TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Modré z neba [i] 10:30 Chlapi neplačú [i] 11:35 Kobra 11 X. 8/16 [i] 12:40 Mentalista V. 10/22 [i] 13:35 Dr. House V. 16-17/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. 15/16 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 19/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 19/24 [i] 00:00 Kobra 11 X. 8/16 [i] 01:00 Mentalista V. 10/22 [i] 01:40 Dr. House V. 16/24 [i] 02:20 Dva a pol chlapa VIII. 15/16 [i] 02:40 FARMA [i] 03:40 Kobra 11 X. 8/16 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:25 Počasie [i] 05:35 Destinácia svet: Florida [i] 06:25 Podvodníci v akcii III 19/20 [i] 06:55 Profesionáli IV: Víkend na vidieku 5/13 [i] 07:45 Správy RTVS [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 213 [i] 09:50 Asijina voľba 33/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:10 Asijina voľba 34/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Destinácia svet: Seychely -Mauritius [i] 17:10 Podvodníci v akcii III 20/20 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Luther III. 3/4 [i] 21:10 Luther III. 4/4 [i] 22:05 Kriminálka Staré Mesto: Prípad zamknutého kostola 7/7 [i] 23:05 Reportéri [i] 23:30 Profesionáli IV: Víkend na vidieku 5/13 [i] 00:25 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Horehronský rozparovač [i] 00:50 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Odsúdení na smrť [i] 01:20 Dámsky klub [i] 02:50 Sila lásky V. 213 [i] 03:40 Asijina voľba 34/88 [i] 04:25 Správy RTVS [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Diade [i] 09:00 Ladislav Chudík [i] 10:15 Maďarský magazín [i] 10:45 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 11:30 Pred rokmi... [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:45 Spieva Miroslav Žbirka [i] 13:10 ArtSpektrum [i] 13:15 Senior klub [i] 13:40 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:10 Kde ešte podkovy prinášajú šťastie [i] 14:45 Futbal MS do 17 rokov [i] 17:15 Polícia [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Cena prírody III.: Cudza invázia [i] 18:20 Halali [i] 18:45 Večerníček: Hlavičkove rozprávky [i] 18:50 Krtko: Krtko a flauta [i] 18:55 Rozprávky Bolka a Lolka: Drak [i] 19:05 Ja a moja rodina: Francúzska [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Veda o rodovej identite [i] 20:50 Spektrum vedy [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Večer pod lampou [i] 00:10 České milovanie: O láske na štyroch kolesách [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:05 Súdna sieň: Nemáš pochopenie! [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Krvavá noc [i] 09:30 Panelák: Návrat [i] 11:00 Dom snov VII. 22 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti II. 12 [i] 13:30 Kosti IV. 26/26 [i] 14:30 Vtierka Castle II. 22 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 Súdna sieň: Kutil [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Záchranná akcia [i] 21:40 Vyvolení - Dom snov - PREMIÉRA [i] 23:15 Gigolovia II. [i] 00:30 Kosti IV. 26/26 [i] 01:25 Gigolovia II. [i] 02:35 Hawaii 5.0 II. 7 [i] 03:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 4 [i] 04:05 Zločinné úmysly III. [i] 04:45 Modrí templári 17 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 V uliciach San Francisca 94,95 [i] 07:30 Magnum IV. 7 [i] 08:40 Simpsonovci XVI. 20,21/21 [i] 09:40 Griffinovci VIII. 2 [i] 10:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:45 Zločinné úmysly VI. 11,12 [i] 12:40 Biele goliere II. 14 [i] 13:40 Modrí templári II. 4 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 16 [i] 15:50 Simpsonovci XVI. 20,21/21 [i] 16:50 Panelák: Návrat [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:45 Profesionáli: Polícia má talent [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 4,5 [i] 22:30 Hawaii 5.0 II. 7 [i] 23:30 Bad Boys 16 [i] 00:30 Ochrancovia 14 [i] 01:15 Navarro III. 11 [i] 02:55 Kojak [i] 04:35 Akty X III. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání I. 18 [i] 08:00 Jak prosté I. 9 [i] 09:00 Posel ztracených duší II. 7 [i] 10:00 Drzá Jordan II. 1 [i] 11:00 Profil zločinu III. 12 [i] 12:05 Ten, kdo tě chrání I. 19 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 12 [i] 14:05 Vražedná čísla I. 12 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 8 [i] 16:00 Drzá Jordan II. 2 [i] 17:00 Společná terapie I. 1 [i] 18:00 Jak prosté I. 10 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 13 [i] 20:00 Vražedná čísla I. 13 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 1 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 2 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 1 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 2 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 1 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 2 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA III. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Brána do Benátek [i] 06:00 Jak se to dělá: Filmové kamery [i] 06:25 Králové aukcí: Měřič lásky [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 10 [i] 07:15 Špinavé práce: Lov divokých hus [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Bez milosti [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Co dál? [i] 09:55 Muži Yukonu: Zaseknutá kláda [i] 10:50 Jak to dělají?: Rakety/dalekohledy/stěrače [i] 11:15 Jak se to dělá: Závodní brusle/syntetická pryž/kakaové boby/čokoláda [i] 11:40 Bořiči mýtů: Parádní torpéda [i] 12:35 Mimořádné projekty: Domy odolné proti hurikánu [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Čas setkání je určen [i] 14:25 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Existuje doopravdy čas? [i] 15:20 Berte to jako varování: Hledači vzrušení [i] 16:15 Co se dělo dál? 7 [i] 16:45 Tovární linka 7 [i] 17:10 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 18:05 Králové aukcí: Týrání, vlaky a miniaturní meč [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Doba velkých amerických zisků [i] 19:00 Jak se to dělá 3 [i] 19:30 Jak se to dělá: Uzávěry lahví, čokoláda, pilulky a těstoviny [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Jako kaskadéři [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Noc mrtvol [i] 21:00 Zisk ze zabavených nemovitostí 1 [i] 21:30 Zisk ze zabavených nemovitostí 2 [i] 22:00 Bear Grylls: Únik z pekla 1 [i] 23:00 Muž, žena a divočina: Zpráva v lahvi [i] 00:00 Zločinecká impéria: Nuestra Familia [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Jako kaskadéři [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Noc mrtvol [i] 01:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 1 [i] 02:20 Zisk ze zabavených nemovitostí 2 [i] 02:50 Bear Grylls: Únik z pekla 1 [i] 03:50 Muž, žena a divočina: Zpráva v lahvi [i] 04:45 Jak to dělají?: Rakety/dalekohledy/stěrače [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:42 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Pořady kandidujících politických stran, politických hnutí a koalic 09:00 Vše o vaření [i] 09:15 McLeodovy dcery II: Štvanice 12/22 [i] 10:05 Hříšní lidé města brněnského [i] 11:30 Na cestě po Madangu [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 13:40 Vše o vaření [i] 14:00 Pořady kandidujících politických stran, politických hnutí a koalic 14:15 Podfukáři 12/12 [i] 15:10 Bolkoviny [i] 15:50 Cestománie [i] 16:25 AZ-kvíz [i] 16:50 Pořady kandidujících politických stran, politických hnutí a koalic 17:05 Na kus řeči [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Kriminálka Staré Město II 6/6 [i] 21:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:59 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Hercule Poirot [i] 23:45 Inspektor Rebus: Apoštol 1/4 [i] 01:25 AZ-kvíz [i] 01:50 Kde bydlely princezny [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů III: Slavnostní otevření 2/13 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času III: Evoluce Daleků 5/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 09:40 Souboj vojevůdců: Vandegrift proti [i] 10:30 Pořady kandidujících politických [i] 10:45 Československý filmový týdeník 1963 959/2379 [i] 11:00 Čokoládový seminář [i] 12:35 Chcete je? ZJ [i] 12:40 Emoce a my: Emoce - brána k naději 6/13 [i] 13:05 Cizinec je našinec [i] 13:35 Pevnosti: Josefov [i] 13:55 Mýty a fakta historie: Divoká minulost Evropy 2/4 [i] 14:45 Zmrzlá planeta: Poslední panenská zem [i] 15:35 Krásy evropského pobřeží: Severní [i] 15:45 Pořady kandidujících politických [i] 16:00 Soukromá muzea [i] 16:10 Království divočiny: Fascinující svět orchidejí [i] 16:40 Objevování planety Oceán: Ostrov Coyote 4/13 [i] 17:30 Červený trpaslík: Polymorf II - Emocuc 34/52 [i] 18:00 Pán času III: Lazarův experiment 6/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Paměť mramoru [i] 19:30 Pořady kandidujících politických [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Paříž 2/3 [i] 21:10 Panství Downton III 7/10 [i] 22:00 Hra o trůny: Zvítězíš nebo zemřeš 7/10 [i] 22:55 Zločin II 7/10 [i] 23:55 Queer: Ta naše registrace česká [i] 00:25 Pološero - Porody podomácku [i] 00:50 Bratři a sestry V: Návrat domů 1/22 [i] 01:35 Uchem jehly [i] 02:00 Cizinec je našinec [i] 02:25 Jiří Trnka [i] 02:40 Škola klaunů [i] 03:25 Návraty k divočině [i] 03:50 Zašlapané projekty [i] 04:10 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 04:40 Červený trpaslík: Polymorf II - Emocuc 34/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2468 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným: Přejdi Jordán 80 [i] 11:00 Dva a půl chlapa VIII 2 [i] 11:20 Průměrňákovi II 10 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 22 [i] 13:30 Odložené případy II: Čas zabíjet 13 [i] 14:25 Dr. House VI: Od pěti do devíti 14 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Až po svatbě! 83 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VIII 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II: Růžové brýle 11 [i] 18:30 Ulice 2469 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Sladká včelička 442 [i] 21:30 Kriminálka Miami X: Poslední kapka 14 [i] 22:30 VAŠE VOLBA: ... kdo si zaslouží váš hlas [i] 23:10 Let vetřelce [i] 01:20 Ve znamení raka 13 [i] 01:50 Novashopping 02:25 Třetí hlídka VI 17 [i] 03:05 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 04:25 Andílci 69 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Policie Hamburk I: Boje v podezření 12 [i] 07:40 Kutil Tim VIII: Doma na svátky 11 [i] 08:25 Alf II: Kandidáti 11 [i] 09:10 To je vražda, napsala IV: Poklad 18 [i] 10:15 Policie Hamburk I: Hořící svatební šaty 13 [i] 11:15 Inga Lindström: Shledání v Eriksbergu [i] 13:20 Walker, Texas Ranger IV: Výbuch 1 [i] 14:20 Doktor z hor: Nové příběhy I: Stíny minulosti 7 [i] 15:20 Big Ben IV: Salcburská specialita 4 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Výzva [i] 21:35 Křižovatky života: Osamělá vdova se upne na syna [i] 22:40 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Dědictví krve 7 [i] 23:35 Myšlenky zločince II 1 [i] 00:35 Slunečno, místy vraždy I: Blata 4 [i] 01:25 Doktor z hor: Nové příběhy I: Stíny minulosti 7 [i] 02:10 Walker, Texas Ranger IV: Výbuch 1 [i] 03:00 Firma: Kapitola dvanáctá 12 [i] 03:45 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 V objatí hodvábu 33/200 [i] 06:00 Slzy Bosporu 59/102 [i] 06:40 Rebeli II. 166/225 [i] 07:35 Túžba tela 47/143 [i] 08:45 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Dr. Oz II. [i] 11:00 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:10 V objatí hodvábu 34/200 [i] 13:00 V tieni zločinu 15/22 [i] 14:10 Slzy Bosporu 60/102 [i] 15:05 Čaro lásky 71/90 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 26-27/128 [i] 17:50 V tieni zločinu 16/22 [i] 18:50 V siedmom nebi III. 9/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 42 [i] 22:30 Perla Orientu 82 [i] 23:40 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 4/10 [i] 00:45 Sex v meste IV. 4/18 [i] 01:15 Adela show [i] 01:40 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 4/10 [i] 02:35 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 04:10 Čaro lásky 71/90 [i] 04:55 V objatí hodvábu 34/200 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Iluzionista [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Mein Kampf [i] 14:05 Muž proti muži [i] 16:05 Manželská klec [i] 17:45 Modigliani [i] 19:55 Noc úplňku [i] 21:50 Přepadení 13. okrsku [i] 23:40 Zběsilý útěk [i] 01:40 FILM+ BONUS:Postradatelní 01:50 Auto zabiják [i] 03:40 Zátah [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice Eurosport