Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Dr. House V. 13/24 [i] 06:45 Tom a Jerry [i] 07:10 Kung Fu Panda II. 3/26 [i] 07:35 Tučniaky z Madagaskaru III. 2/15 [i] 08:00 Alf IV. 12/24 [i] 08:30 Flipper [i] 10:30 Parťáci I. 6/10 [i] 11:00 Denník šialenej rodinky [i] 13:15 Stroskotaná láska [i] 15:00 Piaty element [i] 17:35 Uragán [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:15 Wasabi [i] 00:10 Terminátor 3: Vzbura strojov [i] 01:55 Hrozba z temnoty V. 5-6/22 [i] 03:10 FARMA - DUEL [i] 04:35 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:55 Dračie poviedky [i] 07:20 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Mrzutý Vilko [i] 07:30 Bol raz jeden život 11/26 [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:30 Výprava nádeje [i] 09:20 Megamozog [i] 09:50 Berlin, Berlin: Bratanec a sesternica 11 [i] 10:50 Milujem Slovensko [i] 12:15 On air [i] 12:40 Pošta pre teba [i] 13:45 Moje dcéry III. 3/8 [i] 15:30 Almanya - vitajte v Nemecku [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Holíč [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Boj o dieťa [i] 21:55 Šikana [i] 23:25 Almanya - vitajte v Nemecku [i] 01:05 Moje dcéry III. 3/8 [i] 02:45 Šikana [i] 04:15 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Bratislavské hudobné slávnosti 2013 [i] 07:40 Správy RTVS z regiónov [i] 07:50 Horský film [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:55 Universum: Ježkov rok [i] 09:45 Ambulancia: Zdanlivá demencia [i] 10:15 Nerozhodnosť duše [i] 10:30 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:00 Halali [i] 11:15 Slováci vo svete 2012: Stretnutie Slovákov zo sveta v Bratislave [i] 11:45 Ekotopfilm [i] 11:50 Bienále ilustrácií Bratislava 2013 [i] 12:05 5 minút po dvanástej: ZABIŤ DOCHODCU? [i] 13:05 GYMPEL.TV: Len kamarátka 5/13 5/13 [i] 13:55 Magazín Ligy majstrov [i] 14:25 Vždy s úsmevom: Klietka [i] 15:05 Kapura [i] 15:45 Farmárska revue [i] 16:10 Test magazín [i] 16:25 Senior klub [i] 17:00 Herecké legendy [i] 17:05 Inkognito [i] 18:00 Na ceste po Česku: Na ceste po Českom Stredohorí [i] 18:30 Encyklopédia slov.obcí: Kráľovce - Krnišov [i] 18:45 Večerníček: Hlavičkove rozprávky [i] 18:50 Krtko: Krtko a hríby [i] 18:55 Bolek a Lolek: Hľadači pokladov [i] 19:05 Ja a moja rodina: Charlie z Burgyne [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1910 - 1920 [i] 20:45 A3UM: REHABILITÁCIA [i] 21:15 Horský film [i] 21:20 Anjeli strážni: Anjeli strážni Mariána Chudovského [i] 21:50 Bratislavské hudobné slávnosti 2013 [i] 21:55 Sladký život [i] 00:45 Umenie 2013: Hudba [i] 01:10 Pred rokmi... [i] 01:40 Československý filmový týždenník [i] 01:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 My Little Pony [i] 07:15 Monsuno [i] 07:40 Legenda o Tarzanovi [i] 09:00 Panelák: Na mizine [i] 10:30 Sexi kosť [i] 12:45 X FACTOR USA 2013 [i] 16:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 18:00 Cena je správna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Oceľová päsť [i] 23:00 Vyvolení - Dom snov - SÚBOJ [i] 01:15 BloodRayne 2 [i] 03:25 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 1/21 [i] 04:05 BloodRayne 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Akty X II. [i] 05:50 Griffinovci VII. 12 [i] 06:15 V uliciach San Francisca 84,85 [i] 08:10 Magnum IV. 2 [i] 09:10 A-Team 61,62 [i] 11:30 Partia snov [i] 14:00 Panelák: Priznania [i] 15:10 Vtip za stovku 7 [i] 16:00 Líška a ja [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 24/24 [i] 19:00 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 1/21 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 2012 Koniec sveta [i] 22:30 Sexi kosť [i] 00:40 More lásky [i] 02:45 Zákon gangu III. 11 [i] 03:30 Kojak [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší I. 14 [i] 08:05 Posel ztracených duší I. 15 [i] 09:05 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VII. 26 [i] 10:05 Tarzan: The Epic Adventures 21 [i] 11:05 Ztracený svět II. 1 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba V. 5 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba V. 6 [i] 14:05 House Viii. 10 [i] 15:05 House Viii. 11 [i] 16:05 Hellboy 1 [i] 18:25 Vlčí mládě II. 1 [i] 19:20 Na lodi III. 1 [i] 21:00 Kráska a zvíře I. 17 [i] 22:00 Příběh rytíře 1 [i] 00:35 True Blood - Pravá krev V. 2 [i] 01:35 Vlčí mládě II. 1 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba V. 5 [i] 03:10 Námořní vyšetřovací služba V. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Město ve městě - MGM centrum Las Vegas [i] 06:00 Jak se to dělá: Dalekohledy/prskavky/gumové holínky/kotoučové pily [i] 06:25 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto pro zábavnou jízdu [i] 07:15 Pátá rychlost 1 [i] 08:10 Megastavitelé: Tunel do minulosti [i] 09:05 Impozantní letadla: Orbis [i] 09:55 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 10:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 11:40 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 12:35 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 13:30 Mimořádné projekty: Stavba nejdelšího mostu v Srbsku [i] 14:25 Extrémní stroje 8 [i] 15:20 Velká mozková soutěž: Roboti na triatlon [i] 16:15 Rození obchodníci: Cobra [i] 17:10 Bořiči mýtů: Mini mýty [i] 18:05 Králové aut v poušti: Souboj vozů Charger [i] 19:00 Jak se to dělá 11 [i] 19:30 Jak se to dělá 11 [i] 20:00 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 20:30 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 21:00 Bitvy o zavazadla: Skryté poklady [i] 21:30 Bitvy o zavazadla: Rozbitá kasa [i] 22:00 Největší tankové bitvy: Bitvy první světové války [i] 23:00 Největší tankové bitvy: Tankové bitvy v Korei [i] 00:00 Neobjasněné případy 2 [i] 00:55 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 01:25 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 01:50 Bitvy o zavazadla: Skryté poklady [i] 02:20 Bitvy o zavazadla: Rozbitá kasa [i] 02:50 Velká mozková soutěž: Roboti na triatlon [i] 03:45 Rození obchodníci: Cobra [i] 04:40 Bořiči mýtů: Mini mýty [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Hobby naší doby [i] 06:25 Okouzlení III 10/52 [i] 07:15 Už vám není dvacet, paní Bláhová [i] 07:50 Modrý pták [i] 09:15 Smrt v ráji 5/8 [i] 10:10 Žiješ jenom 2x [i] 10:40 Nejlepší trapasy [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Princezna Duše [i] 14:10 Mořská brána [i] 14:50 Nikdo nic neví [i] 16:00 Muž na drátě [i] 17:30 Pošta pro tebe [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Galashow s latinou [i] 21:25 Hitparáda televizní zábavy [i] 22:19 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:20 Vrátný od Maxima [i] 23:45 Jako špatná vzpomínka [i] 01:20 Hříšní lidé města brněnského [i] 02:35 Sváteční slovo jezuity Miroslava Herolda [i] 02:40 Po stopách hvězd [i] 03:15 Magie v ulicích [i] 03:40 Hospoda U Druhé šance [i] 04:35 Příběhy slavných - Hana Vítová [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času III: Šifra mistra Shakespeara 2/13 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:25 Hvězdy zvířecí říše [i] 06:40 Včelka Mája [i] 07:05 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Potulní architekti [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Veličenstvo cimbál [i] 10:25 Tisíc let české myslivosti [i] 10:50 Souboj vojevůdců: Yamamoto proti [i] 11:40 Generál Patton: Rommelova poslední velká bitva [i] 12:25 Válečníci: Richard Lví Srdce [i] 13:15 Cizinec je našinec [i] 13:45 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 6/10 [i] 14:05 Království divočiny: Fascinující svět orchidejí [i] 14:35 Svět zázraků [i] 15:00 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 6/12 [i] 15:25 Titanic - krev a ocel 6/12 [i] 16:30 Kamera na cestách: Pygmejové, děti džungle [i] 17:25 Zmrzlá planeta: Poslední panenská zem [i] 18:15 Krásný ztráty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí 11/13 [i] 19:40 Pevnosti: Terezín [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Divoká minulost Evropy 2/4 [i] 20:55 Sherlock II: Reichenbašský pád 3/3 [i] 22:25 Muži, co zírají na kozy [i] 23:55 Kanadská soda [i] 00:20 Malá Velká Británie [i] 00:45 Je to soda II 3/3 [i] 01:15 Náš venkov: Potulní architekti [i] 01:45 Kvarteto [i] 02:10 Chcete je? ZJ [i] 02:15 Každý jsme nějaký... Jožka je [i] 03:05 Nezávislé světy [i] 03:35 Lidé kolem motorů [i] 04:15 Asijská rapsodie [i] 04:40 Malá Velká Británie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Oggy a Škodíci [i] 05:40 Čarodějka Tara 19 [i] 06:05 Tom a Jerry 2 [i] 06:30 Batman: Odvážný hrdina II 20 [i] 06:55 Bakugan 6 [i] 07:20 Tučňáci z Madagaskaru II 37 [i] 07:50 Honzíček a Grétička [i] 09:05 Addamsova rodina 2 [i] 10:50 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:50 Volejte Novu [i] 12:25 Po stopách krve [i] 14:25 Výměna manželek VI [i] 15:45 Moje superbejvalka [i] 17:40 Tipy ptáka Loskutáka [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty: Babiččiny recepty [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kocour v botách [i] 21:55 Týden bez závazků [i] 00:00 Noční můra v Elm Street [i] 01:40 Novashopping 02:20 P. F. [i] 03:10 Áčko: Děti dětí [i] 04:00 Andílci 65 [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Chima: Zloději Chi 11 [i] 07:25 Mistr Manny II: Frankovo holičství; Frantíkův druhý dech 32 [i] 07:55 Největší bitvy II. světové války: Pád Berlína 22 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:50 Columbo: Není čas na umírání [i] 11:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:45 Z jiného úhlu [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru X: Vražedná minulost [i] 18:00 VyVolení - Speciál [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Avatar [i] 23:50 Čistá práce [i] 02:00 Vraždy v Midsomeru X: Vražedná minulost [i] 03:35 Denní hlídka [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 V objatí hodvábu 30/200 [i] 05:40 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 25/129 [i] 06:55 Inga Lindströmová: Cesta k tebe [i] 08:50 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Loď snov - plavba do Barmy [i] 12:20 Čarodejnice z Eastwicku 3-4/13 [i] 14:20 Princezná Isabell [i] 16:10 Z ulice na Harvard: Príbeh Liz Murrayovej [i] 18:00 Inga Lindströmová: Cesta k tebe [i] 20:00 Emilie Richardsová: Čaro druhej lásky [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Hmla nad zámkom Kilrush [i] 00:00 Loď snov - plavba do Barmy [i] 01:35 Krutá daň [i] 03:05 Šéfkuchár bez čapice [i] 03:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 25/129 [i] 04:40 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Božská relikvie 1 [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Kouzelníci [i] 14:00 Šéfe, jsem v tom! [i] 15:40 Útěk ze Sibiře [i] 17:55 Projekt A [i] 19:45 Cesta [i] 21:35 Hamilton: V zájmu státu [i] 23:30 Přímý zásah [i] 01:10 V elektrizující mlze [i] 03:00 Film o filmu: Czech Made Man [i] 03:30 Nejlepší z Brooklynu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 08:45 Cyklistika [i] 10:45 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:15 Fotbal [i] 13:15 Fotbal [i] 14:00 Tenis [i] 17:45 Cyklistika [i] 19:00 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 20:30 Box [i] 23:30 Rally [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:00 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíš, že jsi? 2: Tim McGraw 2 [i] 06:00 Městečko Haven 1: Případ Audrey Parkerové 11 [i] 07:00 Městečko Haven 1: Vyplaveno na povrch 12 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 11: Dny bezvládí 6 [i] 10:00 Bratři a sestry 4: Rodinné hodnoty 15 [i] 11:00 Bratři a sestry 4: Věc důvěry 16 [i] 12:00 Bratři a sestry 4: Zachraňte Luka 17 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Duch minulosti, část první 18 [i] 14:00 Bratři a sestry 4: Duch minulosti, část druhá 19 [i] 15:00 2012: Doba ledová [i] 17:00 Dračí templáři [i] 19:00 K-9, můj přítel se studeným čumákem [i] 21:00 Vřískot 2 [i] 23:20 48 hodin v Paříži [i] 01:40 Vraždy v Midsomeru 12: Osudná třináctá jamka 1 [i] 03:20 Vraždy v Midsomeru 12: Černá kniha 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jurské bojiště 7 [i] 06:00 Jezera na střeše světa: Mongolsko 3 [i] 07:00 Arktidou s Brucem Parry: Grónsko 2 [i] 08:05 Podzemí měst: Paříž 1 [i] 09:00 Brutální fyzika 1 [i] 10:00 Zvířecí rekordman: Mistři převleků 4 [i] 11:00 Zvířecí rekordmani: Zdravotníci 4 [i] 11:55 Ledová brigáda 1 [i] 12:30 Mistři písku 1 [i] 13:00 Rychlokurs Richarda Hammonda 1 [i] 14:00 Hydrotech 4 [i] 15:05 Pohřebiště 3 [i] 16:00 Brutální fyzika 2 [i] 16:55 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 11 [i] 17:25 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 12 [i] 17:55 Sportovní vozy 8 [i] 19:00 Utajený Šéf - USA 14 [i] 20:00 Největší metropole světa 2