TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Uragán [i] 06:45 Tom a Jerry [i] 07:00 Kung Fu Panda II. 4/26 [i] 07:30 FORMULA 1: Veľká cena Japonska [i] 10:40 Wasabi [i] 12:40 Fantomas sa hnevá [i] 14:50 Jack Hunter a Nebeská hviezda [i] 17:00 Flynn Carsen: Kliatba Judášovho kalicha [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Mission: Impossible 4 (HD) [i] 23:10 Proti temnote [i] 01:05 Mission: Impossible 4 (HD) [i] 03:10 Proti temnote [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Dračie poviedky [i] 07:10 Flipper a Lopaka: Lopakov darček 5/52 [i] 07:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Kráľovnou na jeden deň [i] 07:50 Bol raz jeden život 12/26 [i] 08:15 Safari za kuchyňou: Ping a Pong 10/11 [i] 08:45 Safari za kuchyňou: Safari za dedinou 11/11 [i] 09:10 60 zabijakov divočiny 19/26 [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Čarovné miesta Zeme: Kostarika [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Mačka medzi holubmi [i] 15:05 Zlatá klasika - rež. A. Lettrich: Čisté ruky [i] 16:55 Uragán [i] 17:50 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Vzdialený svet: Láska a smrť na Jáwe 1/2 [i] 21:50 Vzdialený svet: Láska a smrť na Jáwe 2/2 [i] 23:20 Maigret: Maigret u lekára [i] 00:55 Agatha Christie : Poirot: Mačka medzi holubmi [i] 02:30 Čarovné miesta Zeme: Kostarika [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Bratislavské hudobné slávnosti 2013 [i] 07:25 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 07:50 Horský film [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín [i] 09:45 Família: Família - Renátine kríže [i] 10:15 Chlapček vrabček [i] 11:15 Ďuro-Truľo [i] 12:20 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1910 - 1920 [i] 13:20 On air [i] 13:40 Orientácie [i] 14:05 Slovo [i] 14:15 Anjeli strážni: Anjeli strážni Mariána Chudovského [i] 14:50 Cigánsky oheň [i] 16:20 Hokej - Extraliga [i] 19:00 Večerníček: Hlavičkove rozprávky [i] 19:10 Krtko: Krtko a zajačik [i] 19:15 Bolek a Lolek: Športovci [i] 19:25 Ja a moja rodina: Lounika z Ksosi [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Nesmrteľní: Náramok [i] 21:10 Dokumentárny klub: Stratení v Andách [i] 23:05 Horský film [i] 23:10 Odpískané [i] 23:55 Stratení v Andách [i] 01:45 Správy RTVS "N" [i] 02:25 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:15 Ja, robot [i] 09:00 Rozprávková jazda [i] 10:50 Rodinka úžasných 3,4 [i] 11:50 Stratené mesto [i] 14:15 Oceľová päsť [i] 17:15 Nové bývanie [i] 18:00 Cena je správna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:10 Jednotka príliš rýchleho nasadenia [i] 01:50 Nájomný vrah [i] 03:35 Modrí templári 12,13 [i] 04:55 Cena je správna [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Akty X II. [i] 05:50 SVET ZÁZRAKOV [i] 06:15 V uliciach San Francisca 86,87 [i] 08:10 Magnum IV. 3 [i] 09:10 A-Team 63,64 [i] 11:30 SVET ZÁZRAKOV [i] 14:20 Ice Road Truckers IV. 12 [i] 15:20 Vyvolení - Dom snov - SÚBOJ [i] 17:20 Nebezpečný sudca: Miera spravodlivosti [i] 19:20 SVET ZÁZRAKOV [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Ja, robot [i] 23:00 Faunov labyrint [i] 01:20 Vražedné čísla V. 2,3,4 [i] 03:40 Zákon gangu III. 12 [i] 04:25 Akty X II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Don Matteo V. 23 [i] 08:30 Don Matteo V. 24 [i] 10:00 Tajemná Calenda I. 2 [i] 11:30 Drzá Jordan V. 8 [i] 12:30 Námořní vyšetřovací služba V. 7 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba V. 8 [i] 14:30 Posel ztracených duší V. 17 [i] 15:30 Jak prosté I. 10 [i] 16:30 Příběh rytíře 1 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 4 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 5 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 16 [i] 22:00 Kung-fu mela 1 [i] 00:00 Myšlenky zločince VIII. 24 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba V. 7 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba V. 8 [i] 02:45 CSI: New York VIII. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal [i] 06:00 Jak se to dělá: Anatomické modely/hudební skříně/kukuřičné lupínky Tortilla/zapalovací svíčky [i] 06:25 Americký chopper: Motorka pro lyžařský rezort Mountain Creek [i] 07:15 Američtí dřevorubci: Poslední pokus [i] 08:10 Bořiči mýtů: Souboj pohlaví [i] 09:05 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Za hranici temnoty [i] 09:55 Jak funguje vesmír 7 [i] 10:50 Největší tankové bitvy: Bitvy první světové války [i] 11:40 Největší tankové bitvy: Tankové bitvy v Korei [i] 12:35 Králové aukcí: Trojkolka Harley Servi-Car [i] 13:05 Králové aukcí: Přístroj na seance [i] 13:30 Bitvy o zavazadla: Závan minulosti [i] 14:00 Bitvy o zavazadla: Hořící člověk [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Tetovací přístroj [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Zvláštní aukce pro ranní ptáčata [i] 15:20 Dvojí přežití: Pryč z oblaků [i] 16:15 Bear Grylls: Únik z pekla 1 [i] 17:10 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 18:05 Rychle a hlasitě: Oprava Ferrari, 2. část/REO 1917 [i] 19:00 Jak se to dělá 12 [i] 19:30 Jak se to dělá 12 [i] 20:00 Říční příšery: Zabijácké torpédo [i] 21:00 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 22:00 Smrtící světy, skrytá nebezpečí: Mormonské vraždy [i] 23:00 Co se dělo dál? 3 [i] 23:30 Co se dělo dál? 4 [i] 00:00 Prezidentova pravá ruka 1 [i] 01:50 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 02:50 Smrtící světy, skrytá nebezpečí: Mormonské vraždy [i] 03:50 Co se dělo dál? 3 [i] 04:20 Co se dělo dál? 4 [i] 04:45 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Postřehy odjinud [i] 06:30 Hobby naší doby [i] 06:55 Okouzlení III 11/52 [i] 07:50 Nikdo nic neví [i] 09:05 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku: Zkouška 41/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Poslední kouzlo [i] 14:05 Jehlice Sluneční paní [i] 14:45 123. Velká pardubická s Českou pojišťovnou [i] 17:30 Neobyčejné životy [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Vetřelci a lovci [i] 21:20 168 hodin [i] 21:52 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Nepodepsaný knoflík [i] 23:25 Jsem nevinná [i] 01:05 Manéž Bolka Polívky [i] 02:20 Hovory přes rampu [i] 03:15 Bolkoviny [i] 03:55 Rajské zahrady [i] 04:15 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí 11/13 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:25 Hvězdy zvířecí říše [i] 06:40 Včelka Mája [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1963 959/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 40 [i] 09:35 Bitva o Severní Afriku 2/2 [i] 10:35 Pevnosti: Terezín [i] 10:50 Nedej se: Co všechno odnesly povodně? [i] 11:20 Ochránce [i] 11:50 Chcete mě? ZJ [i] 12:15 Paříž 1/3 [i] 13:20 Mýty a fakta historie: Divoká minulost Evropy 2/4 [i] 14:10 Sváteční slovo spisovatele a výtvarníka Václava Vokolka [i] 14:15 Křesťanský magazín [i] 14:45 Uchem jehly [i] 15:10 Příběhy, které svět nevidí [i] 15:40 Ptáčata: Dar na 2.B 6/16 [i] 16:05 Objevování planety Oceán: Ostrov Coyote 4/13 [i] 16:55 Expedice Borneo 3/3 [i] 17:50 Emoce a my: Emoce - brána k naději 6/13 [i] 18:15 Na plovárně s Jiřím Dědečkem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí 12/13 [i] 19:40 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 6/10 [i] 20:00 Ivan Havel: Pozdní sběr [i] 21:10 Letecké katastrofy III: Panika nad [i] 22:05 Tichý nepřítel [i] 23:55 La Vida Loca [i] 01:25 Californication VI: V oblacích 6/12 [i] 01:55 Ochránce [i] 02:20 Ten bílovský zámek [i] 03:00 Na cestě za dítětem [i] 03:30 Důmění [i] 04:20 Petr Drda, archeolog [i] 04:40 Moje rodina IX: Do hlubin Mikeyho duše 6/11 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Čarodějka Tara 20 [i] 06:10 Dinofroz 2 [i] 06:35 Bakugan 7 [i] 07:05 Jak vycvičit draky 2 [i] 07:30 Velká cena Japonska [i] 10:10 Stepfordské paničky [i] 11:55 Třetí skoba pro Kocoura [i] 13:20 Pátek není svátek [i] 15:00 Královna ročníku [i] 17:10 PRÁSK! [i] 17:55 Na pytlácké stezce [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Sex, pravda a intriky 24 [i] 21:35 Střepiny [i] 22:10 300: Bitva u Thermopyl [i] 00:20 Pátek není svátek [i] 01:40 Novashopping 02:20 Třetí hlídka VI 13 [i] 03:00 Volejte Novu [i] 03:30 Pop Corn TV 04:15 Andílci 66 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Chima: Rovnováha 12 [i] 07:40 Mistr Manny II: Zvláštní donáška; Elliot má novou práci 33 [i] 08:10 Tajemství války: Tajné zbraně Třetí říše 11 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vteřiny před vraždou III: Policistka 7 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:15 Jste to, co jíte [i] 14:25 Danielle Steelová: Buď otcem mého dítěte [i] 16:35 Vraždy v Midsomeru XI: Krvavá svatba [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:05 VyVolení - Noční show [i] 00:10 Hurá do basy [i] 02:00 Vraždy v Midsomeru XI: Krvavá svatba [i] 03:35 Tajemství války: Tajné zbraně Třetí říše 11 [i] 04:30 Vteřiny před vraždou III: Policistka 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 26/129 [i] 06:35 Princezná Isabell [i] 08:35 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Rosamunde Pilcherová: Hmla nad zámkom Kilrush [i] 12:05 Klinika Miami 3-4/13 [i] 14:05 Emilie Richardsová: Čaro druhej lásky [i] 15:55 Modré z neba [i] 17:50 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Tanec s vášňou: Rozbaľ to! [i] 22:00 Skutočný príbeh: Za život mojej dcéry [i] 23:55 Zotročenie: Príbeh Fanny Kemblovej [i] 01:50 Tanec s vášňou: Rozbaľ to! [i] 03:20 Šéfkuchár bez čapice [i] 03:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 26/129 [i] 04:55 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Božská relikvie 2 [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ruce pryč od Mississippi [i] 13:55 Griffin a Phoenixová [i] 15:55 Iluzionista [i] 17:50 Projekt A [i] 19:10 Ulovit miliardáře [i] 21:15 Základní instinkt 2 [i] 23:10 Harry Brown [i] 00:50 Přímý zásah [i] 02:25 Hamilton: V zájmu státu [i] 04:15 Romance a cigarety [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 08:45 Cyklistika [i] 10:45 Watts [i] 11:00 Tenis [i] 11:30 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:15 Fotbal [i] 14:00 Tenis [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:15 Cyklistika [i] 18:15 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Cyklistika [i] 21:00 Tenis [i] 21:30 Tenis [i] 23:00 Motorsport [i] 23:15 Šipky [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 1: Spirála 13 [i] 06:00 Městečko Haven 2: 1. Díl 1 [i] 07:00 Městečko Haven 2: 2. díl 2 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 11: Hlasy ze záhrobí 7 [i] 10:00 Dračí templáři [i] 12:00 Skandál 2: Had v ráji 17 [i] 13:00 Skandál 2: Molly, děvče, jsi v nebezpečí 18 [i] 14:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk je na útěku (část 1.) 15 [i] 15:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk je na útěku (část 2.) 16 [i] 16:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk se seznamuje s kandidátem 1 [i] 17:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk se seznamuje s kandidátem 1 [i] 18:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a psychotronička 2 [i] 19:00 Rookie Blue 4: Pátek třináctého 7 [i] 20:00 Rookie Blue 4: K lepšímu, k horšímu 8 [i] 21:00 Skandál 2: Zhrzená žena 20 [i] 22:00 Skandál 2: Nějaké otázky? 21 [i] 23:00 Skandál 2: Zase si nasaď bílý klobouk 22 [i] 00:00 Vřískot 2 [i] 02:20 Dědictví strachu [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 12: Pomsta špionů 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Rybaření na chalupě: Jihozápadní Anglie 3 [i] 06:00 Jezera na střeše světa: Kirgistán 4 [i] 07:00 Arktidou s Brucem Parry: Aljaška 3 [i] 08:05 Podzemí měst: Budapešť 2 [i] 09:00 Brutální fyzika 2 [i] 10:00 Zvířecí rekordman: Společenstva 5 [i] 11:00 Zvířecí rekordmani: Nejzvláštnější letci 5 [i] 11:55 Ledová brigáda 2 [i] 12:30 Mistři písku 2 [i] 13:00 Rychlokurs Richarda Hammonda 2 [i] 14:00 Hydrotech 5 [i] 15:05 Pohřebiště 4 [i] 16:00 Bunkry pro soudný den 2 [i] 16:55 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 13 [i] 17:25 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 14 [i] 17:55 Sportovní vozy 9 [i] 19:00 Utajený Šéf - USA 1 [i] 20:00 Největší metropole světa 3 [i] 21:00 Pohřebiště 12 [i] 22:00 Rychlokurs Richarda Hammonda 2 [i] 23:00 Bunkry pro soudný den 2 [i] 23:55 Hydrotech 5 [i] 00:55 Raději se bojte 4 [i] 01:55 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny 3 [i] 02:55 Arktické dilema 2 [i] 04:00 Bunkry pro soudný den 2 [i] 04:55 Vítejte v Indii 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Prvních 20 miliónů je nejtěžších [i] 07:45 Filmy a filmové hvězdy V. 41 [i] 08:10 Hop [i] 09:45 Deník šílené manželky [i] 11:40 Terapie 31 [i] 12:05 Terapie 32 [i] 12:35 Terapie 33 [i] 13:00 Terapie 34