TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 X. 7/16 [i] 11:45 Mentalista V. 9/22 [i] 12:45 Dr. House V. 15/24 [i] 13:40 Krok za krokom III. 17/23 [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. 14/16 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 18/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Modré z neba [i] 22:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 18/24 [i] 23:30 Kobra 11 X. 7/16 [i] 00:25 Mentalista V. 9/22 [i] 01:10 Dr. House V. 15/24 [i] 02:00 Dva a pol chlapa VIII. 14/16 [i] 02:20 Sklenený dom [i] 04:00 Kobra 11 X. 7/16 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Destinácia svet: Karibské súostrovia [i] 06:25 Podvodníci v akcii III 18/20 [i] 06:55 Profesionáli IV: Dvojitý prístup 4/13 [i] 07:50 Správy RTVS [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 212 [i] 09:50 Asijina voľba 32/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Boj o dieťa [i] 15:10 Asijina voľba 33/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Destinácia svet: Florida [i] 17:10 Podvodníci v akcii III 19/20 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Parfum: Príbeh vraha [i] 22:45 Dvaja muži v meste [i] 00:20 Profesionáli IV: Dvojitý prístup 4/13 [i] 01:10 Reportéri [i] 01:40 Občan za dverami [i] 02:10 Dámsky klub [i] 03:40 Asijina voľba 33/88 [i] 04:25 Správy RTVS [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Hviezdička [i] 09:25 Slováci v Bihore [i] 09:55 Koniari sveta: Indiáni kmeňa Nez Percé [i] 10:25 Ukrajinský magazín [i] 10:55 Fokus zdravie "N" [i] 11:40 Ambulancia: Rázštep pery a podnebia nie je "chyba krásy" [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Súbor Turiec [i] 13:05 Konečná dolina [i] 14:35 A3UM: REHABILITÁCIA [i] 15:00 VAT - Veda a technika [i] 15:30 Slováci vo svete 2012: Stretnutie Slovákov zo sveta v Bratislave [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Energetika [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Symboly krásy: Bambusové koše [i] 18:25 Test magazín: Crash testy osobných automobilov strednej triedy [i] 18:45 Večerníček: Hlavičkove rozprávky [i] 18:55 Krtko: Krtko a myška [i] 19:00 Rozprávky Bolka a Lolka: Červená Čiapočka [i] 19:05 Ja a moja rodina: Giang z Vietnamu [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Ladislav Chudík [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Nová vlna v českom filme: "Hoří, má panenko" [i] 23:15 Polícia [i] 23:30 Profesionál [i] 23:45 Autosalón [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:05 Súdna sieň: Tyran [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Tatko bez peňazí [i] 09:30 Panelák: Dedko [i] 11:00 Dom snov VII. 21 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti II. 11 [i] 13:30 Kosti IV. 25 [i] 14:30 Vtierka Castle II. 21 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 Súdna sieň: Deti do domova! [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Návrat [i] 21:40 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 6 [i] 23:00 Vtierka Castle V. 8 [i] 00:00 Vtierka Castle III. 16 [i] 01:00 Kosti VII. 8,9 [i] 02:50 Slnečno, sem-tam vraždy 11 [i] 03:35 KRIMI 04:00 Zločinné úmysly III. [i] 04:40 Modrí templári 16 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Griffinovci VII. 14/14 [i] 05:50 V uliciach San Francisca 92,93 [i] 07:30 Magnum IV. 6 [i] 08:40 Simpsonovci XVI. 18,19 [i] 09:40 Griffinovci VIII. 1/16 [i] 10:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:45 Zločinné úmysly VI. 9,10 [i] 12:40 Biele goliere II. 13 [i] 13:40 Modrí templári II. 3 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 15 [i] 15:50 Simpsonovci XVI. 18,19 [i] 16:50 Panelák: Dedko [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:45 Profesionáli: Sárin orgazmus [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Kosti VII. 8,9 [i] 22:30 Mafstory: Stávka, Colníčka 16,17 [i] 00:30 Sliediči 7 [i] 01:15 Navarro III. 10 [i] 02:50 Kojak [i] 04:25 Akty X III. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání I. 17 [i] 08:00 Jak prosté I. 8 [i] 09:00 Posel ztracených duší II. 6 [i] 10:00 Drzá Jordan I. 23 [i] 10:55 Profil zločinu III. 11 [i] 12:05 Ten, kdo tě chrání I. 18 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 11 [i] 14:05 Vražedná čísla I. 11 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 7 [i] 16:00 Drzá Jordan II. 1 [i] 17:00 Profil zločinu III. 12 [i] 18:05 Jak prosté I. 9 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 12 [i] 20:05 Vražedná čísla I. 12 [i] 21:00 Vzpomínky II. 1 [i] 22:00 Bez hranic I. 6 [i] 23:05 CSI: New York IX. 16 [i] 00:00 Rudá vdova I. 7 [i] 01:00 Bez hranic I. 6 [i] 02:00 CSI: New York IX. 16 [i] 02:45 Rudá vdova I. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Největší ropný vrt světa [i] 06:00 Jak se to dělá: Technické sklo [i] 06:25 Králové aukcí: Meč z Iwodžimy [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 9 [i] 07:15 Špinavé práce: Sběrač krokodýlích vajec [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Riskantní a nebezpečné [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Cesta za zlatem [i] 09:55 Načerno pálený alkohol: Začíná sezona načerno páleného alkoholu [i] 10:50 Jak to dělají?: Nákladní lodě/nákladní auta [i] 11:15 Jak se to dělá: Sladké trubičky/dřevěné pelety/prsteny pro maturanty [i] 11:40 Bořiči mýtů: Pohánějte si svou plachtu [i] 12:35 Mimořádné projekty: Plovoucí město [i] 13:30 Největší tankové bitvy: Bitvy první světové války [i] 14:25 Největší tankové bitvy: Tankové bitvy v Korei [i] 15:20 Ed Stafford: Nahý a napospas osudu 1 [i] 16:15 Auto versus divočina: Tohle vážně není pláž [i] 17:10 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 18:05 Králové aukcí: Přístroj na seance [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Peníze na udici [i] 19:00 Jak se to dělá 2 [i] 19:30 Jak se to dělá: Jogurty, svíčky a neonové nápisy [i] 20:00 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Existuje doopravdy čas? [i] 21:00 Setkání s mimozemšťany: Potomci [i] 22:00 Neobjasněné případy 5 [i] 23:00 Superlidé Stana Leeho: Tvrdá palice [i] 00:00 Strašení: Casa de los Muertos [i] 00:55 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Existuje doopravdy čas? [i] 01:50 Setkání s mimozemšťany: Potomci [i] 02:50 Neobjasněné případy 5 [i] 03:50 Superlidé Stana Leeho: Tvrdá palice [i] 04:45 Jak to dělají?: Nákladní lodě/nákladní auta [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Vašek neckář [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:42 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Pořady kandidujících politických stran, politických hnutí a koalic 09:00 Vše o vaření [i] 09:15 McLeodovy dcery II: Bouřlivák 11/22 [i] 10:00 Intuice [i] 10:20 Neobyčejné životy [i] 11:15 Polopatě [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 13:40 Vše o vaření [i] 14:00 Pořady kandidujících politických stran, politických hnutí a koalic 14:15 Podfukáři 11/12 [i] 15:10 Bolkoviny [i] 15:50 Cestománie [i] 16:25 AZ-kvíz [i] 16:50 Pořady kandidujících politických stran, politických hnutí a koalic 17:05 Na kus řeči [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Četnické humoresky [i] 21:30 Hospoda U Druhé šance [i] 22:20 Nadměrné maličkosti [i] 23:04 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:05 Tělo jako důkaz II: Odstíny modři 7/16 [i] 23:50 MI5 X 6/6 [i] 00:45 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:05 Postřehy odjinud [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:45 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: III 1/13 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pán času III: Dalekové na Manhattanu 4/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Paříž 1/3 [i] 10:00 Putování za muzikou [i] 10:30 Pořady kandidujících politických [i] 10:45 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva na Východě 1/2 [i] 11:45 Letečtí stíhači v boji: Zabiják stíhaček Zero [i] 12:35 Chcete je? ZJ [i] 12:40 Folklorika [i] 13:05 Ochránce [i] 13:35 Náš venkov: Potulní architekti [i] 14:00 Na mexicko-americké hranici [i] 14:55 Lidské tělo: A čas plyne... [i] 15:45 Pořady kandidujících politických [i] 16:00 Evropa dnes [i] 16:25 Moje rodina IX: Náročné pohřbívání 7/11 [i] 16:55 Klíč [i] 17:25 Červený trpaslík: Pistolníci z Apokalypsy 33/52 [i] 17:55 Pán času III: Evoluce Daleků 5/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kde pramení Amazonka [i] 19:30 Pořady kandidujících politických [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Guadeloupe, ostrovní ráj [i] 21:00 Na cestě po Madangu [i] 21:35 Deník Dity P. [i] 22:00 Děti noci [i] 23:25 Kanadská soda [i] 23:50 Tajemství Bible: Herodes a vraždění neviňátek [i] 00:40 La Vida Loca [i] 02:10 Nedej se: Co všechno odnesly povodně? [i] 02:35 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 02:45 Přeborníci [i] 03:15 Divnopis [i] 03:20 Návraty k divočině [i] 03:50 Zašlapané projekty [i] 04:10 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 04:40 Červený trpaslík: Pistolníci z Apokalypsy 33/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2467 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Kousek nad normou 441 [i] 11:00 Dva a půl chlapa VIII 1 [i] 11:20 Průměrňákovi II 9 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 21 [i] 13:30 Odložené případy II: Ahoj Adrian 12 [i] 14:25 Dr. House VI: Tah na branku 13 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Ohňostroj bude 82 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VIII 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II: Dokud jsi mladý 10 [i] 18:30 Ulice 2468 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Přejdi Jordán 80 [i] 21:35 Comeback: Rozzvod [i] 22:05 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:10 Smrt na dálnici [i] 00:40 Ve znamení raka 12 [i] 01:05 Třetí hlídka VI 16 [i] 01:50 Novashopping 02:25 Střepiny [i] 02:50 P. F. [i] 04:25 Andílci 68 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Policie Hamburk I: Otcové a synové 11 [i] 07:35 Kutil Tim VIII: Musíme si pomáhat 10 [i] 08:20 Alf II: Špetka romantiky 10 [i] 09:05 To je vražda, napsala IV: Smrtonosná vinice 17 [i] 10:10 Policie Hamburk I: Boje v podezření 12 [i] 11:10 Inga Lindström: Cesta k tobě [i] 13:10 Walker, Texas Ranger III: Za každou cenu 2/2 [i] 14:20 Doktor z hor: Nové příběhy I: Rodinná pouta 6 [i] 15:20 Big Ben IV: Smrt po diskotéce 3 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Zpoždění 215 [i] 21:45 QI - na vše máme odpověď [i] 22:20 Kriminálka Stuttgart IV: Nemilovaný syn 6 [i] 23:20 Právo a pořádek XX: Láska až za hrob 22 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny II: Přestřelka 11 [i] 01:20 Doktor z hor: Nové příběhy I: Rodinná pouta 6 [i] 02:05 Walker, Texas Ranger III: Za každou cenu 2/2 [i] 03:00 Firma: Kapitola jedenáctá 11 [i] 03:45 Autosalon [i] 04:35 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 V objatí hodvábu 32/200 [i] 06:05 Slzy Bosporu 58/102 [i] 06:45 Rebeli II. 165/225 [i] 07:40 Túžba tela 46/143 [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Perla Orientu 81 [i] 10:50 Sila 41 [i] 12:00 V objatí hodvábu 33/200 [i] 12:55 Sultán [i] 14:10 Slzy Bosporu 59/102 [i] 15:05 Čaro lásky 70/90 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 24-25/128 [i] 17:50 V tieni zločinu 15/22 [i] 18:50 V siedmom nebi III. 8/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sklenený dom [i] 22:35 Prepadnutá [i] 00:30 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 3/10 [i] 01:25 Sex v meste IV. 3/18 [i] 01:55 Adela show [i] 02:20 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 3/10 [i] 03:10 Smotánka [i] 03:45 Na streche [i] 04:35 Čaro lásky 70/90 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Kouzelníci [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Království surikat: příběh začíná [i] 13:30 Adolf Eichmann [i] 15:25 Mein Kampf [i] 17:25 Muž proti muži [i] 19:20 Králičí nora [i] 21:00 Special Forces [i] 22:40 Auto zabiják [i] 00:35 Profesionál [i] 02:05 Svatý boj [i] 03:45 Special Forces [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Fotbal [i] 10:15 MS 2014 - kvalifikace 11:00 Fotbal [i] 11:15