TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 11:00 Kobra 11 X. 5/16 [i] 12:00 Mentalista V. 7/22 [i] 12:50 FARMA [i] 14:10 FARMA - DUEL [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 16/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Lampáreň [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 16/24 [i] 00:00 Kobra 11 X. 5/16 [i] 00:50 Mentalista V. 7/22 [i] 01:30 Replikant [i] 03:05 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 X. 5/16 [i] 04:45 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:40 Destinácia svet: Island [i] 06:30 Podvodníci v akcii III 16/20 [i] 06:55 Profesionáli IV: Zbraň 2/13 [i] 07:50 Správy RTVS [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:55 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 210 [i] 09:50 Asijina voľba 30/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:20 Postav dom, zasaď strom [i] 15:10 Asijina voľba 31/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Destinácia svet: Malé a krásne Belize [i] 17:10 Podvodníci v akcii III 17/20 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kráľovská aféra [i] 22:35 Kráľov korzár 5/6 [i] 23:25 Kráľov korzár 6/6 [i] 00:15 Profesionáli IV: Zbraň 2/13 [i] 01:05 Autosalón [i] 01:30 Dámsky klub [i] 03:00 Sila lásky V. 210 [i] 03:50 Asijina voľba 31/88 [i] 04:35 Správy RTVS [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Qyx a Qyxová [i] 08:45 Veľká Kata a jej brat [i] 09:55 Hoj zem drahá [i] 10:25 Tvárou v tvár [i] 11:00 Fokus rodina "N" [i] 11:40 Miestopis cechov a manufaktúr: Čižmári [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Piesne domova z Parchovian [i] 13:20 Pepka [i] 13:45 Magazín Ligy majstrov [i] 14:15 Odpískané [i] 14:55 Športové ozveny [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín mix: Bulharský [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Vašimi očami: Francúzsko: Zátoka Somme [i] 18:30 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:45 Večerníček: Hlavičkove rozprávky [i] 18:50 Krtko: Krtko a zajačik [i] 18:55 Bolek a Lolek: Dvaja rytieri [i] 19:05 Ja a moja rodina: Zong Jao z Číny [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Výnimočné ženy: Audrey Hepburnová [i] 20:50 VAT - Veda a technika [i] 21:15 Veda v Európe II: Mozgová porážka [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Európske kino - klub: Lurdy [i] 23:40 A3UM: REHABILITÁCIA [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:05 KRIMI 06:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:45 Nakupuje vám to [i] 08:00 Súdna sieň: Matka sa zopsula [i] 09:00 Súdna sieň: Kaderník [i] 10:00 Dom snov VII. 1,2/29 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti II. 9 [i] 13:30 Kosti IV. 23 [i] 14:30 Vtierka Castle II. 19 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 Súdna sieň: Zničila ma [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Akty [i] 21:40 DEDIČSTVO: Otec 2 [i] 23:15 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 17 [i] 00:15 Kosti IV. 23 [i] 01:15 X FACTOR USA 2013 [i] 03:55 Zločinné úmysly III. [i] 04:45 Modrí templári 14 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 V uliciach San Francisca 88,89 [i] 07:30 Magnum IV. 4 [i] 08:40 Simpsonovci XVI. 14,15 [i] 09:40 Griffinovci VII. 13 [i] 10:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:45 Zločinné úmysly VI. 5,6 [i] 12:40 Biele goliere II. 11 [i] 13:40 Modrí templári II. 1/22 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 13 [i] 15:50 Simpsonovci XVI. 14,15 [i] 16:50 Panelák: Na mizine [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:45 Profesionáli: Statočné srdce [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 22/22 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 3 [i] 22:30 Lovci väzňov II. 2 [i] 23:30 Agent V. 7 [i] 00:30 Ochrana svedkov III. 7 [i] 01:20 Navarro III. 8 [i] 03:00 Kojak [i] 04:35 Akty X III. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání I. 15 [i] 08:00 Jak prosté I. 6 [i] 09:00 Posel ztracených duší II. 4 [i] 10:00 Drzá Jordan I. 21 [i] 11:00 Profil zločinu III. 9 [i] 12:05 Ten, kdo tě chrání I. 16 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 9 [i] 14:05 Vražedná čísla I. 9 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 5 [i] 16:00 Drzá Jordan I. 22 [i] 17:00 Profil zločinu III. 10 [i] 18:10 Jak prosté I. 7 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA III. 10 [i] 20:05 Vražedná čísla I. 10 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 3 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 4 [i] 23:00 Bez hranic I. 2 [i] 00:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 10 [i] 01:05 Myšlenky zločince VIII. 3 [i] 02:00 Myšlenky zločince VIII. 4 [i] 02:45 Bez hranic I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i] 06:00 Jak se to dělá: Tužky/Recyklace kovů/Káva [i] 06:25 Králové aukcí: Kulečníkový stůl Rolling Stones [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 7 [i] 07:15 Špinavé práce: Natěrač mostů [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Vyrážíme [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Ultimátum [i] 09:55 Zlato z džungle: Ozbrojená loupež [i] 10:50 Jak to dělají?: Bouře/vznášedlo [i] 11:15 Jak se to dělá: Kukuřičné placky/klikové hřídele/letadla do buše/kola jízdních kol [i] 11:40 Bořiči mýtů: Modrý led [i] 12:35 Mimořádné projekty: Stavba horské dráhy [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Lawless Drag Bike – 1. část, motorka z dílny PJD – 3. část [i] 14:25 V útrobách měst: Přístavní město – Sydney [i] 15:20 Velká mozková soutěž: Divoká karta [i] 16:15 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 17:10 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i] 18:05 Králové aukcí: Zapalovač doutníků [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Vítězná bitva [i] 19:00 Jak se to dělá 13 [i] 19:30 Jak se to dělá: Naslouchátka, trojrozměrné skládačky a toalety [i] 20:00 Dvojí přežití: Na pánev [i] 21:00 Bear Grylls: Únik z pekla: Džungle [i] 22:00 Říční příšery: Kolumbijský zabiják [i] 23:00 Téměř jsem to nepřežil: Ztroskotaná rodina [i] 00:00 Nic osobního: Zelená vdova [i] 00:55 Dvojí přežití: Na pánev [i] 01:50 Bear Grylls: Únik z pekla: Džungle [i] 02:50 Říční příšery: Kolumbijský zabiják [i] 03:50 Téměř jsem to nepřežil: Ztroskotaná rodina [i] 04:45 Jak to dělají?: Bouře/vznášedlo [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery II: Mít a udržet 9/22 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 Sanitka 2 6/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 13:40 Vše o vaření [i] 14:00 Pořady kandidujících politických stran, politických hnutí a koalic 14:15 Podfukáři 9/12 [i] 15:10 Bolkoviny [i] 15:55 Cestománie [i] 16:25 AZ-kvíz [i] 16:50 Pořady kandidujících politických stran, politických hnutí a koalic 17:05 Na kus řeči [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četnické humoresky [i] 21:00 Reportéři ČT [i] 21:44 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Hříšní lidé města brněnského [i] 23:05 Na stopě [i] 23:30 MI5 X 6/6 [i] 00:25 Sváteční slovo spisovatele a výtvarníka Václava Vokolka [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Malá farma: Vašek neckář [i] 01:15 Postřehy odjinud [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Kalendárium [i] 02:05 Zahrada je hra [i] 02:30 Kuchařská pohotovost [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí 12/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Kamera na cestách: Pygmejové, děti džungle [i] 10:05 Svět zázraků [i] 10:30 Letečtí stíhači v boji: Poslední střelec [i] 11:15 Tisíc let české myslivosti [i] 11:45 Krásný ztráty [i] 12:15 Příběhy, které svět nevidí [i] 12:40 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 13:10 Historie vodíkové bomby: Jaderné závody Spojených států a 1/2 [i] 14:05 Letecké katastrofy III: Panika nad [i] 15:00 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 6/12 [i] 15:20 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 6/10 [i] 15:45 Pořady kandidujících politických [i] 16:00 Tajemství Bible: Herodes a vraždění neviňátek [i] 16:50 Jistě, pane premiére: Vítězství demokracie 6/16 [i] 17:25 Červený trpaslík: Psirény 31/52 [i] 17:55 Pán času III: Zácpa 3/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Turecké koberce [i] 19:30 Pořady kandidujících politických [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva na Východě 1/2 [i] 21:05 Otestujte svůj mozek 3/3 [i] 22:00 Velikáni filmu: Susan Sarandonová [i] 00:10 Hodinář od sv. Pavla [i] 01:50 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 02:20 Vesnicopis [i] 02:40 Queer: Trans Montevideo [i] 03:10 Zpráva z Černé díry [i] 04:10 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 04:40 Červený trpaslík: Psirény 31/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2465 [i] 09:55 Doktoři z Počátků: Sex, pravda a intriky 24 [i] 11:15 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 19 [i] 13:30 Odložené případy II: Dům 10 [i] 14:25 Dr. House VI: Hluboko skryté tajemství 11 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Pošťácká pusa 80 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II: Pravá ruka Rudého Johna 8 [i] 18:30 Ulice 2466 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Tři rozchody a jedna svatba 79 [i] 21:35 PanMáma: Kateřina Beranová! 8 [i] 22:10 Okresní přebor: Schůze 8 [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Stoupenci zla 6 [i] 00:05 Big game [i] 00:55 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka IV 2 [i] 01:40 Novashopping 02:20 Třetí hlídka VI 14 [i] 03:00 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Policie Hamburk I: Jackpot 9 [i] 07:25 Kutil Tim VIII: Timovo první auto 8 [i] 08:10 Alf II: Kosmická škytavka 8 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: V kruhu rodinném 15 [i] 10:05 Policie Hamburk I: Podzimní bouře 10 [i] 11:05 Loď snů: Bali 31 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger III: Návrat do minulosti 2/2 [i] 14:20 Doktor z hor: Nové příběhy I: Svatojánská noc 4 [i] 15:20 Big Ben IV: Vražda s potleskem 1 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Tady už doma nejseš 214 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Vlk [i] 01:20 Nedokonalé zločiny II: Brutální vrah 1/2 [i] 02:20 Doktor z hor: Nové příběhy I: Svatojánská noc 4 [i] 03:05 Walker, Texas Ranger III: Návrat do minulosti 2/2 [i] 04:00 Firma: Kapitola devátá 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Slzy Bosporu 56/102 [i] 06:40 Rebeli II. 163/225 [i] 07:30 Túžba tela 44/143 [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Dr. Oz II. [i] 11:00 Sila 39 [i] 12:05 V objatí hodvábu 31/200 [i] 13:00 V tieni zločinu 12/22 [i] 14:10 Slzy Bosporu 57/102 [i] 15:05 Čaro lásky 68/90 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 20-21/128 [i] 17:50 V tieni zločinu 13/22 [i] 18:50 V siedmom nebi III. 6/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:40 SILA 40 [i] 22:30 Perla Orientu 80 [i] 23:40 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 1/10 [i] 00:40 Sex v meste IV. 1/18 [i] 01:10 Adela show [i] 01:35 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 1/10 [i] 02:30 Sex v meste IV. 1/18 [i] 03:00 Smotánka [i] 03:35 Na streche [i] 04:20 Čaro lásky 68/90 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Ulovit miliardáře [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Poslední čas na lásku [i] 13:45 Vždy připraven! [i] 15:45 Láska a jiné pohromy [i] 17:25 Romulus, můj otec [i] 19:15 Povýšení [i] 20:50 Tenkrát v Číně 3 [i] 22:45 Železní andělé 3 [i] 00:25 Harry Brown [i] 02:05 Základní instinkt 2 [i] 03:55 Ulovit miliardáře