TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 X. 6/16 [i] 11:45 Mentalista V. 8/22 [i] 12:45 Dr. House V. 14/24 [i] 13:40 Krok za krokom III. 16/23 [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. 13/16 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 17/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 17/24 [i] 00:00 Kobra 11 X. 6/16 [i] 00:50 Mentalista V. 8/22 [i] 01:40 Dr. House V. 14/24 [i] 02:20 Krok za krokom III. 16/23 [i] 02:40 Dva a pol chlapa VIII. 13/16 [i] 03:00 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 X. 6/16 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Destinácia svet: Malé a krásne Belize [i] 06:30 Podvodníci v akcii III 17/20 [i] 07:00 Profesionáli IV: Prepadnutie 3/13 [i] 07:50 Správy RTVS [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 211 [i] 09:50 Asijina voľba 31/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:45 Postav dom, zasaď strom [i] 14:10 Hurá do záhrady [i] 14:40 Svet v obrazoch [i] 15:10 Asijina voľba 32/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Destinácia svet: Karibské súostrovia [i] 17:10 Podvodníci v akcii III 18/20 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Sanitka II. 6/13 [i] 22:30 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Horehronský rozparovač [i] 22:55 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Odsúdení na smrť [i] 23:25 Profesionáli IV: Prepadnutie 3/13 [i] 00:15 O 5 minút 12 [i] 01:25 Dámsky klub [i] 02:45 Sila lásky V. 211 [i] 03:35 Asijina voľba 32/88 [i] 04:30 Správy RTVS [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop! [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Klobúky [i] 09:05 Výnimočné ženy: Audrey Hepburnová [i] 09:55 Vašimi očami: Francúzsko: Zátoka Somme [i] 10:25 Národnostný magazín mix: Bulharský [i] 10:55 Fokus práca "N" [i] 11:40 Športové ozveny [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Gemer [i] 13:25 Kristína [i] 14:40 Slovenská kultúrna noc v New Yorku [i] 15:05 Família: Família - Renátine kríže [i] 15:30 Orientácie [i] 16:00 Ukrajinský magazín [i] 16:25 Veda v Európe II: Mozgová porážka [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Koniari sveta: Indiáni kmeňa Nez Percé [i] 18:25 Obnovme si domov [i] 18:45 Večerníček: Hlavičkove rozprávky [i] 18:50 Krtko: Krtko a metro [i] 18:55 Rozprávky Bolka a Lolka: Zlatá rybka [i] 19:05 Ja a moja rodina: Katy z New Yorku [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Stratená česť - príbeh rodiny Sürücüovcov [i] 20:45 Ambulancia: Rázštep pery a podnebia nie je "chyba krásy" [i] 21:10 GEN.sk: Štefan Luby [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Kennedyovci 7/8 [i] 22:50 Umenie 2013: Vizuálne umenie [i] 23:15 Kinorama [i] 23:45 Energetika [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:45 ArtSpektrum [i] 00:50 Stratená česť - príbeh rodiny Sürücüovcov [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:05 Súdna sieň: Neporodila som ich [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Rajcuje ma mladšia [i] 09:30 Panelák: Akty [i] 11:00 Dom snov VII. 18 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti II. 10 [i] 13:30 Kosti IV. 24 [i] 14:30 Vtierka Castle II. 20 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 Súdna sieň: Dcéra zmija [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Dedko [i] 21:40 Vyvolení - Dom snov - PREMIÉRA [i] 23:15 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 18 [i] 00:15 Kosti IV. 24 [i] 01:15 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 1/22 [i] 02:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 03:45 KRIMI 04:10 Zločinné úmysly III. [i] 04:50 Modrí templári 15 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 SVET ZÁZRAKOV [i] 05:50 V uliciach San Francisca 90,91 [i] 07:30 Magnum IV. 5 [i] 08:40 Simpsonovci XVI. 16,17 [i] 09:40 Griffinovci VII. 14/14 [i] 10:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:45 Zločinné úmysly VI. 7,8 [i] 12:40 Biele goliere II. 12 [i] 13:40 Modrí templári II. 2 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 14 [i] 15:50 Simpsonovci XVI. 16,17 [i] 16:50 Panelák: Akty [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:45 Profesionáli: Hajzlákoví zlodeji [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 1/22 [i] 21:30 Lovci nacistov 3 [i] 22:30 Letecké katastrofy XI. 1/13 [i] 23:30 Agentka bez minulosti II. 7 [i] 00:30 Ochrancovia 13 [i] 01:30 Navarro III. 9 [i] 03:10 Kojak [i] 04:45 Akty X III. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání I. 16 [i] 08:00 Jak prosté I. 7 [i] 09:00 Posel ztracených duší II. 5 [i] 10:00 Drzá Jordan I. 22 [i] 11:00 Profil zločinu III. 10 [i] 12:05 Ten, kdo tě chrání I. 17 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 10 [i] 14:05 Vražedná čísla I. 10 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 6 [i] 16:00 Drzá Jordan I. 23 [i] 17:00 Profil zločinu III. 11 [i] 18:10 Jak prosté I. 8 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA III. 11 [i] 20:05 Vražedná čísla I. 11 [i] 21:00 Profilage Iv. 7 [i] 22:10 Naprostá sebedůvěra 1 [i] 00:05 Hannibal I. 7 [i] 01:05 Profilage Iv. 7 [i] 02:15 Naprostá sebedůvěra 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Most Incheon Grand Bridge [i] 06:00 Jak se to dělá: Oštěpy [i] 06:25 Králové aukcí: Rubínový náhrdelník [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 8 [i] 07:15 Špinavé práce: Pracovník na ostrově zvratků [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Hry s čísly [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Nový postup [i] 09:55 Zlato Beringova moře: Špatný pocit [i] 10:50 Jak to dělají?: Silnice/mince [i] 11:15 Jak se to dělá: Skládací kajaky/pinaty/popelářské vozy/brzdové destičky [i] 11:40 Bořiči mýtů: Problémy s bublinami [i] 12:35 Mimořádné projekty: Ocelová hora [i] 13:30 Pátá rychlost 3 [i] 14:00 Pátá rychlost 4 [i] 14:25 Dvojí přežití: Mars na Zemi [i] 15:20 Bear Grylls: Únik z pekla: Džungle [i] 16:15 Říční příšery: Kolumbijský zabiják [i] 17:10 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 18:05 Králové aukcí: Trojkolka Harley Servi-Car [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Závoďák [i] 19:00 Jak se to dělá 1 [i] 19:30 Jak se to dělá: Kopírovací papír, džíny a počítače [i] 20:00 V nejhorším případě: Hořící automobil/Nehoda na lodi [i] 20:30 V nejhorším případě: Stržené elektrické dráty/ rozzuřený pes [i] 21:00 Ed Stafford: Nahý a napospas osudu 1 [i] 22:00 Auto versus divočina: Tohle vážně není pláž [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek 9 [i] 00:00 Skvělé špinavé stroje 1 [i] 00:55 V nejhorším případě: Hořící automobil/Nehoda na lodi [i] 01:25 V nejhorším případě: Stržené elektrické dráty/ rozzuřený pes [i] 01:50 Ed Stafford: Nahý a napospas osudu 1 [i] 02:50 Auto versus divočina: Tohle vážně není pláž [i] 03:50 Nejnebezpečnější úlovek 9 [i] 04:45 Jak to dělají?: Silnice/mince [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:42 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Pořady kandidujících politických stran, politických hnutí a koalic 09:00 Vše o vaření [i] 09:15 McLeodovy dcery II: Domov je tam, kam tě táhne srdce 10/22 [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 13:40 Vše o vaření [i] 14:00 Pořady kandidujících politických stran, politických hnutí a koalic 14:15 Podfukáři 10/12 [i] 15:10 Bolkoviny [i] 15:55 Cestománie [i] 16:25 AZ-kvíz [i] 16:50 Pořady kandidujících politických stran, politických hnutí a koalic 17:05 Na kus řeči [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Nejlepší trapasy [i] 21:15 Příběhy slavných - Marie Rosůlková [i] 22:05 Večírek pro liché [i] 23:04 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:05 Hospoda U Druhé šance [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:25 Žiješ jenom 2x [i] 00:50 13. komnata Romana Luknára [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Sváteční slovo spisovatele a výtvarníka Václava Vokolka [i] 01:50 Kde bydlely princezny [i] 02:10 Pod pokličkou [i] 02:35 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času III: Zácpa 3/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ivan Havel: Pozdní sběr [i] 10:00 Chcete mě? ZJ [i] 10:30 Pořady kandidujících politických [i] 10:45 Objevování planety Oceán: Ostrov Coyote 4/13 [i] 11:35 Království divočiny: Fascinující svět orchidejí [i] 12:00 Křesťanský magazín [i] 12:30 Krásy evropského pobřeží: Severní [i] 12:35 Expedice Borneo 3/3 [i] 13:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:15 Letečtí stíhači v boji: Zabiják stíhaček Zero [i] 15:00 Generál Patton: Rommelova poslední velká bitva [i] 15:45 Pořady kandidujících politických [i] 16:05 Emoce a my: Emoce - brána k naději 6/13 [i] 16:35 Otestujte svůj mozek 3/3 [i] 17:25 Červený trpaslík: Legie 32/52 [i] 17:55 Pán času III: Dalekové na Manhattanu 4/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Okolo Porta [i] 19:30 Pořady kandidujících politických [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Generál Patton: Křest krví [i] 20:50 Souboj vojevůdců: Vandegrift proti [i] 21:40 Ve jménu vlasti: Víkend 7/13 [i] 22:40 Impérium - Mafie v Atlantic City: Domov 7/12 [i] 23:30 Je to soda: Vánoční speciál 2006 [i] 00:30 Californication VI: Drogová škola 7/12 [i] 01:00 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 6/12 [i] 01:25 Historie vodíkové bomby: Jaderné závody Spojených států a 1/2 [i] 02:20 Ochránce [i] 02:50 Chcete je? ZJ [i] 02:55 Petr Bezruč (bez záruky) [i] 03:50 Návraty k divočině [i] 04:20 Zašlapané projekty [i] 04:35 Červený trpaslík: Legie 32/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2466 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným: Tři rozchody a jedna svatba 79 [i] 11:00 Dva a půl chlapa VII 22 [i] 11:20 Průměrňákovi II 8 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 20 [i] 13:30 Odložené případy II: Ztracená generace 11 [i] 14:25 Dr. House VI: Výčitky svědomí 12 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Naděje pro Marcelu 81 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VIII 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II: Cennější než rubíny 9 [i] 18:30 Ulice 2467 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Kousek nad normou 441 [i] 21:30 Víkend: Zachovejte paniku [i] 22:25 VAŠE VOLBA: ... kdo si zaslouží váš hlas [i] 23:05 Vzpomínky 20 [i] 23:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Na druhé straně barikády 9 [i] 00:45 Ve znamení raka 11 [i] 01:15 Třetí hlídka VI 15 [i] 01:55 Novashopping 02:30 Tipy ptáka Loskutáka [i] 02:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:25 Babicovy dobroty: Babiččiny recepty [i] 04:25 Andílci 67 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Policie Hamburk I: Podzimní bouře 10 [i] 07:45 Kutil Tim VIII: Mistr sympaťák 9 [i] 08:30 Alf II: Noční vlak 9 [i] 09:15 To je vražda, napsala IV: Vražda za zrcadlem 16 [i] 10:20 Policie Hamburk I: Otcové a synové 11 [i] 11:20 Inga Lindström: Hanna a její narozeniny [i] 13:20 Walker, Texas Ranger III: Za každou cenu 1/2 [i] 14:20 Doktor z hor: Nové příběhy I: Na útěku 5 [i] 15:20 Big Ben IV: Cirkusový vzduch 2 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Zúčtování [i] 21:35 Křižovatky života: Dcera týrá matku [i] 22:40 Myšlenky zločince VII 8 [i] 23:35 Spravedlnost v krvi: Vražda v nočním klubu 10 [i] 00:35 Nedokonalé zločiny II: Brutální vrah 2/2 [i] 01:35 Doktor z hor: Nové příběhy I: Na útěku 5 [i] 02:20 Walker, Texas Ranger III: Za každou cenu 1/2 [i] 03:05 Firma: Kapitola desátá 10 [i] 03:45 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 V objatí hodvábu 31/200 [i] 05:50 Slzy Bosporu 57/102 [i] 06:35 Rebeli II. 164/225 [i] 07:25 Túžba tela 45/143 [i] 08:35 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Perla Orientu 80 [i] 11:00 Sila 40 [i] 12:10 V objatí hodvábu 32/200 [i] 13:00 V tieni zločinu 13/22 [i] 14:10 Slzy Bosporu 58/102 [i] 15:05 Čaro lásky 69/90 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 22-23/128 [i] 17:50 V tieni zločinu 14/22 [i] 18:50 V siedmom nebi III. 7/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 41 [i] 22:30 Perla Orientu 81 [i] 23:40 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 2/10 [i] 00:45 Sex v meste IV. 2/18 [i] 01:15 Adela show [i] 01:40 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 2/10 [i] 02:35 Sex v meste IV. 2/18 [i] 03:05 Smotánka [i] 03:40 Na streche [i] 04:35 Čaro lásky 69/90 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Šéfe, jsem v tom! [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Láska a jiné pohromy