko v papuľke: Holíč [i] 15:10 Asijina voľba 35/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Destinácia svet: Tanzánia [i] 17:10 Podvodníci v akcii IV 1/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:40 Legendy popu: Vašo Patejdl [i] 23:50 Nikto nie je dokonalý [i] 01:00 Profesionáli IV: Provízia 6/13 [i] 01:55 Dámsky klub [i] 03:25 Sila lásky V. 214 [i] 04:15 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Profesionál [i] 06:55 Polícia [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Najmocnejšia zbraň [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Chcem žiť po svojom [i] 09:05 Veda o rodovej identite [i] 09:55 Cena prírody III.: Cudza invázia [i] 10:20 Koľko stojí rómsky hlas ? [i] 10:50 Slovensko pre začiatočníkov [i] 11:45 Spektrum vedy [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Od Prešporka k Dunaju [i] 13:25 Večer pod lampou [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:25 Eurovirtuál - František Kelle [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Správy - Hírek [i] 17:55 Národnostné správy [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Encyklopédia slov.obcí: Poniky [i] 18:45 Večerníček: Hlavičkove rozprávky [i] 18:50 Krtko: Krtko a prameň [i] 18:55 Rozprávky Bolka a Lolka: Zázračné zrkadlo [i] 19:05 Ja a moja rodina: Eun Tai z Kórey [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Universum: Bodamské jazero - smaragd uprostred Európy [i] 20:50 Família: Família - Francúzsky sen [i] 21:20 Góly - body - sekundy [i] 21:25 Počasie [i] 21:30 Kinorama [i] 22:00 Kino na Dvojke: Obyčajní hrdinovia [i] 23:50 Bratislavské jazzové dni 2012: Pierre de Trégomain Quartet (Francúzsko) [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:05 Súdna sieň: Vraždil [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Sterilizácia [i] 09:30 Panelák: Záchranná akcia [i] 11:00 Dom snov VII. 23 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti II. 13 [i] 13:30 Kosti V. 1/22 [i] 14:30 Vtierka Castle II. 23 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 Súdna sieň: Nehanbi sa za seba! [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Nemožná [i] 21:40 Cena je správna [i] 23:00 Doba ľadová [i] 01:00 United 93 [i] 03:25 Baby, sex a iné zvrhlosti [i] 04:55 Modrí templári 18 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 SVET ZÁZRAKOV [i] 05:50 V uliciach San Francisca 96,97 [i] 07:30 Magnum IV. 8 [i] 08:40 Simpsonovci XVI. 1,2/22 [i] 09:40 Griffinovci VIII. 3 [i] 10:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:45 Zločinné úmysly VI. 13,14 [i] 12:45 Biele goliere II. 15 [i] 13:40 Modrí templári II. 5 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 17 [i] 15:50 Simpsonovci XVI. 1,2/22 [i] 16:50 Panelák: Záchranná akcia [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:45 Profesionáli: Čierna vdova [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Tarzan 2 [i] 22:00 Sexi párty [i] 00:00 Walking Dead III. 11,12 [i] 01:45 Špeciálne komando IV. 13,14 [i] 03:10 Navarro III. 12 [i] 04:30 Kojak II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Ten, kdo tě chrání I. 19 [i] 08:05 Jak prosté I. 10 [i] 09:05 Posel ztracených duší II. 8 [i] 10:05 Drzá Jordan II. 2 [i] 11:05 Společná terapie I. 1 [i] 12:05 Ten, kdo tě chrání I. 20 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 13 [i] 14:05 Vražedná čísla I. 13 [i] 15:05 Posel ztracených duší II. 9 [i] 16:05 Drzá Jordan II. 3 [i] 17:05 Společná terapie I. 2 [i] 18:05 Jak prosté I. 11 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 14 [i] 20:05 Numb3rs Ii. 1 [i] 21:00 Havaj 5-0 I. 1 [i] 22:00 Profilage Iv. 2 [i] 23:10 Profilage Iv. 3 [i] 00:20 House Viii. 22 [i] 01:20 Havaj 5-0 I. 1 [i] 02:20 Profilage Iv. 2 [i] 03:15 House Viii. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Most šejka Zayeda v Abu Dhabi [i] 06:00 Jak se to dělá: Mikrofony [i] 06:25 Králové aukcí: Hodinky pro špiona/model A [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 11 [i] 07:15 Špinavé práce: Holič zvířat [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Závod o čas [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Raráškovo zlato [i] 09:55 Aljaška: Poslední hranice: Přilévání oleje do ohně [i] 10:50 Jak to dělají?: Vrtná zařízení/holicí strojky [i] 11:15 Jak se to dělá: Volanty/palivové vedení/jablečné koláče/radiátory [i] 11:40 Bořiči mýtů: Auto pro špióny 2 [i] 12:35 Mimořádné projekty: Největší kasino [i] 13:30 Opravna vraků: Auto pro svalovce Dallaglia - část 2 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Jako kaskadéři [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Noc mrtvol [i] 15:20 Králové aukcí 1 [i] 15:50 Králové aukcí 2 [i] 16:15 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 1 [i] 17:10 Nutné k přežití: Irsko [i] 18:05 Králové aukcí: Foukačka/dřevěný Harley [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Noc mrtvol [i] 19:00 Jak se to dělá 4 [i] 19:30 Jak se to dělá: Med, optická vlákna a cihly [i] 20:00 V útrobách měst: Ledové město – Toronto [i] 21:00 Velká mozková soutěž: Odchyt aut [i] 22:00 Zakázané: Bizarní jídlo [i] 23:00 Strašení: Hrůza ve Wheatsheafu [i] 00:00 Strašení: Posedlí [i] 00:55 V útrobách měst: Ledové město – Toronto [i] 01:50 Velká mozková soutěž: Odchyt aut [i] 02:50 Zakázané: Bizarní jídlo [i] 03:50 Strašení: Hrůza ve Wheatsheafu [i] 04:45 Jak to dělají?: Vrtná zařízení/holicí strojky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:42 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Pořady kandidujících politických stran, politických hnutí a koalic 09:00 Vše o vaření [i] 09:15 McLeodovy dcery II: 2001: Pastvinná odysea 13/22 [i] 10:05 Příběhy slavných - Marie Rosůlková [i] 11:00 Život na zámku: Zkouška 41/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 13:40 Vše o vaření [i] 14:00 Pořady kandidujících politických stran, politických hnutí a koalic 14:15 Podfukáři III 1/6 [i] 15:05 Širák [i] 15:20 Bolkoviny [i] 16:05 AZ-kvíz [i] 16:30 Pořady kandidujících politických stran, politických hnutí a koalic 16:45 Malá farma: Svobodná selátka [i] 17:05 Besipky: Zemědělské práce [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Deník Dity P. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Sanitka 2 7/13 [i] 21:00 13. komnata Jany Hubinské [i] 21:29 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Tak neváhej a toč speciál [i] 23:00 Kriminálka Paříž: Modrý diamant 75/92 [i] 23:45 Postřehy odjinud [i] 23:50 Na stopě [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Pod pokličkou [i] 01:00 Halabalašou [i] 01:40 Sama doma - [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času III: Lazarův experiment 6/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Lidské tělo: A čas plyne... [i] 10:00 Na plovárně s Jiřím Dědečkem [i] 10:30 Pořady kandidujících politických [i] 10:45 Na mexicko-americké hranici [i] 11:40 Tajemství Bible: Herodes a vraždění neviňátek [i] 12:30 Oblasti ptačí a lidské aneb Natura paradoxa [i] 13:10 Otestujte svůj mozek 3/3 [i] 14:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:50 Historie vodíkové bomby: Jaderné závody Spojených států a 2/2 [i] 15:45 Pořady kandidujících politických [i] 16:00 Postřehy odjinud [i] 16:05 Chcete mě? ZJ [i] 16:35 Expedice Borneo 3/3 [i] 17:25 Červený trpaslík: Rimmerosvět 35/52 [i] 17:55 Pán času III: 42 minut 7/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Království hraček [i] 19:30 Pořady kandidujících politických [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zmrzlá planeta: Na tenkém ledě [i] 20:55 Lidské tělo: Konec života [i] 21:50 Velikáni filmu: Susan Sarandonová [i] 23:50 Jistě, pane premiére: Biskupské šachy 7/16 [i] 00:25 Podraz II [i] 02:00 Zločin II 7/10 [i] 03:00 Návraty k divočině [i] 03:30 Kobzole a zelé, živobytí celé [i] 03:45 Zašlapané projekty [i] 04:05 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 04:35 Červený trpaslík: Rimmerosvět 35/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2469 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Sladká včelička 442 [i] 11:00 Dva a půl chlapa VIII 3 [i] 11:20 Průměrňákovi II 11 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI III 1 [i] 13:30 Odložené případy II: Revoluce 14 [i] 14:25 Dr. House VI: Soukromé životy 15 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Kočky uklidňují 84 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VIII 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II: Krvácející srdce 12 [i] 18:30 Ulice 2470 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek VI [i] 21:30 Soukromé pasti: Smím prosit o lásku? [i] 22:50 Kongo [i] 00:55 Třetí hlídka VI 18 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Dva a půl chlapa VIII 4 [i] 02:35 P. F. [i] 04:00 Andílci 70 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Policie Hamburk I: Hořící svatební šaty 13 [i] 07:40 Kutil Tim VIII: Jak vyzrát na škvrňata 12 [i] 08:25 Alf II: Nový soused 12 [i] 09:10 To je vražda, napsala IV: Zase o rybách 19 [i] 10:15 Policie Hamburk I: Srdce jako led 14 [i] 11:15 Inga Lindström: Farma u jezera [i] 13:20 Walker, Texas Ranger IV: Přísně utajeni 2 [i] 14:20 Doktor z hor: Nové příběhy I: Zůstat, či odejít 8 [i] 15:20 Big Ben IV: Volný pád 5 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Duel [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 Nepřítel státu [i] 01:50 Bokovka [i] 04:15 Doktor z hor: Nové příběhy I: Zůstat, či odejít 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Slzy Bosporu 60/102 [i] 06:20 Rebeli II. 167/225 [i] 07:10 Túžba tela 48/143 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 82 [i] 10:45 Sila 42 [i] 11:55 V objatí hodvábu 35/200 [i] 12:55 Sultán [i] 14:10 Slzy Bosporu 61/102 [i] 15:05 Čaro lásky 72/90 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 28-29/128 [i] 17:50 V tieni zločinu 17/22 [i] 18:50 V siedmom nebi III. 10/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Uragán [i] 21:40 SILA 43 [i] 22:35 Láska je môj osud [i] 00:25 Prepadnutá [i] 02:00 Môj tichý partner [i] 03:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 03:55 Čaro lásky 72/90 [i] 04:40 V objatí hodvábu 35/200 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Griffin a Phoenixová [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Manželská klec [i] 13:45 Modigliani [i] 16:00 Pan Dokonalý [i] 17:40 Lord of the Dance in 3D [i] 19:25 Lékařská akademie [i] 21:10 Postradatelní [i] 22:50 Deník nymfomanky [i] 00:35 Zběsilý útěk [i] 02:30 Přepadení 13. okrsku [i] 04:15 Lékařská akademie [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Tenis [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 14:45 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 20:00 Box [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:15 Silové sporty [i] 00:15 Motorsport [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíš, že jsi? 2: Steve Buscemi 6 [i] 06:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Gwyneth Paltrow 7 [i] 07:20 Kauzy podle Kate 1: Offside 3 [i] 08:20 Dobrá manželka 3: Whisky, tango, foxtrot 9 [i] 09:20 Bratři a sestry 4: Naděje 23 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 12: Báječní a dobří 7 [i] 12:20 Městečko Haven 2: Zakletý den volna 6 [i] 13:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a miliardářský lupič 6 [i] 14:20 Dobrá manželka 3: Být rodičem není snadné 10 [i] 15:20 Bratři a sestry 4: Zase na cestě 24 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Smrt v pomalém pruhu 1 [i] 18:20 Městečko Haven 2: Krev je víc než voda 7 [i] 19:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a ta druhá 7 [i] 20:20 Kauzy podle Kate 1: Kuchař 4 [i] 21:20 Jeden a půl policajta [i] 23:20 Zběsilá bouře [i] 01:20 Dobrá manželka 3: Být rodičem není snadné 10 [i] 02:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Gwyneth Paltrow 7 [i] 03:20 Být Erikou 4: Řekni to, prosím, hned 8 [i] 04:15 Kauzy podle Kate 1: Kuchař 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jurské bojiště 11 [i] 06:00 Současná architektura v Budapešti 3 [i] 06:30 Současná architektura v Budapešti 4 [i] 07:00 Univerzita Vševědoucna 10 [i] 08:05 Jimmy Grow a jeho Štědrovečerní večeře [i] 09:05 Sběrači: Theresa a Karen 9 [i] 10:00 Utajený Šéf 5 [i] 11:00 Sedm divů sluneční soustavy: Chaos 2 [i] 12:00